Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Kelionės akcentai

 • Kelionė su grupe iš Lietuvos!
 • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą
 • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides
 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus
 • Aplankysite Čičen Icą – vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose ir senote
 • Net 5 naktis ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandens Karibų pakrantėjė
Nuo2660
2024 11 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1130
su skrydžiu: 3790
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Planuojami skrydžių laikai 2025 m. sausio mėn.:

 

Vilnius – Stambulas 20:00 – 00:05 Stambulas – Meksikas 01:55 – 07:50 (+1)

Kankunas – Stambulas 10:35 – 06:15 (+1) Stambulas – Vilnius 09:00 – 11:05

 

Planuojami skrydžių laikai 2025 m. vasario ir kovo mėn.:

 

Vilnius – Stambulas 20:00 – 00:05 Stambulas – Meksikas 01:55 – 07:50 (+1)

Kankunas – Stambulas 14:40 – 10:40 (+1) Stambulas – Vilnius 17:00 – 19:05

1
diena
VILNIUS – MEKSIKAS
Skrydis iš Vilniaus į Meksiką (su 1 persėdimu).
2
diena
MEKSIKAS
Atskridus į Meksiko oro uostą, Jus pasitiks mūsų partneriai ir perveš į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Meksike.
3
diena
MEKSIKAS – TEOTIHUAKANAS – MEKSIKAS (pusryčiai)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę: apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, pamatysite Bella Artes rūmus. Apsilankysite nacionaliniame Antropologijos muziejuje, tai vienas didžiausių ir geriausių muziejų visoje Lotynų Amerikoje.Vėliau keliausite į „Dievų miestą“ Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides. Grįždami į viešbutį, užsuksite į suvenyrų parduotuvę, kur taip pat paragausite tekilos ir meckalio. Vakare rekomenduojame pasiklausyti mariačių – muzikantų Garibaldžio aikštėje.

4
diena
MEKSIKAS – PUEBLAS – OACHAKA (pusryčiai)
Išvykę iš Meksiko, grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus. Vėliau keliausite į Oachaką (Oaxaka) ir vakare dalyvausite ekskursijoje po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
5
diena
OACHAKA – MONTE ALBANAS – TULE – TEUANTEPEKAS (pusryčiai)
Išvykimas į Monte Albaną – senosios Sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą. Tai viena iš įspūdingiausių šalies archeologinių zonų. Jus tiesiog užburs Oachakos slėnio panorama nuo aukštikalnių. Po pietų Tulėje apžiūrėsite storiausio diametro medį pasaulyje. Vėliau atvyksite į Teuantepeką ir sustosite Tule miestelyje. Nakvynė viešbutyje Teuantepeke arba Salina Kruze.

6
diena
TEUANTEPEKAS – SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS (pusryčiai)
Ryte išvykimas iš viešbučio. Po to plauksite kateriais po Sumidero kanjoną, kur sutiksite krokodilų, ir, jei pasiseks, beždžionių. Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Nakvynė viešbutyje.
7
diena
SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS – SAN JUAN CHAMULA – PALENKĖ (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite San Juan Chamula kaimelį, kuriame mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Bažnyčioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Po pietų nusileisite nuo šaltų Lakandono viršukalnių ir išsimaudysite vaizdinguose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje.

DĖMESIO! Misol Ha kriokliai ne visada yra atviri lankytojams. Organizatorius pasilieka teisę keisti, atsižvelgiant į aplinkybes, vizitą į Misol Ha krioklius ir aplankyti kitus gamtos objektus.

8
diena
PALENKĖ – KAMPEČĖ (pusryčiai)
Palenkė (UNESCO sąraše) – žymiausia majų archeologinė vietovė. Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse. Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose. Vėliau keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį – kelionė originaliu tramvajumi*. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
KAMPEČĖ – UŠMALIS – MERIDA (pusryčiai)
Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Meridoje.

