Atpalaiduojantis poilsis spalvingojoje INDIJOJE! 14 n. atostogos 3* viešbutyje su pusryčiais GOA regione – nuo 1261 EUR! Į kainą įskaičiuotas skrydis! Kelionės data: 2019 m. sausio 9 d.

Pasiūlymas nebegalioja

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

  • Į kainą įskaičiuotas skrydis į Goa iš Vilniaus su trumpu persėdimu!
  • Net 14 n. poilsis pasirinktame viešbutyje su pusryčiais.
  • Malonus tropikų klimatas bei nuostabūs smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis.
  • Galėsite savarankiškai pakeliauti po regioną, nukeliauti į lankomiausias Goa vietas ir pažinti unikalią Indijos kultūrą.


Goa regione siūlome:

  • Turite puikią galimybę ištyrinėti Goa - tai kurortinė visada žaliuojanti valstija vakariniame Indijos krante. Malonus tropikų klimatas, smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra ir šiuolaikinės pramogos.
  • Goa rytuose esantys Dudhsagaro kriokliai pasižymi švariu, vėsiu vandeniu bei nuostabia aplinkine gamta.
  • Apsilankyti Arpora miestelyje - jame rasite garsiausią naktinį turgų, kuriame puikiai dera apsipirkimas ir linksmybės.
  • Nuvykti į prieskonių plantacijas, kur susipažinsite su auginamais prieskoniais ir paragausite vietinių patiekalų.

VISA KELIONĖS PROGRAMA  »

 


Viešbučiai:

CASABLANCA MORJIM 3*

Puikiai vertinamas 3* viešbutis, įsikūręs visai netoli paplūdimio, turi žalią, prižiūrėtą teritoriją, kurioje yra sodas, terasa. Viešbutyje yra restoranas, baras, galima užsisakyti masažų paslaugas, nemokamai naudotis bevieliu internetu. Atsiliepimus apie viešbutį rasite: Tripadvisor komentaruose »

VISA KELIONĖS PROGRAMA  »


CASA DE GOA BOUTIQUE 3*

Jaukus 3* viešbutis, įsikūręs maždaug 600 m nuo paplūdimio. Viebučio teritorijoje yra restoranas, baras, deginimosi terasa, lauko bei vidaus baseinas, įrengtas SPA centras, kuriame galima užsisakyti masažus bei naudotis sūkurine vonia, yra nemokamas bevielis internetas. Atsiliepimus apie viešbutį rasite: Tripadvisor komentaruose »VISA KELIONĖS PROGRAMA  »


Casablanca Morjim 3*

Maitinimas

Pusryčiai

Kelionės trukmė: 15 naktų

Nuo: 2019-01-09 Iki: 2019-01-24

1050 €

Užsakyti

Reikia daugiau informacijos?
Skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

UP