Kelionės į Urugvajų

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Urugvajų

Atlanto vandenyno bangų skalaujami Urugvajaus krantai – populiari kruizinių laivų sustojimo vieta. Kelionės į Urugvajų metu sužavės vaizdingi šios šalies uostai, turtingas sostinės Montevidėjo senamiestis, platūs paplūdimiai, ganyklos, įdomus indėnų ir išeivių iš Europos kultūrų mišinys. Dažnai Brazilijos ir Argentinos užgožiama valstybė iš tiesų nenusileidžia didžiosioms kaimynėms nei puikia virtuve, nei muzika, nei jaukiu gatves užliejančiu gyventojų ir atvykėlių šurmuliu. Kelionės į Urugvajų metu galėsite pasimėgauti ne tik poilsiu prie vandenyno, bet ir pažinti atokesnius miestelius, bei kalnuotuosius Ročos slėnius. Poilsis Urugvajuje – tai galimybė atrasti savo atostogų rojaus kampelį.

Atostogos Urugvajuje rekomenduojamos kovo–gegužės ir rugsėjo–lapkričio mėnesiais, kuomet nevargina dideli karščiai ir lietingos audros. Kita vertus, norintiems praleisti atostogas vien ilsintis paplūdimiuose, geriausia vykti sausio–vasario mėnesių periodu (tai urugvajietiškos vasaros mėnesiai).

Kelionės į Urugvajų metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Montevidėjas – žavingoji Urugvajaus sostinė, kurioje gausu architektūrinių paminklų, o jos pakraščiuose plyti nuostabūs paplūdimiai. Svečiuodamiesi Montevidėjuje galėsite apsilankyti vaizdingoje Nepriklausomybės aikštėje, senamiestyje, vietiniame turguje, bei puikiuose restoranuose.
  • Punta del Estė – pagrindinis Urugvajaus kurortas, įsikūręs pietinėje šalies dalyje. Punta del Estėje driekiasi daugybė paplūdimių, kurių krantus puošia prabangios jachtos. Šiame mieste verda naktinis gyvenimas, tačiau ir dienos metu yra kur paganyti akis: vaizdingas uostas ir žuvų turgus, švyturys, daugybė muziejų, pilys, banginių ir jūrų liūtų stebėjimo vietos, egzotiškas botanikos sodas.
  • Ročos kalnai, plytintys rytinėje Urugvajaus dalyje, tai puiki vieta žygiams gamtoje, jojimui žirgais ir paukščių stebėjimui. Gilūs tarpekliai, gaivinantys kriokliai ir šaltiniai, gausi, tik šioms vietoms būdinga, augmenija, bei slėnius gaubianti tyla padės pajusti Urugvajaus gamtos magiją. Lankantis Ročos kalnuose verta bent nakčiai apsistoti vietinėse sodybose, paragauti naminio maisto, bei susipažinti su šiose vietose gyvenančių urugvajiečių kasdienybe.

Poilsinės kelionės į Urugvajų metu kviečiame apsilankyti užburiančioje Urugvajaus sostinėje Montevidėjuje, populiariausiame šalyje Punta del Estės kurorte, ramybe dvelkiančiuose Ročos kalnuose, bei kitose neužmirštamose vietovėse.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Urugvajų pasiūlymus.

UP