Pastaba: sausio, vasario ir kovo mėn. vietoje Ušmalio grupė lankysis Selestūne. Pagrindinė kelionės priežastis, žinoma – Selestūno biosferos rezervatas (Reserva de la Biosfera Ria Celestun). Būtent čia suprasite, kokios gali būti ryškios spalvos, ypač flamingų rožinė. Laukinės gamtos rezervuare, kur didžiąją jo dalį užima vanduo, savo dienas leidžia nepaprasto dydžio ir grožio šių paukščių kolonijos.

10
diena
MERIDA – ČIČEN ICA – KANKUNAS (pusryčiai)
Ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsite Pranciškonų katedrą ir Monteko rūmus. Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Icos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės Kukulkano piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Aplankysite Ik Kulio senotą, kuriame galėsite išsimaudyti. Senotai yra vienas gražiausių Meksikos ir pasaulio gamtos stebuklų. Tai klintyje natūraliai susidarę gilūs žalios ir mėlynos spalvos šuliniai, dažnai supami vešlios augmenijos. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune arba į Rivjera Majos kurortą.

11 – 14
dienos
POILSIS PRIE KARIBŲ JŪROS KANKUNE / RIVIERA MAYA / PLAYA DEL KARMENE
Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

15
diena
KANKUNAS – VILNIUS
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis į Vilnių su persėdimu.
16
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2660
2024 11 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1130
su skrydžiu: 3790

