Paslaptingoji Meksika

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą;
 • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides;
 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
 • Tasko miestas Jus tiesiog užburs savo kerinčia ramybe. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, įdomios langų formos...
 • Usumacint upės pakrante vaikščiosite siauriais džiunglių takeliais;
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose
 • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandenens po kaitria Karibų jūros saule
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – MEKSIKAS
Ryte išskrisite iš Vilniaus arba Rygos. Lauks vienas persėdimas Amsterdame. Vakare atskrisite į Meksikos oro uostą, kur Jus pasitiks kelionės organizatoriaus partneriai.  Pervežimas ir nakvynė viešbutyje miesto centre.
2
diena
MEKSIKAS – TEOTIHUAKANAS – MEKSIKAS (pusryčiai)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę. Tai itin didelis, senas, bet vis dar besivystantis miestas. Čia apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus* su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes). Vėliau keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, išvysite Mirusiųjų kelią bei Sparnuotosios Gyvatės piramidę.Vakare rekomenduojame pasiklausyti mariačių – muzikantų Garibaldžio aikštėje. Grįžimas į Meksiką. 

* Nacionaliniai rūmai ne visada atviri lankytojams. Kadangi dėl renginių centrinėje Sokalo aikštėje, oficialių asmenų vizitų ir kitų aplinkybių rūmai gali būti uždaryti, todėl partneriai pasilieka teisę praleisti rūmų lankymą.

3
diena
MEKSIKAS – TASKO (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į Nacionalinį Antropologijos muziejų, vieną didžiausių ir turtingiausią ekspoziciją turinčių muziejų Lotynų Amerikoje ir pasaulyje. Šiame muziejuje yra saugoma gausiausia ir vertingiausia ikikolumbinių Meksikos kultūrų artefaktų kolekcija. Vėliau aplankysite Fridos Kahlo muziejų. Mėlynasis namas - muziejus, kuriame 1907 metais gimė garsioji Meksikos menininkė, liudija apie unikalios ir aistringos asmenybės gyvenimo kelią. Šalimais esantis muziejus paskirtas Trockiui. Čia išvysite didžiojo revoliucionieriaus asmeninių daiktų ir nuotraukų.  Vakare atvyksite į sidabro kasybos sostinę Tasko, įsikūrusią vaizdingų Guerrero kalnų šlaite. Tai juvelyrų miestas, dar vadinamas pasaulio sidabro sostine.

Čia kiekvienas senas namukas turi savo veidą, savitą langų formą, įrėmintą plytų mūro, savą balkono konfigūraciją, savą pinučių raštą. Tai miestas–suvenyras. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, nuostabi katedra sužavi visus čia pabuvojusius! Tasko mieste lauks ekskursija. Nakvynė Tasko viešbutyje.

4
diena
TASKO – XOCHICALCO –  TASKO (pusryčiai)
Šiandien aplankysite seną ikikolumbinų laikų vietovę, įsikūrusią vakaruose esančiose kalvose, apsuptose puikaus slėnio – Xochicalco miestą. Tai miestas, klestėjęs po kitų didžiųjų kultūros, religijos ir politikos centrų (Monte Albano, Palenkės, Tehotihuakano) sunykimo. Pavadinimas, išvertus iš indėnų kalbos, reiškia “gėlių namai”.  Pagrindinis kulto centras yra dirbtinai sudaryta kalva. Vienas įspūdingiausių išlikusių šio miesto objektų – plunksnuotosios gyvatės šventykla su raižiniais ant sienų. Vėliau – ekskursija į Kakauamilpos grotas. Tai tarsi kelionė erdvėje ir laike, kadangi jos gražiausios visoje šalyje.  27-iose apšviestose požeminėse salėse išvysite stalagtitus ir stalagmitus, uolų paviršiuje galima įžvelgti gyvunų, žmonių ir fantastinių būtybių figūrų kontūrus.  Vakare grįšite į Tasko, kur turėsite laivo laiko poilsiui.

5
diena
TASKO – XOCHIMILCO –  MEKSIKAS (pusryčiai)
Papusryčiavę viešbutyje, keliausite po Xochimilko kanalus. Tai yra vieninteliai išlikę kanalai iki ispaninio laikotarpio, ant kurių yra pastatytas Meksiko miestas. Šios ekskursijos metu Jus plauksite ryškiais laiveliais, degustuosite tekilą ir  klausysitės marijačių dainų. Vykstame į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
MEKSIKAS – PUEBLAS – VERAKRUZAS (pusryčiai)
Iš Meksiko keliausite link vaizdingo Verakruzo uosto prie Meksikos įlankos. Pakeliui grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir Arkivyskupo rūmus.   Vakare atvyksite į Verakruzą. Tai vienas iš didžiausių šalies miestų, garsėjantis puikia virtuve, kava ir draugiškais gyventojais. Čia susipažinsite su miestu ir pašoksite centrinėje aikštėje. Nakvynė viešbutyje. 

7
diena
VERAKRUZAS – LA VENTA – PALENKĖ (pusryčiai)
Ryte aplankysite senove dvelkiantį La Venta, kuris garsėja savo archeologiniais statiniais. Miesto parkas laikomas, kaip muziejus po atvirumi dangumi. Čia aplankysite olmekų civilizacijos muziejų bei zoologijos sodą, kuriame yra pilną egzotiškų gyvūnų, tokių kaip krokodilai ir beždžionės. Vėliau keliausite per Tabasko ir Čiapas provincijas Jukatano pusiasalyje. Vakare atvyksite į viešbutį prie Palenkės.

8
diena
PALENKĖ – JAŠČILANAS –  PALENKĖ (pusryčiai)
Anksti ryte išvyksite iš viešbučio. Dienos tikslas - Jasčilanas. Vienintelis būdas čia patekti, tai plaukti upe siaura motorine valtimi dengta bananų lapų stogine. Usumacint upės pakrantės nė kiek ne mažiau įspūdingos nei pats senovinis miestas. Tai įspūdinga mistinė vieta džiunglėse, su daug siaurų takelių apraizgytų lianomis. Vaikštant šiais takeliais jus lydės laukinių bezdžionių klysmai. Esant čia, atrodo tari būtų sustojęs laikas. Iš Jaščilano grįšite į Palenkę, kur pakeliui išvysite krioklį. Apgyvendinimas Palenkėje. 

9
diena
PALENKĖ – KAMPEČĖ (pusryčiai)
Ryte vyksite į Palenkę (UNESCO sąraše), žymiausią majų archeologinę vietovę. Miesto pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia "žemė su tvirtais namais". Paslaptingas senasis miestas skendi tarp  

Po jų keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį galėsite pasiimti kelionę, kurioje važinėsitės originaliu tramvajumi. Vakare lauks nakvynė viešbutyje.

10
diena
KAMPEČĖ – UŠMALIS – MERIDA (pusryčiai)
Šią dieną pradėsite keliaudami į paslaptingą Ušmalį, kuris laikomas vienu svarbiausių majų miestu šiame regione. Ušmalis keri savo puošnia architektūra ir vadinamuoju Moterų vienuolyno keturkampiu, kuriame, pasak tyrinėtojų, buvo apgyvendinami aukojimui atrinkti žmonės ir išskirtinėje prabangoje laukdavo savo mirties. Čia išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje, kur turėsite laisvo laiko.

DĖMESIO! Tik nuo sausio iki kovo prie standartinio maršruto mes pridedame rožinių flamingų draustinio Selestane lankymą. (be papildomo mokesčio!) Pakeliui iš Ušmalio iki Meridos  turėsite sustojimą Selestane - mažame Jukatano pusiasalio kaimelyje, Persijos įlankos pakrantėje. Čia jūs rasite puikų rožinių flamingų rezervatą, kur galėsite grožėtis nuostabiais paukščiais iš arti. Flamingai ne visada būna rezervate, organizatorius negarantuoja flamingų buvimą rezervate.

11
diena
MERIDA – ČIČEN ITSA – KANKUNAS (pusryčiai)
Po pusryčių išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune.Vėliau išvysite Ik Kilio ežerą ir keliausite į Kankuno miestą. 

12 – 13
dienos
KANKUNAS (viskas įskaičiuota)
Kankuno kurortai garsėja savo akinančiai baltu koraliniu smėliu. Saloje yra dangoraižiai viešbučiai, platūs paplūdimiai, koraliniai rifai, palmių miškai.

Poilsio metu galėsit ilsėtis po kaitria Karibų jūros saule arba užsisakyti šiasekskursijas: galėsite aplankyti Xcaret ekologinį pramogų parką (95 $), nuplaukti laivu į Isla Mujeres (Moterų salą, 60 $) arba pažvejoti Karibų jūroje.

14
diena
KANKUNAS – VILNIUS/RYGA
Vyksite į Kankuno oro uostą, iš kur skrisite Kankunas–Meksikas–Europos miestas–Vilnius/Ryga.
15
diena
Grįžimas į Vilnių/Rygą.
Grįžimas namo.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Visa tai stulbina ir palieka nei&sc

