Kelionės į Ukrainą

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Ukrainą autobusu

Daugiau kelionių

Kelionės į Ukrainą

Pačiuose Europos pietryčiuose plytinti Ukrainos valstybė, kurios krantus skalauja Juodosios ir Azovo jūrų bangos, nustebins ne vieną čia apsilankyti ketinantį šalies svečią. Kelionės į Ukrainą metu galėsite pasigrožėti ne tik istoriniais miestais, bet ir Ukrainos Karpatais, milžinišku upių tinklu – jų priskaičiuojama net apie 73 tūkstančiai, lagūniniais ir karstiniais ežerais, bei Dniepro slėnio tvenkiniais.

Vienas pagrindinių kelionės į Ukrainą akcentų – čia plytintys nacionaliniai parkai, kurių įkurta net 40. Tikėtina, jog patį didžiausią įspūdį paliks vietos gyventojų svetingumas ir, be abejo, sočiais patiekalais garsėjanti tradicinė ukrainiečių virtuvė.

Atostogos Ukrainoje rekomenduojamos gegužės vidurio–rugsėjo vidurio laikotarpiu. Poilsiui Juodosios jūros paplūdimiuose tinkamiausi yra liepos ir rugpjūčio mėnesiai.

Kelionės į Ukrainą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Bukovelis – modernus slidinėjimo kurortas, įsikūręs Karpatų kalnuose (920 m aukštyje), vienas didžiausių visoje Rytų Europoje. Čia slidinėjimo sezonas tęsiasi ilgai – nuo pat lapkričio iki balandžio mėnesio pabaigos. Trasų ilgis siekia apie 50 km, dalis jų išlieka apšviestos ir vakaro metu. Tai ne tik slidininkų, bet ir snieglentininkų, bei sniegomobilių entuziastų mėgstamas kurortas. Be to, vasaros metu, Bukovelis – ideali vieta žygiams gamtoje.
  • Lvovas – vienas vaizdingiausių šalies miestų, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. 13 a. įkurtas miestas, plytintis visai šalia Lenkijos sienos, ne kartą pateko į priešiškų jėgų teritoriją, tačiau šiandien tai yra vienas pagrindinių šalies taškų, kuriame siekiama sustiprinti Ukrainos nepriklausomybę. Lvovo senamiesčio architektūra išsiskiria savo įvairove: čia susipynę Vokietijos, Italijos, Rytų Europos architektūros tradicijos. Senamiestyje ypač gausu sakralinių pastatų: Šv. Jono Krikštytojo katedra (13 a.), Vyskupų rūmų kompleksas (14 a. vid.–17 a.), rokokinė Šv. Jurgio bažnyčia (18 a.), ir daugelis kitų. Be to, Lvovas garsėja ir kava. Įdomu tai, jog ji čia yra… kasama.
  • Luckas – vienas seniausių Ukrainos miestų, plytintis šalies šiaurės vakaruose. Pirmosios gyvenvietės čia ėmė kurtis dar 11 a. Vytauto laikais tai buvo svarbus LDK centras, lietuviai čia žinomi nuo pačių seniausių laikų. Šis, prie Styro upės įsikūręs, miestas garsėja architektūriniais paminklais: Aukštutinės ir Žemutinės pilių liekanomis (13–15 a.), Vyskupų namais (18 a.), Švč. Trejybės bažnyčia (17 a.), Pokrovo (15 a.) ir Šv. Kryžiaus Išaukštinimo (17 a. pr.–18 a.) cerkvėmis.

Poilsinės kelionės į Ukrainą metu kviečiame pasimėgauti Bukovelio kalnų kurorto gamta, pasigrožėti įspūdingu Lvovo senamiesčiu, susipažinti su nepaprastai įdomia Lucko istorija, bei apsilankyti kitose šios šalies vietovėse.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Ukrainą pasiūlymus.

UP