Egzotiškoji Šri Lanka ir poilsis prie jūros

Nuo1579
2023 12 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2329
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas. Tai tik dalis turtų, kuriais su keliautojais dalijasi Šri Lanka.

Indijos vandenyno perlu vadinama šalis nepalieka abejingų ir dovanoja nepamirštamas atostogas. Jei esate išsiilgę saulėtų paplūdimių, gamtos žalumo ir poilsio, šis rojaus kampelis Žemėje jums tai pažada. „Ayubowan"!

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Kolombą.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Atvykimas į Šri Lanką. Pervežimas į viešbutį. Vakare trumpa pažintis su Kolombo miestu. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
KOLOMBAS – DAMBULA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių  judėsime  į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage) . Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi.

Pakeliui aplankysime Dambulos šventyklą uoloje. Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykstant budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas.  Nakvynė viešbutyje Dambuloje.

4
diena
DAMBULA – SIGIRIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė iki Sigirijos. Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysite šią tvirtovę ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. 

Antroje dienos pusėje jūsų laukia kelionė į vieną įžymiausių vietų Šri Lankoje – Polonaruvą (Polonnaruwa). Aplankysite Karališkųj rūmų griūvėsius, akmenyje išraižytas 4 Budos statulas, Lotosų baseiną, karaliaus Parakramabahu statulą bei dirbtinį Parakramos ežerą. Taip pat išvysite kitus svarbius šios senosios karalystės objektus. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
SIGIRIJA – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių judėsime link Kandi miesto. Pakeliui aplankysime   Matalės prieskonių  plantacijas. Jos soduose pamatysite auginamus priekoninius augalus, apie kuriuos vietiniai darbuotojai papasakos plačiau: kaip ir kokius patiekalus ruošiant naudoti tam tikrus prieskonius.

Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje.
Taip pat aplankysite batikos gaminių fabriką, kur galėsite pasigrožėti rankų darbo kūriniais.  
Po pietų vyksite  į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų Kandį, kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. 

Aplankysite Budos danties relikvijos šventyklą (Temple of the Sacred Tooth Relic), įkurtą 4 a. Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis.  Jeigu tik suspėsime,  vakare jūsų lauks vakarienė su tradicinių šokių šou*. Nakvynė viešbutyje Kandyje.

6
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Peradenijos karališkąjį botanikos sodą (Peradeniya Royal Botanical Garden). Tai tikra ramybės oazė miestelyje, apsuptame kalnų. Čia auga daugiau nei 5000 medžių, vijoklių ir kitų augalų rūšių. Sode yra net 5 palmių alėjos, o jų seniausia ir aukščiausia buvo pasodinta 1905 m. 

Aplankę sodą patrauksime link Nuvaros Elijos. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Vakarop pasieksime labai žavingą miestą – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija.  Nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

7
diena
NUVARA ELIJA – JALA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite  Jala nacionalinį parką, pravažiuosite labai jaukų miestelį Ela. Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Elą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus.

Atvykę į nacionalinį parką važiuosite į safarį, kuriuo metu stebėsite įvairius egzotinius gyvūnus: laukinius dramblius, šernus, bizonus, meškas, elnius, flamingus, pelikanus ir krokodilus. Jeigu pasiseks pamatysite net ir leopardus. Nakvynė viešbutyje Jaloje.

8
diena
JALA NACIONALINIS PARKAS – PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į poilsio viešbutį. Jeigu bus pakankamai laiko, sustosime Galė (Galle)  miestą. Tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas.Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka.

Vėliau pietine Šri Lankos pakrante vyksime poilsio į Jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą.  Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

9 – 12
dienos
POILSIS PAJŪRIO KURORTE (pusryčiai, vakarienė)
Poilsis. Papildomos ekskursijos. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.

13
diena
PAJŪRIO KURORTAS – KOLOMBAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą, kur lauks skrydis į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo1579
2023 12 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2329

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Egzotiškoji Šri Lanka ir poilsis prie jūros

