Meksika: Sparnuotosios gyvatės lobiai

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
 • Tasko miestas Jus tiesiog užburs savo kerinčia ramybe. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, įdomios langų formos...
 • Aplankysite Guanachuato miestą, garsėjantį ryškiais namukais ir unikalia savo architektūra;
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose;
 • Išvysite kaip auginama ir gaminama tekila, kurią galėsite ir padegustuoti;
 • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandenens po kaitria Karibų jūros saule.
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

„Sparnuotosios gyvatės lobiai“ – pati turiningiausia ir įdomiausia kelionė, kurioje Jūs pamatysite spalvingiausio Meksikos portreto grožį ir įvairovę. Šioje kelionėje susipažinkite su Sparnuotaja gyvate – kultu, kuris buvo Meksikos civilizacijų visų tikėjimų, kultūros ir tradicijų pagrindas. Jūs sužinosite, kaip jį gerbė toltekai Tuloje, actekai Teotiuakano ir Šočikalko, sapotekai Monte-Albano. Mūsų maršrute yra majų miestai – Palenkė, Ušmalis ir Čičen – Ica. Be to Jūs aplankysite tokius nuostabius kolonijinės epochos miestus, kaip: San Migel de Aljendė, Gvadalachara, Pueblas, Oachaka, ir daugelį kitų!
1
diena
VILNIUS/RYGA – MEKSIKAS
Ryte išskrisite iš Vilniaus arba Rygos. Lauks vienas persėdimas Amsterdame. Vakare atskrisite į Meksikos oro uostą, kur Jus pasitiks kelionės organizatoriaus partneriai.  Pervežimas ir nakvynė viešbutyje miesto centre.
2
diena
MEKSIKAS – TEOTIHUAKANAS – Antropologijos muziejus (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, išvysite Mirusiųjų kelią bei Sparnuotosios Gyvatės piramidę. 

Vėliau lankysitės Antropologijos muziejuje - vieną didžiausių ir turtingiausią ekspoziciją turinčių muziejų Lotynų Amerikoje ir pasaulyje. Šiame muziejuje yra saugoma gausiausia ir vertingiausia ikikolumbinių Meksikos kultūrų artefaktų kolekcija. Dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę. Tai itin didelis, senas, bet vis dar besivystantis miestas. Čia apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius.

3
diena
TULA - KARETERAS - GUANACHUATO (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į didingą išnykusios Toltekų civilizacijos miestą – Tulą, žymų savo Atlantais - didžiulėmis 8 tonas sveriančiomis skulptūromis. Pasakojama, kad Atlantai buvo Sparnuotąją gyvatę saugojusi armija. Toltekų kultūra turėjo didelę įtaką actekų, majų ir vėlesnėms civilizacijoms. Milžiniškos statulos ir piramidės apatinė dalis rituališkai užkastos po žeme dėl to išsilaikė iki šių dienų. Vėliau aplankomas Karetero miestas, kurio senamiestyje išlikę kolonijinės architektūros pastatai: barokiniai vyriausybės rūmai, bažnyčios, aikštės, parkai.

Atvyksite į Guanachuato. Tai nuostabus kolonijis miestelis ant kalvos, kuriame stovi 16 amžiuje statytos katedros ir ryškūs, įvairiomis spalvomis dažyti namai, stovintys alėjose, pasipuošusiose lauro medžiais. Ankstesniais laikais Guanachuato buvo aukso ir sidabro šachtos-kasyklos, kai kurios veikia dar ir šiais laikais.

Atiduodamos duoklę kalnų kraštovaizdžiui dauguma miesto gatvių yra vingiuotos ir siauros. Būtent čia yra legendinis „Bučinių skersgatvis“, kur įsimylėjėliai būtinai turi susiglausti lūpomis, kad gyvenimas būtų ilgas ir laimingas. Dviems naktims apsistosite 4* viešbutyje Guanachuato mieste. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
San Migel de Aljende - ATOTONILKO - GUANACHUATO (pusryčiai)
Šiandien aplankysite vieną gražiausių Meksikos miestų laikomą - San Migel de Aljende. Mieste gausu įspūdingų namų, bažnyčių, kurios atskleis tikrąją Meksikos dvasią. Miestelis yra gerai žinomas ir dėl Robert Rodriguez filmo „Once Upon a Time in Mexico („Kartą Meksikoje“).

