Kruizas iš Singapūro, aplankant Malaiziją, Tailandą ir Kambodžą su lietuviškai kalbančiu vadovu! Į kainą įskaičiuoti skrydžiai – nuo 2322 EUR. Kelionės data: 2020 m. vasario 23 d.

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės paketas, kurios metu viešbučiu ant vandens aplankysime net 4 skirtingas Azijos šalis.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
 • Singapūre atrasime paslaptingus išskirtinių augalų sodus.
 • Tailande pamatysime vieną didžiausių miegančių Budų.
 • Keliausime aplink garsiąją Džeimso Bondo salą.
 • Poilsiausime balto smėlio paplūdimiuose.
 • Pajusime, ką reiškia būti šypsenų krašto dalimi.

Kelionės akcentai: 

 • Samujaus saloje*, Tailande aplankysime įdomiausias Samujaus vietas. Apžiūrėsime šiaurinėje salos pakrantėje esančią 12 metrų aukščio sėdinčią Budos statulą. Ši statula stūgso viduryje mažos salelės, apsupta žaliuojančios gamtos bei jūros ir nė vieno nepalieka abejingo savo grožiui. Kita šventykla - „Plai Leam", yra įsikūrusi ant gigantiško lotuso. Ši šventykla išsiskiria savo spalvingumu. Šventykla apsupta tvenkinio, užpildyto žuvimis, kurias galima net pamaitinti. Mėgausimės šventyklos grožiu ir klausydami gido pasakojimų, sužinosime daugiau apie budistų religiją. Tęsime savo turą link paplūdimio, kur mums atskleis vietinių žmonių išradingumą, atrandant net žmonių genitalijas, pavadintas močiute ir seneliu, natūraliai susiformavusias iš akmenų. Dar viena šventykla - Kunarama, kuri garsi tuo, jog joje galima apžiūrėti budistų vienuolio mumiją. Europiečiams tai ne itin malonus vaizdas, bet tajams šis tautos vienuolio kūnas laikomas garbinimui ir maldai. Tajai mano, jog mirtis yra duota tam, kad atgimtum geresniam gyvenimui, tad bus labai įdomu paklausyti daugiau apie tajų išmintį ir kultūrą. Ekskursijos pabaigoje dar spėsime pasigrožėti gamta.
 • Pamatysime žymiausias Bankoko vietas*. Vienas žymiausių miesto objektų – auksinio Budos šventykla. Nežinia, kaip auksinis Buda atsidūrė Bankoke, tačiau šiandien juo pasigrožėti gali keliautojai iš viso pasaulio. Benčamabopito šventykla („Wat Benchamabophit") - viena gražiausių Tailando šventyklų, pastatyta karaliaus Ramos V nurodymu 1899 metais. Šventyklos pagrindinis pastatas pastatytas iš balto itališko marmuro. Kitoje salėje pamatysime bronzinę „Phra Phuttha Chinnarat" budą, kuri yra kopija statulos, pastatytos Sukotajaus periodu (1238-1438 m.). Karaliaus Chulalongkorno pelenai yra palaidoti po statula. Galerijoje, esančioje aplink ordino salę, yra 52 Budos statulos, kuriose kiekviena rodo skirtingas mudras. Tęsime turą į Po, kuri geriausiai žinoma dėl Gulinčio Budos šventyklos, kurioje yra tokia didelė statula (45 m. ilgio ir 15 m. aukščio), kad jos neįmanoma aprėpti visos. Pėdų padai inkrustuoti daugybe brangiųjų akmenų. Ilgi ausų speneliai žymi kilmingą gimimą, o lotoso žiedo rankos forma žymi tyrumą ir grožį. Didieji rūmai pastatyti 1782 m. buvo daugybės kartų karališkoji rezidencija. Šiandien jie tebenaudojami svarbioms ceremonijoms ir valstybės vadovų apgyvendinimui. Čia yra ir Pra Kėvo šventykla (kitaip Budos Emeraldo šventykla), kur laikomas nefritinis Buda.
 • Važiuosime apžiūrėti Tiesos šventovės Lim Čabange Tailande - itin autentiškos tailandietiškos šventyklos („The Sanctury of Truth“). Tiesos šventykla – tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. Vėliau pasieksime Nong Nocho botanikos sodą. Šiame išpuoselėtame tropiniame sode pamatysite daug retų augalų, didžiausią palmių kolekciją Tailande, didžiausią orchidėjų įvairovę bei išvysite tajų kultūrą atspindinčius elementus. Čia galėsite apsilankyti ir dinozaurų parke. 
 • Sihanoukvilėje, Kombodžoje* apžiūrėsime Reamo nacionalinį parką, kuris yra nykstančių paukščių veisimo šventovė, čia turėsime galimybę pamatyti nykstančius paukščius ir žmogaus nepaliestą gamtą. Sekantis sustojimas bus ilgus metus vienos šeimos kuriamas pipirų ūkis, kur pasiklausysime įdomių pasakojimų ir pamatysime, kaip be jokių chemikalų auginami pipirai ir kaip jie atkeliauja iki mūsų virtuvių. Nuo Leu šventyklos kalnopasigrožėsime atsiveriančia panorama, o taip pat išvysime kalno apačioje stovinčią Kraomo šventyklą. Apžiūrėję ją tęsime kelionę link krioklio. Čia iš 14 metrų aukščio pakopomis krenta vandens kaskados, tad bus puiki atgaiva, klausant gido istorinių pasakojimų.
