Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai

Kelionės akcentai

 • Nuotykinė kelionė!
 • Pablo Eskobaro laikus menanti 13-oji kolona Medeljino aukštumose
 • Apsilankymas vietiniame kavos ūkyje ir neatrasti kavos skoniai
 • Kelionė džipais po džiungles, maudynės Minkos krioklių vandenyse ir poilsis milžiniškuose hamakuose kalnų apsuptyje
 • Plaukimo banglentėmis pamoka ir laisvas laikas Karibų jūros paplūdimyje
 • Kelionė laivu, vandens pramogos ir nepamirštami įspūdžiai Šv. Bernardo salose
Nuo1995
2023 11 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 3095
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – MEDELJINAS
Skrydis su dviem persėdimais iš Vilniaus į Medeljiną. „Bienvenida“ – sveiki atvykę į Kolumbiją! Nusileidimas tarptautiniame José María Córdobos oro uoste, Medeljino mieste (2,53 mln. gyventojų). Pervežimas į viešbutį ir poilsis. Vėliau pasimatysime užkandžiams ir gėrimams – rekomenduojame paragauti tradicinio kokosų limonado.

Medeljino miestas, įsikūręs šalia vandeningosios Medeljino upės, nuo seno garsėjo aukso, sidabro ir anglių kasyba, derlingomis kavos plantacijomis bei ypač sėkminga tekstilės pramone. Šiandien šis miestas garsėja jį supančiomis orchidėjų plantacijomis ir universitetų gausa – jų visame Medeljine net penki. Nakvynė viešbutyje Medeljino mieste.

2
diena
MEDELJINAS (pietūs)
Šiandien visa galva pasinersime į kolumbietiškosios kultūros gelmes. Ar gali būti geresnis būdas pažinti miestą, nei istorinis turas? Tiesa, šį kartą jis kiek netradicinis. Iškasus Panamos kanalą, Medeljinas tapo narkotikų prekybos centru. 80-aisiais čia siautėjo Pablo Eskobaras, tačiau per pastaruosius dešimtmečius Medeljinas be galo pasikeitė ir tapo vienu populiariausių ir gausiai lankomų Pietų Amerikos miestų.

Vyksime į praeityje prastai pagarsėjusią 13-ąją komuną – tai kvartalas, kurio namai atrodo tarsi milžiniškos „Lego“ kaladėlės, paskubomis sustatytos miesto aukštumose. Šiandien tai –saugi vieta, pastaraisiais metais patyrusi neįtikėtiną transformaciją, tačiau miesto praeities dvasia vis dar jaučiama. Kvartalo gatves puošia akį traukiantis gatvės menas ir nedidukės meniškos kavinės. Gigantiškiems ir spalvingiems sienų piešiniams tiesiog neįmanoma atsispirti – tai ideali vieta fotografijoms. Po įspūdžių kupinos dienos metas vakarienei ir gaiviems gėrimams. Nakvynė viešbutyje Medeljino mieste.

3
diena
GVATAPĖ IR KAVOS ŪKIS (pusryčiai, pietūs) 
Kava – Kolumbijos sinonimas. Rytą pradėsime nuo visame pasaulyje garsios tikros kolumbietiškos kavos puodelio. Energijos mums prireiks, nes kopsime į Penjolio uolą, o iki jos viršaus laukia net 650 laiptelių. Tačiau nuovargis akimirksniu pradings vos tik išvydus nuo uolos atsiveriantį vaizdą! Indėnai tahamiai šią uolą laikė šventa. Po to vyksime į Gvatapę – spalvingiausią Kolumbijos miestą Andų kalnuose. Gvatapės prieigas puošia skaidraus vandens ežeras. Šiame miestelyje akį traukia ryškiaspalviai namų fasadai, puošnios durys ir žaismingi papuošimai. Lankysimės vietiniame kavos ūkyje. Kavos industrija be galo svarbi vietos gyventojams, o jai augti sąlygos ypač palankios – drėgnas Kolumbijos kalnuotų regionų klimatas ir derlingas dirvožemis. Ne veltui kavos pupelės sudaro didžiausią šalies eksporto dalį, o kai kurios kavos plantacijos netgi saugomos UNESCO. Susipažinsime su kavos paslaptimis, netikėtais skoniais ir, žinoma, paragausime aukščiausios rūšies kavos. Nakvynė viešbutyje Medeljino mieste.

