Kruizas su MSC Sinfonia laivu, aplankant Braziliją, Argentiną ir Urugvajų, bei plati pažintis su Rio de Žaneiru ir Igvasu kriokliais (su lietuviškai kalbančiu vadovu) - nuo 1909 EUR! Kelionės data: 2020 m. kovo 5 d.

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

 • Aplankysime Europietišką didybę ir Pietų Amerikos aistrą jungiantį miestą – Buenos Airės.
 • Net du naujieji pasaulio stebuklai: Kristaus Atpirkėjo statula Rio de Žaneire ir Igvasu kriokliai iš Brazilijos ir Argentinos pusių.
 • Rio de Žaneirą pažinsime iš visų pusių – nuo sambos muzikos ritmų naktinio miesto fone iki didingų „Cukraus galvos“ kalvų, istorinių objektų bei balto smėlio paplūdimių.
 • Tris begalo kontrastingas Pietų Amerikos šalis apjungiantis maršrutas su poilsiu 5* kruize.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

 

 

Kelionės akcentai: 

 • San paulas, Brazilijoje. Atskridus į San Paulą anksti ryte turėsime galimybę pažinti šį 12 mln gyventojų turintį megapolį. Turą* pradėsime žymiajame rajone „Bairro Orintal” dekoruotame tipiniais japoniškais motyvais, kur įsikūrusi didžiausia japonų bendruomenė pasaulyje po pačios Japonijos.  Keliausime tolyn link miesto katedros senamiestyje, kuri yra pagrindinis katalikų centras šiame mieste ir viena iš didžiausių neogotikos stiliaus pastatų visame pasaulyje. Tęsime savo pažintį su miestu apsilankydami Higianopolyje – moderniosios žydų bendruomenės širdyje, apžiūrėsime svarbiausią Pietų Amerikos finansų miesto centrą, savivaldybės rūmus, pasigrožėsime vienu iš geriausių pasaulio muziejų – San Paulo meno muziejumi. Turą pabaigsime žaliausioje miesto dalyje - „Ibirapuera“ parke. Po ekskursijos mieste mus nuveš tiesiai į kruizinių laivų terminalą, kur pradėsime savo kelionę kruizu. Ekskursijos trukmė 3h. 
 • Itažajus, Brazilijoje.Išlipus mus pasitiks gidas ir papasakos apie svarbiausias miesto vietas* – istorinį kolonijinio stiliaus miesto centrą ir gražiausią Švenčiausio sakramento motinos bažnyčią, kuri buvo pradėta statyti 1941 m., ir kurioje yra išsaugoti menininkų Aldo Locatelli ir Emilio Sessa darbai. Po trumpos apžvalgos Itažajaus mieste patrauksime link žymiausio kurorto pietų Brazilijoje - Balnearjo Kamboriu. Čia pasigrožėsime pėsčiųjų bulvaru vandenyno įlankoje ir ožkų sala. Ekskursijos trukmė 4h. 
 • Montevidėjus, Urugvajuje. Didžiausias Urugvajaus miestas ir taip pat sostinė. Tai žavingas miestas, įvertintas kaip vienas iš 30 saugiausių pasaulio miestų ir turintis aukščiausią pragyvenimo lygį visoje Lotynų Amerikoje. Montevidėją iš visų pusių supa puikūs balto smėlio paplūdimiai, o jo gatvėse apstu nuostabių architektūrinių paminklų, istorinių monumentų ir muziejų.  Mes aplankysime* pagrindinius miesto objektus – Nepriklausomybės aikštę, senamiestį su katedra, kolonijinę gatvę su įvairiausiomis parduotuvėmis ir restoranais bei turėsime galimybę apsipirkti vietiniame turguje. Ekskursijos trukmė 4h. 
 • Buenos Aires, Argentina. Šis energingas ir viliojantis uostamiestis, kuris driekiasi iš pietų į šiaurę palei Rio de la Plata, jau šimtmečius yra vartai į Argentiną. Tai ir pats europietiškiausias miestas Pietų Amerikoje. Savo turą* pradėsime sustodami ties Argentinos prezidentūros rūmais, kuris išsiskiria savo rožinia spalva.  Tęsime turą svarbiausioje Argentinos sostinės aikštėje Plaza de Mayo (liet. Gegužės aikštė). Tai svarbus istorinis miesto centras. 1810 metais čia prasidėjo Gegužės Revoliucija (jos garbei ir pavadinta aikštė), atvedusi šalį į Nepriklausomybę. Šioje aikštėje prasideda ir to paties pavadinimo prospektas, besitęsiantis nuo Metropoliteno katedros iki Kongreso rūmų, primenančių JAV Baltuosius rūmus. Aplankysime miesto simbolį – 67 m obeliską, kuris stūkso plačiausioje pasaulio gatvėje – Liepos 9-osios prospekte.  Pabuvosime moderniuose rajonuose, tokiuose kaip Puerto Maderas. La Bokoje pasivaikščiosime krantine, gal net išvysime spontanišką tango pasirodymą. Toliau vyksime apžiūrėti Palermo rajono su žaliausia Buenos Aires teritorija. Turą baigsime Recoleto rajone, kuris garsėja savo prašmatniomis kapinėmis. Ekskursijos trukmė 6h. 
