Į Balį su vaikais

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Balis, Indonezija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Į Balį su vaikais

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Patogi kelionė skirta keliauti su vaikais
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje - Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas
  • Ilsėsitės Sanuro kurorte, garsėjančiame ilgais balto smėlio paplūdimiais ir vandens sportu
  • Aktyvus laisvalaikis: raftingas Ajung upėje ir pasivažinėjimas dviračiais po apylinkes
  • Bali Safari Marine parkas, kur jaunesnieji keliautojai galės susipažinti su vietine gyvūnija ir augalija

Programa

 • 1 DIENA

  VILNIUS – DENPASARAS

  Skrydis iš Vilniaus į Denpasarą su dviem persėdimais

 • 2 DIENA

  BALIS

  Po ilgo tarptautinio skrydžio su persėdimu išlipsime Denpasaro oro uoste, kur mus pasitiks mūsų partneriai Balio saloje. Čia, tiesa, dar nestosime – keliausime į Ubudą (Ubud), kultūrinę šalies sostinę, kur įsiregistravus viešbutyje pagaliau lauks poilsio laikas.

  Skrydžiai vargina, tad galėsime pasimėgauti ramiu vakaru su gėrimu rankoje. O gal norėsite masažo? Ar kokios aktyvesnės veiklos? Mūsų kelionės vadovas tikrai turės patarimų kaip puikiai praleisti pirmąjį vakarą nepaprastajame Balyje.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 3 DIENA

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šiandien pradėsime tikrąją savo kelionę po svetingąjį Balį. Po pusryčių aplankysime Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame išvysime tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodegesmakakas, pamatysime šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių induistinių šventyklų. Čia galima pajusti neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebuklų.

  Pasivaikščioję šventajame miške, važiuosime į kitą tikintiesiems nepaprastai svarbią Balio vietą – Tirta Empul šventyklą (Tirta Empul Temple). Kultūrinio paveldo statusą turinčios šventovės pavadinimas reiškia „Tyras šventasis vanduo“ ne be priežasties – čia rasime krištolo švarumo vandens versmių baseinus, kur keliautojai iš viso pasaulio atvyksta nuplauti nuodėmių.

  Ekskursiją po šią vietą pradėsime nuo tradicinio ritualo „Canang“ – nesukalbėjus šios prašomosios maldos negalima patekti į šventyklą. Mūsų gidas papasakos apie maldos prasmę, jos reikšmę kiekvienam Balio gyventojui, taip pat sužinosime įvairiausių faktų nuo šventyklos įkūrimo istorijos iki pat svarbiausių su tikėjimu susijusių legendų. Viena tokių teigia, kad jei žmogus serga – jis užsikrėtęs „nematerialiuoju purvu“ ir būtent čia gali jį „nusiplauti“.

  Kiekvienas norintis galės išsimaudyti šiose šventosiose versmėse – lankytojams skirtas specialus baseinas, maitinamas 5 fontanų.

  Apsivalę, pasisėmę ramybės važiuosime toliau, šį kartą – į Tegalalango ryžių terasas (Tegallalang Rice Terraces). Šie ryžių laukai ypatingai svarbūs balietiškai kultūrai, nes čia galėsime pamatyti ir sužinoti apie subaką (subak) – tradicinę bališką kooperatyvinę drėkinimo sistemą, kurią, pasak istorijos, 8 a. čia įvedė šventasis Rsi Markandeya.

  Ryžių laukus sudaro trimis pakopomis žemyn slenkančios terasos, nuo kurių viršaus atsiveria nepaprasto grožio vaizdas, o žvelgiant žemyn švelnus vėjas kedena plaukus. Čia stabtelėsime pasižvalgyti ir po tradicinių suvenyrų krautuvėles, paragauti iš ryžių gaminamų skanėstų nedidukėse kavinukėse.

  Vakare grįšime atgal į Ubudą.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 4 DIENA

  AJUNGO UPĖ(pusryčiai, pietūs)

  Šiandien keliausime džiuginti kiekvieno viduje slypinčio ekstremalumo entuziasto – mūsų lauks raftingas Ajungo upe (Ayung River) (vaikams leidžiama plaukti nuo 6 metų). Tai unikali ir nepamirštama kelionė per vingiuotas upės žiotis, kerojančias džiungles ir nepaprasto grožio ryžių terasas. Plaudami galėsime grožėtis virš vandens nutiestais bambukiniais tilteliais bei ant upės kranto pastatytomis hinduistinėmis šventyklomis, o nuobodžiauti neleis purslojančio vandens kriokliai.