4
diena
MEDELJINAS – SANTA MARTA (pusryčiai) 
Tiek Medeljine, tiek Gvatapėje gausu gamtos, tačiau jau netrukus leisimės į tikrų tikriausias džiungles! Skrydis į Santa Martos miestą, plytintį Karibų jūros krantuose. Šis uostamiestis – pirmoji ispanų įkurta gyvenvietė Kolumbijoje, kurioje gausu pilių, fortų bei įspūdingų katedrų. Santa Marta laikoma seniausiu Kolumbijos miestu. Atmosfera čia išskirtinė: besišypsantys keliautojai ir nuotykių ieškotojai iš viso pasaulio Santa Martoje nuolat kelia džiugų šurmulį. Be abejo, ir mes paliksime čia savo pėdsaką. Mėgausimės viešbučio patogumais, leisime laiką prie baseino, sužaisime vieną kitą biliardo partiją ir, be abejo, pažinsime gilią istoriją turintį miestą! Nakvynė svečių namuose Santa Martoje.
5
diena
MINKOS KRIOKLIAI IR DŽIUNGLĖS (pietūs)
Pirmyn! Mūsų laukia kvapą gniaužiančios gamtos dovanos. Šiandien sėsime į džipus ir leisimės Minkos link, gilyn į Kolumbijos džiungles: laukinė gamta, kriokliai ir nepamirštami įspūdžiai. Juk Minka – tai gamtos mylėtojų rojus. Keliausime dar nepramintais takais ir atrasime paslėptus Kolumbijos kampelius. Diena prabėgs maudantis gaivinančiuose Minkos kriokliuose, pačiupę kameras įamžinsime laukinius gyvūnus ir megausimės pasivažinėjimu džipais, stebėdami nuostabų gamtos pasaulį. Vėliau vyksime kalnų link, kur praleisime popietę ilsėdamiesi milžiniškuose hamakuose. Metas atsipalaiduoti ir pasigrožėti žaliuojančių kalnų vaizdais – tai vienas įspūdingiausių šalies kraštovaizdžių. Nakvynė svečių namuose Santa Martoje.
6
diena
POILSIS KARIBŲ JŪROS PAPLŪDIMYJE
Dar neprabėgo nei savaitė, o jau lankėmės vaizdinguose Kolumbijos miestuose, kavos ūkyje ir keliavome po Kolumbijos džiungles. Kita stotelė – paplūdimys! Viskas, ko reikia: švelnus baltas smėlis, žaliuojančios palmės ir maudytis kviečiančios bangos. Apsistosime stilinguose svečių namuose su privačiu paplūdimiu Taironos nacionaliniame parke. Čia veikia puikus kokteilių baras, laukia paplūdimio tinklinis ir kitos pramogos. Vėliau – ypatingas vakaras paplūdimyje: laužas, gėrimai, puiki kompanija ir, žinoma, dainos! Nakvynė svečių namuose Taironoje.

7
diena
PLAUKIMAS BANGLENTĖMIS (pusryčiai)
Jūros vanduo suteikia dar daugiau energijos, nei kava! Šiandien metas gaudyti bangas. Ryte dalyvausime plaukimo banglentėmis pamokoje gaivioje Karibų jūroje. Nuobodžiauti neteks: ši pamoka patiks tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Plaukimas banglentėmis – tai viena iš tų patirčių, be kurios neįmanoma iki galo pažinti Kolumbijos. Įveikus ne vieną Karibų jūros bangą – metas poilsiui. Visa popietė – laikas Jums: pasivaikščiojimui paplūdimyje, paplūdimio tinkliniui, maudynėms, įdegiui ar kitoms mėgstamoms veikloms. Nakvynė svečių namuose Taironoje.
8
diena
KARTACHENA (pusryčiai)
Šiandieną pradėsime gana anksti. Keliausime į kitą uostamiestį – Kartacheną! Kelias tikrai neprailgs, nes vyksime paplūdimio keliu ir gėrėsimės užburiančiais gamtos vaizdais. Didingasis Kartachenos miestas mena laikus, kuomet šiose žemėse siautėjo užkariautojai ispanai. Būtent iš Kartachenos uosto aukso ir kitų gėrybių kupini laivai išplaukdavo Ispanijos link. Šiandien tai svarbiausias Kolumbijos naftos eksporto miestas. Vakarą praleisime Kartachenos senamiestyje stebėdami romantiškiausią pasaulyje saulėlydį. Nakvynė viešbutyje Kartachenoje.