Vėliau vyksite į jėzuitų vienuolyną - Atotonilko miestą. Būtent šiame mieste yra Jezaus iš Nazareto Katedra, iš kurios, kaip pasakojama, Migelis Idalgo paėmė Šventosios Gvadelupės ikoną, kad paskelbti ją karo už nepriklausomybę simboliu. Vėliau turėsite galimybę išsimaudyti terminiuose šaltiniuose netoli Guanachuato miesto. Grįžimas į Guanachuato. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
GUANACHUATO - Fazenda - PACKUARO - MORELIJA (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosite į Chalisko valstiją, kad aplankytume fazendą kurioje gaminama tekila.  Čia jau kelis amžius gaminama tekila - gėrimas, tapęs Meksikos nacionaliniu pasididžiavimu.

Ekskursijos metu sužinosite įvairių tekilos rūšių gaminimo subtilybes ir paslaptis, ir , žinoma, galėsite padegustuoti šiuos gėrimus. Vėliau vykstama link Morelijos. Svarbiausi miesto pastatai susitelkę aplink centrinę aikštę.

Aplankysite Packuaro miestą, kuris įsikūręs ant to paties pavadinimo ežero kranto. Šis mažas miestelis patenka tarp pačių gražiausių kolojnijinių Meksikos miestų. Be puikaus klimato, jis dar garsėja savo istorija ir kultūros paminklais. Morelija dar vadinama rožiniu miestu, jos senamiestis yra Žmonijos paveldo dalis. Vakare nuvyksite į architektūros brangakmenį, kuriame ir nakvosime.

6
diena
MORELIJA - DRUGELIŲ REZERVATAS - TASKO (pusryčiai)
Šiandien lankysitės vienoje paslaptingiausių Meksikos gamtos vietų - monarcho drugelių rezervate. Kiekvienų metų spalio mėnesį milijonai drugelių migruoja iš JAV ir Kanados į šiltus Centrinės Meksikos miškus, bėgdami nuo žiemos. Po ilgos kelionės, nuskridę daugiau kaip 600 kilometrų, drugeliai ilsisi ir dauginasi Meksikoje. Šis draustinis įsikūręs 3000 metrų aukštyje, miškinguose kalnuose. Rezervate gyvena 8 drugelių kolonijos. Nuo lapkričio iki kovo čia žiemoja iki milijardo drugelių. Apsiaukite patogiai, nes vaikštinėdami parke praleisime kelias valandas.Vakare atvyksite į Tasko. Tai juvelyrų miestas, dar vadinamas pasaulio sidabro sostine. Čia kiekvienas senas namukas turi savo veidą, savitą langų formą, įrėmintą plytų mūro, savą balkono konfigūraciją, savą pinučių raštą. Tai miestas–suvenyras. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, nuostabi katedra sužavi visus čia pabuvojusius! Čia nakvosite dvi naktis.