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Gytis
2024-03-13
10
Viskas labai patiko nuo pat pradžių tiek vadybininkė Vitorija, tiek kelionė, tiek gidė Meksikoje. Viskas puikiai, as asmeniškai patenkitas, ką norejau tą pamačiau.
Vida
2024-02-29
9
Kelionė organizuota gerai. Meksikoje gidė Jelena nuostabi . Viešbučiai tikrai geri. Autobusas erdvus ir komfortabilus. Bet pradžia kelionės nemaloniai nustebino, nes atvykus į Mechiko viešbutį teko labai ilgai laukti kambario - apie 6 val. Ir tai po labai ilgo skrydžio, kuris išvargino. Teko laukti hole, nors labai norėjosi dušo ir poilsio. Kelionė nuostabi visais aspektais, tik organizatoriai turėtų sutarti su viešbučiu Mechike dėl ankstesnio atvykimo, juo labiau, jog ir išvykome anksčiau. Poilsio viešbutis Iberostar nuostabus - gamta, maistas, servisas, vieta.
Kastytis
2023-02-01
10
Viskas puikiai :)
Jelizaveta
2022-03-13
10
Kelionė labai patiko! Ir viešbučiai visi buvo geri, kaip vienai nakčiai tai netgi labai geri :) Autobusas patogus, švarus, vairuotajas atsargus ir draugiškas. Gidė nuostabi, labai daug pasakojo, kas buvo ypač gerai, ilgesnėse kelionėse :) Ocean Maya viešbutis irgi labai patiko, kambaris, kurį pasirinkau, pasirodo turėjo “privilegijų”. Gal kam bus aktualu į tas privilegijas įeina velesnis check outas, privatus internetas, kavos aparatas numeryje, atskira zona papludimyje (balinese beds), galimybė pusryčiauti/pietauti/vakareniauti "a la cart” restorane prie jūros :) Galimybė užsakyti maistą į numerį kad ir naktį, mini baras. Ir numeris buvo su vaizdu į jūrą, tai tikrai verta rinktis šitą variantą :) Bendrai viskas labai patiko, aišku, kelionė intensyvi, bet ispudžių labai daug, daug pamatėme, tikrai rekomenduočiau ir kitiems šitą kelionę. Beje viena pažistama pamate nuotraukas ir dabar keliaus su jūsų renkama grupe balandžio 13 d :)) Ačiū jums už rekomendacijas ir informacija prieš kelionę :)
Ramūnas
2022-03-03
10
Kelionė buvo puiki, viskas buvo labai įdomu, rusų gidė labai išsamiai pasakojo apie Meksikos istoriją, nuo Majų laikų iki šiandienos. Buvo pravažiuota per 9 dienas 2500km. Aplankyta daug senovinių Majų ir Actekų miestų. Taip pat, aplankėme daug miestų, nuo Mexico-Pueblos, San Cristobalio, Meridos ir daug kitų. Cancune kainos lauktuvėms didokos, tad patarimas kitiems, lauktuves pirkite iki Cancuno, nes derėtis galima. Labai patiko San Cristobalio miestas. Viešbučiai kelionės metu buvo labai geri, tik vienam mieste buvo prastesnis, bet kaip vienai nakčiai praėjo gerai. Cancune viešbučiai pagal kišenę, mes buvome apsistoję Panama Jack resort, vidutinio lygio viešbutis, patiko todėl, kad pagal kitus viešbučius nėra didelis ir prie pat jūros kranto. Papildomos ekskursijos su rusų gidu nėra pigios, bet atperka gido paslaugos. Vykome prie rožinių vandens karjerų, kelionė pirmyn atgal 600 km. Vežė nuomotas autobusiukas, labai buvo mažai vietos kojoms, matomai buvo skirtas vežioti meksikiečiams :-D Tad patarimas prieš perkant ekskursiją pasidomėti, kiek vietos bus jums jame. Antra ekskursija buvo X caret parkas, tai buvo kažkas vau. Patiko labai nuo gyvūnų parko iki tautinių pasirodymų. Keliaujant per Meksiką būtina turėti adapterį, Cancune nereikia.
Genovaitė
2022-03-03
10
Buvo puiki gidė, patogus autobusas, geri viešbučiai. Nuo pirmos iki paskutinės dienos jautėme rūpestį, globą. Viskas vyko pagal pateiktą planą. Gidė turi labai daug žinių apie Meksiką, jomis pasidalino su mumis. Nors nuvažiavome 2860 km. Tačiau nejutome jokio nuovargio. Vadybininkė ir jos padėjėja pasirūpino, kad nepamirštumėm kelionei reikalingų dokumentų, atsiuntė atmintinę kaip elgtis šalyje, pasirūpino registracija skrydžiams, ačiū.
Audra
2022-03-03
10
Puiki gidė, tobulas servisas kelionės metu. Kelionė atitiko lūkesčius. Organizacija, parinkta puiki gidė. Viešbučiai turo metu užtikrino gerą nuotaiką visos kelionės metu.
Inga
2021-11-10
10
Nes niekas nenuvylė, lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu. Viskas buvo puiku! Akis smagino iguanos, "kuačiai".
Ramūnas
2019-04-04
9
Kelionė buvo puiki, viskas buvo labai įdomu, rusų gidė labai išsamiai pasakojo apie Meksikos istorija, nuo Majų laikų iki šiandienos. Buvo pravažiuota per 9 dienas 2500km aplankyta daug senovinių Majų ir Actekų miestų. Taip pat aplankėme daug miestų, nuo Mexico-Pueblos SanCristobalio Meridos ir daug kitų. Cancune kainos lauktuvėms didokos, tad patarimas kitiems, lauktuves pirkite iki Cancuno derėtis galima. Labai patiko San Cristobalio miestas. Viešbučiai kelionės metu buvo labai geri, tik vienam mieste buvo prastesnis,bet kaip vienai nakčiai praėjo. Cancune viešbučiai pagal kišenę, mes buvome apsistoję Panama Jack resort, vidutinio lygio viešbutis, patiko todėl, kad pagal kitus viešbučius nėra didelis ir priepat jūros kranto. Papildomos ekskursijos su rusų gidu nėra pigios, bet atperka gido paslaugos, vykome prie rožinių vandens karjerų, kelionė pirmyn atgal 600km nuo kankuno. Vežė nuomotas autobusiukas, labai buvo mažai vietos kojoms, matomai buvo skirtas vežioti meksikiečiai, tad patarimas prieš perkant ekskursija pasidomėti kiek vietos bus jums jame. Anta ekskursija buvo X caret parkas, tai buvo kažkas vau, vau patiko labai nuo gyvūnų parko iki tautinių pasirodymų. Pabaigai taipat patarimas, bent iš mano pusės rinkitės skrydį su Air Bus lektuvu, nes skrendant į priekį buvo Boingas 777-300 vietos kojoms taipat buvo labai mažai, skrydis ilgas 12valandų. Lyginant su Finair KLM prastos avialinijos. Keliaujant per Meksika būtina turėti adapterį tinklo, Cancune nereikia. Kelionė puiki, nėra Mexikoje taip pigu kaip galvota, kaikas brangiau nei Lt.
Ilona
2019-04-02
10
Puikūs Aš jau senai norėjau nukeliauti į Meksiką, pamatyti ir susipažinti su šalimi. Svajonė išsipildė, dabar belieka svajoti ir kurti planus kokią šalį norėtusi aplankyti.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

