200 EUR MEDIKAMS POILSIUI LIETUVOJE

Nuo rugsėjo 1-osios dienos medikai galės pasinaudoti valstybės skiriama subsidija poilsiui Lietuvoje. Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams bus skiriama po 200 eur pasirinktoms atostogoms.

Turizmo paslaugomis bus galima pasinaudoti tik iš specialius reikalavimus atitinkančių tiekėjų. Mūsų pasiūlymuose rasite poilsio pasiūlymų 200 eur su pvm sumai, paruošime specialius paketus tinkančius medikų atostogoms ir jūsų patogumui, juos pateiksime atskiroje Facebook paskyroje. Norint keliauti į brangesnes  atostogas, bus galimybė primokėti, o įsigyjant pigesnį poilsio variantą skirtumas nėra grąžinamas.

Valstybės subsidijuojamomis turizmo paslaugomis Lietuvoje pasinaudoti gali sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai:

  • Medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai bei gydytojai specialistai;
  • Asmenys, įgiję akušerio arba bendrosios praktikos slaugytojo profesinę kvalifikaciją.

Medikų atostogų kompensacija bus galima pasinaudoti nuo 2020.09.01-2020.11.30d. Norint įsigyti poilsio pasiūlymą medikui reikės pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją ir užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją (rasite čia), kurioje patvirtinsite, jog šią priemone naudojatės pirmą kartą.

Medikai nusipelnė poilsio, tad labai džiaugiamės, galėdami prisidėti prie jų atostogų ir kviečiame kontaktuoti ir tartis su mumis, padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą! Galite kreiptis jau dabar! PASIŪLYMĄ GALI IŠSIRINKTI ČIA.

Sekite specialius pasiūlymus medikams mūsų FACEBOOK puslapyje. Čia pateiksime geriausius poilsio pasiūlymus už nustatytą kompensacijos sumą.

Užpildykite užklausą čia arba pageidavimų formą čia ir mes su jumis netrukus susisieksime!

 

 

 

 

DUK

 

Kokios turizmo paslaugos bus kompensuojamos valstybės?

Apgyvendinimo paslaugos, organizuotos turistinės kelionės ir turizmo paslaugų rinkiniai, kuriuos gali sudaryti pervežimo, transporto priemonių nuomos, apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus. Įsigytos paslaugos gali būti teikiamos tik Lietuvos teritorijoje.

Kas gali įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai: medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai (Ekonomikos ir Inovacijų Ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos Apsaugos Ministerija derina sąrašopraplėtimą kitais su virusu kovojusiais sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais).

Ar turizmo paslaugos kompensuojamos tik sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams ar ir jų šeimos nariams?

Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti kompensuojamas turizmo paslaugas tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo savo vardu. Užsakant apgyvendinimo paslaugas, apribojimai numerio tipui ir kategorijai nėra taikomi. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.

Ar gali šia priemone naudotis odontologai, burnos higienistai?

Negali.

Ar gali šia priemone naudotis greitosios pagalbos vairuotojai?

Taip, paramedikai ir greitosios pagalbos vairuotojai taip pat galės pasinaudoti, tačiau savivaldybės iki tol turės pateikti jų sąrašus.

Kokius darbuotojus savivaldybių administracijos gali įtraukti į nelicencijuotų medikų sąrašus?

Savivaldybių administracijos teikia sąrašus nelicencijuotų medikų, kuriedirbo COVID–19 pandemijos metu: paramedikų ir greitųjų pagalbos automobiliųvairuotojų, infekcijų kontrolės specialistų, klinikos laborantų (kurie ėmė tepinėlius dėl COVID-19), slaugytojų padėjėjų, kineziterapeutų bei ergoterapeutų. Paslaugos bus suteikiamos tik asmenims, esantiems sąraše.

Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas iš kelių teikėjų?

Negalima. Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų suma į dalis neskaidoma, todėl paslaugas galima įsigyti tik iš vieno paslaugų teikėjo. Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali pasinaudoti tik vieną kartą, o nepanaudota lėšų dalis nėra kompensuojama.

 

Į ką reikėtų kreiptis, norint įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, norėdami pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugoms, turėtų kreiptis į pasirinktą turizmo paslaugų teikėją ar agentūrą. Kelionių Akademija užklausas priima paštu medikams@kelioniuakademija.lt arba +37067611765.

 

Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi? Ką reikės pateikti įsigyjant turizmo paslaugas?

Kreipdamiesi dėl valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų įsigijimo, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turėtų su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams turizmo paslaugų teikėjas taip pat pateiks paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją ir paprašys ją pasirašyti.

 

Nuo kada galima užsisakyti turizmo paslaugas?

Turizmo paslaugas galima užsisakyti nuo rugpjūčio 10 d., bet paslaugų teikimas bus galimas nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d.

Kada bus galima rezervuoti ir panaudoti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Turizmo paslaugas galima užsisakyti nuo rugpjūčio 10 d., tačiau panaudoti poilsio pasiūlymą tik nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.

Kokia suma už suteiktas turizmo paslaugas kompensuojama valstybės?Vienam sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojui – 200 eurų su PVM.

Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už mažesnę sumą?Taip, galima, tačiau nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams negrąžinama.

Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už didesnę sumą?Galima, tačiau, jei pasiūlymo, kuriuo nori pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas, suma yra didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas turi padengti savo lėšomis.

 

Parengta remiantis LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu „Dėl kompensavimo turizmo paslaugų teikėjams už sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams suteiktas turizmo paslaugas tvarkos aprašo 

patvirtinimo“, LR medicinos praktikos įstatymu, LR slaugos praktikos ir akušerijos praktikos įstatymu.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2020-07-23.