TRUMPA PAŽINTIS SU ŠRI LANKA IR POILSIS PAJŪRYJE

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Individuali programa, derinama pagal Jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
 • Grožėsitės nuostabia gamtos panorama nuo Sigirijos uolos
 • Aplankysite Pinavelos dramblių prieglaudą
 • Pasivaikščiosite po garsiąsias arbatos plantacijas
 • Laukinius gyvūnus stebėsite safaryje po Minerijos nacionalinį parką
 • Ilsėsitės nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje 
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas. Tai tik dalis turtų, kuriais su keliautojais dalijasi Šri Lanka.

Indijos vandenyno perlu vadinama šalis nepalieka abejingų ir dovanoja nepamirštamas atostogas. Jei esate išsiilgę saulėtų paplūdimių, gamtos žalumo ir poilsio, šis rojaus kampelis Žemėje jums tai pažada. „Ayubowan"!

1
diena
VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus/Rygos į Kolombą.
2
diena
KOLOMBAS – DAMBULA – KANDALAMA (vakarienė)
Atvykus į Kolombo oro uostą Jus pasitiks vietiniai partneriai ir keliausite į Dambulą (Dambulla). Pakleiui aplankysite Dambulos vienuolyną, kuris yra vienas įspūdingiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Čia rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų. Nakvynė viešbutyje Kandalamoje.
3
diena
KANDALAMA – SIGIRIJA – MINERIJA – KANDALAMA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė iki Sigirijos (~2,5 val). Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysite šią tvirtovę ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų.

Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. 

Tolioau vyksite į Mineriją, kur jūsų lauks safaris su džipais po nacionalinį parką. Šis parkas žavi savo ypatingai gausia gyvūnija ir augalija. Tai viena geriausių vietų norint pažindintis su laukiniais drambliais.

Čia susipažinsite su jų gyvenimu, sužinosite daug įdomių faktų, taip pat galėsite juos pamatyti iš labai arti. Nakvynė viešbutyje Kandalamoje.

4
diena
KANDALAMA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien vyksite į Matalę. Jos soduose pamatysite auginamus priekoninius augalus, apie kuriuos vietiniai darbuotojai papasakos plačiau: kaip ir kokius patiekalus ruošiant naudoti tam tikrus prieskonius. Taip pat aplankysite batikos gaminių fabriką, kur galėsite pasigrožėti rankų darbo kūriniais.  

Po pietų vyksite į Kandį, kur aplankysite Budos danties relikvijos šventyklą (Temple of the Sacred Tooth Relic), įkurtą 4 a. Vakare jūsų lauks vakarienė su tradicinių šokių šou. Nakvynė viešbutyje Kandyje.

5
diena
KANDIS – PERADENIJA – PINAVELA – PASIRINKTAS PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Pinavelos dramblių globos namus. Tai 1975 m. įkurta prieglauda, kur šiuo metu laikoma daugiau nei 40 dramblių, įskaitant ir naujai gimusius drambliukus. 

Po pietų vyksite į Peradenijos karališkąjį botanikos sodą (Peradeniya Royal Botanical Garden). Čia auga daugiau nei 5000 medžių, vijoklių ir kitų augalų rūšių. Sode yra net 5 palmių alėjos, o jų seniausia ir aukščiausia buvo pasodinta 1905 m.

Vėliau važiuosite į Giragamą , kur apsilankysite arbatos plantacijose ir čia esančiame fabrike. Nakvynė viešbutyje pasirinktame pajūrio kurorte.

6 – 10
dienos
POILSIS PAJŪRIO KURORTE (pusryčiai, vakarienė)
Metas atsipalaiduoti ir pailsėti. Šias dienas mėgausitės balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule. 

Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharadžos miškų rezervatą* (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių. Nakvynės viešbutyje pajūrio kurorte.

11
diena
PAJŪRIO KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių/Rygą su persėdimu.
12
diena
VILNIUS/RYGA
Grįžimas namo.

