Aktyvios atostogos pramogaujant ALANIJOS kurorte, Turkijoje! Savaitė labai gerai vertinamame 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota” - tik nuo 411 EUR! Išvykimo data: 2017 m. rugsėjo 11 d.

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins:

  • Labai gerai turistų vertinamas 4* viešbutis.
  • Maitinimo tipas - „viskas įskaičiuota”.
  • Gera viešbučio lokacija - šalia Kleopatros smėlio paplūdimio, o iki Alanijos kurorto centro - vos 500 metrų, tad galėsite aktyviai leisti laisvalaikį mieste.
  • Viešbutyje organizuojami gyvi pasirodymai, mėgstantiems aktyvų poilsį siūloma užsiimti vandens sportu, o ramaus poilsio mėgėjus džiugina puikus paplūdimys ir platus maisto pasirinkimas.

Alanijos regione siūlome:

  • Už viešbučio ribų pramogauti netoliese įsikūrusiuose pramogų ir vandens parkuose.
  • Antalijos kurorte mėgautis restoranais, vakarinėmis pramogomis. Taip pat kurorte organizuojami turai ir pasiplaukiojimai pakrante.
  • Netoliese - Alanijos miestelis, kuriame galėsite aplankyti kurorto vizitinę kortelę - pilį su 8 km gynybine siena. Tai tobula vieta pasigrožėti Alanijos panorama ir jūra.

UŽSISAKYTI KELIONĘ SU TAC PREMIER 4* »

Šis pasiūlymas nebegalioja. Dėl kitų kelionių skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą


Viešbutis: 

TAC PREMIER 4*

Gerai vertinamas 4* viešbutis, įsikūręs aktyvaus kurorto centre, šalia Kleopatros smėlio paplūdimio. Teritorijoje yra atskiras baseinas vaikams, mėgstantiems aktyvų poilsį siūloma užsiimti vandens sportu, pramogauti viešbučio teritorijoje ir kurorte. Rekomenduojamas turistams mėgstantiems pramogas kurorte - ir pačiame viešbutyje organizuojami gyvi pasirodymai, o ramaus poilsio mėgėjus džiugina puikus paplūdimys ir platus maisto pasirinkimas. Jaukūs, švarūs numeriai, kompaktiška viešbučio teritorija. Daugiau atsiliepimų apie šį viešbutį rasite čia: Tripadvisor komentarai »

Vieta: atstumas iki smėlio paplūdimio yra apie 100 m; atstumas iki kurorto centro yra apie 500 m (Alanijos); atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Antalijos), 45 km (Gazipašos); viešbutis yra prie judrios gatvės

Kambariuose: balkonas; oro kondicionierius (vietinis); dušas; telefonas; televizorius; mini baras (vandeniu papildomas kiekvieną dieną); saifas (už papildomą mokestį); plaukų džiovintuvas.

Viešbučio teritorijoje: restoranas; 2 barai; baseinas; prie baseino - gultai, skėčiai nemokamai; paplūdimyje - skėčiai ir gultai (už papildomą mokestį); kirpykla; skalbimo paslaugos; treniruoklių salė; masažas(už papildomą mokestį); vandens sportas (už papildomą mokestį); stalo tenisas; pramoginiai renginiai; baseinas vaikams.

UŽSISAKYTI KELIONĘ SU TAC PREMIER 4* »

Šis pasiūlymas nebegalioja. Dėl kitų kelionių skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

UŽSISAKYTI KELIONĘ SU TAC PREMIER 4* »

Šis pasiūlymas nebegalioja. Dėl kitų kelionių skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą


Tac Premier 4*

Maitinimas

Viskas įskaičiuota

Kelionės trukmė: 7 naktys

Nuo: 2018-08-14 Iki: 2018-08-21

383 €

Užsakyti

Reikia daugiau informacijos?
Skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

UP