Kelionės į Havajus

Poilsinės kelionės į Havajus

Poilsinės kelionės į Havajus

Datos ir trukmė
2020-05-02 (12 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-09 (12 d.) Garantuotas išvykimas
2020-05-16 (12 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Havajus

Havajai – tai tikra Ramiojo vandenyno puošmena. Šis vulkaninės kilmės salynas, kurį sudaro daugybė mažesnių ir didesnių salų, atolų bei povandeninių ugnikalnių, siekia net 2500 km ilgį. Vienas pagrindinių kelionės į Havajus akcentų – vaizdingi kalnai ir ugnikalniai, tik dar labiau pabrėžiantys nepaprastą vietos paplūdimių grožį.

Kelionės į Havajus metu turėsite unikalią galimybę pažinti unikalią polineziečių kultūrą, pasimėgauti unikaliu havajiečių, Azijos ir portugalų virtuvių mišiniu, apsilankyti vietinėse šventyklose, leistis į žygius nacionaliniuose parkuose ir išbandyti begalę vandens pramogų. Poilsis Havajuose patiks tiek mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, tiek ieškantiems atokesnių ir ramybės kupinų paplūdimių.

Atostogos Havajuose rekomenduojamos ištisus metus, tačiau populiariausias laikotarpis – nuo gegužės iki spalio mėnesio.

Kelionės į Havajus metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Oahu – žymiausia iš visų Havajų salų, kurioje įsikūrę net 1 mln. gyventojų. Pietrytiniame šios salos krante plyti Havajų valstijos administracinis centras – Honolulu. Vos apie 10 km nuo Honolulu įkurta ir garsioji JAV karinių pajėgų bazė – Pearl Harboras. Šioje, trečiojoje pagal dydį Havajų saloje, saloje auga ananasų ir cukranendrių plantacijos, driekiasi vaizdingi Koolau ir Waianae kalnagūbriai, gausu jaukių paplūdimio gyvenviečių. Be to, Oahu saloje plyti net 128 nuostabūs paplūdimiai! Jų grožiui neatsispyrė ir tokių garsių serialų kaip „Dingę“ ir „Gelbėtojai“ kūrėjai.
  • Maui (Maujis) – vulkaninės kilmės sala, kurioje plyti du užgesę ugnikalniai (Haleakala ir Puu Kukui). Tai antroji pagal dydį Havajų sala, kurioje svečiuojantis verta pasigrožėti Haleakalos nacionalinio parko (įkurto 1961 metais) gamta, apsilankyti Maui tropinėse plantacijose, leistis į žygius pėsčiomis, plaukioti banglentėmis, buriuoti, plaukti kanojomis ar išbandyti vandens motociklus. Be to, salą puošia gausios ananasų, cukranendrių ir citrinmedžių plantacijos.
  • Didžioji sala (Havajis) – tai sala apimanti daugiau nei pusę visos Havajų valstijos teritorijos. Didžiojoje saloje įsikūręs Havajų ugnikalnių nacionalinis parkas, kuriame stūkso aktyviausias pasaulyje Mauna Loa (Mauna Loja) ugnikalnis. Ši sala išsiskiria didele augalijos įvairove ir endeminėmis gyvūnų bei paukščių rūšimis. Be to, Didžiojoje saloje išsibarstę daugiau kaip 1000 lavos urvų, auga kavamedžių ir orchidėjų plantacijos, gausu vaizdingų botanikos sodų. Ant Mauna Kea ugnikalnio, 4205 m aukštyje, įkurta didžiausia pasaulyje astronomijos observatorija.

Poilsinės kelionės į Havajus metu kviečiame apsilankyti garsių serialų kūrėjų pamėgtoje Oahu saloje, pasigrožėti tropinėmis Maui salos plantacijomis, susipažinti su Havajų ugnikalnių nacionalinio parko, įkurto Didžiojoje saloje, turtais ir išvysti daugelį kitų nepaprastų šio Polinezijos salyno vietovių.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Havajus pasiūlymus.

UP