7
diena
Kakauamilpos grotos - ŠOČIKALKAS - TASKO (pusryčiai)
Šiandien aplankysime įspūdingiausias Meksikos grotas – Kakauamilpos grotas. Tai tarsi kelionė erdvėje ir laike, kadangi jos gražiausios visoje šalyje.  27-iose apšviestose požeminėse salėse išvysite stalagtitus ir stalagmitus, uolų paviršiuje galima įžvelgti gyvunų, žmonių ir fantastinių būtybių figūrų kontūrus.Vėliau aplankysite seną ikikolumbinų laikų vietovę, įsikūrusią vakaruose esančiose kalvose, apsuptose puikaus slėnio – Šočikalko miestą. Tai miestas, klestėjęs po kitų didžiųjų kultūros, religijos ir politikos centrų (Monte Albano, Palenkės, Tehotihuakano) sunykimo. Pavadinimas, išvertus iš indėnų kalbos, reiškia “gėlių namai”. Pagrindinis kulto centras yra dirbtinai sudaryta kalva. Vienas įspūdingiausių išlikusių šio miesto objektų – plunksnuotosios gyvatės šventykla su raižiniais ant sienų. Grįžimas ir nakvynė Tasko.
8
diena
TASKO - AKAPULKAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Po neilgos kelionės atsidursite Akapulke - garsiame Meksikos kurorte. Po trumpos ekskursijos po miestą stebėsite garsųjį nardytojų šou prie La Kebrada uolų. Įsikursite viešbutyje puikioje Akapulko įlankoje. Vakaras skirtas poilsiui prieš kelionę į Meksikos pietryčius. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
AKAPULKAS – MEKSIKAS (pusryčiai)
Papusryčiavę viešbutyje, išvyksite į Tepoztlaną – vaizdingą miestelį akmenimis grįstomis gatvelėmis, įtrauktą į stebuklingų Meksikos miestų sąrašą. Apžiūrėsite XVI amžiuje dominikonų vienuolių pastatytą vienuolyną. Rekomenduojame papietauti viename iš restoranėlių, iš kurių atsiveria puikus panoraminis miestelio vaizdas, bei paragauti vietinių patiekalų ir gėrimų. Vykstame į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
MEKSIKAS - PUEBLO - OAKSAKA (pusryčiai)
Iš Meksiko keliausite link vaizdingo Verakruzo uosto prie Meksikos įlankos. Pakeliui grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir Arkivyskupo rūmus.  Vėliau vyksite į Oaksaką, kur Jūsų lauks vakarinė ekskursija po šį miestą. Šiame mieste pajusite tikrąją Meksikos dvasią, nes čia gyvena daug įvairiausių indėnų grupių. Čia ypač žavi ryškiaspalviai audimo darbai, kuriuos galima įsigyti arba tiesiog apžiūrėti nedideliuose vietos gyventojų turgeliuose, ir kuriuose niekas įkyriai nesiūlo būtinai ką nors pirkti. Neveltui šiuo miestu labai didžiuojasi patys meksikiečiai.
11
diena
MONTE ALBANAS – TULĖ - TEUANTEPEKAS (pusryčiai)
Išvykimas į Monte Albaną – senosios Sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą. Tai viena iš įspūdingiausių šalies archeologinių zonų. Važiuojant tolyn, Jus tiesiog užburs Oksakos slėnio vaizdingi kalnai ir slėniai. Po pietų atvykus į Tulę apžiūrėsite storiausio diametro medį pasaulyje. Vėliau atvyksite į Teuantepeką, kur lauks nakvynė viešbutyje.
12
diena
SUMIDERO kanjonas - San Kristobal de Las Kasas (pusryčiai)
Ryte, po pusryčių keliausite iki Sumidero kanjono, kur plauksite žemyn upe daugiau nei valandą, supami neįtikėtinai aukštų kanjono sienų ir greta nedidelių krioklių. Čia sutiksite  krokodilų, ir jeigu pasiseks, beždžionių! Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Didelę parko dalį užima tropinės džiunglės. Jose gausu retų, endeminių augalų ir gyvūnų rūšių. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Apsistoję viešbutyje, savarankiškai pasižvalgysite po miestą.

13
diena
SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS – SAN JUAN CHAMULA – MISOL HA – PALENKĖ (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite San Juan Chamula kaimelį, kuriame mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Bažnyčioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos.Po pietų nusileisite nuo šaltų Lakandono viršukalnių ir išsimaudysite vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje prie baseino.
14
diena
PALENKĖ – PALENKĖS ARCHEOLOGINĖ ZONA – KAMPEČĖ (pusryčiai)
Ryte vyksite į Palenkę (UNESCO sąraše), žymiausią majų archeologinę vietovę. Miesto pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia "žemė su tvirtais namais". Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse.
Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje, kuri primena vieną ant kito sudėtus aštuonis nupjautus kūgius, bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose.