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę TRUMPA PAŽINTIS SU ŠRI LANKA IR POILSIS PAJŪRYJE

Renata
2014-10-13
8
Sveiki, Kelionė puiki. Esu beveik garantuota, kad į Azijos pusę dar sugrįšiu. Net nesitikėjau, bet tikrai didžiausią įspūdį paliko drambliai ir vandenynas. Gal ir dėl to, kad po 5 dienų vieno kraštovaizdžio pamatai visai kitą. Vandenynas nuostabus. Vietiniai sakė, kad sezono metu (gruodžio-vasario mėn.) jis visai ne toks – ramus, beveik be bangų. O man kaip tik tai padarė labai didelį įspūdį. Kas antrą vakarą lijo, bet tai taip pat visai netrukdė, nes tie debesys ateinantys nuo vandenyno ir kažkas įspūdingo. Dėl pastabų, net nežinau. Man asmeniškai nepatiko Matalės prieskonių sodai, nes viskas labai suturistinta ir net jauti, kaip esmė yra, kad tu pirktum. Taip pat dėl arbatos pasirodo buvau pasirinkus ne tą programą -reikėjo su Nuvara Elija rinktis. To labai gaila, nes nežinojau ir net turėjau mintį, kad važiuot iš viešbučio, bet tam suvažinėjimui reikia 2 pilnų dienų. Nes arbatos plantaciją, kuri yra šioje programoje tikrai nuvylė – labiausiai norėjau pamatyt tuos laukus, o čia tiesiog pamatai tik fabriką, pačios plantacijos net nerodo. Dėl gido, neturiu didelių pastabų. Man gal truputį trūko geresnės ir aiškesnės anglų kalbos. Bet jis tikrai labai stengėsi buvo punktualus, automobilis tvarkingas. Bet aš daugiau jį apibūdinčiau vairuotoju, negu gidu. Aš paskui iš viešbučio važiavau į dar dvi keliones ir iš šio gido sužinojau daug daugiau negu iš pirmojo per 4 dienas. Va šį antrąjį gidą aš tikrai rekomenduočiau, pirmojo deje ne. Viešbučiai – viskas labai gerai. Pajūrio viešbutyje išvis buvo labai mažai žmonių, nes dabar ne sezonas, bet pats viešbutis geras. Tik absoliučiai rusiškas viešbutis. Buvo vienas vokietis kuris šiame viešbutyje buvo buvęs prieš pora metų, tai sakė tada buvo labai daug dar vokiečių ir anglų, bet jau buvo pradėje rodytis triukšmingieji rusai ir jau tada buvo pradėję rodytis nemažai piktumų dėl jų triukšmo. Tik suvokiau, kad kitą kartą reikia įdėti pastangų renkantis, nes miestelis Waduwwa labai mažiukas, net vakare nėra kur išeiti. Aš paskui visada važiuodavau į Kalutare, o turbūt dar geresnė vieta yra Bentota. Kam rekomenduočiau kelionę – net nežinau. Manau absoliučiai visiems, kurie nori atsidurti visai kitokioje aplinkoje. Ačiū!
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Turo metu numatytos nakvynės 3* viešbučiuose.

Galima rinktis 3+* viešbučius turo metu (priemoka 25 EUR).
Galima rinktis 4* viešbučius turo metu (priemoka 85 EUR).

Maitinimo tipas:
BB –pusryčiai;
HB – pusryčiai ir vakarienė; 
FB – pusryčiai, pietūs, vakarienė; 
AI – viskas įskaičiuota. 
Apgyvendinimas visuose viešbučiuose nuo 12.00–14.00 val.

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (9 nakvynių: 2 nakvynės Kandalamoje, 1 nakvynė Kandyje, 6 nakvynės pasirinktame pajūrio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčių ir 9 vakarienės);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Anglakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Kolombas – Vilnius/Ryga su persėdimu (kaina nuo 750 EUR);
 • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~18 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai (~85 USD/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 260 EUR;
 • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Privalomas Šri lankos draudimas 12 USD/asm. Pasidaryti čia: https://www.visitsrilanka.gov.lk/;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Už papildomą kainą galima užsisakyti rusakalbį gidą.
 • Pageidaujant, galima pratęsti poilsio laiką. Priemoka priklauso nuo pasirinkto viešbučio kategorijos.

Apgyvendinimo variantai

Viešbučiai

Citrus Leisure Hotel 3* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1185 ER + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo Hikkaduwa miesto centro.

Viešbutyje: „Citrus Hikkaduwa“ yra ajurvedinis masažo centras, lauko baseinas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, veikia nemokamas belaidis internetas.

Kambariuose: Svečių numeriuose rasite oro kondicionierius, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, mini barus, palydovinės televizijos kanalus rodančius televizorius ir vonios kambarius, kuriuose yra plaukų džiovintuvai bei higienos reikmenys. 

Coco Royla Beach Resort 3* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 966 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 48 km yra Hikkaduwa, už 15 km – Bentota, o už 70 km – Bandaranaike oro uostas.

