Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kinija lengvai (su poilsiu)

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė - visos priemones -. Aplankomos šalys: Kinija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Kinija lengvai (su poilsiu)

Programa

 • 1 DIENA

  VILNIUS- PEKINAS

  Kelionė į jau daugiau kaip 3 tūkstančius metų skaičiuojantį miestą prasideda skrydžiu iš Vilniaus į Pekiną. Skrydis yra organizuojamas tik su vienu persėdimu Europos mieste. Persėdimo detalės ir skrydžio laikas priklauso, nuo Jūsų pasirinktos išvykimo datos.

 • 2DIENA

  PEKINAS

  Atvykimas į Pekino oro uostą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Vakare laisvas laikas ir poilsis po skrydžių. Nakvynė viešbutyje.

 • 3DIENA

  PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksime į tikrąjį kinų pasididžiavimą - Tiananmenio aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą Kinijos herojams atminti bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai. Aplankysime Uždraustąjį miestą – didžiausią pasaulyje rūmų kompleksą, kurį sudaro 9 999 atskiros patalpos, saugančios imperatoriškąją buitį menančias detales. Turėsite galimybę dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje. Tai itin svarbi kinų kultūros dalis, kurios istorija siekia virš 1300 metų, o apskritai arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5000 metų. Po ekskursijų kviesime susipažinti su Kinijos virtuve ir pasimėgauti garsiąja Pekino antimi. Tai tūkstantmečius siekianti kinų tradicija, be kurios kelionė po Kinija tiesiog neįsivaizduojama.

  Atsigėrę arbatos aplankysime vieną žymiausių Pekino sakralinės architektūros pavyzdžių – 1420 m. pastatytą Dangaus šventyklą. Ji garsėja neįprastomis akustinėmis savybėmis: čia yra tokių vietų, kuriose netgi pašnibždomis ištarti žodžiai atsiduoda skambiu aidu. Čia nuolatos spiečiasi turistai, kurie glaudžia ausis prie sienos ir bando išgirsti stebuklingą aidą. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 DIENA

  PEKINAS-DIDŽIOJI KINŲ SIENA –BEIDAIHE (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai ir išsiregistravimas iš viešbučio. Kokį Kinijos simbolį, kokį statinį esame matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimename? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kurios ilgis siekia daugiau nei 8000 kilometrų. Kinija neįsivaizduojama be Didžiosios kinų sienos, nes ši siena – tarsi visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų.Iš akmenų, žemės, medžio, plytų ir visokiausių kitų, tuo metu naudotų, medžiagų pastatyta siena buvo skirta apginti istorinę Kinijos teritoriją šiaurinėje dalyje, taip pat prekes vežančius pirklius, keliaujančius Šilko keliu, ir kontroliuoti migraciją. Ją buvo stengiamasi statyti ant kalvų ir uolų, kad atrodytų dar aukštesnė. Dabar šis UNESCO saugomas objektas – vienas populiariausių ir lankomiausių architektūrinių paminklų pasaulyje, kuriuo pasigrožėti užkopsime ir mes. Aplankius šį stebuklą, mūsų lauks lengvi pietūs užmiesčio restorane. Po pietų apsilankysime Nefrito muziejuje, kuriame klausysimės šio akmens istorijos, stebėsime jo apdirbimo procesą ir bei grožėsimės daugybę unikalių gaminių. Po Nefrito grožio vyksime grožėtis „Vasaros rūmų“ parku. Taip vadinamas Kinijos sodo meno perlas, kuris sujungia geriausias imperinių parkų ir privačių sodų tradicijas įvairiose Kinijos vietose. Tai buvo suplanuota kaip žinomiausių Kinijos kraštovaizdžių ir pramogų kolekcija. Čia yra ežerai ir upeliai, atskirti sodai ir atviros erdvės, rūmai ir paviljonai, tiltai ir vasarnamiai. Tai viena iš labiausiai lankomų vietų Pekine.

  + 7

  Po pasivaikščiojimo važiuosime link geležinkelio stoties pro Pekino Olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės. Taip pat pamatysime vieną didžiausių pasaulio stadionų – Nacionalinį Pekino stadioną (Beijing National Stadium), kuris talpina daugiau kaip 80 tūkstančių žiūrovų. Jame buvo surengta žaidynių atidarymo ceremonija. Dėl išskirtinių architektūrinių savybių "Paukščių lizdo" pravardę gavęs pastatas savo svarba miestui dažnai lyginamas su garsiuoju Sidnėjaus operos ir baleto teatru.

