Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Nepamirštamos atostogos VIDURŽEMIO jūros kruize! 11 naktų prabangiame laive MSC ORCHESTRA - tik nuo 929 EUR! Kaina su skrydžiu! Išvykimas: 2017 m. lapkričio 14 d.

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

 • Į kainą įskaičiuotas skrydis! 
 • 11 naktų  MSC Orchestra laive, kuriame galėsite mėgautis komfortu ir pramogomis.
 • Pusryčiai, pietūs ir vakarienės laive. Į kainą įskaičiuotas gėrimų paketas valgio metu!
 • Galėsite dalyvauti laive organizuojamose prabangiose Gala vakarienėse.
 • Turėsite galimybę laive įsigyti ekskursijas.

Kelionės metu siūlome: 

 • Pamatyti Barseloną - nuo Romos laikų vieną svarbiausių Viduržemio jūros miestų. 
 • Aplankyti Valetą -  jame išliko finikiečių, arabų, italų bei kitų kultūrų istorijos pėdsakai, o 1980 m. miestas buvo paskelbtas UNESCO saugomu objektu.
 • Išsilaipinti Korfu - sala žavi turistus savo nuostabia gamta, architektūriniais paminklais, jaukia atmosfera bei draugiškais vietiniais gyventojais.
 • Pamatyti Katakoloną - čia galima pasigrožėti vaizdingais paplūdimiais, pavaikščioti uostamiesčio gatvelėmis, skaniai pavalgyti jūros gėrybių pas svetingus vietinius.
 • Heraklione mėgautis archeologiniu palikimu.
 • Pirėjus - vienas energingiausių centrų prie Viduržemio jūros su daugybe restoranų, tavernų ir barų tose pačiose gatvėse, kur kadaise senieji filosofai, apsivynioję chitonais, padėjo moderniosios civilizacijos pagrindus.
 • Grožėtis Roma - nemaža amžinojo miesto dalis visiškai viduramžiška, šalia išdidžiai į dangų kyla Renesanso bei baroko stiliaus statiniai, o įmantrios skulptūrėlės puošia kiekvieną miesto kampelį.
 • Pasivaikščioti po Genują - ji garsėja Renesanso stiliaus rūmais, romaninės architektūros katedra, viduramžišku senamiesčiu bei savo jūriniu pasauliu.
 • Marselį supa kalnai, Viduržemio jūra, spalvinga pakrantė, viduramžių pilys ir tvirtovės, gyvybingi Provanso turgeliai, spalvingi miesteliai ir kaimeliai.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  »

Išvykimo data: 2017.11.14

Trukmė: 11 naktų kruize

Kainos su skrydžiu:

 • 929 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje be lango
 • 1029 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su langu (dalinis vaizdas)
 • 1429 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu

Išvykimo ir atvykimo uostas: Genuja, Italija

Maršrutas:


Į kainą įskaičiuota: 
tiesioginiai skrydžiai su 20kg/asm bagažu; uosto mokesčiai; nurodytas maršrutas; apgyvendinimas pasirinkto tipo kajutėje; pusryčiai, pietūs, vakarienės (gėrimai kava, arbata, sultys iš aparatų pusryčių metu,  alus, vynas, gaivieji - pietų ir vakarienių metu); laivo pramogos; GALA vakarienė (privaloma vakarinė apranga, vyrams-kostiumas, damoms-vakarinė suknelė). 

Į kainą neįskaičiuota: aptarnavimo mokestis 10 EUR žmogui dienai (vaikam iki 12 m. perpus), taigi laive niekur nereiks palikti arbatpinigių; nuvykimas oro uostas-laivas-oro uostas (apie 30 eur/asm); ekskursijos (galima užsisakyti laivo siūlomas ekskursijas iš anksto); kavos, ledų, šokolado, saldainių namai; boulingas, 5D kino teatras, F1 simuliatorius; skalbimo, lyginimo paslaugos; kitos asmeninės išlaidos.

  SIŲSTI UŽKLAUSĄ  » 


 Laivas: 

MSC ORCHESTRA

Paleistas į jūrą 2007 metais, MSC Orchestra yra MSC Cruises antrasis iš „Muzikos klasės“ laivų ir siūlo geriausią dizaino, patogumo ir saugumo derinį. Šiame prabangiame laive būsite sužavėtas didelio pramogų pasirinkimo spektro. Galėsite ilsėtis jauninančioje turkiškoje pirtyje, pietauti Shanghai Chinese restorane, atsipalaiduoti laukine dvasia dvelkiančiame Savannah bare, ištaigingame  Purple bare ar mėgautis Holivudo spindesiu prašmatniame Zaffiro bare. Mėginti laimę Palm Beach kazino, šokiti visą naktį diskotekoje ar stebėti įdomius muzikinius pasirodymus Covent Garden teatre. MSC Orchestra gali pasigirti iš viso turintis 13 denių, su saunomis ir sūkurinėmis voniomis, platų restoranų ir jaukių šeimos picerijų pasirinkimu. Vaikai gali dūkti Jungle Adventure žaidimų kambaryje, o paaugliai Teen’s klube greitai pasijus kaip namie. Nuo 2011 metų MSC Orchestra pavasarį plaukioja Pietų Amerikoje, o vasarą – Šiaurės Europoje. Rudenį laivas keliauja po Viduržemio jūros regioną, užsukdamas į Ispaniją, Portugaliją ir Gibraltarą. Laivas pastatytas 2007 m., talpina 2550 keleivių ir 1054 įgulos narius. Laive yra 13 denių. Ilgis - 293,80 m, aukšits - 59,64 m, tonažas - 92,409 t.

  SIŲSTI UŽKLAUSĄ  »

 

Viduržemio j. kruizas (be lango)

Maitinimas

Pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Kelionės trukmė: 11 naktų

Nuo: 2017-11-14 Iki: 2017-11-25

929 €

Užsakyti

Šis pasiūlymas nebegalioja.
Dėl kitų kelionių skambinkite:
8 5 2430636
arba atsiųskite užklausą

UP