Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas

Nuo224
249 €
2024 07 19 ir daugiau datų
Keliaujant į Lenkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į „Vilko guolį“* – Antrojo pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Gierložo miške ši pagrindinė Hitlerio būstinė buvo pradėta statyti 1940 m. Per karą Hitleris Europoje turėjo apie 20 karinių būstinių, bet „Vilko guolis“ buvo viena svarbiausių, iš kurios Antrojo pasaulinio karo metais jis vadovavo Vokietijos ginkluotosioms pajėgoms – Vermachtui. Būstinėje buvo netgi elektrinė, geležinkelio stotis ir du aerodromai. Dabar čia išlikę apie 200 įvairios paskirties, tiek gyvenamųjų patalpų, tiek tarnybinių pastatų, bunkerių bei barakų liekanos. Vykstame į Šv. Lipką. Religinį ansamblį sudaro barokinė bažnyčia, galerija ir vienuolynas, pastatyti stebuklingo apsireiškimo vietoje. Bažnyčia garsėja dar 1721 metais sukonstruotais vargonais, kuriems grojant visos ant vargonų esančios figūrėlės juda. Pakeliui link Gdansko aplankysime prie Lynos upės įsikūrusį Olštyną. Miestas garsėja  XIV a. Varmijos kapitulos pilimi, kuri suvaidino didelę reikšmę lenkų ir kryžiuočių karų metu. Vėliau penkerius metus šioje pilyje gyveno žymusis astronomas Mikalojus Kopernikas. Trumpos ekskursijos metu pasivaikščiosime po senamiestį, apžiūrėsime XIV a. pastatytus Aukštuosius vartus, senąją ir naująją miesto rotušes bei grožėsimės Šv. Jokūbo katedra. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko.
2
diena
  Pusryčiai. Vykstame į Sopotą. Pakeliui aplankysime tylų, gražų Gdansko rajoną, kur yra garsioji Olivos katedra, apdainuota garsiojo keliautojo Aleksandro fon Humbolto, kaip trečioji gražiausia vieta pasaulyje. Gotikinė Olivos katedra – vienas seniausių ir labiausiai lankomų objektų Gdansko regione. Atvykstame į Sopotą. Tai populiarus Lenkijos pajūrio kurortas, garsėjantis kasmetiniu Sopoto dainų festivaliu bei ilgiausiu Europoje Baltijos jūros molu*, kurio ilgis net 515 m. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti pajūriu, apžiūrėti moderniosios architektūros kūrinį „kreivąjį namą“, įsigyti suvenyrų ar išgerti kavos. Vykstame į Gdanską – vieną seniausių Šiaurės Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Nors didelė miesto dalis atstatyta po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, Gdanskas turistus stebina įdomia architektūra bei išskirtine miesto atmosfera. Ekskursijos metu apžiūrėsime gražiausiu tituluojamą Gdansko pastatą – Auksinį namą, pastatytą XVII a. turtingam miesto pirkliui, taip pat miesto simbolį – Neptūno fontaną, kuris ilgajame turguje puikuojasi jau nuo XVII a., grožėsimės miesto rotuše, iš kurios bokšto į miestą sklinda varpų muzika bei išgirsime legendą apie panelę Hedvigą, kuri kiekvieną dieną tuo pat metu pasirodo pro Naujojo posėdininkų namo langą. Tęsdami ekskursiją apsilankysime Švč. Mergelės Marijos bazilikoje, kuri tituluojama didžiausia iš plytų pastatyta šventove visoje Europoje. Jos gotikinio stiliaus interjeras su išskirtinai gražiais krištoliniais skliautais dengia daug puikių viduramžių ir baroko laikotarpio meno kūrinių. Apžiūrėsime dar vieną Gdansko įžymybę – senovinį uosto keltuvą, esantį ant Motlavos upės kranto bei pasivaikščiosime „Mariacka“ gatve, kurioje apžiūrėsime siaurus ir turtingai dekoruotus mūrinių pastatų fasadus, kažkada priklausiusius pasiturintiems pirkliams ir auksakaliams. Šiandien šioje gatvelėje karaliauja juvelyrų dirbtuvės ir galerijos. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko. 
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į Malborką* – vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių. Pilies kompleksą supa tvirta gynybinė siena, puošiama gausybės bokštelių. Pilies viduje galima apžiūrėti gyvenamuosius apartamentus, koplyčią, sargų stebėjimo postus ir koridorius, Vasaros, Žiemos menes bei kitas patalpas. Muziejuje eksponuojami viduramžių ginklai, amatininkų dirbiniai, skulptūros, gintaro papuošalai. Aukštutinėje pilyje kadaise buvo ir kalėjimas, kuriame buvo kalinami ypatingi belaisviai, vienas iš jų buvo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Išvykstame namų link. Pakeliui sustosime Žalgirio mūšio vietoje – Griunvalde, kur 1410 m. jungtinės Lietuvos ir Lenkijos pajėgos sutriuškino Kryžiuočių ordino kariuomenę. Lietuviams tai buvo lemtingas karas. Tai kova už teisę į gimtąją žemę, religiją ir nepriklausomybę. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo224
249 €
2024 07 19 ir daugiau datų

