Meksika: Sparnuotosios gyvatės lobiai

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Meksika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Meksika: Sparnuotosios gyvatės lobiai

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
  • Tasko miestas Jus tiesiog užburs savo kerinčia ramybe. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, įdomios langų formos...
  • Aplankysite Guanachuato miestą, garsėjantį ryškiais namukais ir unikalia savo architektūra;
  • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose;
  • Išvysite kaip auginama ir gaminama tekila, kurią galėsite ir padegustuoti;
  • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandenens po kaitria Karibų jūros saule.

Programa

 • „Sparnuotosios gyvatės lobiai“ – pati turiningiausia ir įdomiausia kelionė, kurioje Jūs pamatysite spalvingiausio Meksikos portreto grožį ir įvairovę. Šioje kelionėje susipažinkite su Sparnuotaja gyvate – kultu, kuris buvo Meksikos civilizacijų visų tikėjimų, kultūros ir tradicijų pagrindas. Jūs sužinosite, kaip jį gerbė toltekai Tuloje, actekai Teotiuakano ir Šočikalko, sapotekai Monte-Albano. Mūsų maršrute yra majų miestai – Palenkė, Ušmalis ir Čičen – Ica. Be to Jūs aplankysite tokius nuostabius kolonijinės epochos miestus, kaip: San Migel de Aljendė, Gvadalachara, Pueblas, Oachaka, ir daugelį kitų!

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – MEKSIKAS

  Ryte išskrisite iš Vilniaus arba Rygos. Lauks vienas persėdimas Amsterdame. Vakare atskrisite į Meksikos oro uostą, kur Jus pasitiks kelionės organizatoriaus partneriai.  Pervežimas ir nakvynė viešbutyje miesto centre.

 • 2 diena

  MEKSIKAS – TEOTIHUAKANAS – Antropologijos muziejus (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, išvysite Mirusiųjų kelią bei Sparnuotosios Gyvatės piramidę. 

  Vėliau lankysitės Antropologijos muziejuje - vieną didžiausių ir turtingiausią ekspoziciją turinčių muziejų Lotynų Amerikoje ir pasaulyje. Šiame muziejuje yra saugoma gausiausia ir vertingiausia ikikolumbinių Meksikos kultūrų artefaktų kolekcija. Dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę. Tai itin didelis, senas, bet vis dar besivystantis miestas. Čia apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius.

 • 3 diena

  TULA - KARETERAS - GUANACHUATO (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į didingą išnykusios Toltekų civilizacijos miestą – Tulą, žymų savo Atlantais - didžiulėmis 8 tonas sveriančiomis skulptūromis. Pasakojama, kad Atlantai buvo Sparnuotąją gyvatę saugojusi armija. Toltekų kultūra turėjo didelę įtaką actekų, majų ir vėlesnėms civilizacijoms. Milžiniškos statulos ir piramidės apatinė dalis rituališkai užkastos po žeme dėl to išsilaikė iki šių dienų. Vėliau aplankomas Karetero miestas, kurio senamiestyje išlikę kolonijinės architektūros pastatai: barokiniai vyriausybės rūmai, bažnyčios, aikštės, parkai.

  Atvyksite į Guanachuato. Tai nuostabus kolonijis miestelis ant kalvos, kuriame stovi 16 amžiuje statytos katedros ir ryškūs, įvairiomis spalvomis dažyti namai, stovintys alėjose, pasipuošusiose lauro medžiais. Ankstesniais laikais Guanachuato buvo aukso ir sidabro šachtos-kasyklos, kai kurios veikia dar ir šiais laikais.

  Atiduodamos duoklę kalnų kraštovaizdžiui dauguma miesto gatvių yra vingiuotos ir siauros. Būtent čia yra legendinis „Bučinių skersgatvis“, kur įsimylėjėliai būtinai turi susiglausti lūpomis, kad gyvenimas būtų ilgas ir laimingas. Dviems naktims apsistosite 4* viešbutyje Guanachuato mieste. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  San Migel de Aljende - ATOTONILKO - GUANACHUATO (pusryčiai)

  Šiandien aplankysite vieną gražiausių Meksikos miestų laikomą - San Migel de Aljende. Mieste gausu įspūdingų namų, bažnyčių, kurios atskleis tikrąją Meksikos dvasią. Miestelis yra gerai žinomas ir dėl Robert Rodriguez filmo „Once Upon a Time in Mexico („Kartą Meksikoje“).