 • Rio de Žaneiras, Brazilija pirma diena. Čia praleisime dvi dienas. Pirmos dienos vakare laukia karšta, garsi ir linksma ekskursija* po bohemiškiausią Rio de Žaneiro rajoną Lapą. Turo metu pasivaikščiosime vietinėmis gatvelėmis, apsilankysime senuosiuose ir moderniuose baruose, pajusime tikrąją vietinių kultūros „carioca“ dvasią, besiklausydami samba, Chorinho, Bossa Nova muzikos. Ekskursijos trukmė 4h. 
 • Rio de Žaneiras, Brazilija antra diena. Papusryčiavę pradėsime turą* po Rio de Žaneirą, kurio metu pamatysime visas žymiausias miesto vietas. Turą pradėsime besigrožėdami panoraminiu senamiesčio vaizdu ir pravažiuodami pro Samba namus, kur vyksta garsusis festivalis. Stabtelsime prie moderniosios piramidės formos „Metropolitan“ katedros, kurios vidinis skersmuo yra 96 ​​metrai ir 80 metrų aukštis. Susipažinsime su tradicine „Cinelândia“ aikšte, kurią supa istoriniai pastatai, teatras, nacionalinė biblioteka ir nacionalinis dailės muziejus. Važiuodami per „Aterro do Flamengo“ parką pasieksime didžiausią miesto simbolį „Cukraus galvos“ kalną (aukštis – 396 m). Šis pavadinimas duotas 16–17 a., kuomet buvo intensyviai prekiaujama cukranendrių produkcija ir šį kalną primenančios kūgio formos cukraus gabalai gabenami laivais į įvairiausias pasaulio šalis. Kildami stebėsite pamažu atsiveriančią Gvanabaros įlanką ir aplinkines salas, sustosite ant Urkos kalno (215 m). Nuo ten, antruoju lyniniu keltuvu pakilsite į „Cukraus galvos“ viršūnę. Išvysite miesto panoramą, žymiuosius Botafogo ir Kopakabanos paplūdimius bei Korkovado kalną (710 m) nuo kurio žvelgia 38 m aukščio Kristaus Atpirkėjo statula.  Po rytinio turo pietausime vietiniame barbekiu restoranėlyje. Po pietų apžiūrėsime milžinišką daugybę piligrimų iš viso pasaulio pritraukiantis simbolį, kuris buvo kuriamas net penkerius metus – Kristaus Atpirkėjo statulą. Korkovado papėdę pasieksime vaizdingu lagūnos keliu, o į kalno viršų užkilsime traukinuku. Iš viršaus galėsime pasigrožėti įspūdingu Rio de Žaneiro apylinkių vaizdu. Ekskursijos trukmė 8h. 
 • Igvasu kriokliai pirma diena. Šią dieną mūsų laukia ekskursija po Igvasu krioklius Brazilijos pusėje*. Apžiūrėsime Igvasu upės kanjoną. Upė, patenkanti į Igvasu nacionalinio parko teritoriją, išteka pietryčių Brazilijoje ir teka į vakarus Brazilijos plokščiakalniu,  kol 23 km nuo žiočių krenta Igvasu kriokliu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir laikomas vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Negalėsime nuleisti akių nuo šimtų didelių ir mažų krioklių, kurių gausa ir kerintis grožis privers pasijausti  tarsi pakliuvome į pasakišką ir nepažintą pasaulį, kuriame gyvena tropiniai drugeliai, įvairiaspalvės papūgos, kolibriai, tukanai ir kt. egzotiniai gyviai. Ekskursijos trukmė 3h.
 • Igvasu kriokliai antra diena. Po pusryčių viešbutyje vyksite į ekskursiją po Igvasu krioklių nacionalinį parką Argentinos pusėje*. Igvasu kriokliai yra Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus pasienyje. Puslankiu stovinčių krioklių vandens srovės, atskirtos viena nuo kitos uolomis bei tankia augmenija, meta žemyn apie 6 500 m3 vandens per sekundę.  Skirtingu metų laiku skaičiuojama  nuo 150 iki 300 krioklių. Pamatysime pačius gražiausius krentančio vandens vaizdus. Sustosite šešiose apžvalginėse aikštelėse, pasieksite krioklį „Velnio gerklė“, esantį 150 m pločio ir 80 m aukščio. Tai unikaliausias ir labiausiai kerintis „didžiojo vandens“ vaizdas. Norintys galės krioklius apžiūrėti ir plaukdami motorinėmis valtimis*. Ekskursijos trukmė 8h.

