Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 14 dienų

Kelionės akcentai

 • Lankysitės šalyje, kur kiekviename žingsnyje - UNESCO saugomas paveldas: jaukūs senamiesčiai, didingi slėniai, senovinės bažnyčios, archeologinės radimvietės bei ištisas kavos regionas
 • Pamatysite Bogotą, Kolumbijos sostinę, kurioje visi žino kur yra Lietuva
 • Taronos nacionalinieme parke pamatysite geriausią Kolumbijos pakrantę ir nesugadintą žmonių gamtą
 • Kokoros slėnyje gėrėsitės dangų remiančiomis „vaškinėmis“ palmėmis – nacionaliniais Kolumbijos medžiais
 • Mėgausitės Karibų jūros teikiamais malonumais Kartachenoje, besididžiuojančioje vienu gražiausių senamiesčiu
Nuo1850
2023 11 16 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 3050
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kolumbija paprastai yra neįvertinta kelionių kryptis, o tai reiškia, kad yra daugiau nepaliestų šios gražios šalies dalių, kurias galite patirti. Keliautojams ji nėra gerai žinoma, todėl atrodo, kad tarsi reiks kirsti vieną iš paskutinių kelionių sienų. Kolumbija pribrendo atradimams, o ten visko tiek daug: žalių slėnių, auksinių paplūdimių ir snieguotų kalnų, kolonijinės tvirtovės ir siautulingos Bogotos energijos. Susipažinsite su nacionaliniais parkais, paplūdimiais, kaimų bendruomenėmis ir miestais. Be to, nėra geresnės vietos, norintiems  paragauti skanėstų, pavyzdžiui, šviežių jūros gėrybių ir skanios kavos. Prisijunkite prie šios šiltos, svetingos šalies ir grįžkite su daugiau istorijų, nei kada nors turėsite laiko papasakoti.
1
diena
VILNIUS – BOGOTA
Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos aukšta sostinė yra žavinga, tačiau veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar).
2
diena
DRUSKOS KATEDRA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Zipaquiro miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų žemiau paviršiaus. Ji laikoma pirmuoju stebuklu Kolumbijoje, nes jos struktūra pastatyta iš druskos. Ar anksčiau buvote pastate, pastatytame tik iš druskos? Nepriklausomai nuo jūsų religijos, čia galite susisiekti su didesnėmis gamtos jėgomis, o be to, kaip nuostabu pajusti gamtos galią ir Lotynų Amerikos architektūros palikimą, turėsite galimybę pajusti dvasinę patirtį. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“- kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje apžiūrėsime miestelį. Po pietų sugrįžime į Bogotą.
3
diena
BOGOTA - SALIENTAS (pusryčiai) 
Šį rytą pasinerkite į Kolumbijos skonį ir spalvas apsilankę garsiajame Paloquemao turguje, kuriame yra didžiausias Bogotos egzotiškų vaisių, šviežių daržovių ir maisto prekystalių pasirinkimas – galbūt pasimėgaukite gardžia Arepa (kolumbietiško stiliaus tortilija). Maždaug pietų metu lauks skrydis į kavos regioną ir pervežimas (apie 40 minučių) į gražųjį Salento kaimą. Skirsime laiko pasivaikščiojimui nuostabiomis gatvėmis ir pasigrožėkite geriausiomis „paisa“ architektūros spalvomis. Butinai paragausime upėtakį, kuris patiekiamas su sodriu česnakiniu sūrio padažu. Kolumbijos nacionalinė sporto šaka (tejo) yra populiari pramoga Salente. Šį vakarą išbandykite savo jėgas šiame smagiame užsiėmime su grupe – dar geriau su alumi rankoje!

4
diena
SALIENTAS - KOKORA - KAVOS REGIONAS (pusryčiai) 
Ryte vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių.

Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje, vyksime į esantį kavos ūkį. Dėl savo atogrąžų aukščio ir derlingo vulkaninio dirvožemio Kolumbija yra viena didžiausių kavos gamintojų pasaulyje. Šią priklausomybę sukeliančią pupelę daug geriau pažinsite ekskursijoje po kavos plantaciją ir perdirbimo centrą. Pasigilinsite į gamyklos istoriją ir sužinosite vidinės pramonės, kuri ilgą laiką kėlė šalies ekonomiką, istoriją. Pažiūrėsite, kaip pupelės auginamos, nuimamos, apdorojamos, džiovinamos, skrudinamos ir malamos, o tada iš pirmų lūpų išgirsite, dėl ko kyla tas triukšmas. Išbandysite įvairių rūšių kavos grūdelius ir išmoksite ruošti įvairių rūšių kavą – viską užbaisite garuojančiu puodeliu šviežiai užplikytos kavos. Po to atsipalaiduosite tarp nuostabių Estancia apsuptų žalių kalvų ir slėnių.