  Atvykimas į geležinkelio stotį. Sėsime į greitąjį traukinį ir vos per 2 val. pasieksime Beidaihe kurortą kur mūsų jau lauks pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 5-9 DIENOS

  POILSIS BEIDAIHE (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Be idealių SPA sąlygų, miestas yra garsus sveiku natūraliu mikroklimatu, taip pat daugeliu pramogų, kurie nustebina jaunus žmones ir šeimas su vaikais. "Beidaihe" yra geltonosios jūros Bohai įlankos pakrantėje. Lankytojai mėgaujasi ramiais pasivaikščiojimais palei gražiai apšviestą gatvę, atsipalaidavę nuo didžiųjų miestų šurmulio, skanaudami egzotiškos virtuvės ir apžvelgdami  daugybę lankytinų vietų.

  Galbūt svarbiausias vaizdas nutolęs vos 35 km. Nuo Beidaihe yra "Dragon Head" - Didžiosios Kinijos sienos. Tik šioje vietoje Didžioji Kinijos siena išsikiša 23 metrus jūroje. Jei pažvelgsite į ją iš šono, tuomet atrodys lyg pavargęs drakonas padėjo savo galvą ant jūros, o jo kūnas, sienos formos,   tęsiasi išilgai kalnų.

  Taip pat būdami čia aplankykite "Zoo Safari". Tai didžiausias ir gražiausias Kinijos zoologijos sodas. Jame yra daugiau kaip 100 rūšių gyvūnų, kurie gyvena natūraliomis sąlygomis be aptvarų. Turistai yra kviečiami aplankyti zoologijos sodą specialiose priekabose ar autobusuose.

  „Oceanarium“  delfinariumas ir vandens parkas

  Eidami per specialų tunelį, pagamintą iš akrilo stiklo, pamatysite šimtus rūšių egzotiškų žuvų ir jūros gyvūnų, kurie plaukioja arti jūsų. Vaizdas atims žadą, kai bebaimiai narai iš savo rankų prieš pat jūsų akis ryklius ir murenines!

  Nandaihe pramogų parkas

  Šis atrakcionų parkas yra 30 minučių kelio automobiliu nuo Beidaihe. Jį prisimins tiek vaikai, tiek suaugusieji. Čia yra daugiau nei 30 skirtingų pramoginių vietų: amerikietiški kalneliai, apžvalgos ratas, begalės karuselių, kartingai ir motoroleriai.

  O jeigu norite įsigyti lauktuvių kurorto turguje galite išsirinkti įvairių, neįprastuų suvenyrų pagamintų iš lukštų, koralų ir perlų. Taip pat Beidaihe centre, vos 20 minučių nuo kurorto zonos, yra daug didelių prekybos centrų, kur galite nusipirkti viską, ko reikia mažomis kainomis.

 • 10 DIENA

  BEIDAIHE – PEKINAS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Pervežimas į geležinkelio stotį. Greituoju traukiniu važiuojame į Pekiną, kur mūsų lauks pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas Pekine, paskutinės galimybė įsigyti suvenyrų, bei atsisveikinti su miestu. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 DIENA

  PEKINAS- VILNIUS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Šiandien mūsų kelionė po šią, įspūdžių kupiną šalį, baigsis. Tikimės kad ji pranoko Jūsų lūkesčius, miestai, maistas ir kultūra rado vietą Jūsų širdies kampelyje! Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

 • 12 DIENA

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 liepa
Sek, Liep 1Ketv, Liep 12 10+
Sek, Liep 8Ketv, Liep 19 10+
Sek, Liep 15Ketv, Liep 26 10+
Sek, Liep 22Ketv, Rūgp 2 10+
Sek, Liep 29Ketv, Rūgp 9 10+
2018 rugpjūtis
Sek, Rūgp 5Ketv, Rūgp 16 10+
Sek, Rūgp 12Ketv, Rūgp 23 10+
Sek, Rūgp 19Ketv, Rūgp 30 10+
Sek, Rūgp 26Ketv, Rugs 6 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
930 EUR
 

+ skrydis apie 560 EUR
su skrydžiu nuo 1490 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas oro uoste;
  • visi pervežimai pagal programą;
  • apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais;
  • maitinimas kaip nurodyta programoje;
  • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
  • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos .

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga - Pekinas; Šanchajus - Vilnius/Ryga (su vienu persėdimu) (apie 560 EUR);
  • Kinijos viza (106 EUR);
  • draudimas;
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos

   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • viešbučiai gali būti pakeisti panašiais, jei nėra vietų;
  • galima apsistoti kitų kategorijų viešbučiuose (pagal pageidavimą);
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką