Rekomenduojame

ESMERALDAS APARTHOTEL 2*

Kosta Brava, Barselonos pakrantė, Ispanija
9.5 Puikus

Aprašymas

Vieta: 95 km iki Barselonos oro uosto, apie 200 m iki Tosa de Maro centro, apie 700 m iki paplūdimio.

Viešbutis: Pastatytas 1985 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2005 metais. Viešbučio šešių aukštų pastate yra: 63 vieno miegamojo apartamentai (svetainė, uždaras miegamasis, maks. 4 asm., 19 kv. m), 44 studio tipo numeriai (svetainė, atviras miegamasis, maks. 3 asm., 17 kv. m). Viešbučio kategorija šalyje - 2*.

Kambariuose:

  • vonia arba dušas
  • oro kondicionierius
  • televizorius
  • telefonas
  • virtuvė
  • balkonas arba terasa
  • mini šaldytuvas
  • seifas (už papildomą mokestį)
  • numeriai tvarkomi 1 kartą per savaitę
  • patalynė keičiama 1 kartą per savaitę

Viešbučio teritorijoje:

  • restoranas
  • 2 barai
  • atviras baseinas
  • valiutos keitykla
  • automobilių nuoma
  • TV salė

Pramogos ir sportas:

  • Nemokamai:
    • pramoginiai renginiai
    • aerobika
    • smiginis
    • biliardas
    • stalo tenisas
  • Už papildomą mokestį:
    • žaidimų automatai
    • interneto kavinė

Vaikams:

  • baseinas
  • lovelės
  • mini klubas
  • žaidimų aikštelė

Paplūdimys: miesto, smėlio. Skėčiai, gultai, čiužiniai - už papildomą mokestį. Prie baseino: skėčiai, gultai - nemokamai.

Tel.: (34) 972 340 512
Adresas: Carrer de Tossa de Mar, 17, 17320 Tossa de Mar, Ispanija.

Žemėlapis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę ESMERALDAS APARTHOTEL 2*

Karolina
2011-08-04
10
Labai draugiškas ir jaukus viešbutis. Gyvenome apartamentuose su vienu miegamuoju, vonios kambariu ir virtuve. Tiesa pasakius, kambarys buvo mažokas, tačiau puikiai pritaikytas keliautojų poreikiams. Vienintelis nepatogumas buvo tas, jog kimšosi kriauklė, bet per kelias dienas ši problema buvo pataisyta. Vakarinės programos atrodė įdomios, tačiau jose neteko dalyvauti. Baras, restoranas ir baseinas labai patiko, darbuotojai nepaprastai draugiški. Yra ir vaikų baseinas bei puikiai įrengtas žaidimų kambarys. Aplink viešbutį radome du nemažus prekybos centrus (juose viskas žymiai pigiau negu viešbutyje). Atostogomis tikrai nenusivylėme, tikimės, jog ir jums patiks.
Augustė
2011-08-04
10
Nuo viešbučio iki oro uosto tik pusvalandis kelio. Kai atvykome registracija vyko greitai ir be jokių nesklandumų. Pats viešbutis buvo 5 aukštų, o svečius aptarnavo net 2 liftai (mes gyvenome 5 aukšte). Gyvenome dviviečiame kambaryje, kurį kiekvieną dieną valė ir keitė rankšluosčius, patalynės nekeitė visą savaitę, tačiau dėl to kažkokių nepatogumų nepatyrėme. Didžiausias minusas – lova, kuri buvo kieta ir nepatogi. Viešbutis pasirodė gana modernus, vestibiulyje galima naudotis belaidžio interneto paslaugomis. Baseinas mažas, tačiau prie jo niekada nebuvo daug žmonių ir visuomet pakankamai gultų. Apibendrinant viešbutį galėčiau rekomenduoti ieškantiems nebrangaus, bet gražaus ir jaukaus viešbučio.
Nida
2011-08-04
10
Kambarys buvo paprastas, bet gražus ir aprūpintas viskuo, ko gali prireikti geroms atostogoms. rankšluosčius keitė kiekvieną dieną, gaila, to paties negalime pasakyti apie patalynę... Baseinas nedidelis, todėl visą laiką leidome paplūdimyje, iki kurio reikėjo šiek tiek paeiti. Viešbučio restorane valgėme pusryčius ir vakarienę, maistas buvo labai skanus. Be to virtuvės darbuotojai buvo ypatingai šilti ir malonūs žmonės. Registratūroje buvęs personalas taip pat labai padėjo keliaujant į Barseloną. Mums labai patiko, net nedvejodami čia sugrįžtume.