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Paslaptingoji Meksika

Marija
2015 12 16
10.0
Kelionė nuostabi !!! Įspūdžiai dėliojasi - viskas patiko. Maršrutas toks, kad kiekvieną dieną akys vis labiau plėtėsi, gamta ir istorija su savo šventyklom neleido nuobodžiauti.Patiko Teotihukanas, Palenkė, Jaščilanas, Čičin Itsa ir Tasko ir Merida ir Kampečė. Suorganizuota viskas puikiai, grupė drausminga. Gides organizuotos ir profesionalios. Viešbučiai geri - parinki miesto centre. Mūsų ketveriukės vardu padėkokite savo partneriams už gerai sudėliotą ir išpildytą programą. Skridom i Mexiką virpančia širdim - ar pasitiks? Todėl, be abejonės, mes rekomenduosime pasinaudoti Jūsų kelionių organizavimo paslaugomis. Visos kelionės metu nekilo jokių organizacinių problemų. Skrydžiai sudėlioti protingai, persėdimui laiko pakako. Ačiū už gerai praleistą laiką. ž Marija
Vitalijus
2015 05 25
8.8
Kelionė buvo puiki, gidai nuostabus. šalis ir žmones kaip pasakoje. nuotraukų atsivėžiau virš 2000. reikėtu atrinkti koki desetka, kita. Labai buvo sunkus perskridimas atgal, daug nervų ir streso. Kankune biletus dave tik iki Amsterdamo. teko ir Meneapolije ir Amsterdame lakstyti, aiškintis (ant pirštu:)) del bagažo, čekinti biletus, po kelis kartus praeidineti patikrinimus ir t.t. į lektuvus atbegdavome paskutiniais, tačiau sugrižom ir ačiu dievui. dvi paras miegojom, bet dabar jau viskas atsistate i savo vietas. Ačiū už puikią kelionę ir pagalba.
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINOS

 

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS

Dviviečiame
Flamingo Cancun Resort 4*  (kainos iškart 5-riom nakvynėms asmeniui)
(Standard, viskas įskaičiuota)
2645 EUR 
+ skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*
(Double garden view, viskas įskaičiuota)
27250 EUR
+ skrydis
RIU Cancun 5* 
(Double Ocean View, viskas įskaičiuota)
2795 EUR 
+ skrydis

Iberostar Cancun 5* (Standard, viskas įskaičiuota)

2745 EUR 
+ skrydis

Poilsis Playa Del Carmen kurorte

VIEŠBUTIS

Dviviečiame
Hm Playa Del Carmen 4*
(Standard, tik pusryčiai)
2445 EUR 
+ skrydis
Magic Blue Boutique hotel 
(Superior, tik pusryčiai)
2465 EUR 
+ skrydis
Reef Playacar 4*  (Standard, viskas įskaičiuota) 2495 EUR 
+ skrydis
Iberostar Quetzal (Standard, viskas įskaičiuota) 2555 EUR 
+ skrydis

Poilsis Riviera Maya pakrantėje

VIEŠBUTIS Dviviečiame
Grand Palladium Colonial Resort & SPA 5* 
(Standart, viskas įskaičiuota)
2545 EUR 
+ skrydis
Grand Bahia Principe Tulum 5*
(Superior, viskas įskaičiuota)
2575 EUR 
+ skrydis
Ocean Maya Royale 5*
(Adults only, viskas įskaičiuota)
2595 EUR 
+ skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Komfortiški 4****viešbučiai.
 • Gausūs ir sotūs pusryčiai (Amerikietiški arba švediškas stalas). Esant ankstyvam išvykimui suteikiama dėžutė pusryčių. 
 • Autobusas, kuris yra ne senesnis nei 2 ar tris metai
 • Kompetentingas, turintis patirtį rusakalbis gidas visos kelionės metu.
 • Įėjimo bilietai į visus žymius objektus, numatytus programoje.
 • Arbatpinigiai kambarinėms, nešikams ir padavėjams.
 • Pervežimas: „oro uostas – viešbutis“ Meksiko mieste atskridimo dieną.
 • Pervežimas:  “viešbutis – oro uostas” Kankune .
 • Vanduo transporte.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Meksiką, kaina nuo 955 EUR;
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos;
 • ekskursijos poilsio metu.

Pastabos

 • Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje. 
 • Lentelėse pateiktos kainos priklauso nuo pirkimo metu galiojančių lėktuvo bilietų kainos ir valiutų kurso.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  • Galima pratęsti buvimą Kankune keliomis dienomis. Viešbučio kaina parai:
   4* viešbutyje: ~72 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~122 EUR asm. –  vienviečiame; 
   5* viešbutyje: ~122 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~162 EUR asm. –  vienviečiame.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko, įsikūrusią Siera Nevados kalnuose ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvyne Meksike – 110 EUR (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Pietūs – papildomai 15 USD/11.29 EUR. Išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau. 
  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
   • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
   • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
   • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
   • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
   • Ekskursija į džiungles.
   • Žvejyba atviroje jūroje.
   • Paviršinis ir gilumų nardymas.
   • Piratų laivų mūšis.
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Meksikos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Naujametinė Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Kenijos ir Ugandos gamtos rezervatai bei kalnų gorilos
Uganda
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.