5
diena
SALIENTAS - MEDELJINAS (pusryčiai)
Šįryt išvykstame iš Saliento 1 valandos trukmės pervežimas į nedidelį Činčinos miestelį, kur sėsime į patogų viešąjį autobusą kelionei į Medeljiną (apie 6-7 val.). Pakeliui sužinokite šiek tiek daugiau apie įdomią miesto istoriją. Devintąjį ir devintąjį dešimtmečius praleidęs turėdamas tarptautinę vieno pavojingiausių pasaulio miestų reputaciją (dėl liūdnai pagarsėjusio Pablo Escobaro narkotikų kartelio), Medeljinas tapo vienu įdomiausių miestų Pietų Amerikoje. Ir kai kurie iš geriausių šalies muziejų, parkų ir architektūros (taip pat dabar daug saugesnės ir patogesnės atmosferos), nesunku suprasti, kodėl jo populiarumas auga. Atvykę apžiūrėsite šį gražų miestą orientaciniame pasivaikščiojime su savo lyderiu, o po to šį vakarą praleissite laisvalaikį – kodėl gi nepasižvalgius į garsųjį Medeljino naktinį gyvenimą!
6
diena
MEDLJINAS (pusryčiai)
Atraskite Medeljino miestą privačioje kelionėje, kurioje aplankysite pagrindines Medeljino centro vietas, senas bažnyčias, sužinosite istorinį ir meninį nuostabių bronzinių maestro Botero statulų kontekstą, lipsite į oro lynų keltuvus ir važiuosime funikulieriumi iš kurio mėgausitės nuostabiu miesto vaizdu, pasivaikščiosite kartu su savo patyrusiu gidu ir pajusite bendruomenės atmosferą arba „barrio“, kad pamatytumėte, kaip žmonės gyvena ir išgyvena kasdien.

Po pietų aplankysime Comuna - 13. Tik prieš kelerius metus Komuna 13 kaimynystė buvo pavojingiausia Medeljino miesto bendruomenė, tačiau šiandien tai spalvingiausios ir gyvybingiausios miesto vieta. Po to, kai vyriausybė ir privatus sektorius investavo į socialines ir jaunimo programas, vietos gyventojai ir menininkai susigrąžino kvartalus ir prisidėjo prie stebuklingos transformacijos, kurią matome šiandien – gatvės prisipildė neįtikėtino gatvės meno, muzikos, gatvės atlikėjų, pardavėjų, parduodančių skanius vietinius užkandžius. puiki galimybė tyrinėti gyvybingas Comuna 13 gatves ir susitikti su vietos gyventojais bei menininkais – tai unikali kultūrinė ir įsimintina patirtis.

7
diena
GVATAPĖ - KARTACHENA (pusryčiai)
Šiandiena keliausime iš Medeljino į Gvatapės miestelį (Pueblo de Zocalos) ir įspūdingą Penjolio uolą (La Piedra del Peñol) šioje be streso visą dieną trunkančioje kelionėje. Be Peñol uolos viršūnės, kurią privalo pamatyti kiekvienas, besilankantis Medeljine, mėgausitės apsilankymais vietiniame Gvatapės mieste, garsiajame Guatapé Zocalos ir išskirtine ekskursija laivu po Gvatapė ežerą! Vakare atsisveikinsime su Medljinu ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje.
8
diena
KARTACHENA (pusryčiai)
Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Po to lauks - 3 val. turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste. Praleiskite šiek tiek laisvo laiko susipažindami su sena ir nauja Kartachena. Pasivaikščiokite po senamiestį, apsipirkite vietinių rankdarbių, arba plaukite laivu į Punta Arenas arba Playa Blanca, nes nusipelnėte maudynių Pietų Karibų jūroje. Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. 

9
diena
KARTACHENA - TAIRONA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (5 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta.

10 – 11
dienos
TAIRONA (pusryčiai)
Laisvas laikas.  Mėgausimės dviem laisvomis dienomis Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokime dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.

