Kolumbijos klasika: kavos ir palmių slėniai bei spalvingoji Kartachena

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Individuali programa, derinama pagal Jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
 • Pamatysime Bogotą, Kolumbijos sostinę, apsuptą Andų kalnų
 • Kavos regione sužinosime, kaip užgimsta kvapni kolumbietiška kava
 • Kokoros slėnyje gėrėsimės dangų remiančiomis „vaškinėmis“ palmėmis
 • Apsilankysime atokiuose paplūdimiuose Taironos nacionaliniame parke
 • Lankysimės viename gražiausių kolonijinio stiliaus miestų Pietų Amerikoje – Kartachenoje
 • Mėgausimės Karibų jūros teikiamais malonumais
Dėmesio! Keliaujant į Kolumbiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

 

1
diena
VILNIUS – BOGOTA
Skrydis į Kolumbijos sostinę Bogotą. Oro uoste mus pasitiks gidas ir palydės į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
BOGOTA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pradėsime pažintį su Bogota – pulsuojančia Kolumbijos širdimi. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar). Aplankysime Aukso muziejų, kuriame saugoma gausiausia pasaulyje iki ispaniškojo laikotarpio indėnų aukso dirbinių kolekcija. Ekskursijos pabaigoje funikulieriumi pakilsime į Monserat kalvos viršūnę, nuo kurios kaip ant delno atsivers visas miestas, apsuptas Andų viršūnių. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
BOGOTA – KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks skrydis į Pereirą, kavos regioną. Iš čia keliausime (~1 val.) į kavos regiono širdį – Salento miestą, pakeliui grožėdamiesi žaliais kavos plantacijų laukais. Iš čia itin patogu tyrinėti kavos regioną, kurį 2011 m. UNESCO įtraukė į Pasaulio Paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Papusryčiavę vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Atvykę į Kokoros slėnį, būsime pavaišinti tradicine arbata, ir pradėsime savo žygį po žaliąjį palmių slėnį. Kelyje gali pasitaikyti šlapio purvo, todėl būkite pasiruošę tinkamą avalynę. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių. Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje užsuksime į Salento, vaizdingą miestelį, kurį ypač mėgsta keliautojai. Rami atmosfera ir originaliosios  architektūros nameliai kuria ypatingai jaukų miestelio vaizdą. Pagrindinėje miesto gatvėje gausu suvenyrų ir rankdarbių parduotuvėlių, jaukių kavinukių. Kartu su gidu aplankysime keletą vietinių menininkų parduotuvėlių ir užkilsime į vietą, nuo kurios atsiveria gražiausias vaizdas į Salento miestą ir slėnį. Vėliau aplankysime šalimais esantį kavos ūkį, kurioje sužinosime viską apie Kolumbijos aukštikalnių kavą, jos auginimą, gamybą ir paruošimą. Nakvynė viešbutyje.
5
diena
KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Laisvas laikas pasivaikščioti po jaukų ir spalvingą Salento miestelį, pasirūpinti suvenyrais ar stabtelėti viename miestelio restoranų ir paragauti čia ypač populiaraus šviežio upėtakio (auginami Kokoros slėnio ūkiuose). Žuvis verdama įvairiausiuose padažuose ir patiekiama ant tešloje kepto platano. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
KAVOS REGIONAS – KARTACHENA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su kavos regionu ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Nakvynė viešbutyje.
7
diena
KARTACHENA (pusryčiai)
Po pusryčių lauks ~4 val. turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. Nakvynė viešbutyje.
8
diena
KARTACHENA – ISLA GRANDE – KARTACHENA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime iki uosto, iš kur laivu plauksime (~45 min.) į Didžiąją Salą (Isla Grande), vieną iš Rosarijo salų. Salos pasižymi nuostabiais smėlio paplūdimiais ir krištolo skaidrumo vandeniu. Vyksime iki privataus paplūdimio, kur galėsime mėgautis saule ir jūra, o norintys aktyvesnės veiklos, už papildomą mokestį galės užsisakyti paviršinio nardymo ekskursiją. Saloje mūsų lauks tipiški kolumbietiški pietūs. Antroje dienos pusėje laivu grįšime atgal į Kartacheną. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
KARTACHENA – TAIRONA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (~4 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta. Nakvynė viešbutyje.
10 – 11
dienos
 TAIRONA (pusryčiai)
Laisvas laikas.  Mėgausimės dviem laisvomis dienomis Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokime dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.
12
diena
TAIRONA – SANTA MARTA – BOGOTA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santa Martos oro uostą (~1,5 val.) ir skrydis į Bogotą. Nakvynė viešbutyje.
13
diena
BOGOTA – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare mūsų lauks skrydis namo.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Apie Kolumbiją

Valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Turi jūrų sienas su Jamaika, Kosta Rika ir Gvatemala, sausumos sienas su Panama, Venesuela, Brazilija, Ekvadoru ir Peru. Kolumbija – vienintelė Pietų Amerikos šalis, besiribojanti ir su Atlanto, ir su Ramiuoju vandenynais. Valstybei priklauso trys salos Karibų jūroje: San Andresas, Providensija ir Santa Katalina. Sausuma dalijama į 4 geografinius regionus: Andų kalnus, Karibų jūros pakrantės žemumas, Ramiojo vandenyno

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Kolumbijos klasika: kavos ir palmių slėniai bei spalvingoji Kartachena

Rasa
2021-11-05
10
Kelionė buvo fantastiška ir įspūdžių daugiau, nei žodžiais galima išreikšti. Nepastebėtai pralėkė tas laikas Kolumbijoj, net ir su pratęsimu, o ir lankytinų vietų dar daugybė liko nematytų. Ką jau kalbėti apie vietinių gyventojų magiją, energiją, kurią jie nešioja savyje - nepakartojama. Mielai grįžčiau į šią šalį vėl ir vėl. Ačiū jums, jokių nusivylimų, tikrai mielai kreipsiuosi į jus ir ateityje.
Dėmesio! Keliaujant į Kolumbiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4* žvaigždučių viešbučiuose (12 nakvynių: 3 nakvynės Bogotoje, 3 nakvynės Salente, 3 nakvynės Kartachenoje, 3 nakvynės Taironos nacionaliniame parke);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 1 pietūs);
 • Vietiniai skrydžiai su registruotu bei rankiniu bagažu: Bogota – Pereira, Pereira – Kartachena, Santa Marta – Bogota;
 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bogota – Vilnius su vienu ar dviem persėdimais (nuo 800 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 1260 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~350 km.

Panašios kelionės

Naujiena!
Sakartvelas: kalnai ir jūra
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Filipinai: Keturių salų turas (14 dienų)
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Savaitgalio kelionė į Stambulą
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.