Rekomenduojame

QUATTRO BEACH SPA & RESORT HOTEL

Alanija, Antalijos regionas, Turkija
9.5 Puikus

Modernus viešbutis ant jūros kranto. Animacinė programa sužavėsianti tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Didelis ir skanus maisto pasirinkimas. Itin dėmesingas ir rūpestingas personalas. Viešbutyje veikia „Starbucks" kavinė. Rekomenduojamas šeimoms ir poroms.

Orientacinis mažiausios kainos žmogui grafikas: Turkija, Antalijos regionas, 7n. , keliaujant 2 suaugusiems
Rezultatai pagal paiešką:
Viešbutis QUATTRO BEACH SPA & RESORT HOTEL 5*,
Parinkome datą, kuria, mūsų turimais duomenimis, viešbutis turi mažiausią kainą.

Aprašymas

Viešbučio vieta:

Apie 110 km iki Antalijos oro uosto,  apie 58 km iki Alanijos oro uosto, apie 12 km iki Alanijos centro, Konaklio rajone, ant jūros kranto.

Viešbutis:

Pastatytas 2014 metais. Paskutinį kartą pilnai atnaujintas 2020 metais, dalinai atnaujinamas kasmet.

Viešbučio teritorija apima 20 000 m2.

Viešbutį sudaro vienas pagrindinis 6-ių aukštų pastatai.

364 Standard rooms tipo numeriai (maks. 3 asm., 29 m2).

30 Family rooms Direct sea view or Side sea view tipo numerių (su pertvara,  stumdomos durys, maks. 4 asm., 37 m2).

30 dviejų kambarių Famıly rooms Land view tipo numerių (2 miegamieji atskirti durimis, maks. 4 asm., 52 m2).

10 Standard Room with Jacuzzi Side Sea View tipo numerių (su vaizdu į jūrą, balkonas su sūkurine vonia, maks. 4 asm., 32 m2).

Viešbučio kategorija šalyje - 5*

Kambariuose:

  • seifas numeryje, nemokamai
  • numerių tvarkymas: kasdien
  • patalynės keitimas: kas 2 dienas
  • grindys: laminatas
  • televizorius: yra
  • balkonas yra
  • dušas yra
  • plaukų džiovintuvas: yra
  • oro kondicionierius: individualus
  • mini baras
  • telefonas yra
  • internetas: Wi-Fi nemokamai

Viešbučio teritorijoje:

  • restoranai: 1
  • barai: 3
  • uždari baseinai: 1
  • baseinai: 3
  • SPA centras yra
  • prie baseino: paplūdimio rankšluosčiai nemokamai
  • prie baseino: skėčiai, gultai nemokamai
  • a la carte restoranai: 3
  • gydytojo kabinetas yra
  • vandens kalneliai: 5
  • drabužių skalbimo paslaugos yra
  • belaidis internetas nemokamai
  • skalbykla už papildomą mokestį
  • parduotuvės yra

Pramogos ir sportas:

  • sauna nemokamai
  • smiginis nemokamai
  • masažas už papildomą mokestį
  • turkiška pirtis nemokamai
  • treniruoklių salė nemokamai
  • paplūdimio tinklinis nemokamai
  • stalo tenisas nemokamai

Vaikams:

  • vaikų klubas yra
  • baseinas vaikams: atviras
  • žaidimų aikštelė yra
  • švediškas stalas vaikams
  • uždaras baseinas yra

Paplūdimys:

  • paplūdimyje: skėčiai, gultai nemokamai
  • baras paplūdimyje: nemokamai
  • nuosavas yra
  • smėlio-žvyro yra

Kontaktai:

Adresas: Konaklı, Sahil Sk. No:4, 07490 Alanya/Antalya, Turkija

Telefonas: +90 242 565 18 18

Žemėlapis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę QUATTRO BEACH SPA & RESORT HOTEL

