Magiškoji Meksika

Kelionės akcentai

 • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą;
 • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides;
 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
 • Aplankysite Čičen Itza - vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių;
 • Apsilankysite indėnų lakandonų kaimelyje, kurių gyventojai laikomi tikraisiais majų palikuoniais;
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose
 • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandens Karibų jūros pakrantėje
Nuo1656
2022 03 04 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 900
su skrydžiu: 2556
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS–MEKSIKAS
Ryte skrydis Vilnius–Europos miestas–Meksikas. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje Casa Blanca 4* arba panašiame viešbutyje Meksiko mieste.
2
diena
MEKSIKAS – TEOTICHUAKANAS – MEKSIKAS (pusryčiai)
Apžiūrėsite Meksikos sostinę: centrinę Sokalo aikštę, senąją Katedrą, Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes), actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, Bella Artes rūmus, Nacionalinį antropologijos muziejų. Keliausite į Dievų miestą Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides. Grįždami į viešbutį, užsuksite į suvenyrų parduotuvę, kur taip pat paragausite tekilos ir meckalio. Vakare rekomenduojame paklausyti mariačių muzikantų Garibaldžio aikštėje. Nakvynė viešbutyje Casa Blanca 4* arba panašiame.

DĖMESIO! Nacionaliniai rūmai ne visada yra atviri lankymui. Organizatorius pasilieka teisę praleisti rūmų lankymą dėl rengiamų švenčių ir kitų aplinkybių Sokolo aikštėje, kurie gali turėti įtakos rūmų uždarymui. 

3
diena
MEKSIKAS–PUEBLAS–VERAKRUZAS (pusryčiai)
Iš Meksiko keliausite į vaizdingą Verakruzo uostą prie Meksikos įlankos. Pakeliui grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus. Vakare atvyksite į Verakruzą, susipažinsite su miestu ir pašoksite centrinėje aikštėje. Nakvynė viešbutyje Calinda 4* arba panašiame. (Dienos maršrutas apie 400 km).

4
diena
VERAKRUZAS–LA VENTA–PALENKĖ (pusryčiai)
Ryte aplankysite La Venta olmekų civilizacijos muziejų bei zoologijos sodą, pilną egzotiškų gyvūnų. Vėliau keliausite per Tabasko ir Čiapas provincijas Jukatano pusiasalyje. Vakare atvyksite į viešbutį prie Palenkės Ciudad Real 4* arba panašų. (638 km)
5
diena
PALENKĖ-KAMPEČĖ (pusryčiai)
Ekskursija po vieną iš žymiausių ir gražiausių majų kultūros archeologinių vietovių Palenkę (įtraukta į pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą). Šis mįslingas miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose Čiapaso džiunglėse.

Užsuksite į karaliaus Pakalos II mauzoliejų, Saulės ir Kryžiaus šventyklas. Nakvosite mieste-tvirtovėje Kampečėje, viešbutyje Plaza Campeche 4* arba panašiame. (361 km).

6
diena
KAMPEČĖ–UŠMALIS–MERIDA (pusryčiai)
Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Susipažinsite su vietinėmis istorinėmis ir architektūrinėmis įžymybėmis: Pranašo piramide, Lietaus dievo rūmais, Vėžlių namais. Vakare atvyksite į Jukatano sostinę Meridą. Nakvynė viešbutyje El Conquistador 4* arba panašiame. (220 km)

DĖMESIO! Tik nuo sausio iki kovo prie standartinio maršruto mes pridedame rožinių flamingų draustinio  Selestane lankymą. (be papildomo mokesčio! )Pakeliui iš Ušmalio iki Meridos  turėsite sustojimą Selestane - mažame Jukatano pusiasalio kaimelyje, Persijos įlankos pakrantėje. Čia jūs rasite puikų rožinių flamingų rezervatą, kur galėsite grožėtis nuostabiais paukščiais iš arti. Flamingai ne visada randami rezervate. Organizatorius negarantuoja, jog flamingai bus rezervate.

7
diena
JAŠČILANAS-MISOL HA-PALENKĖ (pusryčiai)
Po ankstyvų pusryčių vykstate link Usumasintos upės ir valtimis keliatės į Jaščilano majų miestą. Tai viena iš vaizdingiausių majų kultūros palikimo vietų, apsupta tankių džiunglių, turtinga savo flora ir fauna (jei pasiseks, galima pamatyti bezdžionių ir tukanų).

Pakeliui atgal išsimaudysite akinamo žydrumo Misol Ha krioklyje slėpiningų džiunglių apsuptyje. Grįžtama į viešbutį Palenkėje. (260 km)

8
diena
MERIDA–ČIČEN ITSA–KANKUNAS (pusryčiai)
Ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsite Pranciškonų katedrą ir Monteko rūmus.Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės KUKULKAN piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune.
9 – 10
dienos
KANKUNAS
Poilsis viešbutyje prie Karibų jūros. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Galėsite aplankyti Xcaret ekologinį pramogų parką (95 $), nuplaukti laivu į Isla Mujeres (Moterų salą, 60 $) arba pažvejoti Karibų jūroje.
11
diena
KANKUNAS–EUROPOS MIESTAS–VILNIUS
Po pietų vyksite į Kankuno oro uostą, iš kur skrisite namo.

