Paslaptingoji Meksika

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Meksika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Paslaptingoji Meksika

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą;
  • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides;
  • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
  • Tasko miestas Jus tiesiog užburs savo kerinčia ramybe. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, įdomios langų formos...
  • Usumacint upės pakrante vaikščiosite siauriais džiunglių takeliais;
  • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose
  • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandenens po kaitria Karibų jūros saule

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – MEKSIKAS

  Ryte išskrisite iš Vilniaus arba Rygos. Lauks vienas persėdimas Amsterdame. Vakare atskrisite į Meksikos oro uostą, kur Jus pasitiks kelionės organizatoriaus partneriai.  Pervežimas ir nakvynė viešbutyje miesto centre.

 • 2 diena

  MEKSIKAS – TEOTIHUAKANAS – MEKSIKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę. Tai itin didelis, senas, bet vis dar besivystantis miestas. Čia apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, pamatysite Bella Artes rūmus. Vėliau keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, išvysite Mirusiųjų kelią bei Sparnuotosios Gyvatės piramidę.Vakare rekomenduojame pasiklausyti mariačių – muzikantų Garibaldžio aikštėje.

 • 3 diena

  Fridos Kahlo muziejus – Trockio muziejus – Tasko (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į Nacionalinį Antropologijos muziejų, vieną didžiausių ir turtingiausią ekspoziciją turinčių muziejų Lotynų Amerikoje ir pasaulyje. Šiame muziejuje yra saugoma gausiausia ir vertingiausia ikikolumbinių Meksikos kultūrų artefaktų kolekcija. Vėliau aplankysite Fridos Kahlo muziejų. Mėlynasis namas - muziejus, kuriame 1907 metais gimė garsioji Meksikos menininkė, liudija apie unikalios ir aistringos asmenybės gyvenimo kelią.Šalimais esantis muziejus paskirtas Trockiui. Čia išvysite didžiojo revoliucionieriaus asmeninių daiktų ir nuotraukų.  Vakare atvyksite į sidabro kasybos sostinę Tasko, įsikūrusią vaizdingų Guerrero kalnų šlaite. Tai juvelyrų miestas, dar vadinamas pasaulio sidabro sostine.

  Čia kiekvienas senas namukas turi savo veidą, savitą langų formą, įrėmintą plytų mūro, savą balkono konfigūraciją, savą pinučių raštą. Tai miestas–suvenyras. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, nuostabi katedra sužavi visus čia pabuvojusius! Nakvynė Tasko viešbutyje.

 • 4 diena

  TASKO – Xochicalco – Kakauamilpos grotos – TASKO (pusryčiai)

  Šiandien aplankysite seną ikikolumbinų laikų vietovę, įsikūrusią vakaruose esančiose kalvose, apsuptose puikaus slėnio – Xochicalco miestą. Tai miestas, klestėjęs po kitų didžiųjų kultūros, religijos ir politikos centrų (Monte Albano, Palenkės, Tehotihuakano) sunykimo. Pavadinimas, išvertus iš indėnų kalbos, reiškia “gėlių namai”.  Pagrindinis kulto centras yra dirbtinai sudaryta kalva. Vienas įspūdingiausių išlikusių šio miesto objektų – plunksnuotosios gyvatės šventykla su raižiniais ant sienų. Vėliau – ekskursija į Kakauamilpos grotas. Tai tarsi kelionė erdvėje ir laike, kadangi jos gražiausios visoje šalyje.  27-iose apšviestose požeminėse salėse išvysite stalagtitus ir stalagmitus, uolų paviršiuje galima įžvelgti gyvunų, žmonių ir fantastinių būtybių figūrų kontūrus.  Vakare grįšite į Tasko, kur turėsite laivo laiko poilsiui.

