Kerintis Marokas su poilsiu Suvairoje

Kelionės akcentai

 • Kasablankoje aplankysime didžiausią veikiančią Afrikos mečetę
 • Maroko mozaikomis grožėsimės Fese, dvasinėje Maroko sostinėje
 • Saulę pasitiksime didžiausioje pasaulyje tropinėje dykumoje – Sacharoje
 • Aplankysime kino kūrėjų pamėgtą, žymųjį berberų kaimelį Ait Benhadu
 • Pasivaikščiosime siauromis, amžius menančiomis Marakešo medinos gatvelėmis
 • Prie marokietiškos dvasios prisiliesime autentika alsuojančiose nakvynės vietose
 • Jūros gėrybių ragausime Atlanto vandenyno pakrantėje – Suvairoje
Nuo1320
2024 03 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 350
su skrydžiu: 1670
Keliaujant į Maroką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Marokas – turbūt didžiausių kontrastų, gražiausio kultūrinio palikimo ir mieliausių žmonių šalis Afrikoje. Aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija ir vingiuojančių skersgatvių pilni senoviniai miestai palieka neišdildomą įspūdį. Ieškote vidinės harmonijos, norite pabėgti nuo kasdienybės, mėgstate pažinti naujas kultūras, o nepaprasto grožio saulėlydžius trokštate stebėti kiekvieną vakarą? Laikas krautis daiktus ir leistis į kontrastų bei naujų pažinčių kupiną kelionę po įspūdingąjį Afrikos perlą!

1
diena
VILNIUS – KASABLANKA (pusryčiai)
Skrydis į Kasablanką. Kasablanka – Maroko ekonomikos sostinė. Didžiausias Maroko miestas ir pagrindinis uostas yra vienas moderniausių šalies miestų. Nakvynė viešbutyje Kasablankoje.
2
diena
KASABLANKA – FESAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių aplankysime įspūdingą Hasano II-ojo mečetę (Hassan II Mosque)*. Hasano II-ojo mečetė ya didžiausia veikianti mečetė visoje Afrikoje, ir septinta pagal dydį pasaulyje. Šios mečetės viduje ir kieme gali sutilpti daugiau nei 100 tūkst. maldininkų, o 210 m aukščio minaretas laikomas aukščiausiu pasaulyje. Toliau keliausime į Fesą (300 km, ~4 val.). Fesas – dvasinė Maroko sostinė. Tai ne tik prestižinis religijos, bet ir politikos bei mokslo centras. Pažintį su Feso miestu pradėsime pasivaikščiojimu po viduramžius menančią mediną. Didžiulė senoji miesto dalis, kurią sudaro tūkstančiai siauručių gatvelių, užburia savo autentiškumu, judrumu, kvapais ir, žinoma, spalvomis. Sustosime prie įspūdingų Karališkųjų rūmų (Dar al-Makhzen) esančių Fes el Dždide (Fes el-Jdid), naujoje Feso dalyje. Nors į rūmų vidų patekti draudžiama, tačiau juos galima apžiūrėti ir iš išorės – įspūdis garantuotas. Šie rūmai buvo pastatyti  XIII–XIV a., Marinidų dinastijos valdymo laikais. Ekskursijos metu užsuksime ir į seniausią Maroko žydų rajoną Melahą (Mellah), įkurtą XIV a. Vėliau jūsų lauks vakarienė. Nakvynė viešbutyje Fese.
3
diena
FESAS – MIDELTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių tęsime ekskursiją po Feso senamiestį. Apžiūrėsime medinos viduryje esančias Atarino (Al-Attarine Madrasa) ir Bu Inanijos (Bou Inania Madrasa) medreses – unikalias arabiškas mokslo įstaigas, taip pat nuostabų mozaikinį „Dailidžių fontaną“ (el-Nejjarine), mečetę su Mulai Idriso II kapu (Moulay Idris II), vietinį Feso turgų. Vaikščiodami po siauras Fes al Balio (Fes al Bali) gatveles gėrėsimės didingomis mečetėmis, įspūdinga architektūra, mozaikomis ir sienų raižiniais bei fontanais. Kadangi Fesas garsėja savo amatais, kelionės metu užsuksime ir į žymiausią medinos vietą – odų raugyklą. Šioje vietoje grįšime tarsi šimtus metų atgal – nosį riečiantys kvapai, darbuojasi tik vyrai, darbui naudojami asilai. Čia iš marokietiškos odos gaminami aukščiausios kokybės dirbiniai, drabužiai, batai, o iš labiausiai vertinamos ožkos odos dirbami knygų viršeliai. Po pietų keliausime į Mideltą (210 km, ~4 val.), kuris, kaip sufleruoja jo pavadinimas, yra pačiame Maroko centre. Mideltas – neturistinis Maroko miestas, esantis pusiaukelėje tarp kito svarbaus mūsų objekto – Sacharos dykumos. Nakvynė viešbutyje Midelte.

