Neatrastoji Anglija, Škotija, Velsas

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Anglija, Škotija, Velsas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Neatrastoji Anglija, Škotija, Velsas

Spausdinti

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – LONDONAS (pusryčiai)

  Sveiki atvykę į Londoną! Oro uoste Jūsų lauks mūsų partneriai, kurie pasirūpins Jūsų pervežimu į viešbutį. Poilsis, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  KEMBRIDŽAS (pusryčiai)

  Pažintį su Anglija pradėsime aplankydami seną, garsų miestą-universitetą Kembridžą ( Cambridge). Keliaudami susipažinsime su jo istorija ir daugelį amžių kurtomis tradicijomis, tiltų legendomis, sužinosime kur yra Rubenso paveikslas, nutapytas viso labo per 8 dienas, pro kelerius vartus reikia praeiti, kad gautum diplomą Senate, kaip atpažinti tikrą studentą Šventosios Trejybės koledže ir dar daug kitų įdomių dalykų. Laisvu metu galėsite pasivaikščioti meniškomis gatvelėmis, paplaukioti valtimi upėje*, užsukti į prabangų Ficviljamo muziejų* ar tiesiog užkąsti kavinėje arba restorane. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KEMBRIDŽAS  JORKAS  EDINBURGAS (pusryčiai)

  Šią dieną pradėsime pažintimi su Jorko miestu. Jorkas – vienas iš seniausių Didžiosios Britanijos miestų su turtingu istoriniu ir kultūriniu palikimu. Jame vyko svarbiausi politiniai įvykiai, turėję įtakos Anglijos karalystės istorijai. Vienas iš miesto pasididžiavimų – didžiulė gotikinė katedra (angl. York Minster). Kadaise buvusi akinamai balta, dabar žinoma dėl vitražų, akmens ir medžio raižinių. Pasivaikščiosime jaukiomis senojo Jorko gatvelėmis, neaplenkdami siaurosios istorinės Mėsininkų gatvės (angl. Shambles) , kurioje yra pati mažiausia katalikų bažnyčia ir fachverkinio stiliaus namai. Laisvu metu rekomenduojame aplankyti Vikingų, Brangenybių ar Pilies muziejus, bei Klifordo bokštą. Nakvynė viešbutyje Edinburge.

 • 4 diena

  EDINBURGAS (pusryčiai)

  Edinburgas – pasakiškas miestas, kviečiantis ilgoms kelionėms pėsčiomis, kurių metu atsiveria daug nepaprastų dalykų. O žavėtis čia galima beveik viskuo: siauromis gatvelėmis, santūria ir didinga architektūra, muziejais, bažnyčiomis ir paminklais. Ekskursijos metu pamatysime pačius įdomiausius miesto kampelius. Pirmiausia – Edinburgo pilį, įsikūrusią ant vulkaninės kilmės uolos. Per ilgą savo istoriją ji buvo Škotijos karalių rezidencija, katalikų vienuolių prieglauda, strateginis karinis objektas, ir netgi kalėjimas. Ekskursijos metu galėsime pasiklausyti istorijos, pasėdėti soste ar palaikyti senovinį kalaviją.

  Taip pat užsuksime į centrinę viduramžišką Karališkosios mylios (angl. Royal Mile) gatvę, jungiančią Holirudo rūmus ir Edinburgo pilį. Čia laisvu metu galėsite apsilankyti Rašytojų* arba Viskio muziejuose*, Šv. Egidijaus bažnyčioje*, jaunimo pamėgtame High Street kvartale ir žinoma, nusipirkti suvenyrų.