Sonata
2021-12-15
10
Individuali kelionė pateisino visus lūkesčius. Visa kelionės programa praėjo labai sklandžiai. Kelionės vadybininkė Miglė patarė visais rūpimais klausimais dar prieš kelionę. Gidas, kuris mus lydėjo visos pažintinės kelionės metu, buvo paslaugus, nepaliko mūsų vienų, stengėsi kuo daugiau papasakoti apie lankomą vietą. Esame dėkingos Kelionių akademijai ir mūsų individualios kelionės organizatorei Miglei už puikiai suplanuotą kelionę, teiktą pagalbą atsakant į visus rūpimus klausimus dar prieš kelionę. Visa suplanuota programa praėjo labai sklandžiai. Esam dėkingos ir gidui Anura už tai, kad mūsų pažintinė kelionės dalis buvo saugi, informatyvi, kupina pačių geriausių vaizdų ir įspūdžių. Tiems, kas dar abejoja, ar rinktis Kelionių akademiją ir jos siūlomas keliones, drąsiai sakome - rinkitės, nesigailėsite. Dar kartą ačiū.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu ir 11 naktų Šri lankoje su pusryčiais ir vakariene.
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11  vakarienių);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Anglakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis: Vilnius – Kolombo - Vilnius su registruotu bagažu (kaina nuo 750 EUR) 
 • papildomos ekskursijos.
 • Šri Lankos e-leidimas - 50 €./asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~18 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai (~120USD/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį  nuo 400 EUR;
 • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Rusakalbis gidas už papildomą mokestį (nuo 250 EUR).

Apgyvendinimo variantai

JIE JIE BEACH HOTEL 4*  »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: deluxe room (32 kv.m, Ocean View)

Datos nuo 2023.01.06 iki 2023.09.30 - 1373 Eur/asmeniui + skrydis

Datos nuo 2023.10.07 iki 2023.12.23 ir iki 2024.05.31 - 1579 Eur/asmeniui + skrydis

Datai 2023.12.30 - 1717 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs Kalutara regione, Panadura mieste. Viešbutis yra vos 27 km atstumu nuo Kolombo.

Viešbutis: Pagrindiniai šio viešbučio privalumai – nemokamas WiFi visoj teritorijoj, 24 val. dirbanti registratūra, privatus paplūdimys, bagažo saugykla, lauko baseinas. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas, televizorius, seifas, rašomasis stalas, mini baras, balkonas / terasa. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą arba sodą. Viešbučio kategorija šalyje – 4*. 

Avani Bentota 4* »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: Standard Sea View room (38 kv.m)

Datos nuo 2023.01.06 iki 2023.09.30 - 1692 Eur/asmeniui + skrydis

Datos nuo 2023.10.07 iki 2023.12.23 ir iki 2024.05.31 - 1946 Eur/asmeniui + skrydis

Datai 2023.12.30 - 2115 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 99 km nuo „AVANI Bentota Resort & Spa“ yra Bandaranaike tarptautinis oro uostas, o už 66 km - Kolombo miestas.

Viešbutyje: Šiame viešbutyje yra 2 lauko baseinai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešnagės metu galėsite pailsėti lepindamiesi masažais SPA centre, pažaisti šachmatais, karomą ir kitus stalo žaidimus, užsiimti paviršiniu ir giluminiu nardymu bei kitomis vandens sporto šakomis paplūdimyje ir naudotis skalbimo bei valiutos keitimo paslaugomis.

Kambariuose: Šiuolaikiniu stiliumi apipavidalintuose šio išskirtinio dizaino viešbučio numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, DVD grotuvus, karšto vandens dušus ir balkonus, iš kurių atsiveria gamtos vaizdai.

HERITANCE AHUNGALLE 5* »

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kambario tipas: deluxe room

Datos nuo 2023.01.06 iki 2023.09.30 - 1714 Eur/asmeniui + skrydis

Datos nuo 2023.10.07 iki 2023.12.23 ir iki 2024.05.31 - 1972 Eur/asmeniui + skrydis

Datai 2023.12.30 - 2143 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra ant paplūdimio kranto ir įsikūrusi už 115 km nuo Bandaranaikės tarptautinis oro uostas. 

Viešbutyje: Viešbutyje „Heritance“ yra teniso kortai, treniruoklių salė, karaokės salės, o ekskursijų informacijos punkto darbuotojai padės susiorganizuoti išvykas. Apgyvendinimo įstaigoje teikiamos skalbimo paslaugos. Viešbučio restoranuose ruošiami įvairūs Šri Lankos virtuvės ir tarptautiniai valgiai. Svečiams pageidaujant galima patiekti vakarienę nenumatytose vietose.

Kambariuose: Numeriuose rasite oro kondicionierius, mini barus, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius, palydovinius kanalus rodančius televizorius. Viešnagės metu svečių pasamdytiems vairuotojams apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas nemokamai.

Kelionės užsakymas

Nuo
1579

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2329
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.