Pažintis su Mauricijaus sala ir poilsis

Kelionės akcentai

 • Daugiau nei 300 kilometrų pakrantės nuostabūs paplūdimiai
 • Mauricijaus sostinė yra didžiausias šalies uostas, pavadintas Prancūzijos karaliaus Port Luiso vardu
 • Nuostabus botanikos sodas Sir Seewoosagur Ramgoolam
 • Nepakartojami Chamarel spalvotojų žemių stebuklai
 • Salos pagrindinis miestas Kiurpipas
 • Jūsų lauks rytinės pakrantės kruizas katamaranu
Nuo1680
2023 10 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 2780
Keliaujant į Mauricijaus salą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Mauricijus – tai tikras rojaus gabalėlis vienoje saloje. Pats jo pavadinimas vaizduotėje sukelia asociacijas su atogrąžų prabanga ir stulbinančiu ekstravagantiškumu. Nors sala daugiau yra žinoma savo kobalto mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiais bei prabangiais viešbučiais, galų gale jūs pajusite, kad norite čia nuveikti kažką daugiau, negu tik degintis ir maudytis.

Mauricijus, esantis Indijos vandenyne į rytus nuo Madagaskaro, yra vulkaninės kilmės sala, beveik visiškai apsupta koralinių rifų. Su nuostabiais paplūdimiais, gamta, žmonėmis ir populiariomis lankytinomis vietomis Mauricijus yra viena geriausių atostogų vietų ir paprastai laikomas savotišku rojumi žemėje. Jos pakrantę saugo koraliniai rifai, o dėl turtingos faunos ir floros bei nuostabių kraštovaizdžių Mauricijus tampa patrauklia turistine vieta.

Saloje gausu istorinių paminklų, stebina kultūrinė įvairovė, geografiniai skirtumai ir beveik neribotas įvairios veiklos pasirinkimas, kuri atitrauks jus nuo kasdienio malimosi paplūdimyje arba prie baseino. O turbūt vienas didžiausių šios salos turtų yra jos šiltų ir draugiškų gyventojų atpalaiduojantis žavesys. O dar pridėkite Kinijos, Indijos, Prancūzijos ir Afrikos virtuvių malonumus, užvedančius sega muzikos ritmus bei užkrečiančią vietinių vakarėlių dvasią, ir netrukus suprasite, kad Mauricijus iš tikrųjų yra daugelio žmonių fantazija, kaip turi atrodyti rojus žemėje.

1
diena
VILNIUS - MAURICIJUS
Skrydis iš Vilniaus į Mauricijų su 1 persėdimu. 
2
diena
MAURICIJUS (vakarienė)
Atvykus į oro uostą – pervežimas į Jūsų pasirinktą viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 
3
diena
MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)
Poilsis prie jūros maudantis, deginantis, nardant, mokantis plaukioti banglente ar burlente.

 

MAURICIJAUS SALOJE REKOMENDUOJAME UŽSISAKYTI PAPILDOMAI:

 

LE BOIS CHERI, LA VANILLE KROKODILU PARKAS IR ST AUBIN. 
Bois Chéri laukai yra vieni iš arbatos produkcijos lyderių visoje Mauricijaus saloje. Šalia Rivière des Anguilles, įsikūrusioje pietinėje salos dalyje, yra Nilo upės krokodilų, atvežtų iš Madagaskaro salos, ferma, La Vanille krokodilų parkas. St Aubin yra plantacija Mauricijaus saloje, formuojanti vadinamąjį „Arbatos kelią“.  

 

EKSKURSIJA LE DOMAINE KETURRAČIU.
Aktyvaus sporto mėgėjams tikrai patiks pasivažinėti keturračiais motociklais. Važiavimas Mauricijaus vešliais tropiniais miškais ir slėniais, grožėjimasis panoramomis, šalia laisvai bėgiojančiais gyvūnais – nepaprasta ir neužmirštama pramoga.

 

GILIAVANDENĖ ŽVEJYBA. 

Tiek žvejybos profesionalai, tiek mėgėjai bus sužavėti žvejybos išvykomis į Indijos vandenyną. O kas gi galėtų atsisakyti pagaudyti kardžuvių, buržuvių, tunų, ryklių ar barakudų?

 

ŽYGIAI PĖSČIOMIS. 
Mauricijus - tai puiki vieta aktyviam sportui ir pasivaikščiojimams gamtoje vieniems ar su gidu. Nedidelėje saloje telpa virš dešimt gamtos draustinių, kurie tiks kiekvienam gamtos mylėtojui patyrinėti. 

 

VAIZDINGASIS MAHEBOURG. 
Tai mažas kolonijinis žvejų kaimelis, kuris išsaugojo savo unikalumą ir mažai tepakito per ilgus gyvavimo metus. Ekskursijos metu aplankysite miestelio turgų – aprispirkimo rojų, taip pat Aigrerres sala ir Rault Biscuit gamyklą – seniausia ir vienintelė Afrikos žemyne sausainių  gamykla.