  Ryte papusryčiavus mus perveš į pasiplaukiojimo pradžios tašką – Canang Sari, kur vyks trumpi apmokymai, būsime supažindinti su taisyklėmis bei saugos instrukcijomis. *Visa plaukiojimo įranga – tik aukščiausios kokybės, o gidai – specialiai treniruoti asmenys.

  Baigus pasiplaukiojimą ir pasiekus galutinį raftingo tašką mūsų lauks indoneziški pietūs. Nesidrovėkite ragauti visko, net keisčiausiai atrodančių patiekalų – jų skonis tikrai nustebins! Na, o jeigu vaikučiai per maži plaukioti upe, siūlome aplankyti roplių ir paukščių parką.

  Vakarop grįšime į Ubudą. 

  Nakvynė viešbutyje.

 • 5 DIENA

  PASIVAŽINĖJIMAS DVIRAČIAIS KALNUOSE (pusryčiai)

  Sakoma, kad geriausia susipažinti su tikruoju Balio salos „veidu“ yra keliaujant pėsčiomis arba dviračiais. Tad būtent pastarąjį būdą šiandien ir išmėginsime.

  Pasimėgavę sočiais pusryčiais leisimės į turą dviračiais. Nebijokite, važinėtis dviračiais gali ir jauniausi keliautojai - jiems bus skirta speciali vaikiška kėdutė. Tykūs kaimų takeliai ir žaliuojantys ryžių laukai – visa tai tarsi keliaus su mumis, kai paliksime viešbutį ir važiuosime link aukšto vulkaninio kraterio įsikūrusios apžvalgos aikštelės, nuo kurios atsiveria įspūdinga Baturo ugnigalnio ir ežero panorama. Gerdami kvapnią kavą ar arbatą mėgausimės nepaprastu nuo kalnų atsiveriančiu peizažu, žvelgsime į apačioje likusią Baturo ežero žydrynę, kvėpsime naujų pojūčių kvapą. Čia sėsime ant dviračių ir pradėsime pažintį su apylinkėmis.

  Po to vėl sėsime ant savo dviračių ir leisimės į kelią, o draugiškas vietinis gidas pasakos apie pačias įspūdingiausias ir netikėčiausias tradicijas. Viena tokių – „Setra ari-ari“, kitaip vadinama „Placentos kapu“. Vietiniai tiki, kad kūdikio placenta – nepaprastai šventa. Tai tarsi antras vaikas, tiesa – ne realus, tik įsivaizduojamas. Senovės kaimuose buvo tradicija po moters gimdymo placentą užkasti – tikėta, kad ji apvalo vietinių sielas ir kaimą paverčia šventu.

  Leidžiantis nuo kalno akis klius už žemdirbystės paženklintų laukų ir, jei pasiseks, netgi stabtelėsime prie vietinės šventovės, sudalyvausime maldos ceremonijoje. Žinoma, būtinai sustosime ir pasisveikinti su vietiniais – besišypsantys vaikai kvies užsukti į namus, susipažinti su jų tėvais, pasiklausyti istorijų apie darbą, kasdienio gyvenimo rutiną, prisėsti prie tradicinio pietų stalo.

  Vakarop mūsų kelionė baigsis grįžtant į Ubudo regioną. 

  Nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

   BALIO SAFARIO IR JŪRŲ PARKAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę pasitiksime nuostabią dieną ir pasiruošime dar vienai unikaliai patirčiai Balyje – Balio Safario ir Jūrų parkui (Bali Safari Marine Park). 2007 m. vartus atvėręs parkas užima 40 ha teritoriją, o jame gyvena daugiau nei 60 skirtingų gyvūnų bei paukščių rūšių, tarp kurių – Raudonosios knygos puslapiuose besipuikuojantys Komodo varanai, Orangutangai bei Balinė myna.

