Novaturo kelionės į Puketą, Tailandą

Kelionės į Tailandą, Puketą su Novaturu. Geriausi kelionių pasiūlymai. Poilsis Puketo, Patajos, Krabi ir kitose kurortuose. Atostogos ir poilsis Tailande nuo lapkričio iki kovo. 


Kelionės į Puketą

Andamanų jūros vandenyse plytinti Puketo sala, didžiausia Tailande, jau daugelį metų mėgstama ir gausiai lankoma saulėtų atostogų išsiilgusių keliautojų. Kelionės į Puketą metu susipažinsite su įdomia vietos istorija: šimtus metų tai buvo svarbus prekybos tarp Indijos ir Kinijos uostas. Šiandien garsėjanti išvystytu turizmu sala išsaugojo turtingą tajų, kinų, malajų, jūrų čigonų kultūrinį palikimą. Kelionės į Puketą metu verta apsilankyti skirtingų religijų šventyklose, išbandyti įvairiausias vandens pramogų ir sporto rūšis, leistis į turus valtimis po aplinkines saleles ir įlankas, pasimėgauti gydomosiomis ir grožio procedūromis, bei praleisti daugybę nerūpestingų dienų Andamanų jūros paplūdimiuose. Poilsis Pukete – tai galimybė pajusti tikrą tailandietišką atostogų dvasią.

Atostogos Pukete rekomenduojamos gruodžio–kovo mėnesių laikotarpiu – tai sausasis metų sezonas, idealus poilsiui paplūdimiuose. Kita vertus, mėgstantiems banglenčių sportą verta rinktis birželio–rugsėjo mėnesius, kuomet bangos aukštesnės.

Kelionės į Puketą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Pangnga įlanka – viena įspūdingiausių Tailando vietų. Ši įlanka garsėja nuostabiomis virš smaragdo spalvos vandenų iškilusiomis kalkakmenio uolomis, olų sistemomis ir archeologinėmis vietovėmis. Didžioji įlankos dalis įeina į Pangngos Įlankos nacionalinio parko teritoriją.
  • Didžioji Puketo Buda – milžiniška ant kalno iškilusi statula, kurios aukštis siekia net 45 m. Šis baltu marmuru dengtas Budos atvaizdas matomas iš daugelio Puketo salos vietų, o nuo kalno atsiveria nuostabi pietinės salos dalies panorama.
  • Čalongo šventykla – svarbiausia iš 29 Puketo saloje esančių budistinių šventovių. Didžiausia salos šventykla buvo pastatyta 19 a. pr. Čalongo šventyklos sienas ir lubas puošia Budos gyvenimo istoriją pasakojantys siužetai, čia saugoma daug auksinių statulų. Šventyklos lankytojai atneša paaukoti lotoso žiedų ir auksinių popierėlių.

Poilsinės kelionės į Puketą metu kviečiame pasisemti įkvėpimo vaizdingoje Pangngos įlankoje, pasigrožėti Didžiojo Puketo Budos statula, bei apsilankyti spindinčioje Čalongo šventykloje.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Puketą pasiūlymus.

Kelionės į Tailandą, Puketą su Novaturu.

Jeigu nepavyko rasti tinkamos kelionės į Tailandą pasiūlymo, pasitikrinkite kitus mūsų siūlomus varijantus kelionėms į Tailandą:

UP
Išskleisti kelionių paiešką