 • Kultūrinis turas Singapūre*, mūsų pirmasis sustojimas bus Merliono parke. Čia pasivaikščiosime, klausydami įdomių gido pasakojimų apie išskirtinę Singapūro kultūrą , nusifotografuosime prie miesto simboliu tapusio liūto ir žuvies skulptūros. Tęsime savo turą pažindami kinų rajoną ir aplankydami Budos relikvijos šventyklą. Perėję į Mažąją Indiją pamatysime spalvingą Indijos kultūros gyvenimo būdą su jos garsais ir kvapais. Turo pabaigoje pasivaikščiosime po Singapūro arabų rajoną ir pamatysime seniausią Singapūro mečetę - Sultono mečetę. Po pietų tęsime turą, apsilankydami „Gardens of the bay“. Šis parkas yra padalintas į 3 zonas, išsidėsčiusias 101 hektarų žemės plote. Parke auga daugiau nei 250 000 augalų ir gėlių. Tai tropinis sodas, kuriame taip pat yra 2 biologiškai kontroliuojami žiemos sodai – debesų sodas(„Cloud Forest“) ir gėlių namai („Flower Dome“). Vis dėlto, labiausiai šiuo sodus garsina ne tikri medžiai, o...milžiniškos skulptūros, kurios vadinamos super-medžiais. Jų yra net aštuoniolika, o skulptūrų aukštis svyruoja nuo 25 iki 50 metrų.
 • Leisimės į Langkavi salos apžvalgą*. Važiuodami pro laukus ir plantacijas gerėsimės vietine gamta. Pirmoji stotelė Makam Masuri – tai tradicinis malajų namas, pastatytas legendinės princesės gimtinėje, kur ji ir palaidota. Princesė buvo neteisingai apkaltinta svetimavimu, o jos sala užkeikta septynioms kartoms. Tęsime savo pažintį su sala, kur mus supažindins su kaučiuko medžiais ir kaip iš jų išgaunamas lateksas. Gamtos grožis dar labiau atsiskleis pakilus keltuvu virš tropinio miško, apačioje paliekant krioklius ir tolumoje išvydus panoraminį Langkawi salos vaizdą bei dalį Tailando. Po pietų vietiniame restoranėlyje tęsime kelionę, plaukdami mangrove mišku. Čia išgirsime įstabių pasakojimų apie vietinę gyvūniją bei mangrovę miškų naudą ekologijai. Ties upės žiotimis turėsime retą galimybę pamatyti, kaip maitinami ereliai.
 • Laukia nuotaikinga diena, aplankant garsiąją Džeimso Bondo salą. Ekskursiją* pradėsime plaukdami į Hongo salą. Čia plauksime baidarėmis, gerėdamiesi aplinkinių uolų didingumu ir grožiu. Kelionę tęsime į Panako salą, kur iš melsvų vandens gelmių kyla stačios klintinės uolos, salų pakrantėje, o tarp urvų nutįsę balto smėlio paplūdimiai. Vėliau ragausime vietinės virtuvės patiekalų restoranėlyje Panye saloje. Po pietų tęsime kelionę ir pasieksime adatos formos mažytes Ko Tapu saleles. Viena populiariausių salelių dar vadinama Džeimso Bondo sala, kurios vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Ekskursijos pabaigoje dar turėsime laiko atsipalaiduoti paplūdimyje.
 • Diena bus skirta Puketo pažinimui*. Ekskursijos metu apžiūrėsime Puketo senamiestį. Puketo miestas turi išskirtinį veidą ir kaip niekur kitur šių išskirtinumų daug senamiestyje. Šioje istoriškai turtingoje vietoje jūs rasite kinų ir budistų šventyklas, gražias parduotuves, žavių kavinių, mažyčių spaustuvių, privačių ir viešų muziejų ir netgi buvusį raudonųjų žibintų kvartalą. Turo metu taip pat grožėsimės pakrantėje nusitęsusiu Sapan Hino parku, kuris išsiskiria savo išpuoselėta aplinka, pamatysime didžiausią Puketo Chalongo šventyklą bei lankysimės suvenyrų parduotuvėse.
 • Turo metu apžiūrėsime žymiausias Penango salos vietas*: Chew Jetty - tai ankstyvoji kinų migrantų gyvenvietė Penange, sudėtingos akmens drožybos ir medžio darbais garsėjančios „Khoo Kongsi“ kinų klano namai, spalvinga mažoji Indija, unikali gyvačių šventykla, kur gyvatėmis puoštas altorius ir Kek Lok Si - Pietryčių Azijos didžiausia budistų šventykla, kurioje yra 30 metrų aukščio Gailestingumo deivės statula.
 • Šią dieną atrasime Malaizijos sotinę - Kvala Lampūro* miestą. Pirmoji stotelė - Batu urvai. Tai milijonus metų skaičiuojančios klinčių uolos šiandien skirtos indų dievybių šventykloms. Vieną didžiausių šventyklų išvysite nepatingėję įveikti 272 laiptus. Pagrindinė ir įspūdingiausia šios šventyklos vieta – tai 43 metrų aukščio auksinė Viešpaties Murugano statula. Tęsime savo turą „Royal Selangor“ lankytojų centre, kur pažinsime turtingą alavo istoriją. Grįšime atgal į modernųjį miestą. Čia peržiūrėsiem naujuosius ir senuosius karaliaus rūmus, Nepriklausomybės aikštę, Nacionalinę mečetę ir Viktorijos laikų stiliaus senąją geležinkelio stotį. Pietūs vietiniame restorane, o prieš grįžtant į laivą turėsime galimybę nusifotografuoti prie aukščiausio pasaulyje dvigubo bokšto- „Petronas KLCC“.