4
diena
MIDELTAS – ERFUDAS – MERZUGA (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien iš paties ryto vyksime į Erfudą (Erfoud). Miestas gana gerai žinomas pasaulyje, nes jo apylinkės, primenančios Marsą, naudotos marsaeigių bandymuose. Kelias vingiuoja pro Er Rašidiją (Errachidia), jaukų prancūzų įkurtą miestelį, atverdamas nuostabius Atlaso kalnų vaizdus. Išvysime Zizo upės suformuotą slėnį, dramatiškai įsiliejusį į dykumas ir sudarantį „koridoriaus“ vaizdą. Keliaujant (270 km, ~4,5 val.) atsiveriantis vaizdas užgniaužia kvapą! Atvyksime į Merzugą (Merzouga), čia įsikursime nuostabiame palapinių miestelyje Sacharos pakraštyje. Taip pat šioje įspūdingoje palei dykumą išsiplėtusioje vietovėje lauks ir vakarienė. Nakvynė patogioje palapinėje Merzugoje.
5
diena
MERZUGA – TINGYRAS – VARZAZATAS (pusryčiai, vakarienė)
Anksti ryte galėsime pasimėgauti auksiniu saulėtekiu dykumoje. Dar daugiau unikalumo šiam rytui suteiks neeilinė transporto priemonė – josime kupranugariais* per didžiules smėlio kopas, žinomas Šebi Ergo (Erg Chebbi) vardu. Pasigrožėję nuostabiu saulėtekiu ir papusryčiavę išvyksime. Keliausime itin vaizdingu maršrutu Atlaso kalnais (370 km, ~5,5 val.). Kelias tęsiasi iki žymaus Tingyro miesto, kurį supa nepakartojamai gražios apylinkės. Aplankysime Todros kanjoną (Todrha Gorge), vieną įspūdingiausių Maroko vietų. Nuostabaus grožio raudonos kalnų olos – itin mėgstama turistų vieta puikioms nuotraukoms. Keliausime pro Dadeso upės kanjoną (Dades River Kanyon), grožėsimės rožių slėniu, kuris garsus jame auginamomis itin aromatingomis rožėmis „Rosa damascena“ ir iš rožių žiedlapių gaminamu tualetiniu vandeniu. Atvykimas į Varzazatą. Nakvynė viešbutyje Varzazate.

6
diena
VARZAZATAS – AIT BENHADU – MARAKEŠAS (pusryčiai)
Sočiai papusryčiavus mūsų lauks pažintis su itin garsiu marokietišku kaimeliu Ait Benhadu (Ait Benhaddou) upės slėnio pakraštyje. Tai visame Maroke žinomas, grožiu išsiskiriantis, ochros spalvos berberų kaimelis, įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Šiame slėnyje nufilmuota „Gladiatoriaus“, „Mumijos“, „Persijos princo" ir kt. filmų scenų. Vėliau kelionę tęsime link Marakešo (175 km, ~4 val.) pravažiuodami pro Tiška perėją (Tizi-n-Tichka) (2270 m). Atvyksime į Marakešą. Marakešas – Atlaso kalnų papėdėje įsikūręs miestas, dėl savo pastatų spalvos dar vadinamas rožiniu arba raudonuoju. Užsuksime į žymiąją Marakešo Džema el Fna aikštę (Jemaa el-Fna), kuri tikrai nepalieka abejingų. Tai – miesto širdis. Čia kepama mėsa, žuvis, susitinka ir vakarieniauja vietiniai gyventojai, o naktį aikštė pabunda ir čia galima sutikti akrobatų, būrėjų, muzikantų bei pasakotojų. Autentikos ir Maroko dvasios pasisemsime šiąnakt nakvodami riadoje – tai tradiciniai buvę Maroko turtingųjų namai, turintys vidinį sodą, šiomis dienomis virtę mėgstama keliautojų nakvynės vieta. 

7
diena
MARAKEŠAS – SUVAIRA (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks apžvalginė ekskursija po Marakešą. Šis karališkas, rytų prabanga tviskantis miestas ilgą laiką buvo šalies sostinė, tad jame gausu įvairiausių muziejų, architektūros paminklų ir žinoma, religinių relikvijų. Pirmiausia stabtelėsime prie Kutubijos mečetės (Koutoubia Mosque), kurios įspūdingas minaretas laikomas Marakešo simboliu. Apžiūrėję raudonų plytų milžiną, būtinai pasivaikščiosime Marakešo medinoje. Nors visas Marakešas alsuoja imperatoriška istorija, būtent UNESCO saugomoje medinoje galima pajusti tikrąją prabėgusių amžių dvasią. Seni pastatai, nesibaigiantis šurmulys, besimainančios ryškios spalvos ir gausybė unikaliausio marokietiško paveldo – visa tai palieka neišdildomą įspūdį. Aplankysime vieną gražiausių Marakešo objektų – Mažorelio botanikos sodą* (Majorelle garden). Apžiūrėsime Bahijos rūmus (Bahia Palace), įsikūrusius jazminais ir apelsinų žiedais kvepiančiuose soduose. Tai išskirtinis marokietiškos architektūros ir dekoravimo meno pavyzdys. Vėliau išvyksime į Suvairą (Essaouira) (190 km, ~3 val.). Nakvynė viešbutyje Suvairoje.