Po jų keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį galėsite pasiimti kelionę, kurioje važinėsitės originaliu tramvajumi. Vakare lauks nakvynė viešbutyje

15
diena
UŠMALIS - MERIDA (pusryčiai)
Šią dieną pradėsite keliaudami į paslaptingą Ušmalį, kuris laikomas vienu svarbiausių majų miestu šiame regione. Ušmalis keri savo puošnia architektūra ir vadinamuoju Moterų vienuolyno keturkampiu, kuriame, pasak tyrinėtojų, buvo apgyvendinami aukojimui atrinkti žmonės ir išskirtinėje prabangoje laukdavo savo mirties. Čia išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje, kur turėsite laisvo laiko poilsiui.

DĖMESIO! Tik nuo spalio iki kovo prie standartinio maršruto mes pridedame  rožinių flamingų draustinio  Selestane lankymą. (be papildomo mokesčio!) Pokeliui iš Ušmalio iki Meridos  turėsite sustojimą Selestane - mažame Jukatano pusiasalio kaimelyje, Persijos įlankos pakrantėje. Čia jūs rasite puikų rožinių flamingų rezervatą, kur galėsite grožėtis nuostabiais paukščiais iš arti.  

16
diena
MERIDA – ČIČEN ITSA – KANKUNAS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsitePranciškonų katedrą ir Monteko rūmus. 

Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune.

17
diena
KANKUNAS
Kankuno kurortai garsėja savo akinančiai baltu koraliniu smėliu. Saloje yra dangoraižiai viešbučiai, platūs paplūdimiai, koraliniai rifai, palmių miškai.

Poilsio metu galėsit ilsėtis po kaitria Karibų jūros saule arba užsisakyti šias ekskursijas: Chichen Itza istorinė - archeologinė vietovė, Xcaret ekologinį pramogų parkas, laivą į Isla Mujeres salą (Moterų salą).

18
diena
KANKUNAS - MEKSIKAS - VILNIUS/RYGA
Vyksite į Kankuno oro uostą, iš kur skrisite Kankunas–Meksikas–Europos miestas–Vilnius.
19
diena
Grįžimas į VILNIŲ/RYGĄ.
Grįžimas namo.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Meksika: Sparnuotosios gyvatės lobiai