  Vėliau vyksite į jėzuitų vienuolyną - Atotonilko miestą. Būtent šiame mieste yra Jezaus iš Nazareto Katedra, iš kurios, kaip pasakojama, Migelis Idalgo paėmė Šventosios Gvadelupės ikoną, kad paskelbti ją karo už nepriklausomybę simboliu. Vėliau turėsite galimybę išsimaudyti terminiuose šaltiniuose netoli Guanachuato miesto. Grįžimas į Guanachuato. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  GUANACHUATO - Fazenda - PACKUARO - MORELIJA (pusryčiai)

  Po pusryčių važiuosite į Chalisko valstiją, kad aplankytume fazendą kurioje gaminama tekila.  Čia jau kelis amžius gaminama tekila - gėrimas, tapęs Meksikos nacionaliniu pasididžiavimu.

  Ekskursijos metu sužinosite įvairių tekilos rūšių gaminimo subtilybes ir paslaptis, ir , žinoma, galėsite padegustuoti šiuos gėrimus. Vėliau vykstama link Morelijos. Svarbiausi miesto pastatai susitelkę aplink centrinę aikštę.

  Aplankysite Packuaro miestą, kuris įsikūręs ant to paties pavadinimo ežero kranto. Šis mažas miestelis patenka tarp pačių gražiausių kolojnijinių Meksikos miestų. Be puikaus klimato, jis dar garsėja savo istorija ir kultūros paminklais. Morelija dar vadinama rožiniu miestu, jos senamiestis yra Žmonijos paveldo dalis. Vakare nuvyksite į architektūros brangakmenį, kuriame ir nakvosime.

 • 6 diena

  MORELIJA - DRUGELIŲ REZERVATAS - TASKO (pusryčiai)

  Šiandien lankysitės vienoje paslaptingiausių Meksikos gamtos vietų - monarcho drugelių rezervate. Kiekvienų metų spalio mėnesį milijonai drugelių migruoja iš JAV ir Kanados į šiltus Centrinės Meksikos miškus, bėgdami nuo žiemos. Po ilgos kelionės, nuskridę daugiau kaip 600 kilometrų, drugeliai ilsisi ir dauginasi Meksikoje. Šis draustinis įsikūręs 3000 metrų aukštyje, miškinguose kalnuose. Rezervate gyvena 8 drugelių kolonijos. Nuo lapkričio iki kovo čia žiemoja iki milijardo drugelių. Apsiaukite patogiai, nes vaikštinėdami parke praleisime kelias valandas.Vakare atvyksite į Tasko. Tai juvelyrų miestas, dar vadinamas pasaulio sidabro sostine. Čia kiekvienas senas namukas turi savo veidą, savitą langų formą, įrėmintą plytų mūro, savą balkono konfigūraciją, savą pinučių raštą. Tai miestas–suvenyras. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, nuostabi katedra sužavi visus čia pabuvojusius! Čia nakvosite dvi naktis.

 • 7 diena

  Kakauamilpos grotos - ŠOČIKALKAS - TASKO (pusryčiai)

  Šiandien aplankysime įspūdingiausias Meksikos grotas – Kakauamilpos grotas. Tai tarsi kelionė erdvėje ir laike, kadangi jos gražiausios visoje šalyje.  27-iose apšviestose požeminėse salėse išvysite stalagtitus ir stalagmitus, uolų paviršiuje galima įžvelgti gyvunų, žmonių ir fantastinių būtybių figūrų kontūrus.Vėliau aplankysite seną ikikolumbinų laikų vietovę, įsikūrusią vakaruose esančiose kalvose, apsuptose puikaus slėnio – Šočikalko miestą. Tai miestas, klestėjęs po kitų didžiųjų kultūros, religijos ir politikos centrų (Monte Albano, Palenkės, Tehotihuakano) sunykimo. Pavadinimas, išvertus iš indėnų kalbos, reiškia “gėlių namai”. Pagrindinis kulto centras yra dirbtinai sudaryta kalva. Vienas įspūdingiausių išlikusių šio miesto objektų – plunksnuotosios gyvatės šventykla su raižiniais ant sienų. Grįžimas ir nakvynė Tasko.