12
diena
TAIRONA – SANTA MARTA – BOGOTA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santa Martos oro uostą (-1,5 val.) ir skrydis į Bogotą. Laikas tyrinėti – šiandien apžiūrėsite keletą svarbių vietinių vietų Bogotoje. Viena iš jų yra La Candelaria, istorinė miesto širdis. Daugybė jaukių kavinių ir kolonijinių bažnyčių pasižymintis rajonas kupinas netikėtumų. Be daugybės muziejų, meno ir puikaus maisto, kurį galima paragauti, tai tiesiog gražus miestas, kuriame galima pasivaikščioti, įdomus seno ir naujo susidūrimas. Taip pat nuvyksite į Aukso muziejų, kad sužinotumėte apie turtus, kuriuos kadaise turėjo ši šalis. Įspūdingame ir lengvai naršomame muziejuje eksponuojama 55 000 įvairių epochų artefaktų. Dienos metu taip pat sužinosite apie audringą Kolumbijos praeitį „Karo ir taikos“ kelionėje, kurioje aprašoma jų karo istorija, įskaitant politines žmogžudystes ir ginkluotas grupes konflikte, ir kaip šalis pavirto į tokią situaciją, kokia yra dabar. Taip pat bus galimybė keltuvu pakilti į Cerro de Monserrate, kur iš XVII a. bažnyčios atsiveria vaizdas į sostinę. Tai puiki vieta stebėti saulėlydį visame didžiuliame mieste.
13
diena
BOGOTA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare Jūsų lauks skrydis namo. Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.
14
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.
Nuo1850
2023 11 16 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 3050

Apie Kolumbiją

Valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Turi jūrų sienas su Jamaika, Kosta Rika ir Gvatemala, sausumos sienas su Panama, Venesuela, Brazilija, Ekvadoru ir Peru. Kolumbija – vienintelė Pietų Amerikos šalis, besiribojanti ir su Atlanto, ir su Ramiuoju vandenynais. Valstybei priklauso trys salos Karibų jūroje: San Andresas, Providensija ir Santa Katalina. Sausuma dalijama į 4 geografinius regionus: Andų kalnus, Karibų jūros pakrantės žemumas, Ramiojo vandenyno

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 14 dienų

Viktoras
2023-04-26
10
Puikiai suorganizuota, nuostabus gidas, labai nuoširdus. Labai graži, įdomi šalis. Ir gamta, ir miestai, ir žmonės, viskas patiko. Smagu būtų dar keliomis dienomis pratęsti kelionę.
Rūta
2023-04-21
10
Buvo puikus vietinis gidas. Buvo per mažai išankstinės informacijos apie dienotvarkę (ji paaiškėjo tik atvykus, tik iš vietinio gido). Nurodymas "turėti patogią avalynę" buvo visai nepakankamas ir netikslus, nes buvo pora žygių, kuriems reikėjo būtent tam skirtos avalybės. Matote, basutės irgi būna patogios. Nepaprasto, neeilinio gamtos grožio, turistų nenumindžiota ir nesugadinta šalis. Saugi, pigi, "skani", įvairi, paslaugi. Smaragdų smaragdas, ir tiesiogine, ir perkeltine prasme.
Svetlana
2023-02-22
9
Viešbučiai geri.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste.
 • 12 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją).
 • Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.
 • Bilietai į lankomus turistinius objektus.
 • Vietinių gidų paslaugos.
 • Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa.
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Maitinimas: 12 pusryčių.
 • Vietinio skrydžio bilietai: Bogota - Salentas ir 10 kg rankinio bagažo.
 • Vietinio skrydžio bilietai: Medeljinas - Katarhena ir 10 kg rankinio bagažo.
 • Vietinio skrydžio bilietai: Santa Marta - Bogota ir 10 kg rankinio bagažo.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai europos miestas - Bogota - europos miestas (su persėdimu).
 • 75 eur perkant registruotą bagažą vienam asmeniui (vidiniuose skrydžiuose).
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas. (Nuo 20 eur )
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. Programoje nenurodyti pietūs ir vakarienės.
 • Papildomas registruoto bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis.
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (1 dienai apie 3 USD).

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Priemoka už vienvietį kambarį (Jei keliaujate vienas (-a) būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 450 Eur.
 • Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 4 keliautojų grupei.
 • Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 25 USD, oro uoste 35 USD.
 • SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
1850

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 3050
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Jungtinis rytinės ir vakarinės JAV pakrantės turas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje su LT vadovu 14 d./11 nak.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.