 • 5 diena

  TASKO – Tepoztlanas – MEKSIKAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę viešbutyje, išvyksite į Tepoztlaną – vaizdingą miestelį akmenimis grįstomis gatvelėmis, įtrauktą į stebuklingų Meksikos miestų sąrašą. Apžiūrėsite XVI amžiuje dominikonų vienuolių pastatytą vienuolyną. Rekomenduojame papietauti viename iš restoranėlių, iš kurių atsiveria puikus panoraminis miestelio vaizdas, bei paragauti vietinių patiekalų ir gėrimų. Vykstame į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  MEKSIKAS – PUEBLAS – VERAKRUZAS (pusryčiai)

  Iš Meksiko keliausite link vaizdingo Verakruzo uosto prie Meksikos įlankos. Pakeliui grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir Arkivyskupo rūmus.   Vakare atvyksite į Verakruzą. Tai vienas iš didžiausių šalies miestų, garsėjantis puikia virtuve, kava ir draugiškais gyventojais. Čia susipažinsite su miestu ir pašoksite centrinėje aikštėje. Nakvynė viešbutyje. (Dienos maršrutas apie 400 km)

 • 7 diena

  VERAKRUZAS – LA VENTA – PALENKĖ (pusryčiai)

  Ryte aplankysite senove dvelkiantį La Venta, kuris garsėja savo archeologiniais statiniais. Miesto parkas laikomas, kaip muziejus po atvirumi dangumi. Čia aplankysite olmekų civilizacijos muziejų bei zoologijos sodą, kuriame yra pilną egzotiškų gyvūnų, tokių kaip krokodilai ir beždžionės. Vėliau keliausite per Tabasko ir Čiapas provincijas Jukatano pusiasalyje. Vakare atvyksite į viešbutį prie Palenkės.

 • 8 diena

  PALENKĖ – JAŠČILANAS – MISOL HA – PALENKĖ (pusryčiai)

  Anksti ryte išvyksite iš viešbučio. Dienos tikslas - Jasčilanas. Vienintelis būdas čia patekti, tai plaukti upe siaura motorine valtimi dengta bananų lapų stogine.Usumacint upės pakrantės nė kiek ne mažiau įspūdingos nei pats senovinis miestas. Tai įspūdinga mistinė vieta džiunglėse, su daug siaurų takelių apraizgytų lianomis. Vaikštant šiais takeliais jus lydės laukinių bezdžionių klysmai. Esant čia, atrodo tari būtų sustojęs laikas.  

  Apsilankysite indėnų lakandonų kaimelyje, kurių gyventojai laikomi tikraisiais majų palikuoniais ir majų kultūros bei kalbos saugotojais. Grįžtant atgal link Palenkės sustosite ir išsimaudysite džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje prie baseino.

 • 9 diena

  PALENKĖ – PALENKĖS ARCHEOLOGINĖ ZONA – KAMPEČĖ (pusryčiai)

  Ryte vyksite į Palenkę (UNESCO sąraše), žymiausią majų archeologinę vietovę. Miesto pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia "žemė su tvirtais namais". Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse. Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje, kuri primena vieną ant kito sudėtus aštuonis nupjautus kūgius, bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose.

  Po jų keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį galėsite pasiimti kelionę, kurioje važinėsitės originaliu tramvajumi. Vakare lauks nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  UŠMALIS – MERIDA (pusryčiai)

  Šią dieną pradėsite keliaudami į paslaptingą Ušmalį, kuris laikomas vienu svarbiausių majų miestu šiame regione. Ušmalis keri savo puošnia architektūra ir vadinamuoju Moterų vienuolyno keturkampiu, kuriame, pasak tyrinėtojų, buvo apgyvendinami aukojimui atrinkti žmonės ir išskirtinėje prabangoje laukdavo savo mirties. Čia išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje, kur turėsite laisvo laiko.

  DĖMESIO! Tik nuo sausio iki kovo prie standartinio maršruto mes pridedame rožinių flamingų draustinio Selestane lankymą. (be papildomo mokesčio!) Pokeliui iš Ušmalio iki Meridos  turėsite sustojimą Selestane - mažame Jukatano pusiasalio kaimelyje, Persijos įlankos pakrantėje. Čia jūs rasite puikų rožinių flamingų rezervatą, kur galėsite grožėtis nuostabiais paukščiais iš arti.

 • 11 diena

  MERIDA – ČIČEN ITSA – KANKUNAS (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsite Pranciškonų katedrą ir Monteko rūmus.

  Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune.

 • 12–13 diena

  KANKUNAS (viskas įskaičiuota)

  Kankuno kurortai garsėja savo akinančiai baltu koraliniu smėliu. Saloje yra dangoraižiai viešbučiai, platūs paplūdimiai, koraliniai rifai, palmių miškai.