 • 8 diena

  TASKO - AKAPULKAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Po neilgos kelionės atsidursite Akapulke - garsiame Meksikos kurorte. Po trumpos ekskursijos po miestą stebėsite garsųjį nardytojų šou prie La Kebrada uolų. Įsikursite viešbutyje puikioje Akapulko įlankoje. Vakaras skirtas poilsiui prieš kelionę į Meksikos pietryčius. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  AKAPULKAS – MEKSIKAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę viešbutyje, išvyksite į Tepoztlaną – vaizdingą miestelį akmenimis grįstomis gatvelėmis, įtrauktą į stebuklingų Meksikos miestų sąrašą. Apžiūrėsite XVI amžiuje dominikonų vienuolių pastatytą vienuolyną. Rekomenduojame papietauti viename iš restoranėlių, iš kurių atsiveria puikus panoraminis miestelio vaizdas, bei paragauti vietinių patiekalų ir gėrimų. Vykstame į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  MEKSIKAS - PUEBLO - OAKSAKA (pusryčiai)

  Iš Meksiko keliausite link vaizdingo Verakruzo uosto prie Meksikos įlankos. Pakeliui grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir Arkivyskupo rūmus.  Vėliau vyksite į Oaksaką, kur Jūsų lauks vakarinė ekskursija po šį miestą. Šiame mieste pajusite tikrąją Meksikos dvasią, nes čia gyvena daug įvairiausių indėnų grupių. Čia ypač žavi ryškiaspalviai audimo darbai, kuriuos galima įsigyti arba tiesiog apžiūrėti nedideliuose vietos gyventojų turgeliuose, ir kuriuose niekas įkyriai nesiūlo būtinai ką nors pirkti. Neveltui šiuo miestu labai didžiuojasi patys meksikiečiai.

 • 11 diena

  MONTE ALBANAS – TULĖ - TEUANTEPEKAS (pusryčiai)

  Išvykimas į Monte Albaną – senosios Sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą. Tai viena iš įspūdingiausių šalies archeologinių zonų. Važiuojant tolyn, Jus tiesiog užburs Oksakos slėnio vaizdingi kalnai ir slėniai. Po pietų atvykus į Tulę apžiūrėsite storiausio diametro medį pasaulyje. Vėliau atvyksite į Teuantepeką, kur lauks nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  SUMIDERO kanjonas - San Kristobal de Las Kasas (pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių keliausite iki Sumidero kanjono, kur plauksite žemyn upe daugiau nei valandą, supami neįtikėtinai aukštų kanjono sienų ir greta nedidelių krioklių. Čia sutiksite  krokodilų, ir jeigu pasiseks, beždžionių! Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Didelę parko dalį užima tropinės džiunglės. Jose gausu retų, endeminių augalų ir gyvūnų rūšių. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Apsistoję viešbutyje, savarankiškai pasižvalgysite po miestą.

 • 13 diena

  SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS – SAN JUAN CHAMULA – MISOL HA – PALENKĖ (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankysite San Juan Chamula kaimelį, kuriame mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Bažnyčioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos.Po pietų nusileisite nuo šaltų Lakandono viršukalnių ir išsimaudysite vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje prie baseino.

 • 14 diena

  PALENKĖ – PALENKĖS ARCHEOLOGINĖ ZONA – KAMPEČĖ (pusryčiai)

  Ryte vyksite į Palenkę (UNESCO sąraše), žymiausią majų archeologinę vietovę. Miesto pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia "žemė su tvirtais namais". Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse.
  Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje, kuri primena vieną ant kito sudėtus aštuonis nupjautus kūgius, bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose.