  Likusi dienos dalis – laisvas laikas. Jo metu galėsite apžiūrėti Holirudo rūmus – pagrindinę škotų ir britų karalių rezidenciją. Taip pat rekomenduojame užsukti į Škotijos nacionalinę ar Portretų galerijas*, Antikos, Karališkąjį arba Iliuzijų muziejus*. Vakarui rekomenduojame škotišką šou „Scottish Evening*“ su vakariene. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  EDINBURGAS  SKOUNO DVARAS  BLEIRO PILIS (pusryčiai)

  Skouno rūmai (Scone Palace) – pastatyti vaizdingame Tėjaus upės krante, garsėjantys tuo, kad juose kelis šimtmečius buvo karūnuoti pretendentai į Škotijos karūną. Likimo akmuo padėdavo atpažinti tikrą patriotą nuo apsišaukėlio. Dabar rūmuose galima pamatyti nuostabių angliškų ir prancūziškų baldų, dramblio kaulo dirbinių kolekcijas, paveikslų, porceliano, net papjė mašė technika pagamintų indų, senovinius vargonus ir daug kitų įdomių eksponatų.

  Taip pat apsilankysime Hailando viskio gamykloje. Juk viskis – kultinis Škotijos gėrimas. Šioje gamykloje galėsime sužinoti viskio istoriją, pamatyti gamybos procesą, degustuoti tikrą škotišką gėrimą.

  Kelionę tęsime į Bleiro pilį, kurios istorija prasidėjo jau XIII a. Joje sukaupta unikalios ginklų ir ginkluotės, paveikslų, baldų, indų kolekcijos. Kvapą gniaužia prabangios salės ir prašmatnūs lipdiniai. Laisvu metu rekomenduojame pasivaikščioti didžiulių maumedžių parke, užsukti į Herkulio parką ir pasigėrėti elniais. Nakvynė viešbutyje, esančio netoli Inverneso.

 • 6 diena

  IVERNESAS  LOCH NESAS  GLAZGAS (pusryčiai)

  Kelionę pradėsime nuo didžiausias Škotijos srities – Hailando sostinės – Inverneso. Vyksime į vilnos dirbinių fabriką, kuriame galėsime įsigyti puikių lauktuvių. Toliau vyksime link Loch Neso – paslaptingojo ežero, kuriame, sakoma gyveno prieš daugelį metų, legendinė pabaisa. Net jeigu jos ir nepamatysime, Kalidonijos ežeras paliks malonių įspūdžių: įstabi laukinė gamta, puiki panorama, Urkvuharto pilies griuvėsiai. Pietauti sustosime Fort Viljame, prie paties aukščiausio britų salose kalno. Važiuosime Glenko slėniu stebėdami nuostabius krioklius. Aplankysime prašmatnią Inverario pilį, kuri pasižymi savo prabangiais baldais, gobelenais, paveikslais, puošnia sienų ir lubų tapyba. Atvykstame į Glazgą, įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  GLAZGAS  LIVERPULIS (pusryčiai)

  Nedidelė apžvalginė ekskursija po Glazgą, kurios metu aplankysime centrinę aikštę, miesto tarybos pastatą, kurį vainikuoja kompozicija „Teisingumas, Turtas ir Garbė“. Važiuodami toliau sustosime paskutiniame Škotijos mieste – Gretna Gryne, kuriame išgirsime jo istoriją. Nacionalinio parko – Ežerų kraštas panorama – minkšti kalnų ir kalvų linkiai, tamsūs miškai ir meniški ežerai – visuomet traukė dailininkus ir poetus. Aplankysime Bouneso miestelį, įsikūrusį prie didžiausio šiose apylinkėse ežero. Atvykę į Liverpulį turėsime pažintinę ekskursiją uostamiestyje, grupės „The Beatles“ gimtinėje. Taip pat sustosime Mersio upės krantinėje ir, be abejo, užsuksime į Metju gatvę, kurioje įsikūrusiame klube „The Cavern Club“ kadaise grojo šie legendiniai muzikantai. Įsikursime viešbutyje Liverpulio priemiestyje. Nakvynė viešbutje.