Ekspertų komentarai

Labai gražus ir jaukus viešbutis, toks visai luxury. Fojė šviesus ir erdvus, skaniai kvepiantis. Turi 3 A'la carte, Starbucks kavinę. Kambariai jaukūs, erdvūs. Yra vandens čiuožyklos, prie baseino groja muzika, yra paplūdimio tinklinis, vyksta putų vakarėliai paplūdimyje, groja DJ. Viešbutis puikiai tiks jaunimui, draugų kompanijai, poroms (bet ne vyresniems). Iš vienos pusės paplūdimys akmenuotas, iš kitos smulkus žvyriukas, jūra staigiai gilėjanti. Gražus paplūdimio restoranas, Viešbutis tikrai iš rekomenduojamų. Aktyvus.
Beach viešbutis yra aktyvesnis nei Family, vyksta daugiau vakarėlių, stipri animacija yra triukšmingas. Interjeras senovinis tačiau visur tvarkinga. Yra vienas à la carte nemokamas. Family kambariai su uždaromomis durimis yra tik su land view. Kambariuose su vaizdu į jūrą durys yra stumdomos. Standartiniai kambariai 2+1, kai kurie jų turi jacuzzi balkone. Viešbutyje taip pat yra nemokama Starbucks kavinė. Teritorija maža – jaučiasi erdvės trūkumas. Paplūdimys akmenuotas ir žvyro, greitai gilėjantis. viešbutis turi daug kambarių, o teritorija nedidelė.
Nėra šildomo baseino. Yra paauglių bei vaikų klubai. 2022 metais pilnai renovuotas. Labiau skirtas šeimoms su vyresniais vaikais.
Įėjus iškart nudžiugino švara, detalės, viskas prancūziško stiliaus. Viešbutis ant jūros kranto. Jame dirba profesionali animacijos komanda. Kartą per savaitę yra gala naktis, turkiška naktis, paplūdimio vakarėlis ir pan. Kiekvieną vakarą vyksta vis kita pramoga. Turi 5 vandens nusileidimo kalnelius. 3 a la carte - meksikiečių, italų ir žuvies. Vienas iš jų vieną kartą per viešnagę yra nemokamas. Patisserie yra su Starbucks kavine, kurios kava yra nemokama. Club Family dem ir Quattro beach hotel svečiai negali naudotis vieni kitų teritorija. Importiniai gėrimai yra įskaičiuoti. Mini bare atvykus yra gaivieji gėrimai, alus, vanduo. Vėliau mini baras pildomas kasdien tik vandeniu. Paplūdimį dalinasi kartu su Dizalya Palm viešbučiu. Land view kambariai bus į Dizalyja viešbučio baseiną, kur labai garsi muzika dienos metu.Chalatai suteikiami tik jaunavedžiams, bet galima pasiprašyti ir saviems klientams (on request).
Nemokamas starbucks. Kiekvieną dieną profesionalūs šou. Iki 2val nakties alkoholis nemokamas. Importiniai įskaičiuoti. Negalima naudotis kito, šalia esančio quatro teritorija. Kambariai gražūs, tvarkingi.
Yra starbucks kavinė. Importiniai gėrimai įeina. Profesionali animacija, show programos. Gala vakarienė, turkiškos naktys, meksikietiškai, pool party. Labai šviežiai atrodo, gražus. Mini baras pilnas. Pildomas tik vandeniu, wifi visur nemokamas. Paplūdimio ranksluoščiai nemokamai. 3 a la carte. Italų, žuvies, meksikos. 1 karta nemokamai. Labai populiarus viešbutis. Geriau rezervuoti iš anksto. Hamamas nemokamas. Vežimėliai 10 eur per dieną. Party, šeimų viešbutis. Chalati įeina tik medaus mėnesio svečiams. Bet galima užklausti jeigu vip klientas. Šlepetės kambariuose. Gultai prie baseino paprasti. Meniu iš qr kodo snack bare. Kaba 60 eur už dieną.