Nida
2014 04 14
8.2
Miela Viktorija , visu pirma noriu Jums padekoti uz rupesti ,pastoviai jauteme jus keliones metu "sparnuotosios gyvates lobiai".Kelione organizuota puikiai , nesklandumu nepatyreme .Butu neblogai ,kad grupe siektu bent iki 20 zmoniu , o ne 34 .Autobusas gana sunkiai kai kur pravaziuodavo ,ar turedavo grizti kitais keliais. Pusryciai 16 dienu : omletas , vaisiai , sultys , bulkute , kava ar arbata . Butu gerai , kad keliones metu organizuotu vakarienes ar pietus , bent sudarytu tam salygas , nes laiko ypac pirmoje keliones dalyje nebuvo , pavalgyti galimybes vakare irgi nebudavo , marketu nebudavo taip pat, todel vykstant i tokia kelione reikia pagalvoti apie maitinima patiems is anksto . Kadangi si kelione pati ilgiausia , noretusi , kad butu galimybes aplankyti indenu gyvenvietes ar sau...Vykstant i sia kelione reikia pagalvoti apie savo sveikatos galimybes , nes apie 3000 m . aukstyje tikrai vargina nuovargis , sunku kvepuoti , dusulys , todel turi pagalvoti sergantys sirdies ar plauciu ligomis .Visi sie pastebejimai neuzgoze Meksikos grozio , nes organizacija puiki .Gide Lena nuostabi , kuri taip suvalde keliautojus , kad nesijaute 34 zmoniu grupes. Aciu uz viska .Su pagarba Arunas ir Nida
Julija
2013 10 11
9.6
Sveiki! Primiausia, aciu jums uz bendradarbiavima kelioneje. Meksika tikrai nostabi salis ir visiems rekomenduociau. Be to, iskart siulyciau imti lobius, o ne Grand Mexico, kur zmones, prisijunge veliau prie musu, pamate tikrai zymiai maziau. Viskas praejo tikrai gan sklandziai ir gerai. Aisku isskyrus ta paskutine nakti, kai jie mane norejo iskraidinti anksciau laiko arba pralaikyti oro uoste 10 val. Nezinau is kur jie tai istrauke. Na, gal ir juos veikia pilnatis. Galiausiai, pavyko jiems paaiskinti, kada mano skrydis ir grizau namo normaliai. Siaip ten pas juos kazkoks nesklandumas, nes kai mane pasitiko, tai palydinciajam gidui pranese kita reiso numeri, bet su normaliu laiku. Be to, gerai, kad turejo daugiau nei pakankamai laiko tarp persedimu Frankfurt-Vilnius, nes meksikieciai su savo streikais, perkirto visus kelius, tad daugumos reisu ekipazai pavelavo, tame tarpe ir visas Lufthansos ekipazas daugiau nei valandai. Dar, gal ateiciai, nerekomenduociau skristi per JAV. Aisku, jokiu priblemu nebuvo, bet uzeme visos patikros (net man su tiesiog tranzitu) daug laiko ir nereikalingu veiksniu (kaip paemimas bagazo, ir po 100 m vel jo atidavimas). Geriau, pagalvojau, jau tiesiogiai Frankfurt-Mexico. Del viesbucio Kankune. Zinokit, visai nieko. Tik gal jo vel nesirinkciau. Pirma, aplink nera nieko gero, tame tarpe net prieigos prie lagunos, kad galima butu pasivaiksciuoti. Be to, patalbos padarytos taip, kad susidaro didelis aidas, tad numeriuose labai triuksminga, o veiksmas prasideda anksti, pries 6 val ryto , o baigiasi po 2 nakties. Visa kita ten visai gerai. Kankune tikrai verta maziausiai 4 d pabut, tiek daug yra ka ten nuveikt. Ir aisku aciu uz pasiulyta diena Meksike. Tikrai geras sprendimas, nes sugebejau pati apziureti daugiau, nei kiti. Vien ju parkas vertas visos atskiros dienos... Tai gal tiek. Dar karta uz kelione.Ir tikiuosi iki kito karto. Pagarbiai,Julija Gl
Judita
2012 02 14
9.0
Kelionė patiko, įspūdžiai puikūs, viskas sekėsi sklandžiai. Ypač patiko gidas Emilio (atleiskite, jo pavardė l.ilga, tai žinau tik vardą), kuris pats yra meksikietis ir kelis metus studijavęs Sankt Peterburge. Jis taip su meile pasakojo visas istorijas, kad privertė pamilti Meksiką ir mus. Antroje kelionės dalyje buvo gidė rusaitė Ala su istoriko išsilavinimu, kuri irgi pateikė daug įdomių faktų, bet tik gal su mažesne meile šiai šaliai.Turas patiko, visos vietos buvo įdomios, gal kiek per trumpos ekskursijos po miestus buvo II kelionės dalyje su gide Ala, galėjo būti kiek daugiau supažindinama su architektūra ir miestų istorija, na o tikrai per ilgas apsistojimas (net 2 val.laisvo laiko) buvo San Kristobal Chomulas kaime( kur nieko, be keistos šamaniškos bažnyčios ir prekeivių nėra). Su viešbučiais viskas tvarkoje, normalūs, o ypač gražus ir konfortabilus buvo viešbutis Morelijoje, taipogi gana įdomūs ir stilingi buvo Tacxo, San Kristobal de la Casas ir Oaxakos viešbučiai. Kiek nuvylė Kankune Crown Paradise gautas kambarys, mat tai buvo jau gerokai apsitrynusi iš 2 ar 3 kambarių apartamentų atskirta valgomojo- virtuvės zona su pastatyta lova ir TV, nebuvo net spintos rūbams sukabinti. Nors šiaip pats viešbutis gana patogus, maistas neblogas, personalas labai paslaugus. Tiesa, aš buvau kiek nustebusi, kai iš bendrakeleivių sužinojau, kad Kankune galutinio poilsio viešbutį jie pasirinkinėjo patys, pagal savo norus –jūs manęs apie tokią galimybę ( pasirinkti kur apsistoti) neinformavote. Tačiau tai nieko nekeičia – kelionė patiko. Tokią kelionę tikrai verta rinktis, jei nori geriau pažinti Meksiką, kolonijiniai miestai su tikrai įspūdingais senamiesčiais, maudymasis karštuose šaltiniuose, kriokliuose , senotuose ir visa tai kartu su archeologiniais kompleksais tikrai įdomu ir nenusibosta net ir per 17 dienų. Prie patarimų galima būtų kiek mažiau akcentuoti nesaugumo problemą, nes žmonės draugiški ir malonūs, vakarais centrinėse aikštėse groja muzika ir šokama – o pas jus tinklalapyje aprašomi pavojai būti apiplėštiems tiesiog taxi automobilyje. Tai jau kiek per daug, kai kuriuos žmones rimtai išgasdinate. JAV doleris ten nėra taip gerbiamas, kaip rašoma jūsų tinklalapyje, daug geriau juos keistis į pesus ir tada atsiskaitinėti (pigiau išeis), o ir arbatpinigius daug geriau mokėti pesais, nes vietinis gyventojas tik 300 JAV dolerių gali pasikeisti į pesus per mėn. Tiesa, maistas ten irgi nėra toks aštrus, tik patiekiami tikrai aštrūs padažai, kuriuos gali naudoti pakankamai saikingai. Pagal abiejų gidų pastebėjimus, geriausias laikas keliauti Meksikoje vasario galas /kovo mėn. – jau daug kas žydi, bet dar nėra labai karšta ar lietinga. Judita
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose pažintinio turo metu;
 • vietiniai pervežimai Meksikoje patogiu autobusu su kondicionieriumi ir tualetu (susirinkus 15 ir mažiau asmenų pervežimai vykdomi mažesniu autobusu su kondicionieriumi);
 • 2 n. poilsis Kankune pasirinktame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema;
 • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
 • maitinimas - pusryčiai viešbučiuose ekskursijų metu;
 • bilietai į lankomus turistinius objektus.
 • Pervežimas „Oro uostas – viešbutis“ pirmą dieną
 • Pervežimas „Viešbutis – oro uostas“ Kankune

