×

Pailsėkite Maldyvuose ir atšvęskite Naujuosius metus! 14 naktų kruizas iš Indijos su skrydžiais, pervežimais – nuo 2019 EUR! Data: 2019 m. gruodžio 27 d.

Pasiūlymas nebegalioja

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

 • Kelionė kruiziniu laivu iš Mumbajaus Indijoje, aplankant Malę Maldyvuose.
 • Net tris dienas praleisite egzotiškuose Maldyvuose.
 • 14 naktų kruizas COSTA VICTORIA laive, kuriame galėsite mėgautis komfortu ir pramogomis.
 • Pusryčiai, pietūs ir vakarienės laive.
 • Galėsite dalyvauti laive organizuojamose prabangiose vakarienėse.
 • Turėsite galimybę laive įsigyti ekskursijas.

Kelionės metu siūlome: 

 • Mumbajus Indijoje - Mumbajus Indijoje - aplankykite Hare Rama Hare Krišna šventyklą - įspūdingą kompleksą - užuovėją nuomaterializmo pavargusiems piliečiams. Užsukite į Mumbajaus gyventojų mėgiamas laiko leidimo vietas - Džuhu (Juhu) ir Čoupati paplūdimius. Apsilankykite Mani Bhavan - Gandhi namuose, kur jis apsistodavo atvykęs į Bombėjų 1917-1934 m. Grožėkitės didžiąja Arabų jūros pakrantės promenada, apstatytoje Art Deco stiliaus namais ir induistinėmis šventyklomis.
 • Mangalorė Indijoje - tai uostas Arabijos jūroje ir pagrindinis komercijos centras. Čia apžiūrėkite „Kadri Hill Park“ didžiausią parką, esantį Mangalorės miesto ribose. Taip pat apsilankykite 1784 m. pastatytame „Sultan's Battery“ bokšte. Jis buvo pastatytas iš juodų akmenų, kad užkirstų kelią karo laivams patekti į upę - pagrindinį kelią per Anglijos invaziją.
 • Koči Indijoje - antras pagal dydį Keralos valstijos miestas Koči iki šiol vadinamas Arabijos jūros karaliumi. Tai salose įsikūręs uostas, iki šiol išsaugojęs per šimtmečius sukauptą kiniečių, portugalų, žydų, olandų, britų kultūrinį paveldą. 
 • Malė, Maldyvuose - tai pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Maldyvų sostinė Malė – pati mažiausia pasaulio sostinė! Visomis vaivorykštės spalvomis išmarginti pastatai, egzotiškų vaisių kvapais dvelkiantys turgūs ir nesibaigiantys mėlyno vandens horizontai.
 • Kolombas, Šri Lankoje – Ryškus ir gyvas miestas – administracinis ir ekonominis šalies centras. Miesto istorija siekia 5 a.. Mieste daug istorinių paminklų, kolonijinės architektūros, paplūdimių, restoranų ir parduotuvių. Miesto architektūrai įtaką darė portugalų, vokiečių ir britų kolonizacija. Britų įtaka aiškiai matoma vieno iš seniausių miesto rajonų – Forto - pastatuose. Tarp svarbių miesto pastatų – sekretoriatas, rotušė, laikrodžio bokštas, Šv. Lucijos katedra ir Galle Face viešbutis.
 • Goa, Indijoje – kurortinė visada žaliuojanti valstija vakariniame Indijos krante. Malonus tropikų klimatas, smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra ir šiuolaikinės pramogos. Goa labai savita ir ryškiai skiriasi nuo visos Indijos. Tai labiausiai išplėtota kurortinė zona. 

 

UŽSISAKYTI KELIONĘ  »

Šis pasiūlymas nebegalioja. Dėl kitų kelionių skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

 

Naujametinis išvykimas

Trukmė: 14 naktų kruizas

Kainos kruizo su skrydžiu, pervežimais ir nakvyne prieš kruizą:

2020.12.27 (skrydis) 2019.12.28 (kruizas) - 2020 01 11

 • 2019 EUR/asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje
 • 2119 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su langu

 

Išvykimo ir atvykimo uostas: Mumbajus, Indija

Maršrutas:

Data Uostas Atvyk.  Išvyk. 

1-2 dienos

  Mumbajus, Indija  - 21:00

3 diena

  Diena jūroje  - -

4 diena

  Mangalorė, Indija  08:00 18:00

5 diena

  Koči, Indija  08:30 18:00

6 diena

  Diena jūroje  - -

7 -9 diena

  Malė, Maldyvai  - -

10 diena

  Diena jūroje  - -

11 diena

  Kolombas, Šri Lanka  07:00 17:00

12 diena

  Diena jūroje  - -

13 diena

  Goa, Indija  08:30 17:00

14 -15 diena

  Mumbajus, Indija    

UŽSISAKYTI KELIONĘ  »

Šis pasiūlymas nebegalioja. Dėl kitų kelionių skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą


 Laivas: 

COSTA VICTORIA

Costa Cruises turi didžiausią kruizinių laivų flotilę Europoje, todėl savo klientams gali pasiūlyti plačiausią maršrutų ir lankytinų objektų pasirinkimą. Kiekvienas kruizinis laineris sukurtas sujungiant komfortą, pramogas, malonumą ir itališką stilių. Vieni laivai yra didelį ir vaizdingi siūlantys daug pramogų ir linksmybių, kiti mažesni, t.y. jaukesni bei pasižymintis savita ramia atmosfera. Pasirinę bet kurį iš puikių Costa Cruises kruizinių laivu turėsite galimybę pamatyti nuostabiausias pasaulio vietas, aplankyti žymiausius uostus bei pamatyti nepakartojamus pakrančių gamtovaizdžius!

Costa Victoria - stilingas, neseniai renovuotos laivas. Elegantišką ir rafinuotą laivo interjerą puošia modernūs meno kūriniai. Ypač žavi Concorde Plaza, Karmen denyje - nuostabi vieta, apsupta panoraminių langų su puikiais vaizdais į jūrą. Vakarais įspūdį padidina atitinkamas apšvietimas - čia vyksta gyvos muzikos koncertai, šokių vakarai, diskotekos. 

 

UŽSISAKYTI KELIONĘ  »

Šis pasiūlymas nebegalioja. Dėl kitų kelionių skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą


Kruizas Costa Victoria iš Mumbajaus (vidinė kajutė)

Maitinimas

Pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Kelionės trukmė: 15 naktų

Nuo: 2019-12-27 Iki: 2020-01-11

2019 €

Užsakyti

Reikia daugiau informacijos?
Skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

UP