9
diena
ŠV. BERNARDO SALYNAS
Pabuvus Kartachenoje, neįmanoma nepajusti, kaip šaukia jūra! Įsilaipinsime į laivą ir plauksime Šv. Bernardo salų, plytinčių 2 val. kelio nuo Kartachenos, link. Net pora naktų praleisime salose, apsuptose vešlių mangrovių ir gėrėsimės Karibų jūros vaizdais. Apsistosime nedideliuose, jaukiuose, gamtai draugiškuose svečių namuose, kurie garsėja neprilygstamais kokteiliais. Likusią dienos dalį galėsime praleisti savo nuožiūra (už papildomą mokestį): pasivažinėti vandens slidėmis, plaukti vandenlentėmis, baidarėmis ar irklentėmis. Čia laikas tarsi sustoja. Metas atsipalaiduoti ir pasidžiaugti nuostabiu gamtos prieglobsčiu. Iš čia tiesiog nesinorės išvykti! Nakvynė svečių namuose saloje.

10
diena
ŠV. BERNARDO SALYNAS
Metas pažinti nuostabaus grožio salas iš arčiau! Privačiu laivu, mažiau lankomais jūrų keliais, leisimės į turą po Karibų salas. Visą dieną mus lydės krištolo skaidrumo vanduo ir balto smėlio paplūdimiai, o sustoję vienoje ar kitoje saloje, maudysimės ir mėgausimės paviršiniu nardymu. Šiltas jūros vanduo, malonūs saulės spinduliai ir puiki kompanija! Apsilankysime ir labiausiai apgyvendintoje pasaulyje Šventojo Kryžiaus saloje. Ši sala yra vos futbolo aikštelės dydžio, tačiau joje gyvena net apie 500 žmonių. Sustosime ir ramybės kupinoje Tintipano saloje, kurioje gausu egzotiškų paukščių. Taip pat užsuksime ir į slaptuoju Kolumbijos rojumi vadinamą koralinę Murkuros salą. Šie gamtos kampeliai amžinai išliks atmintyje. Nakvynė svečių namuose saloje.
11
diena
KARTACHENOS SENAMIESTIS
Po puikiai praleistų dienų salose, išvyksime atgal į Kartacheną. Kaip džiugu, jog dar viena diena nuostabiojoje Kolumbijoje tik prieš akis! Prieš leisdamiesi į miesto gilumą, galėsime keletą valandų pailsėti. Kartachenos senamiestis turtingas istoriniu ir kultūriniu palikimu, spalvingu gatvės gyvenimu bei neįtikėtinai skaniu maistu. Mėgausimės nuostabia senamiesčio aplinka, dalinsimės kelionės įspūdžiais ir dar kartą pajusime užburiančią Kolumbijos dvasią. Nakvynė viešbutyje Kartachenoje.
12
diena
KARTACHENA – VILNIUS
Šiandien mūsų nuotykis baigiasi ir laukia skrydis namo. 
13
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo1995
2023 11 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 3095

Apie Kolumbiją

Valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Turi jūrų sienas su Jamaika, Kosta Rika ir Gvatemala, sausumos sienas su Panama, Venesuela, Brazilija, Ekvadoru ir Peru. Kolumbija – vienintelė Pietų Amerikos šalis, besiribojanti ir su Atlanto, ir su Ramiuoju vandenynais. Valstybei priklauso trys salos Karibų jūroje: San Andresas, Providensija ir Santa Katalina. Sausuma dalijama į 4 geografinius regionus: Andų kalnus, Karibų jūros pakrantės žemumas, Ramiojo vandenyno

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose ir svečių namuose dviviečiuose arba bendro miegojimo kambariuose (11 nakvynių: 3 nakvynės Medeljine, 2 nakvynės Santa Martoje, 2 nakvynės Taironoje, 2 nakvynės Kartachenoje, 2 nakvynės Šv. Bernardo salyne);
 • Programoje nurodytas maitinimas (4 pusryčiai, 3 pietūs);
 • Vietinis skrydis Medeljinas – Santa Marta;
 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Nurodyta ekskursinė programa ir pramogos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Medeljinas – Kartachena – Vilnius su dviem persėdimais (nuo 800 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės.

Kelionės užsakymas

Nuo
1995

+ skrydis apie: 1100 visiems su skrydžiu: 3095
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalijos prabanga: Madeira, Lisabona, Porto
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Populiari kelionė!
Izraelis: šventoji žemė
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.