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis iš Vilniaus/Rygos į Meksiką, kaina nuo 955 EUR;
 • oro uosto mokesčiai;
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas;
 • priemoka už vienvietį kambarį 524 EUR;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos;
 • ekskursijos poilsio metu.

 

Pastabos

 • Viešbutį poilsio metu galima rinktis, poilsio trukmę galima prasitęsti.
 • Kaina nurodyta su apgyvendinimu Oasis Cancun 3+*  viešbutyje (standart, viskas įskaičiuota) ( 2 nakvynes kurorte)
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie rusakalbės grupės. 

Kelionę galima papildyti

  • Galima pratęsti buvimą Kankune keliomis dienomis. Viešbučio kaina parai:
   4* viešbutyje: ~72 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~122 EUR asm. –  vienviečiame; 
   5* viešbutyje: ~122 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~162 EUR asm. –  vienviečiame.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko, įsikūrusią Siera Nevados kalnuose ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvyne Meksike – 110 EUR (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Pietūs – papildomai 15 USD/11.29 EUR. Išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau. 
  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
   • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
   • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
   • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
   • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
   • Ekskursija į džiungles.
   • Žvejyba atviroje jūroje.
   • Paviršinis ir gilumų nardymas.
   • Piratų laivų mūšis.
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Meksikos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico) su grupe iš Lietuvos
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Magiškoji Meksika
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.