ITAKA COVID-19 Keitimo Garantija – tik 25 EUR/asm.

Jeigu prieš išvykstant į kelionę su Itaka Lietuva, būtų gautas teigiamas COVID-19 ligos nustatymui reikalingas testo atsakymas, ši garantija suteikia galimybę dėl COVID-pakeisti kelionės datą/kryptį į vėlesnį laiką.

Pasinaudoti šia garantija keliautojai galės, jeigu:

  • Prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme. Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
  • Keliautojas ne daugiau nei prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (aktualus yra testo atlikimo laikas, o ne atsakymo gavio laikas). Tokiu atveju GARANTIJA gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme. Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po teigiamo testo rezultato gavimo. Jei dėl ligos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis

COVID-19 KEITIMO GARANTIJA suteikia galimybę atšaukto užsakymo įmokėtą sumą perkelti naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę ir dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites. Šią GARANTIJĄ galima pridėti tik visiems kelionės dalyviams užsakymo atlikimo metu, o ją užsisakius nėra vėliau anuliuojama.

Ši GARANTIJA netaikoma įsigyjusiems tik aviabilietus skrydžiams.