VISA KELIONĖS PROGRAMA »

 

 

Kruizo data: 2020.03.05

Trukmė: 7 naktys kruize ir 6 naktys kelionėje

Kainos:

 • 1909 EUR/asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje be skrydžio
 • 2039 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su langu be skrydžio
 • 2179 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu be skrydžio
 • 2989 EUR/asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje su skrydžiu
 • 3119 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su langu su skrydžiu
 • 3279 EUR/asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu su skrydžiu

 

Trumpa kelionės programa:

1 diena: skrydis iš Vilniaus į San Paulą, Brazilijoje.
2 - 12 dienos: Registracija į laivą. Kelionė nurodytu maršrutu kruizu ir Rio de Žaneire bei Igvasu.
13 diena: Skrydis namo.

Išvykimo ir atvykimo uostas: San Paulas, Brazilija

Maršrutas:

Data Uostas Atvyk.    Išvyk.  
2020.03.05 Skrydis Vilnius - San Paulas  -  -
2020.03.06 Kruizas iš Santos  -  17:00
2020.03.07 Itažajus, Brazilija  07:00  16:00
2020.03.08 Diena jūroje  -  -
2020.03.09 Montevidėjus, Urugvajus  12:00  20:00
2020.03.10 Buenos Aires, Argentina  08:00  18:00
2020.03.11 Diena jūroje  -  -
2020.03.12 Diena jūroje  -  -
2020.03.13 Santos, Brazilija  08:00  -
2020.03.13 Rio de Žaneiro, Brazilija  -  -
2020.03.14 Rio de Žaneiro, Brazilija  -  -
2020.03.15 Igvasu  -  -
2020.03.16 Igvasu  -  -
2020.03.17 Skrydis į Vilnių  -  -
2020.03.18 Grįžimas namo  -  -

Geriausios kainos ir datos:

2020 m. kovo 5 d., 13 naktų

Kruizas Brazilijoje: vidinė kajutė

 • 1909 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems Rezervuoti

Kruizas Brazilijoj: kajutė su langu

 • 2039 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems Rezervuoti

Kruizas Brazilijoj: kajutė su balkonu

 • 2179 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems Rezervuoti

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio anklakalbio gido paslaugos;
 • 2 nakvynės 4* viešbutyje Rio de Žaneire ir 2 nakvynės 4* viešbutyje Igvasu;
 • Vidiniai skrydžiai San Paulas - Rio de Žaneiro - Igvasu - San Paulas;
 • 7 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – San Paulas – Vilnius su vienu persėdimu (kaina nuo 1080 EUR);
 • Aptarnavimo mokestis laive (12,5 USD per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 520 EUR) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 2-3 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai) , gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Gėrimų paketai laive;
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Kelionės organizatorius: „ Aza tours“

Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas.
Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo.
Čia pateikiama kaina atnaujinama 4 kartus dienoje.
Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

 

UŽSISAKYTI KELIONĘ »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą


 Laivas: 

MSC SINFONIA

Paklausykite.. Ar girdite? Tai garsas, kurį skleidžia ideali kelionės sinfonija. Šiame laive jums niekada netrūks aptarnaujančio personalo dėmesio, idealios tvarkos kajutėse ir su meile paruošto maisto. Laive galėsite atsipalaiduoti SPA centre, baseinuose ar sudalyvauti sportiniuose užsiėmimuose. Savo dydžiu laivas nerungtyniauja su laivais gigantais, bet žavi savo jaukia atmosfera, patogumu ir paprastumu.

UŽSISAKYTI KELIONĘ »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą

UŽSISAKYTI KELIONĘ »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą


Kruizas Brazilijoje: vidinė kajutė

Maitinimas

Pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Trukmė - 13 naktų

Nuo:
2020-03-05
Iki:    
2020-03-18
1909€
žmogui /
3818
EUR visiems
Užsakyti

Reikia daugiau informacijos?
Skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

« Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
UP