  Čia mūsų lauks turas po parką atviru safario autobusiuku. Važiuodami žvalgysimės po nepaprastą kraštovaizdį, stebėsime laukinius gyvūnus natūralioje aplinkoje. Dauguma jų – jau puikiai atpažįsta šias transporto priemones, tad visai drąsiai prieina pasisveikinti ir pradžiuginti keliautojų iš arčiau.

  Po ekskursijos po parką stebėsime gyvūnų pasirodymus, galėsime juos pašerti (bananai ir morkos šėrimui parduodami vietoje), pasiglėbesčiuoti su mažutėliais orangutangais ar pasigrožėti akvariumuose plaukiojančiais jaunais rykliukais.

  Šeimų su vaikais lauks atrakcionų parkas.

  Vakare nakvynei grįšime į savo viešbutį.

 • 7 DIENA

  ŠOKOLADO FABRIKAS – ULUN DANAS – BRATANO EŽERAS – TANAH LOT (pusryčiai)

  Šiandien rekomenduosime pusryčiauti taip, kad iš karto po to norėtųsi deserto, nes dieną pradėsime apsilankydami viename iš Balio šokolado fabrikų. Čia sužinosime, kaip gaminamas šis saldėsis, kokie procesai ir medžiagos tam naudojamos. Žinoma, galėsime ir pasmaližiauti, pajusti tikro vietinio šokolado skonį bei nusipirkti lauktuvių – na, kas gi nesidžiaugia saldžiomis dovanomis?

  Pasmaližiavę toliau keliausime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventovė. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.

  Svarbu paminėti, kad šventykloje šiandien stovintis altorius – tikra relikvija, nes kaimo gyventojai jį čia pastatė tik po to, kai 1926 m. kitą šventyklą – Devi Danu (Dewi Danu) – po lava palaidojo išsiveržęs Baturo (Batur) ugnikalnis.

  Vėliau važiuosime pasigrožėti nepamirštamais Jatiluwih ryžių terasų vaizdais. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

  Kiek šioje kelionėje jau matėme šventyklų tikriausiai sunku suskaičiuoti, tačiau negalime praleisti dar vienos, geriausiai žinomos – Tanah Lot (Pura Tanah Lot). Pažodžiui Tanah Lot reiškia „Žemė jūroje“.

  Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Legenda pasakoja, kad induistų kunigas Nirarta (Dang Nyang Nirartha) keliaudamas Pietų pakrante pamatė gražią uolinę salelę ir stabtelėjo ten pailsėti. Praleidęs čia naktį, šventikas sutiktiems žvejams liepė šioje vietoje pastatyti šventyklą – jis jautė, kad tai šventa vieta, tinkama garbinti Balio jūros dievams. Šie patikėjo ir pastatė šventovę, kuri iki pat šios dienos yra vienas svarbiausių baliečių mitologijos objektų.

  Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

  Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

 • 8–11 DIENOS

  LAISVAS LAIKAS SALOJE (pusryčiai)

  Ateinančios keturios dienos bus skirtos asmeniniam poilsiui. Kiekvieną rytą mūsų lauks pusryčiai, o po jų – laikas sau. Galbūt norėsite pagulėti nuostabaus smėlio paplūdimiuose, gal pasivaikščioti miškingais takeliais ir susipažinti su senąja Balio architektūra bei vietiniais?.. Mūsų kelionių vadovas bus pasiruošęs ne tik patarti, bet ir atsakyti į visus kylančius klausimus.

  Taip pat šiomis laisvomis dienomis bus galimybė pasirinkti papildomus turus*:

  1.     LEMBONGANO PAPLŪDIMYS (Lembongan Beach): Anskti ryte vyksime į Serangano uostą ir kelsimės į Lembongano salą. Mūsų lauks pilna poilsio ir atrakcijų diena: vandens sportas ir pramogos – nardymas, pasiplaukiojimai vadinamaisiais „bananais“, stiklinio dugno valtimi, pasivaikščiojimai jūros dugnu su specialia įranga, koralų stebėjimas, ekskursija po salą ir t.t. Į ekskursijos kainą įtraukti pietūs.