  Poilsio metu galėsit ilsėtis po kaitria Karibų jūros saule arba užsisakyti šiasekskursijas: galėsite aplankyti Xcaret ekologinį pramogų parką (95 $), nuplaukti laivu į Isla Mujeres (Moterų salą, 60 $) arba pažvejoti Karibų jūroje.

 • 14 diena

  KANKUNAS – VILNIUS/RYGA

  Vyksite į Kankuno oro uostą, iš kur skrisite Kankunas–Meksikas–Europos miestas–Vilnius/Ryga.

 • 15 diena

  Grįžimas į Vilnių/Rygą.

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 vasaris
Antr, Vas 19Antr, Kov 5 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
2030 EUR
 

+ skrydis apie 955 EUR
su skrydžiu nuo 2985 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINOS

 

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS

Dviviečiame Vienviečiame
Flamingo Cancun Resort 4*  (kainos iškart 4-riom nakvynėms)
(Double Lagoon View, viskas įskaičiuota)
2030 EUR 
+ skrydis
2510 EUR 
+ skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*
(Superior, viskas įskaičiuota)
2114 EUR
+ skrydis
2780 EUR 
+ skrydis
RIU Cancun 5* 
(Standart, viskas įskaičiuota)
2220 EUR 
+ skrydis
2830 EUR 
+ skrydis
Great Parnasus Resort&Spa 4* (Deluxe, viskas įskaičiuota) 2054 EUR 
+ skrydis
2700 EUR 
+ skrydis

Poilsis Playa Del Carmen kurorte

VIEŠBUTIS

Dviviečiame Vienviečiame
Reef Playacar 4*
(Standart, viskas įskaičiuota)
2100 EUR 
+ skrydis
2670 EUR 
+ skrydis
Iberostar Tucan 4*+ 
(Standart, viskas įskaičiuota)
2152 EUR 
+ skrydis
2704 EUR 
+ skrydis
Iberostar Paraiso Lindo 5*  (Standart, viskas įskaičiuota) 2184 EUR 
+ skrydis
2855 EUR 
+ skrydis

Poilsis Riviera Maya pakrantėje

VIEŠBUTIS Dviviečiame Vienviečiame
Grand Palladium Colonial Resort & SPA 5* 
(Standart, viskas įskaičiuota)
2100 EUR 
+ skrydis
2730 EUR 
+ skrydis
El Dorado Ryale SPA Resort 5* 
(Junior suite, viskas įskaičiuota)
2384 EUR 
+ skrydis
2960 EUR
+ skrydis
Azul Beach 5*
(Deluxe Suite, viskas įskaičiuota)
2296 EUR 
+ skrydis
2880 EUR 
+ skrydis 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • apgyvendinimas 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose pažintinio turo metu;
  • vietiniai pervežimai Meksikoje patogiu autobusu su kondicionieriumi ir tualetu (susirinkus 14 ir mažiau asmenų pervežimai vykdomi mažesniu autobusu su kondicionieriumi);
  • 3 n. poilsis Kankune pasirinktame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema;
  • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
  • maitinimas - pusryčiai viešbučiuose ekskursijų metu;
  • bilietai į lankomus turistinius objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Meksiką, kaina nuo 955 EUR;
  • medicininių išlaidų užsienyje draudimas;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos;
  • ekskursijos poilsio metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje. 
  • Lentelėse pateiktos kainos priklauso nuo pirkimo metu galiojančių lėktuvo bilietų kainos ir valiutų kurso.
  • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie rusakalbės grupės. 

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galima pratęsti buvimą Kankune keliomis dienomis. Viešbučio kaina parai:
   4* viešbutyje: ~72 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~122 EUR asm. –  vienviečiame; 
   5* viešbutyje: ~122 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~162 EUR asm. –  vienviečiame.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko, įsikūrusią Siera Nevados kalnuose ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvyne Meksike – 110 EUR (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Pietūs – papildomai 15 USD/11.29 EUR. Išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau. 
  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
   • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
   • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
   • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
   • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
   • Ekskursija į džiungles.
   • Žvejyba atviroje jūroje.
   • Paviršinis ir gilumų nardymas.
   • Piratų laivų mūšis.
UP
Išskleisti kelionių paiešką