  Po jų keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį galėsite pasiimti kelionę, kurioje važinėsitės originaliu tramvajumi. Vakare lauks nakvynė viešbutyje

 • 15 diena

  UŠMALIS - MERIDA (pusryčiai)

  Šią dieną pradėsite keliaudami į paslaptingą Ušmalį, kuris laikomas vienu svarbiausių majų miestu šiame regione. Ušmalis keri savo puošnia architektūra ir vadinamuoju Moterų vienuolyno keturkampiu, kuriame, pasak tyrinėtojų, buvo apgyvendinami aukojimui atrinkti žmonės ir išskirtinėje prabangoje laukdavo savo mirties. Čia išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje, kur turėsite laisvo laiko poilsiui.

  DĖMESIO! Tik nuo spalio iki kovo prie standartinio maršruto mes pridedame  rožinių flamingų draustinio  Selestane lankymą. (be papildomo mokesčio!) Pokeliui iš Ušmalio iki Meridos  turėsite sustojimą Selestane - mažame Jukatano pusiasalio kaimelyje, Persijos įlankos pakrantėje. Čia jūs rasite puikų rožinių flamingų rezervatą, kur galėsite grožėtis nuostabiais paukščiais iš arti.  

 • 16 diena

  MERIDA – ČIČEN ITSA – KANKUNAS (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsitePranciškonų katedrą ir Monteko rūmus. 

  Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune.

 • 17 diena

  KANKUNAS

  Kankuno kurortai garsėja savo akinančiai baltu koraliniu smėliu. Saloje yra dangoraižiai viešbučiai, platūs paplūdimiai, koraliniai rifai, palmių miškai.

  Poilsio metu galėsit ilsėtis po kaitria Karibų jūros saule arba užsisakyti šias ekskursijas: Chichen Itza istorinė - archeologinė vietovė, Xcaret ekologinį pramogų parkas, laivą į Isla Mujeres salą (Moterų salą).

 • 18 diena

  KANKUNAS - MEKSIKAS - VILNIUS/RYGA

  Vyksite į Kankuno oro uostą, iš kur skrisite Kankunas–Meksikas–Europos miestas–Vilnius.

 • 19 diena

  Grįžimas į VILNIŲ/RYGĄ.

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • apgyvendinimas 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose pažintinio turo metu;
  • vietiniai pervežimai Meksikoje patogiu autobusu su kondicionieriumi ir tualetu (susirinkus 15 ir mažiau asmenų pervežimai vykdomi mažesniu autobusu su kondicionieriumi);
  • 2 n. poilsis Kankune pasirinktame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema;
  • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
  • maitinimas - pusryčiai viešbučiuose ekskursijų metu;
  • bilietai į lankomus turistinius objektus.
  • Pervežimas „Oro uostas – viešbutis“ pirmą dieną
  • Pervežimas „Viešbutis – oro uostas“ Kankune

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis iš Vilniaus/Rygos į Meksiką, kaina nuo 955 EUR;
  • oro uosto mokesčiai;
  • medicininių išlaidų užsienyje draudimas;
  • priemoka už vienvietį kambarį 524 EUR;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos;
  • ekskursijos poilsio metu.

   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Viešbutį poilsio metu galima rinktis, poilsio trukmę galima prasitęsti.
  • Kaina nurodyta su apgyvendinimu Oasis Cancun 3+*  viešbutyje (standart, viskas įskaičiuota) ( 2 nakvynes kurorte)
  • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie rusakalbės grupės. 

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galima pratęsti buvimą Kankune keliomis dienomis. Viešbučio kaina parai:
   4* viešbutyje: ~72 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~122 EUR asm. –  vienviečiame; 
   5* viešbutyje: ~122 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~162 EUR asm. –  vienviečiame.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko, įsikūrusią Siera Nevados kalnuose ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvyne Meksike – 110 EUR (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Pietūs – papildomai 15 USD/11.29 EUR. Išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau. 
  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
   • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
   • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
   • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
   • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
   • Ekskursija į džiungles.
   • Žvejyba atviroje jūroje.
   • Paviršinis ir gilumų nardymas.
   • Piratų laivų mūšis.
UP
Išskleisti kelionių paiešką