 • 8 diena

  LIVERPULIS - ČESTERIS - SNOUDONIJOS PARKAS (pusryčiai)

  Pasivaikščiosime po Česterio gatveles, kurios garsios savo senais pastatais, architektūra. Nuo šios vietos puikiai matomi romėnų amfiteatro likučiai. Jei pageidausite, galėsime aplankyti nuostabią katedrą, kurioje gyvena tikras velnias! Kelionę tesiame į Karnarfoną – senojąją Velso sostinę, išsidėsčiusią Airių jūros pakrantėje. Ji pasiūlys mums aplankyti stebinančios didybės pilį, kurioje Velso princu tituluojamas sosto įpėdinis. Važiuodami toliau sustosime Anglesio saloje. Čia galėsime nusipirkti nuostabių suvenyrų, simbolizuojančių Velsą. Vėliau keliausime į Snoudonijos parką, kuriame pamatysime vieną labiausiai kvapą gniaužiančių Didžiosios Britanijos vaizdų. Neaplenksime ir aukščiausios Anglijos ir Velso viršūnių – Snoudono. Nakvynė viešbutyje Liverpulio priemiestyje.

 • 9 diena

  STRATFORDAS  VORIKO PILIS  LONDONAS (pusryčiai)

  Stratfordas – jaukus ir tipiškas angliškas miestelis, Viljamo Šekspyro tėviškė. Pasivaikščiodami aplankysime Šv. Trejybės bažnyčią, kurioje palaidoti poeto palaikai, galėsime užsukti į namą, kuriame gyveno jo šeima, ir pamatyti mokyklą, kurią lankė jaunasis Viljamas.

  Aplankysime Voriko pilį, kurioje sukaupta tūkstantmetė Anglijos istorija. Čia vyksta atkurti riterių turnyrai, atidarytas pirmosios namų elektrinės muziejus. Dabar pilis yra madam Tiuso muziejaus filialas: čia galima pamatyti vaškines garsiausių Didžiosios Britanijos istorinių asmenų figūras. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  LONDONAS (pusryčiai)

  Susipažindami su Didžiosios Britanijos sostine pamatysime miesto įžymybes, sutraukiančias daugybę turistų: Big Beną, Parlamentą, Vestminsterio abatiją, Trafalgaro ir Pikadilio aikštes, memorialą princui Albertui bei senąjį Skotland Jardą. Taip pat pravažiuosime Laivyno gatvę, kuri atveda į Sičio rajoną – tarsi atskirą miestą mieste. Jame pamatysime įspūdingą Šv. Petro bažnyčios kupolą, Tauerio pilį, tiltą ir daugybę kitų objektų. Vėliau Jūsų lauks ekskursija Vindzoro pilyje – dabartinėje karališkoje rezidencijoje. Vakare grįžimas į viešbutį.

 • 11-12 diena

  LONDONAS (pusryčiai)

  Laisvas laikas, kurį galėsite išnaudoti, populiarių atrakcionų ir restoranų lankymui, apsipirkimui ir kitiems maloniems dalykams šiame mieste. O Londone pramogų tikrai netrūksta!

 • 13 diena

  LONDONAS - VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas ir skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 12 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais
  • Rusakalbis gidas kelionės metu
  • Pervežimai visos kelionės metu pagal programą
  • Ekskursinė programa pagal programą
  • Maitinimo tipas: kiekvienos dienos pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinių skrydžių bilietai (apie 150 eur)
  • Įėjimo bilietai į pilis ir muziejus pagal programą apie 140 £
  • Papildomos ekskursijos ir pramogos nepaminėtos programoje arba pažymėtos *
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai (vairuotojui ir gidui už turą rekomenduojame palikti  10–15 £ nuo žmogaus)
  • Priemoka už pirmą eilę autobuse – 20 £
  • Priemoka už antrą ir trečią eiles autobuse – 15 £

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionė su grupe ir rusakalbiu gidu
  • Dėl kainos gyventi 4* viešbučiuose, kreiptis į agentūrą
  • Maksimalus grupės dydis 40-45 žmonės
  • Vaikai į kelionę priimami nuo 5 metų
  • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis
  • Priemoka už vienvietį kambarį 330 £
UP
Išskleisti kelionių paiešką