×

Kelionės į Jordaniją

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinės kelionės į Jordaniją

Daugiau kelionių

Kelionės į Jordaniją

Jordanijos Hašimitų Karalystė – išskirtinio svetingumo nedidelė arabų valstybė, kurioje turėsite galimybę išvysti ne tik dvi jūras (Raudonąją ir Negyvąją), bet ir pamatyti Egipto bei Izraelio krantus. Kelionė Jordanijoje nustebins ir turtingu graikų-romėnų palikimu. Čia gausu senovinių šventyklų, teatrų, vonių ir ištisų miestų liekanų. Kelionės į Jordaniją metu turėsite galimybę susipažinti su daugeliu svarbių Biblijoje minimų vietovių: čia, šalia Jordano upės, yra Jėzaus krikšto vieta, Nebo kalnas, nuo kurio Mozė žvelgė į Pažadėtąją žemę, bei Karalių kelias, kuriuo izraelitai ėjo kirtę Raudonąją jūrą. Poilsis Jordanijoje – tai prisilietimas prie gilios senovės ir nuostabių gamtos peizažų, daugybė saulėtų dienų ir neužmirštamos maudynės jūroje.

Atostogos Jordanijoje rekomenduojamos ištisus metus. Labai malonus klimatas pavasario laikotarpiu, kuomet Jordanijoje pražysta įvairūs augalai, o slėniai pasidengia žalia spalva. Vasaros metu temperatūra gali pasiekti ir 40–45℃. Rudenį vyrauja maloni oro temperatūra, spalį gali būti šiek tiek lietaus. Žiemos laikotarpiu gana lietinga, tačiau kai kuriose šalies vietose, pavyzdžiui, šalia Raudonosios ir Negyvosios jūros, galima atrasti poilsiui tinkamų kurortų.

Kelionės į Jordaniją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Petra – istorinis uolose iškaltas miestas į kurį veda vaizdingas tarpeklis. Čia išvysite lobių saugyklą, šventyklas, romėnų teatrą. Šiame nepaprastame mieste susilieja Rytų ir helenistinio pasaulio architektūra. „Raudonąja dykumų rože“ vadinamas miestas – tai vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų.
  • Negyvoji jūra – tai vienintelė jūra pasaulyje, kurioje galėsite plūduriuoti, net jei nemokate plaukti. Be to, druskingas Negyvosios jūros vanduo ir juodos spalvos dumblas turi gydančių savybių.
  • Vadi Rumo dykuma – ši vieta sužavės raudonos spalvos monolitais, rausvais smėlynais ir vaizdingais kanjonais. Svečiuojantis Vadi Rumo dykumoje susipažinsite su vietinių klajoklių beduinų gyvenimo būdu, galėsite leistis į safarį ar pajodinėti kupranugariais.
  • Džarašas – tai milžiniškas antikinės architektūros kompleksas, senovės graikų-romėnų miestas. Čia išvysite įspūdingas šventyklas, teatrus, pirtis ir kitus tūkstančius metų skaičiuojančius architektūros stebuklus.
  • Dykumos pilys – tai autentiškas klajoklių arabų palikimas Rytinėje dykumoje, visai netoli Jordanijos sostinės Amano. Žymiausios pilys: Kharanos rūmai (8 a.), freskomis išpuošta Amros pilis, bei Al Azarako pilis, kurioje kurį laiką gyveno „Arabijos Lorensas“.

Kelionės į Jordaniją metu siūlome apsilankyti istoriniame uolose iškaltame nabatėjų mieste Petroje, pasimėgauti gydomosiomis grožio procedūromis prie Negyvosios jūros, apžiūrėti arabų karavanų paliktas Dykumos pilis, užsukti į istorinį Džarašo miestą, bei pasigrožėti beduinų gyvenama išskirtinio grožio Vadi Rumo dykuma.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Jordaniją pasiūlymus.

UP