Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas

Nuo219
2023 06 16 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Lenkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į „Vilko guolį“* – Antrojo pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Gierložo miške ši pagrindinė Hitlerio būstinė buvo pradėta statyti 1940 m. Per karą Hitleris Europoje turėjo apie 20 karinių būstinių, bet „Vilko guolis“ buvo viena svarbiausių, iš kurios Antrojo pasaulinio karo metais jis vadovavo Vokietijos ginkluotosioms pajėgoms – Vermachtui. Būstinėje buvo netgi elektrinė, geležinkelio stotis ir du aerodromai. Dabar čia išlikę apie 200 įvairios paskirties, tiek gyvenamųjų patalpų, tiek tarnybinių pastatų, bunkerių bei barakų liekanos. Vykstame į Šv. Lipką. Religinį ansamblį sudaro barokinė bažnyčia, galerija ir vienuolynas, pastatyti stebuklingo apsireiškimo vietoje. Bažnyčia garsėja dar 1721 metais sukonstruotais vargonais, kuriems grojant visos ant vargonų esančios figūrėlės juda. Pakeliui link Gdansko aplankysime prie Lynos upės įsikūrusį Olštyną. Miestas garsėja  XIV a. Varmijos kapitulos pilimi, kuri suvaidino didelę reikšmę lenkų ir kryžiuočių karų metu. Vėliau penkerius metus šioje pilyje gyveno žymusis astronomas Mikalojus Kopernikas. Trumpos ekskursijos metu pasivaikščiosime po senamiestį, apžiūrėsime XIV a. pastatytus Aukštuosius vartus, senąją ir naująją miesto rotušes bei grožėsimės Šv. Jokūbo katedra. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko.
2
diena
  Pusryčiai. Vykstame į Sopotą. Pakeliui aplankysime tylų, gražų Gdansko rajoną, kur yra garsioji Olivos katedra, apdainuota garsiojo keliautojo Aleksandro fon Humbolto, kaip trečioji gražiausia vieta pasaulyje. Gotikinė Olivos katedra – vienas seniausių ir labiausiai lankomų objektų Gdansko regione. Atvykstame į Sopotą. Tai populiarus Lenkijos pajūrio kurortas, garsėjantis kasmetiniu Sopoto dainų festivaliu bei ilgiausiu Europoje Baltijos jūros molu*, kurio ilgis net 515 m. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti pajūriu, apžiūrėti moderniosios architektūros kūrinį „kreivąjį namą“, įsigyti suvenyrų ar išgerti kavos. Vykstame į Gdanską – vieną seniausių Šiaurės Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Nors didelė miesto dalis atstatyta po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, Gdanskas turistus stebina įdomia architektūra bei išskirtine miesto atmosfera. Ekskursijos metu apžiūrėsime gražiausiu tituluojamą Gdansko pastatą – Auksinį namą, pastatytą XVII a. turtingam miesto pirkliui, taip pat miesto simbolį – Neptūno fontaną, kuris ilgajame turguje puikuojasi jau nuo XVII a., grožėsimės miesto rotuše, iš kurios bokšto į miestą sklinda varpų muzika bei išgirsime legendą apie panelę Hedvigą, kuri kiekvieną dieną tuo pat metu pasirodo pro Naujojo posėdininkų namo langą. Tęsdami ekskursiją apsilankysime Švč. Mergelės Marijos bazilikoje, kuri tituluojama didžiausia iš plytų pastatyta šventove visoje Europoje. Jos gotikinio stiliaus interjeras su išskirtinai gražiais krištoliniais skliautais dengia daug puikių viduramžių ir baroko laikotarpio meno kūrinių. Apžiūrėsime dar vieną Gdansko įžymybę – senovinį uosto keltuvą, esantį ant Motlavos upės kranto bei pasivaikščiosime „Mariacka“ gatve, kurioje apžiūrėsime siaurus ir turtingai dekoruotus mūrinių pastatų fasadus, kažkada priklausiusius pasiturintiems pirkliams ir auksakaliams. Šiandien šioje gatvelėje karaliauja juvelyrų dirbtuvės ir galerijos. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko. 
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į Malborką* – vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių. Pilies kompleksą supa tvirta gynybinė siena, puošiama gausybės bokštelių. Pilies viduje galima apžiūrėti gyvenamuosius apartamentus, koplyčią, sargų stebėjimo postus ir koridorius, Vasaros, Žiemos menes bei kitas patalpas. Muziejuje eksponuojami viduramžių ginklai, amatininkų dirbiniai, skulptūros, gintaro papuošalai. Aukštutinėje pilyje kadaise buvo ir kalėjimas, kuriame buvo kalinami ypatingi belaisviai, vienas iš jų buvo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Išvykstame namų link. Pakeliui sustosime Žalgirio mūšio vietoje – Griunvalde, kur 1410 m. jungtinės Lietuvos ir Lenkijos pajėgos sutriuškino Kryžiuočių ordino kariuomenę. Lietuviams tai buvo lemtingas karas. Tai kova už teisę į gimtąją žemę, religiją ir nepriklausomybę. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo219
2023 06 16 ir daugiau datų