Apie Lenkiją

Oficialiai Lenkijos Respublika yra centrinės Europos šalis, turinti sienas su Vokietija, Čekijos Respublika, Slovakija, Ukraina, Baltarusija ir Lietuva, supama Baltijos jūros ir Kaliningrado srities. Lenkija yra devinta pagal teritorijos dydį šalis Europoje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 312&am

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas

Genė
2024-06-29
9
Į visus rūpimus klausimus buvo atsakyta aiškiai ir išsamiai. Gidė Žana puikiai tvarkėsi su savo pareigom.Viešbutis, "Urbi" nors tik 2 žv.- puikus, švarus, maistas geras.
Arūnas
2024-05-15
10
Viskas buvo tiesiog puiku: gidė, autobusas, vairuotojai, viešbutis. Pilnai atitinka savo kategoriją, netgi daugiau.
Marija
2024-03-19
9
Sklandus, greitas aptarnavimas dėl kelionės dokumentų, sms su visa info. Maloni ir faina gidė, jautėsi, kad tiesiog geras žmogus, nors tiesioginių klausimų neturėjom. Viešbučio kambarys tvarkingas, pusryčių metu pirmą dieną buvo prastai padalintas žmonių srautas, todėl kai kam teko stoviniuoti su lėkšte rankoje ir laukti kol pavalgys kiti. Viešbutis nutolęs nuo miesto, aplinkui nieko įdomaus nėra, bet tai ne problema, vaikštant po Gdanską galima grižti į viešbutį taksi. Griunvaldo aplankymas neturi prasmės, pažiūrėti į skulptūrą ir pasivaikščioti. Šalia yra muziejus, būtų logišką įtraukti muziejaus lankymą, jis nėra didelis, užtektų 30 min, bet jau būtų daug įdomiau.
Esmiralda
2024-02-21
10
Puikiai organizuota kelionė. Turininga kelionės programa, profesionalus kelionės vadovas Mindaugas ir nuostabi gidė Beata Vilko guolyje. Puikios gyvenimo sąlygos – viešbutis labai švarus, tvarkingas, skanūs pusryčiai. Nuostabi savaitgalio kelionė.
Edita
2024-02-21
10
Kelionė labai patiko, nes viskas buvo sudėliota tobulai, nuo informacijos pateikimo, dokumentų sutvarkymo, įlaipinimo, pagalbos kelionės metu ir iki grįžimo namo. Kelionės metu ekskursijos buvo labai idomios , bet taip pat ir intensyvios, tad, net jauniems ir sveikiems, buvo ką veikt, o turintiems problemų su judėjimu, buvo tikrai sunkoka. Rekomenduočiau, mano nuomone, kelionę pailginti dienele, kad nereikėtų bėgti maratono.
Laima
2023-12-01
10
Sekmės darbe.
Valdas
2023-09-27
10
Viskas buvo labai šaunu. Tiek pati kelionė, tiek viešbutis buvo šaunūs.
Larisa
2023-09-20
9
Labai gera kelionė. Verta pamatyti.
RIMVYDAS
2023-09-19
10
Viskas puiku,.
Jolanta
2023-08-30
8
Autobuso sėdynė, kurioje sėdėjome buvo sugedusi! Ir svarbiausia vairuotojas tai žinojo, bet vistiek į keliionę važiavo.. Gidė Ingrida puiki savo profesijos atstovė viešbutis puikus, bet autobuso sėdynė buvo sugedusi.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Lenkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~40 Eur
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 60 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
224
249€

visiems: 224
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujieji metai Krokuvoje
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Aktyvus poilsis Sudetuose ir Elbės smiltainio kalnuose
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Krokuva, Veličkos Druskų kasyklos ir Osvencimas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Varšuva - Velička - Krokuva - Osvencimas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.