Viešbučio kambariai erdvūs, brangesni standartiniai kambariai turi jacuzzi, mini baras su gaiviaisiais gėrimais - nemokamas. Neturi šildomų baseinų, paplūdimys - smėlio su stambiais akmenukais. Viešbutyje vyksta teminės maisto dienos, yra atskiras meniu vaikams (vafliai ir ledai - nemokamai). Vyksta daug pramoginių renginių, yra vakarinė programa skirta vaikams. Viešbutis puikiai tinka šeimos poilsiui.
Viešbutis nustebino gerąją prasme. Teritorija nedidelė, kompaktiška, tačiau gražiai sutvarkyta, ant jūros kranto. Fojė vyrauja klasikinis stilius, groja pianinu klasikinė muzika. Maistas viešbutyje gausus ir skanus, labai skanus italų a la carte restoranas. Turi 3 a la carte restoranus (žuvies, italų, meksikiečių). Darbuotojai draugiški, puikūs. Importiniai alkoholiniai gėrimai, turi Starbucks kavinę, kurioje galima atsigerti skirtingų kavos kokteilių, kurie yra nuostabūs, desertinė. Turi vandens parką, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nedidelis, bendras baseinas, sezono metu gal kiek per mažas masei žmonių. Kambariai stilingi, erdvūs, gražūs. Animacija vakarais pakankamai gera, įdomi, patogios vietos, nesuspaustos visiems žiūrėti. Vyksta teminiai vakarai (gala, turkų, mexican, sushi nights), atvažiuoja profesionalūs artistai.Turi meniu tiek vaikams, tiek kūdikiams. Neturi šildomų baseinų. Prie baseinų yra užkandžių baras, kepa turkiškus blynus baseino kairėje pusėje. Wi-fi geras visur. Rekomenduočiau viešbutį tiek šeimoms, tiek poroms.
Gražus, tvarkingas viešbutis su pakankamu maisto pasirinkimu. Yra vaikų bufetas su tyrelėmis. Skanūs kokteiliai, personalas draugiškas ir paslaugus. Turi „Starbucks“ ir labai skanią desertinę. Kambariai gražūs, tvarkingi ir prižiūrėti. Apsistojant 7n. - 1 a La Carte nemokamas. Teritorija kompaktiška, tvarkinga ir prižiūrėta. Viešbutyje aktyviai veikia animacija. Neradau viešbučio trūkumų! Rekomenduoju visiems ir pats rinkčiausi poilsį jame!
Daiva
2025-09-17
10
profesionalus konsultavimas, malonus bendravimas, operatyvus atsakymų pateikimas į užklausas Viešbutis puikus, mielai rekomenduoju jame poilsiauti. Viešbutyje, jo teritorijoje, kambariuose, valgykloje, žodžiu visur švaru ir tvarkinga. Prie jūros ir baseino daug gultų, tai nereikėjo kovoti dėl vietos po saule, bet gal poilsiautojų nebebuvo daug, nes į kelionę vykome rugsėjo antrą savaitę. Viešbučio komanda paslaugi, mandagi. Komanda prie baseino neįkyri su prašymais dalyvauti užsiėmimuose. Labai patiko mankštos baseine, kurios vyksta du kartus per dieną. Maistas geras, tik šiek kiek kartojasi. Viešbučio gidė Deimantė - savo darbo profesionalė, visą informaciją pateikė aiškiai, informatyviai, atsakė į visus klausimus, maloniai bendravo. Vykome su ultra viskas išskaičiuota, bet už užsieneitiškus alkoholinius gėrimus reikėjo mokėti. Tai gal vienintelis, bet neesminis trūkumas.
Rimantas
2025-08-04
10
Puiki kelionė. Viešbutis aukščiausios klasės.