12
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1656
2022 03 04 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 900
su skrydžiu: 2556

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Magiškoji Meksika

Gražina
2017 11 13
9.6
Kelionė labai įdomi ir gerai organizuota. Pagrindinis gidas iš tikrujų aukštos kvalifikacijos, viešbučiai buvo geri, išskyrus Kankune Flamingo viešbutį. Siūlytume kitiems keliautojams būnant Kankune APLANKYTI šaret parką. Puikiai dirbat, Ačiū. Tikrai rekomenduosim draugams.
Žydrūnė ir Saulius
2015 04 13
10.0
Mes kelione likome labai patenkinti.Šiaip į pažintinio pobūdžio kelionę vykome pirmąsyk.Taigi,nepavargome,o pailsėjome ,net nesinorėjo palikti savo autobusiuke likusių bendrakeleivių.Pripratome prie užduoto tempo,kad net poilsinės dienos prailgo.sugebėjome dar ekskursiją į Moterų salą susiorganizuoti antrąją dieną.Pasismaginome su delfinais,lamantinais,labai patiko jūrų liūtukė Mišelė.Viešbutis mūsų be galo puikus(pirmą naktį praleidom Golden Parnasus,bet už tai gavome VIP visas naktis)Sąlygos fantastiškos.)Kelionė buvo labai kontrastinga-lietus,sniegas,vis šiltyn,šiltyn...Cancune jau slėpėmės vidurdienį nuo saulės.Verakruzas,Campečė,Palenkė,Merida,Meksikas irgi savaip įdomūs ir skirtingi.Turėjome neįtrauktas atrakcijas- vaikščiojome po Gvatemalos krantą,aplankėme menuitų kaimelį.Visi aplodismentai gidui,kuris labai puikiai valdė situaciją.Vairuotojas labai komunikabilus,turistams galintis viskuo pasitarnauti.Šiaip gal tik autobusiukas per ankštas 17 žmonių.Mes sėdėjom priekyje ,tai jokio diskomforto nejautėme.Šiaip pirmosios piramidės paliko neišdildomą įspūdį.Įdomūs labai gido pasakojimai,net viskas susimaišė galvoje.olmekai,actekai,majai..Verakruze -rytinės mariačių serenados po viešbučio balkonu,nepravažiuojamas kelias dėl iškritusio sniego į Pueblo,tautiniai šokiai Meridoje pirmadienio vakarą...galėtum vardinti ir vardinti...dar daug diskusijų sukėlęs Kukuračia kokteilis,meksikietiškas maistas,tekila,vietiniai žmonės,gamta,piramidės,- visa tai dar ir šiandien mūsų galvose ir kalbose.Skrydžiai irgi neprailgo,viskas praėjo sklandžiai.Kompanija-super.buvome 7 lietuviai ir 10 rusiukų.Visi labai draugiški.buvo be galo linksma.Dar gidas turi labai puikų jumoro jausmą ir aktorinių sugebėjimų(kai pasakodavo padavimus,visas autobusiukas balsu juokdavosi).Taip linksmai tikrai nebuvome keliavę...Taigi, labai ačiū Jums už atkaklumą ir puikiai suorganizuotą kelionę.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

KAINOS

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Park Royal Cancun 3+* (viskas įskaičiuota) nuo 1911 EUR + skrydis
Flamingo Cancun Resort 3+* 
(viskas įskaičiuota)
nuo 1858 EUR + skrydis
Panama Jack Resorts Cancun 4+* (viskas įskaičiuota) nuo 1997 EUR + skrydis
IBEROSTAR CANCUN 5* (viskas įskaičiuota) nuo 2039 + skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2027 EUR + skrydis

Poilsis Playa Del Carmen kurorte

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Hm Playa Del Carmen 4*  (pusryčiai)

nuo 1656 EUR + skrydis
Reef Playacar 4*
(viskas įskaičiuota)
nuo 1779 EUR + skrydis
Iberostar Quetzal 4*+ 
(viskas įskaičiuota)
nuo 1829 EUR + skrydis

Poilsis Riviera Maya pakrantėje

VIEŠBUTIS Dviviečiame

Barcelo Maya Beach  5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 1829 EUR + skrydis

Grand Bahia Principe Tulum 5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 1849 EUR + skrydis

Ocean Maya Royale (Adults only) 5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 1869 EUR 
+ skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste; 
 • apgyvendinimas 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose;
 • pusryčiai viešbučiuose turo metu;
 • pusryčiai arba viskas įskaičiuota maiitnimas poilsio metu (pasirinktinai);
 • vietiniai pervežimai Meksikoje;
 • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
 • bilietai į lankomus turistinius objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius–Meksikas, Kankunas–Vilnius (su persėdimu) nuo 980 eur/asm; 
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (nuo 25 EUR);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Kelionė garantuojama ir keliaujant 1 asmeniui.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių lėktuvo bilietų kainos, todėl jai keičiantis, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.

Kelionę galima papildyti

  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
  • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
  • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
  • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
  • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
  • Ekskursija į džiungles.
  • Žvejyba atviroje jūroje.
  • Paviršinis ir gilumų nardymas.
  • Piratų laivų mūšis.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko, įsikūrusią Siera Nevados kalnuose ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvyne Meksike – 240 EUR/asm (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Reikalingas išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau.

Kelionės užsakymas

Nuo
1656

+ skrydis nuo: 900 visiems su skrydžiu: 2556
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Viktorija
Susisiek su Meksikos specialiste Viktoriją ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico) su grupe iš Lietuvos
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.