Apie Lenkiją

Oficialiai Lenkijos Respublika yra centrinės Europos šalis, turinti sienas su Vokietija, Čekijos Respublika, Slovakija, Ukraina, Baltarusija ir Lietuva, supama Baltijos jūros ir Kaliningrado srities. Lenkija yra devinta pagal teritorijos dydį šalis Europoje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 312&am

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas

Lina
2023-05-04
9
Patiko autobusas (komfortiškas, švarus), kelionės vadybininkė Rasa rūpestinga, praktiška. Gdansko apžvalgai pritrūko bent 2 valandų,, būtų galima iš maršruto išbraukti Oliwska katedrą, juo labiau, kad vargonai išklausyti buvo Lipkoje -siūlyčiau palikti vieną iš šių objektų. Nebuvo įdomu Olštine, geriau daugiau laiko Gdanske. Labai įdomi ekskursija Vilko guolyje. Viešbutis geras, tik gaila, kad užmiestyje.
Kęstutis
2023-04-26
10
Viskas gerai.
Dovilė
2023-03-01
10
Puikus bendravimas ir komunikabilumas - Indrės. Labai maloni ir paslaugi, gauti patarimai ir viskas puikiai paaiškinta. Dėkoju asmeniškai :)
Sonata
2022-11-09
10
Puiki kelionė - patiko ir organizacija, ir viešbutis. Viešbutis puikus, vertas tikrai ne 2**, o ne mažiau 3***. Švara, tvarka ir skanus, įvairus maistas pusryčiams.
Elvyra
2022-09-14
8
Gerai.
Artūras
2022-09-03
10
Reiktų pagerinti informaciją, apie išvykimo vietas, jau užsakymo pradžioje, be konkrečių laikų. Tada būtų lengvesnis išvykimo pasirinkimas. Nuostabi gidė Daina. Viešbutis puikus, naujas tvarkingas, pusryčiai skanūs, trūko tik kondicionieriaus.
Jūratė
2022-08-25
10
Puiki kelionė, gera pažintinė programa ir profesionalus gido darbas. Rinkitės šią kelionę ir mėgaukitės įspūdžiais!
Ina
2022-08-03
8
Kelionės programa gera, gidas Gintas įdomiai ir energingai syoažindino su kiekvienu objektu, buvo dėmesingas visiems ir kiekvienam, vairuotojai paslaugūs. Gal būt iek tiek daugiau laiko reiktų skirti Malborko puliai, nes neįmanoma per 3 val apžiūrėti. Viešbutis geras, išskyrus tai, kad abu vakarus pirmame aukšte vyko baliai, grojo tranki muzika iki 1, 2 val. nakties. Abi naktis nepailsėjome. Keliinė puiki, paliko gerus įspūdžius. Dėl viešbučio- pasiimti ausų kamštukus.
Jūratė
2022-07-22
10
Esu patenkinta aptarnavimo kokybę.
Kęstutis
2022-06-02
9
Viskas gerai. Kelionė labai įdomi, gidė irgi išmano savo darbą, viešbutis geras.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Lenkiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~25 Eur
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 40 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
219

visiems: 219
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujieji metai Krokuvoje
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Aktyvus poilsis Sudetuose ir Elbės smiltainio kalnuose
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Krokuva, Veličkos Druskų kasyklos ir Osvencimas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Žemutinė Silezija
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.