Ugnius
2025-07-24
9
Viskas buvo, gerai. Viešbutis geras, bet labai toli nuo oro uosto.
Lina
2024-10-28
10
Pirmiausia dėkoju Linai Ciegei už pagalbą pasirenkant viešbutį. Kelionė klostėsi sklandžiai, esam visapusiškai patenkinti "Kelionių akademijos" darbu. Viešbutį galit drąsiai rekomenduoti klientams, pateisino visus lūkesčius. Švara, tvarka, skanus maistas, paslaugus aptarnavimas, puikios vakaro programos.
Dalia
2024-09-20
10
Nuoširdus ir didelis ačiū Brigitai Kučinskaitei. Puikus viešbutis, tikrai rekomenduojame.
Jurgita
2024-08-26
10
Kelionė buvo sklandi, viskas aišku ir laiku pateikta. Viešbutis buvo tikrai labai geras! Švara, aptarnavimas, maisto pasirinkimas ir kokybė sužavėjo. Rekomenduoju tiek šeimoms, tiek poroms be vaikučių.
Ugnius
2024-08-16
8
Gan ilgai veža nuo oro uosto iki viešbučio. Atvykus, registraturoje paprašė pinigų, nes kitaip reiks laukti, (neparuoštas kambarys), atsisakius, pralaike apie 2 val. Viesbutis neblogas, bet labai prastas juros dugnas. Vienodas maistas, bet geras.
Akvilė
2024-08-07
10
Puikiai praleidome laiką be jokio galvos skausmo. Patiko viskas - nuo aptarnavimo iki viešbučio ir kelionės. Viešbutis tikrai labai patiko ir yra super tinkamas leisti laiką su vaikais (buvome su 5 metų vaiku). Itin tvarkinga aplinka, nuolatos palaikoma higiena - tiek prie baseinų, tiek viešbučio viduje, tiek restoranuose. Personalas nuolatos tvarkosi ir tas labai akivaizdu stebint aplinką - švaru, gražu, nėra ko prikišti. Maisto atžvilgiu - visą dieną itin platus pasirinkimas. Dirba pagrindinis restoranas ir paplūdimio restoranas. Vėliau atsidaro papildomi užkandžių barai - įdarytos bulvės, kukurūzai, ledai ir vafliai. Realiai visą dieną nereikia dairytis į laikrodį, nes norėdamas tikrai kur nors rasi maisto :) Patiko baseinų ir čiuožyklų erdvė. Tvarkingas pliažas su puikiu smėlio krantu į jūrą bei šokinėjimo tramplynais. Išėjus iš viešbučio visai greta yra vietų kur apsipirkti. Labai rekomenduojame!
Ruta
2024-07-24
10
Man patiko kelionė viešbutis viskas. Kelionių Akademiją - pasiūlė labai gerą viešbutį.
Jolita
2024-07-17
10
Viešbutis į kurį grįžtų vėl ir vėl :)..Maistas viešbutyje gausus ir tikrai labai skanus, labai patiko meksikiečių a la carte restoranas, nors viešbutyje yra iš viso 3 a la carte restoranai (žuvies, italų, meksikiečių). Personalas labai draugiškas, puikūs animatoriai. Labai didelis pliusas, kad yra Starbucks kavinė, kurioje galima atsigerti nerealiai skanios kavos (ypaš rekomenduoju pasiimti šaltos lates), tikrai kainos ir kokybės santykis atitinka kainą. Rekomendacijos didžiausios :)

Poilsinių kelionių pasiūlymai

Atostogų ruduo! Iki -10% perkant iki 10.06 Turkija, Bodrumas 2025 Rugsėjis - 2026 Spalis
Atostogų ruduo! Iki -10% perkant iki 10.06 Turkija, Bodrumas 2026 Rugsėjis - Spalis
Atostogų ruduo! Iki -10% perkant iki 10.06 Turkija, Bodrumas 2025 Rugsėjis - Spalis
Atostogų ruduo! Iki -10% perkant iki 10.06 Turkija, Bodrumas 2025 Rugsėjis