KAINOS

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Flamingo Cancun resort 4*  (viskas įskaičiuota) nuo 2660 EUR + skrydis
Park Royal Beach Cancun 4* (viskas įskaičiuota) nuo 2680 EUR + skrydis

Poilsis Playa Del Carmen (Riviera Maya) kurorte

VIEŠBUTIS Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Iberostar Quetzal 4*+ (viskas įskaičiuota) nuo 2970 EUR + skrydis
Grand Bahia Principe Tulum 5* (viskas įskaičiuota) nuo 2920 EUR + skrydis
Grand Sunset Princess 5* (viskas įskaičiuota) nuo 3075 eur + skrydis
Fairmont Makayoba Riviera Maya (viskas įskaičiuota) nuo 3286 eur + skrydis

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Meksike, 1 nakvynė Oachakoje, 1 nakvynė Teuantepeke arba Salina Kruze, 1 nakvynė San Kristobal de las Kase, 1 nakvynė Palenkėje, 1 nakvynė Kampečėje, 1 nakvynė Meridoje, 5 nakvynės pasirinktame kurorte prie Karibų jūros);
 • Programoje nurodytas maitinimas (pusryčiai turo metu ir viskas įskaičiuota poilsio metu);
 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Meksikas – Kankunas – Vilnius (nuo 1130 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje. 
 • Priklausomai nuo sezoniškumo ir kelionės užsakymo laiko viešbučių bei aviabilietų kainos gali skirtis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Garantuotas išvykimas esant ne mažiau kaip 4 keliautojams. Esant mažesnei nei 10 asmenų grupei, aviabilietų kaina perskaičiuojama.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionę galima papildyti

  • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas (~150 Eur/asm., 6-12 val. turas).
  • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai (nuo 100 Eur/asm.).
  • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros (prijungiama prie grupės, nuo 45 Eur/asm.).
  • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas (nuo 100 Eur/asm.).
  • Ekskursija į džiungles (nuo 50 Eur/asm.).
  • Žvejyba atviroje jūroje (nuo 200 Eur/asm., 6 val. turas).
  • Paviršinis ir gilumų nardymas (nuo 50 Eur/asm.).
  • Piratų laivų mūšis (nuo 140 Eur/asm.).
  • Dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką (reikalinga papildoma nakvynė Meksike, išvykimas iš Lietuvos viena diena anksčiau. Nuo 240 Eur/asm., esant bent 2 asm., rusų kalba).

Kelionės užsakymas

Nuo
2660

+ skrydis nuo: 1130 visiems su skrydžiu: 3790
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS Naujiena!
Mesopotamija – civilizacijos lopšys
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS Naujiena!
Italija ir Prancūzijos Rivjera su Luaros slėnio pilimis
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.