 

KRUIZAS KATAMARANU. 
Tai nepaprastas potyris paplaukioti po Mauricijaus salos apylinkes. Jų metų galėsite patogiai aplankyti gražiausias salos lagūnų vietas, grožėtis Mauricijaus panoramomis ir išplaukti į turkio spalvos vandenyną.

 

VAIKŠČIOJIMAS PO VANDENIU. 
Atraskite pavandeninį pasaulį ramiai vaikščiodami su skafandru tarp spalvingų tropinių žuvų daugybės. Lengva ir nesudėtinga, tačiau nepakartojama pramoga, kuri patiks ir tiks tiek suaugusiems, tiek jų atžaloms.

4
diena
MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)
Dienos turas  į Port Luisą (angl. Port Louis) – Mauricijaus sostinę. Port Luiso krantinėje rasite Caudan apsipirkimo centrą, pagrindinę miesto turgavietę, įvairių amatų parduotuves ir Adelaide fortą (arba La Citadelle) pastatytą britų 1835 metais. Po sostinės, keliaukite aplankyti Aventure du sucre – seną cukraus fabriką, kuris buvo transformuotas į modernų muziejų. Muziejaus gale lankytojų laukia cukraus ir romo ragavimas/degustacija. Sustokite Pamplemousses  ir užsukite į botanikos sodą „Sir Seewoosagur Ramgoolam”. Šis botanikos sodas buvo pervardintas 1988 metais. SSR botanikos sodas yra vienas lankomiausių šiaurės Mauricijaus lankomų pramogų. Šis botanikos sodas yra žinomas dėl jo didžiulių amazonės vandens lelijų, kurių milžiniški lapai išsiplečia iki trijų metrų ir dėl nuostabių skėtinių korifų (angl. talipot palm) – augalo, kuris žydi vieną kartą per 30 – 100 metų. Botanikos sode taip pat galima rasti puikių raudonmedžių ir retų palmių iš Madagaskaro. Atgal į viešbutį  grįšite apie 17:00 val.
5
diena
MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)
Laisva diena poilsiui prie jūros.
6
diena
MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)
Dienos turas Vakaruose. Pažinkite vakarinę salos dalį ir įgaukite daug malonių įspūdžių aplankydami Rivjeros Noire nacionalinį parką (angl. Black River Gorges National Park) ir Chamarelio (angl. Chamarel) krioklį. Taip pat atraskite nepakartojamus Chamarel spalvotojų žemių stebuklus. Smalsusis Chamarel kampelis, esantis Chamarel rajone, yra pirmasis visame Mauricijuje – kur sunku suprasti ar tai, ką matote – tikra. Rasite galeriją, kurioje gausu mistikos ir iliuzijų, kurios tikrai privers jus susidomėti ir pagalvoti. Aplankykite parodų centrą ir įsiliekite į interaktyvias ekspozicijas, patirkite linksmą optinių iliuzijų pasaulį, kuris privers jus dvejoti Jūsų pačiomis akimis! La Rhumerie de Chamarel yra viena iš retų spirito varyklų, kuri veikia iki šiol ir naudoja pačių užaugintas cukranendres vietinio romo gaminimui.

Pradėkite pietų Mauricijaus turą aplankydami  Kiurpipą (angl. Curepipe). Tai salos pagrindinis miestas, svarbiausias komunikacijos centras, kuriame rasite daug prašmatnių dvarų, modernių ambasadų ir ofisų pastatų.  Šio miesto rotušė, geriau žinoma kaip Hotel de Ville, buvo atidaryta 1912 metais ir yra vienas geriausių Mauricijaus architektūros kūrinių, kartu su Karališkuoju koledžu (angl. Royal College)
Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)
Laisva diena poilsiui prie jūros.
8
diena
MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)
Dienos turas: Rytinės pakrantės kruizas katamaranu. Rytinėje pakrantėje, turkio spalvos lagūnos spindesys driekiasi iki pat horizonto. Šioje salos pusėje plytinti lagūna ypač plati, todėl čia tyvuliuojančiuose ramiuose vandenyse išties yra ką nuveikti. Metas atsiliepti į vandenyno kvietimą: lagūnos platybėse pasinerkite į krištolo skaidrumo vandenis ir  plaukiokite su kauke ir vamzdeliu tarp išsišakojusių koralų plotų, kuriuose veisiasi mažos žuvelės bei kiek keisčiau atrodančios jūros gyvių rūšys – ištįsusios fleitažuvės ir pritrenkiančios rifinės žuvys plevėsuojančios baltais nugaros pelekais. Nardydami būsite stebimi akylos katamarano komandos, kuri, jei vandenyje jausitės nepatogiai, jus aprūpins gelbėjimosi liemene arba plūduru. Tuo tarpu ant denio užkaičiama kepsninė, kadangi netrukus bus patiekti pietūs… Ir dar kokie! Iki tobulumo iškepta barbekiu žuvis ir vištiena, patiektos su keletos rūšių salotomis bei česnakine duona garnyrui. Ypatingai gardus maistas, rūpestingas aptarnavimas ir su niekuo nesulyginami vaizdai „atostogoms rojuje“ suteikia naują reikšmę. Dienos pabaiga tokia pat nuostabi kaip ir jos pradžia: esant palankiam vėjui, išskleisime bures nukreipsiančias katamaraną atgal kranto link. Mėgaudamiesi paskutiniu gaivinančiu gėrimu atsikvėpkite ant katamarano tramplino, nubučiuoti saulės ir patenkinti po nepamirštamų atjauninančių patirčių. Ir, prieš išvykdami namo, paskutinį kartą pasigrožėkite nuostabia Rytine pakrante.