  2.      LEMBONGANO KRUIZAS (Lembongan Cruise):Anskti ryte važiuosime į Benojos uostą (Benoa Harbor) ir kelsimės į Lembongano įlanką. Vyksime į privatų Bali Hai Paplūdimio klubą, kur galėsime mėgautis tropinės salos ramybe: auksiniai paplūdimiai kvies pasivaikščioti ar pasimėgauti saulės voniomis, prigulti palmių pavėsyje rankoje spaudžiant saldžių vaisių kokteilį, išsimaudyti krištoliniame vandenyje... Norintieji galės paplaukioti kanojomis, panardyti, išmėginti parasparnių sportą ir t.t. Pietų metu turėsime galimybę paskanauti salotų ir šviežiai grilyje keptos žuvies. Šeimoms su vaikais bus pasiūlytas vaikų kampelis, kur mažuosius prižiūrės ir užims profesionalios auklės. 

  3.      JODINĖJIMAS DRAMBLIAIS (Elephant Ride): ryte važiuosime į Dramblių Safario parką (The Elephant Safari Park). Parke yra Informacijos centras, išsamus muziejus, kuriame saugoma didžiulė dramblių istorijos kolekcija bei vienintelis Mamuto skeletas visoje Pietryčių Azijoje. Čia taip pat bus galima iš arčiau pažvelgti į šiuos didingus gyvūnus, juos pašerti ar paglostyti. Parko arenoje rengiami šou, kuriuos stebint galima įvertinti dramblių protą ir gabumą mokytis. Neginčijamai galima teigti, kad šis Dramblių Safario parkas bus įsimintiniausia pramoga jūsų vaikui.

  4.      LUVAKO EKSPEDICIJA IR PASIVAŽINĖJIMAS BAGIU MUNDUKE (Luwak Trail Expedition, Buggy ride at Munduk): Ryte pus antros valandos važiuosime į Munduko Laukinės Gamtos Stovyklą (Wilderness Base Camp). Kelionę pradėsime nuo smagaus pasivažinėjimo Tamblingano ežero (Tamblingan Lake) link. Vėliau sėsime į medines kanojas, irstysimės po ežerą. Keliausime  pro mandarinų ir kavos plantacijas, į atogrąžų miškus vedančiais takais. Trumpai stabtelėsime apžiūrėti daugiau nei šimtą metų skaičiuojančių medžių. Sustosime išmėginti tikros balietiškos kavos bei sužinoti apie jos kultūrą: kaip kavos pupelės skrudinamos atviroje ugnyje naudojant tik medinius grūstuvėlius. Ragausime ne tik nepaprastą skonį – nosis kvėps sodrius šviežios Balio kavos kvapus.

 • 12 DIENA

   BALIS – VILNIUS (pusryčiai) 

  Deja, teks pripažinti, kad atostogos artėja link pabaigos. Po pusryčių keliausime į oro uostą, kur mūsų lauks tarptautinis skrydis į Vilnių su persėdimu.

  Labai tikimės, kad kelionė paliko tik geriausius įspūdžius bei naujas pažintis, o spalvingos nuotraukos dar ilgai primins, kokia svetinga ir šilta buvo Balio sala. 

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 23Antr, Rugs 3 10+
Penkt, Rūgp 30Antr, Rugs 10 10+
2019 rugsėjis
Penkt, Rugs 6Antr, Rugs 17 10+
Penkt, Rugs 13Antr, Rugs 24 10+
Penkt, Rugs 20Antr, Spal 1 10+
Penkt, Rugs 27Antr, Spal 8 10+
2019 spalis
Penkt, Spal 4Antr, Spal 15 10+
Penkt, Spal 11Antr, Spal 22 10+
Penkt, Spal 18Antr, Spal 29 10+
Penkt, Spal 25Antr, Lapkr 5 10+
2019 lapkritis
Penkt, Lapkr 1Antr, Lapkr 12 10+
Penkt, Lapkr 8Antr, Lapkr 19 10+
Penkt, Lapkr 15Antr, Lapkr 26 10+
Penkt, Lapkr 22Antr, Gruo 3 10+
Penkt, Lapkr 29Antr, Gruo 10 10+
2019 gruodis
Penkt, Gruo 6Antr, Gruo 17 10+
Penkt, Gruo 13Antr, Gruo 24 10+
Penkt, Gruo 20Antr, Gruo 31 10+
Penkt, Gruo 27Antr, Saus 7 10+
2020 sausis
Penkt, Saus 3Antr, Saus 14 10+
Penkt, Saus 10Antr, Saus 21 10+
Penkt, Saus 17Antr, Saus 28 10+
Penkt, Saus 24Antr, Vas 4 10+
Penkt, Saus 31Antr, Vas 11 10+
2020 vasaris
Penkt, Vas 7Antr, Vas 18 10+
Penkt, Vas 14Antr, Vas 25 10+
Penkt, Vas 21Antr, Kov 3 10+
Penkt, Vas 28Antr, Kov 10 10+
2020 kovas
Penkt, Kov 6Antr, Kov 17 10+
Penkt, Kov 13Antr, Kov 24 10+
Penkt, Kov 20Antr, Kov 31 10+
Penkt, Kov 27Antr, Bal 7 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
687 EUR
 