UŽSISAKYTI KELIONĘ »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą

Kruizo data: 2020.02.23

Trukmė: 17 naktų kelionė

Trumpa kelionės programa:

 • 1-2 dienos: skrydis iš Vilniaus į Singapūrą. Pervežimas į viešbutį, poilsis Singapūre.
 • 3-17 dienos: registracija į laivą, kelionė nurodytu maršrutu.
 • 17-18 dienos: išsilaipinimas iš laivo. Pervežimas iš kruizinių laivų terminalo į oro uostą, skrydis namo.

Išvykimo ir atvykimo uostas: Singapūras

Maršrutas:

 

Data Uostas Atvyk.    Išvyk.  
2020.02.23  Skrydis į Singapūrą  - -
2020.02.24  Poilsis Singapūre  - -
2020.02.25  Kruizas iš Singapūro  - 20:00
2020.02.26  Diena jūroje  - -
2020.02.27  Samujaus, Tailandas  09:00 18:00
2020.02.28  Lim Čabangas, Tailandas  09:00 -
2020.03.01  Lim Čabangas, Tailandas  - 16:00
2020.03.01  Sihanoukvilė, Kombodža  09:00 18:00
2020.03.01  Diena jūroje  -  -
2020.03.01  Singapūras, Singapūras  09:00 20:00
2020.03.01  Diena jūroje  -  -
2020.03.01  Langavi sala, Malaizija  08:00 20:00
2020.03.01  Puketas, Tailandas  08:00 -
2020.03.01  Puketas, Tailandas  - 18:00
2020.03.01  Penangas, Malaizija  08:00 18:00
2020.03.01  Kuala Lampūras, Malaizija  08:00 18:00
2020.03.01  Singapūras, Singapūras  09:00  -

Geriausios kainos ir datos:

2020 m. vasario 23 d., 18 naktų

Kruizas azijoje su vadovu: vidinė kajutė

 • 2322 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems Rezervuoti

Kruizas azijoje su vadovu: kajutė su langu

 • 2632 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems Rezervuoti

Kruizas azijoje su vadovu: kajutė su balkonu

 • 2897 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems Rezervuoti

Į kainą įskaičiuota:

 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • apgyvendinimas 4* viešbutyje;
 • vietinio gido paslaugos;
 • skrydis Vilnius – Singapūras – Vilnius su persėdimu Helsinkyje (įskaičiuotas 23kg bagažas);
 • pervežimai oro uostas - uostas – oro uostas;
 • 14 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • uostų mokesčiai;
 • pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • aptarnavimo mokestis laive (12,5 DOL asmeniui per naktį);
 • ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 500 EUR asmeniui) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • maitinimas ekskursijų metu (ekskursijose, kuriose įskaičiuotas maitinimas, pietūs pažymėti programose);
 • gėrimų paketai laive;
 • visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • SPA paslaugos, kazino, video žaidimai;
 • arbatpinigiai ekskursijų metu;
 • kitos asmeninės išlaidos.

Kelionės organizatorius: „ Aza tours“

Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas.
Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo.
Čia pateikiama kaina atnaujinama 4 kartus dienoje.
Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

UŽSISAKYTI KELIONĘ »

Reikia daugiau informacijos? Skambinkite: 8 700 11007 arba atsiųskite užklausą


 

 


Kruizas azijoje su vadovu: vidinė kajutė

Maitinimas

Pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Trukmė - 18 naktų

Nuo:
2020-02-23
Iki:    
2020-03-12
2322€
žmogui /
4644
EUR visiems
Užsakyti

Reikia daugiau informacijos?
Skambinkite: 8 700 11007
arba atsiųskite užklausą

« Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
UP