Pasiekite Izraelį 12 dienų kelionėje MSC Opera kruizu, aplankydami Italiją, Graikiją ir Kiprą – nuo 919 EUR! Išvykimas: 2020 m. vasario 28 d.

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

 • Kelionės metu aplankysite net 4 šalis - Italiją, Graikiją, Izraelį bei Kiprą.
 • Patogus nuvykimas į uostą tiesioginiu pervežimu iš oro uosto.
 • Jums priklausys 20h per parą maitinimas laive ir gaivieji gėrimai (vanduo, kava, arbata).
 • Galėsite dalyvauti laive organizuojamose prabangiose vakarienėse, šokių pamokose, degustacijose.
 • Turite galimybę pasirinkti šį kruizą per šv. Kalėdas ir Naujuosius metus.

Kelionės akcentai: 

 • Kelionę pradėsite Genujoje. Šiame miestas prieš išplaukiant dar turėsite galimybę pasivaikščioti gražia promenada palei uostą su daug jaukių kavinukių, prabangių jachtų ir vaizdais į spalvotais nameliais aplipusias uolas.
 • Čia galima pasigrožėti vaizdingais paplūdimiais, pavaikščioti uostamiesčio gatvelėmis, skaniai pavalgyti jūros gėrybių pas svetingus vietinius. Katakolonas gali pasigirti ypač dailia pakrante, nusėta jaukių kavinių, esančių visai ant jūros kranto, kuriame plūduriuoja jachtos ir žvejų laiveliai. 
 • Haifa - šio miesto vizitinė kortelė bei pagrindinis turistų traukos centras – garsieji Bahajų sodai. Bahajų soduose kasmet apsilanko daugiau nei pusė milijonų žmonių. 19-a terasų pribloškia išskirtine tvarka, estetika, spalvomis, todėl ne be reikalo prieš kelis metus UNESCO juos, drauge su šventyklomis, įtraukė į saugomų vietovių sąrašą.
 • Limasolis - miestas pietinėje Kipro pakrantėje. Turistus žavi 16 km besitęsiančia jūros pakrante su švariais paplūdimiais. Limasolyje dar kryžiuočių laikais buvo pradėtas gaminti seniausias pasaulyje vynas „Cammandaria“, tad viešint čia, būtų nuodėmė jo neparagauti.
 • Rodo sala - tai Graikijai priklausanti sala su unikaliu kraštovaizdžiu. Dauguma čia keliavusiųjų gali patvirtinti, kad Rodas viena saulėčiausių salų. Čia apsilankykite įstabiame senamiestyje, pasivaikščiokite siauromis gatvelėmis ir paragaukite tikrosios graikiškos kavos. Apvažiuojant salą, galite grožėtis stačiomis kalvomis ir išlikusiomis architektūros istorinėmis vertybėmis.
 • Mesina – judrus uostamiestis Sicilijoje, kurį įkūrė senovės graikai 730 m. pr. Kr. Dėl ne vieno žemės drebėjimo ir bombardavimo II – ojo Pasaulinio karo metu, kuris sunaikino nemažai istorinių pastatų, Mesina tapo gana modernus ir šiuolaikiškas miestas.  Svečiuojantis Mesinoje, reiktų pamatyti nuostabiąją  Katalonų bažnyčią, atspindinčią bizantiškąjį, arabiškąjį, normandiškąjį, romėniškąjį laikotarpius, populiariausią ir mieliausią senamiesčio vietą – Katedrą (Duomo), šalia kurios stovi bokštas su laikrodžiu ir lygiai pusiaudienį pagal dievišką Ave Maria melodiją šoka figūrėlės.
 • Čivitavekija Italijoje įsikūrusi visai šalia Romos. Nepilna valanda kelio ir jūs jau vaikštinėsite didingosios Romos gatvelėmis. Jei liksite Čivitavekijos mieste mėgaukitės beveik visada švelniu oru, jūra, istoriniu uostu ir reikšmingomis archeologinėmis bei gamtos vietomis.

UŽSISAKYTI KELIONĘ  »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą

Trukmė: 11 naktų kruize

Išvykimo data: 2020.02.28 - 03.10

 

Kainos:

 • 919 EUR/asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje
 • 1259 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su langu

 

Kainos kelionių paketo su įskaičiuotais skrydžiais ir pervežimais iki uosto.

 • 1219 EUR/asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje
 • 1729 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su langu

 

Išvykimo ir atvykimo uostas: Genuja, Italija

Maršrutas:

Data Uostas Atvyk.  Išvyk. 
1 diena  Skrydis į Milaną, pervežimas į kruizą   Genujoje   -  16:00
2 diena  Diena jūroje   - -
3 diena  Katakolonas, Graikija  13:00  19:00
4 diena  Heraklionas, Graikija  10:30  18:00
5 diena  Diena jūroje  -  -
6 diena  Haifa, Izraelis  07:00  21:00
7 diena  Limasolis, Kipras  08:00  14:00
8 diena  Rodas, Graikija  09:00  17:00
9 diena  Diena jūroje  -  -
10 diena  Mesina, Italija  07:00  14:00
11 diena  Čivitavekija, Italija  09:00  18:00
12 diena  Genuja, Italija, skrydis namo  08:00  

UŽSISAKYTI KELIONĘ  »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą


 Laivas: 

MSC Opera

MSC Opera laivas tikrai atspindi savo pavadinimą – didybės jausmas ir erdvumas vyrauja kiekviename MSC Cruises kompanijos pasididžiavime.

Visos laivo kajutės yra jaukios ir patogios, o daugelis turi privačius balkonus. MSC Opera pasižymi itališka elegancija, priimamasis išpuoštas marmuru, o nuostabų vaizdą į vandenyną garantuoja atviros erdvės su stiklinėmis sienomis.

Keliaudami MSC Opera laivu patirsite visišką komfortą ir pajusite itališką dvasią. Kavinėje mėgaukitės ekspreso kava, o ledainėje – tikrais itališkais ledais. Sužinoti kas vyksta pasaulyje galima interneto kavinėje ar naudojantis Wi-Fi ryšiu tam tikrose laivo zonose. Praleiskite laiką su vaikais mini golfo lauke ar sveikatos klubo užsiėmimuose. Atėjus vakarui laukia septynių patiekalų vakarienė, o po jos – Teatro dell' Opera išskirtiniai pasirodymai.

Kvapą gniaužiančios atostogos jau laukia jūsų.

UŽSISAKYTI KELIONĘ  »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą

UŽSISAKYTI KELIONĘ  »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą

int(0)

Kruizas MSC Opera iki Izraelio: vidinė kajutė

Maitinimas

Pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Trukmė - 11 naktų

Nuo:
2020-02-28
Iki:    
2020-03-10
919€
žmogui /
1838
EUR visiems
Užsakyti

Reikia daugiau informacijos?
Skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

« Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
UP