Viešbutyje: „Coco Royal Beach Resort“ įrengta terasa, treniruoklių salė, SPA centras ir lauko baseinas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros ir vaikų priežiūros paslaugomis bei apsipirkti dovanų parduotuvėje.

Kambariuose: Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, seifai ir vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei nemokamų higienos reikmenų.

TANGERINE HOTEL 3*  (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1049 EUR + skrydis

Vieta: "Tangerine Beach Hotel", esantis palei Kalatura paplūdimį yra 3 valandų kelio automobiliu nuo Kolombo tarptautinio oro uosto kuriame yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbutyje: Viešbutis įsikūręs tarp tropinių sodų kuriame yra "Ayurvedic" SPA ir 2 restoranai. Taip pat čia galėsite lankytis treniruoklių salėje arba pasimėgauti teniso žaidimu. Poilsio pietus galima praleisti žaidžiant kroketą ar mini golfo žaidimus. 

Kambariuose: Numeryje yra mediniai baldai, oro kondicionieriai, balkonai ir vonios kambariai su voniomis. Visuose kambariuose yra palydovinė televizija, mini barai ir kavos bei arbatos ruošimo reikmenys.

Avani Bentota 4* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1176 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 99 km nuo „AVANI Bentota Resort & Spa“ yra Bandaranaike tarptautinis oro uostas, o už 66 km - Kolombo miestas.

Viešbutyje: Šiame viešbutyje yra 2 lauko baseinai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešnagės metu galėsite pailsėti lepindamiesi masažais SPA centre, pažaisti šachmatais, karomą ir kitus stalo žaidimus, užsiimti paviršiniu ir giluminiu nardymu bei kitomis vandens sporto šakomis paplūdimyje ir naudotis skalbimo bei valiutos keitimo paslaugomis.

Kambariuose: Šiuolaikiniu stiliumi apipavidalintuose šio išskirtinio dizaino viešbučio numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, DVD grotuvus, karšto vandens dušus ir balkonus, iš kurių atsiveria gamtos vaizdai.

CLUB HOTEL DOLPHIN 4* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1047 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi ant paplūdimio kranto.Viešbutis "Dolphin Club" įsikūręs Waikkaloje tik 20 km nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: SPA centre galite atsipalaiduoti masažo terapija. Tiems, kurie nori sportiškai praleisti laiką, viešbutyje "Dolphin" rasitemini golfo aikštyną, badmintoną , teniso ir skvošo kortus.

Kambariuose: "Dolphin Club" viešbučio kambariai yra skoningai apstatyti su plokščiaekraniais televizoriais ir DVD grotuvais. Kiekviename numeryje yra kavos virimo aparatas ir plaukų džiovintuvas. Vonios kambariuose yra dušai.

HERITANCE AHUNGALLE 5* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1224 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra ant paplūdimio kranto ir įsikūrusi už 115 km nuo Bandaranaikės tarptautinis oro uostas. 

Viešbutyje: Viešbutyje „Heritance“ yra teniso kortai, treniruoklių salė, karaokės salės, o ekskursijų informacijos punkto darbuotojai padės susiorganizuoti išvykas. Apgyvendinimo įstaigoje teikiamos skalbimo paslaugos. Viešbučio restoranuose ruošiami įvairūs Šri Lankos virtuvės ir tarptautiniai valgiai. Svečiams pageidaujant galima patiekti vakarienę nenumatytose vietose.

Kambariuose: Numeriuose rasite oro kondicionierius, mini barus, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius, palydovinius kanalus rodančius televizorius. Viešnagės metu svečių pasamdytiems vairuotojams apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas nemokamai.

Cinnamon Bey Hotel 5* (HB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1112 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Viešbutis įsikūręs maždaug už 55 km nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: Viešnagės metu galėsite pasimankštinti sporto salėje ir atsipalaiduoti SPA centre, kuriame įrengta sauna bei garų pirtis. Svečiams taip pat teikiamos skalbimo bei lyginimo paslaugos, organizuojami pervežimai į ir iš oro uosto.

Kambariuose: Visuose priešais jūrą įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, mini barai, seifai ir palydovinius kanalus rodantys televizoriai. Vonios kambariuose rasite dušus ir plaukų džiovintuvus.

Panašios kelionės

Naujiena!
Sakartvelas: kalnai ir jūra
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Filipinai: Keturių salų turas (14 dienų)
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Egzotiškoji Šri Lanka ir poilsis prie jūros
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.