9
diena
MAURICIJAUS SALA
Poilsis ir laisvas laikas.
10
diena
MAURICIJUS - VILNIUS
Po pusryčių teks atsisveikinti ir ištarti iki pasimatymo Mauricijaus salai. Skrydis atgal į Vilnių (su vienu persėdimu).
11
diena
MAURICIJUS - VILNIUS
Atvykimas į Vilnių. 
Nuo1680
2023 10 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 2780

Apie Mauricijaus salą

Mauricijus yra pietinėje Afrikos dalyje, 850 km į rytus nuo Madagaskaro. Ši valstybė – salynas Indijos vandenyne. Ją sudaro ne tik didžiausia Mauricijaus sala, bet ir kitos mažesnės salos: Saint Brandon, Rodrigues, Agalega ir kitos salos. Šalies kraštovaizdis: periferijoje – lyguma, o palei centrinę plynaukštę - netolygiai išsidėstę kalnai. Aukščiausias salos taškas – Mont Piton kalnas (

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Mauricijaus salą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 8 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbutyje;
 • Angliškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Maitinimas nurodytas programoje (8 pusryčiai, 8 vakarienės);
 • 3 ekskursijos paminėtos programoje;
 • Oro uosto mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Mauricijus – Vilnius (kaina nuo 1100 eur);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Papildomas maitinimas ekskursijų metu;
 • Sveikatos draudimas (Nuo ~ 15 eur);
 • Papildomos ekskursijos;
 • Pietūs 30-40 eur asmeniui. 

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.

Apgyvendinimo variantai

PEARLE BEACH

Kainos iki 2023.09.28 - 1735 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Kainos nuo 2023.10.05 iki 2023.12.21- 1814 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Naujametinė kaina 2023.12.28 - 1972 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Kambarys: De Lux Garden room

Viešbutis: Įsikūręs netoli kvapą gniaužiančios vakarinės pakrantės, Flic en Flac mieste. Viešbutyje yra 76 kambariai.

LAGOON ATTITUDE 

Kainos iki 2023.09.28 - 1680 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Kainos nuo 2023.10.05 iki 2023.12.21- 1757 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Naujametinė kaina 2023.12.28 - 1909 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Kambarys: couple room

Viešbutis: Viešbutis esantis Mauricijuje, 30m iki Anse La Raie Beach.

RADISSON BLU POSTE LAFAYETTE

Kainos iki 2023.09.28 - 2095 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Kainos nuo 2023.10.05 iki 2023.12.21- 2190 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Naujametinė kaina 2023.12.28 - 2380 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Viešbutis: kurorte siūlomi šviesūs ir erdvūs numeriai idiliškoje aplinkoje. Viešbutyje taip pat yra SPA centras ir lauko baseinas. Netoliese esančiame paplūdimyje svečiams siūlomos įvairios su paplūdimiu susijusios veiklos, pradedant paviršiniu nardymu ir baigiant įvairiomis kitomis vandens sporto šakomis. 

VERANDA POINTE AUX BICHES

Kainos iki 2023.09.28 - 1705 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Kainos nuo 2023.10.05 iki 2023.12.21- 1783 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Naujametinė kaina 2023.12.28 - 1938 eur/asm. dviviečiame kambaryje + skrydis

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Viešbutis: Viešbutyje yra privati paplūdimio zona, vešlus sodas, siūlomi elegantiški numeriai. Kai kurių tik suaugusiesiems skirtų numerių svečiai gali lankytis „Sandy Lane Village“ zonoje su atskiru restoranu, baru ir baseinu. Restorane „Sandy Lane Grill“ patiekiami jūros gėrybių valgiai. Visi svečiai gali vakarieniauti restorane „Senses“, kuriame siūlomi savitarnos pusryčiai su vietiniais kreolų valgiais. Apsilankę ant smėlio įrengtame bare „Foot Loose“ galėsite nerūpestingai leisti vakarus basomis. Viešbutis „Veranda Pointe Aux Biches Hotel“ įsikūręs už 10 km nuo Grand Baie kaimelio ir už 19 km nuo Port Luiso. Sero Seewoosagur Ramgoolam tarptautinis oro uostas įsikūręs už 64 km.

Kelionės užsakymas

Nuo
1680

+ skrydis nuo: 1100 visiems su skrydžiu: 2780
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalijos prabanga: Madeira, Lisabona, Porto
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Mauricijaus grožybės ir poilsis. 12 dienų
Mauricijus
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Populiari kelionė! Naujiena!
Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Mauricijaus grožybės ir poilsis
Mauricijus
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.