+ skrydis apie 700 EUR
su skrydžiu nuo 1387 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Jayakarta Hotel 3* »

KAINA/asm.( keliaujant tryse ) - 687 Eur/asm + skrydis

2018 12 20 – 2019 01 06 - 887 Eur/asm. + skrydis

2019 01 07 – 2019 06 31 - 687 Eur/asm + skrydis

2019 07 01 – 2019 08 31 - 887 Eur/asm. + skrydis

2019 09 01 – 2019 12 19 - 687 Eur/asm + skrydis

2018 12 20 – 2020 01 06 - 887 Eur/asm. + skrydis

2020 01 07 – 2020 06 31 - 887 Eur/asm. + skrydis

Vieta: Viešbutis "Bali Jayakarta" yra už 25 minučių kelio automobiliu nuo Denpasaro ir mažiau nei 5,5 km nuo Ngurah Rai tarptautinio oro uosto. Netoli esančių lankytinų vietų yra "Tanah Lot" šventykla ir "Kuta Handicraft Market".

Kambariuose: Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, balkonai arba sodo terasos, taip pat karšto vandens dušai. Kiekviename numeryje yra kabelinė / palydovinė televizija ir mini baras. .

Viešbučio teritorijoje: Svečiai savo poilsį gali papildyti treniruotėmis viešbučio sporto centre arba sužaisti teniso raundą esančiuose kortuose. Viešbutyje taip pat yra SPA centras su kūno masažo procedūromis.

Swiss Bell Watu Jimbar 3*+ »

KAINA/asm.( keliaujant tryse ) - 830 Eur/asm + skrydis

2018 12 20 – 2019 01 06 - 1088 Eur/asm. + skrydis

2019 01 07 – 2019 06 31 - 830 Eur/asm + skrydis

2019 07 01 – 2019 08 31 - 1088 Eur/asm. + skrydis

2019 09 01 – 2019 12 19 - 830 Eur/asm + skrydis

2018 12 20 – 2020 01 06 - 1088 Eur/asm. + skrydis

2020 01 07 – 2020 06 31 - 830 Eur/asm. + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas: 5 naktys Ubude ir 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje
  • Visi pervežimai pagal programą
  • Angalkabis vairuotojas-gidas
  • Įėjimo mokesčiai pagal programą
  • Raftingas 4 dieną
  • Pasivažinėjimas dviračiais 5 dieną
  • Apsilankymas Safari Marine Park 6 dieną

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis (nuo 650 EUR)
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
  • Papildomos siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (ekskursija Melbongano paplūdimyje - 68 EUR/asm., Lembongano kruizas - 85 EUR/asm., pasijodinėjimas drambliais 85 EUR/asm.)
  • Arbatpinigiai
  • Asmeninės išlaidos 

   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės kaina asmeniui dviviečiam kambaryje gyvenant dviem suaugusiems su vaiku (iki 12 metų) viename kambaryje
  • Kelionės kaina keičiasi, jeigu keliauja du žmonės (be vaiko)
  • Vienviečio piemoka nuo 400 EUR (priklauso nuo pasirinkto viešbučio poilsio metu)
  • Už priemoką galima užsisakyti rusakalbį vairuotoją-gidą
  • Vasaros sezono metu skrydžio ir turo kainos gali būti aukštesnės. Teirautis agentūroje.
UP
Išskleisti kelionių paiešką