8 – 9
dienos
SUVAIRA (pusryčiai)
Suvaira – miestas Atlanto vandenyno pakrantėje, turintis platų smėlio paplūdimį ir be galo žavingą mediną. Senovėje jis buvo vienas iš svarbiausių Maroko uostamiesčių. Šeštajame dešimtmetyje miestas pagarsėjo kaip Maroko hipių sostinė. Šiandien – tai mėgstamas jaunimo kurortas, traukiantis banglenčių ir burlenčių sporto mėgėjus. Poilsis ir laisvas laikas Suvairoje.
10
diena
SUVAIRA – MARAKEŠAS – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su Suvaira ir vyksime į Marakešą, kur mūsų lauks skrydis į Vilnių.
Nuo1320
2024 03 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 350
su skrydžiu: 1670

Apie Maroką

Marokas – valstybė šiaurės vakarų Afrikoje. Ribojasi su Alžyru rytuose, Vakarų Sachara pietuose, Atlanto vandenynu vakaruose bei Gibraltaro sąsiauriu ir Viduržemio jūra šiaurėje. Nuo 1975 m. Marokas valdo didžiąją Vakarų Sacharos dalį, tačiau ši aneksija nėra visuotinai pripažįstama. Marokas yra konstitucinė monarchija ir iki 2017 metų sausio 30 dienos buvo vienintelė Afrikos šalis, nepriklausiusi Afrikos Sąjungai. &Sc

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Kerintis Marokas su poilsiu Suvairoje

Irena
2018-06-30
10
Puikus aptarnavimas.Gera kelionė už prieinamą kainą.Ruošiamės keliauti pirmą kartą su Jūsų Kelionių Akademija.Tikiuosi nenusivilsime.
Nina
2018-04-25
10
Naudojuosi agentūros paslaugomis ne pirma kartą. Mane tenkina- kultūringos ir malonios darbuotojos, greitas aptarnavimas.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Keliaujant į Maroką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kai keliauja 2 asm. Kai keliauja 4 asm.
1952 Eur/asm. + skrydis 1320 Eur/asm. + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3–4* viešbučiuose ir tradiciniuose svečių namuose turo metu (9 nakvynės: 1 nakvynė Kasablankoje, 1 nakvynė Fese, 1 nakvynė Midelte, 1 nakvynė Varzazate, 1 nakvynė riadoje Marakeše, 1 nakvynė patogioje palapinėje Merzugoje, 3 nakvynės Suvairoje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai ir 4 vakarienės);
 • Anglakalbio arba rusakalbio vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kasablanka – Marakešas – Vilnius (nuo 350 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~10 EUR/asm., BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (įėjimas į Hasano II-ojo mečetę Kasablankoje ~12 EUR/asm., jojimas kupranugariais dykumoje ~25 EUR/asm., Mažorelio botanikos sodas ~10 EUR/asm. (Bilietai į Mažorelio botanikos sodą perkami internetu, likus 24 val. iki lankymo));
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 210 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 3-4 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~1900 km.

Apgyvendinimo variantai

 
Kambario tipas: Standard Double Room (35 kv. m)
 
Viešbutis įsikūręs per kelią nuo paplūdimio. Viešbučio teritorijoje – lauko baseinas, restoranas, SPA ir sveikatingumo centras (už papildomą mokestį), hamamas (už papildomą mokestį), sauna (už papildomą mokestį).
 
Už papildomą priemoką galima rinktis kitus siūlomus viešbučių variantus:
 
 
Kambario tipas: Standard Double Room (35 kv. m)
 
Viešbutis įsikūręs per kelią nuo paplūdimio. Viešbutyje veikia 2 baseinai, restoranas, SPA ir sveikatingumo centras (už papildomą mokestį), hamamas (už papildomą mokestį), sauna (už papildomą mokestį).
 
Priemoka už 3 naktis – 105 EUR/asm.
 
 
 
Kambario tipas: Standard Double Room (25 kv. m)
 
Viešbutis įsikūręs per kelią nuo paplūdimio. Viešbučio teritorijoje – didelis lauko baseinas, vaikų baseinas, 3 restoranai, 2 barai, SPA ir sveikatingumo centras (už papildomą mokestį), hamamas (už papildomą mokestį), sauna (už papildomą mokestį).
 
Priemoka už 3 naktis – 160 EUR/asm.
 
 

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
1320

+ skrydis apie: 350 visiems su skrydžiu: 1670
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

18 dienų ekspedicinis kruizas Antarktidoje Luxury klasės kruizu Silversea Silver Wind
Antarktida
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.