Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Trumpa pažintis su Oradia – miestu vadinamu vartais į Transilvaniją. Mieste gausu baroko ir moderno architektūros pastatų. Dar šis mietas vadinamas Transilvanijos Paryžiumi. Ekskursijos po miestą metu apžiūrima: Piata Unirii esanti miesto rotušė, graikų-katalikų katedra ir vyskupija, "Juodojo erelio" viešbutis bei pasažas su daugybe parduotuvėlių ir kavinių, 18 a. pastatyta unikali bažnyčia, turinti astronominį laikrodį, rodantį mėnulio fazes. Esant galimybei rumuniškų vynų *degustacija Ajude. Toliau vykstama link Sibiu. Nakvynė viešbutyje.
Pusryčiai. Pažintis su vienu iš autentiškiausių Rumunijos miestų – Sibiu, kuris įkurtas buvusios romėnų gyvenvietės Sibinum vietoje. Čia beveik kiekvienas namas pripažintas architektūriniu paminklu. Šis žavus miestas 2007 m. buvo paskelbtas Europos kultūros sotine. Pasivaikščiojimas jaukiomis senamiesčio gatvelėmis besigrožint gynybiniais bokštais ir sienomis, amatininkų gildijų pastatais ir bažnyčiomis. Sibiu turi savo nepakartojamą veidą – tai vienas nuostabiausių ir geriausiai išlikusių Rumunijos senamiesčių. Besigrožint kalnais ir slėniais, serpantininiais keliais atvykstama į Bran, kur stūkso įspūdinga ir gausiausiai užsienio turistų lankoma, XIV a. pastatyta Drakulos pilis, apraizgyta daugeliu kraupių legendų. Airių rašytojo B. Stoukerio romanas „Drakula“ išgarsino ne tik autorių, bet ir paslaptingąją Bran pilį, mistinį grafą Drakulą ir jo prototipą – žiaurųjį Volonijos valdovą Vladą Tepešą, kuris, kaip pasakojama, jam prasižengusius žmones sodindavo ant kuolo. *Apsilankymas paslaptingoje Drakulos pilyje, primenančioje gotikinę Transilvanijos pasakų pilį. Toliau sustojama saksų viduramžių mieste – Brašove, kuriame apžiūrima rotušės aikštė, XIV a. pastatyta Juodoji bažnyčia ir kitos miesto įžymybės. Nakvynė viešbutyje.
Pusryčiai. Laisvas laikas Brašove arba **išvyka į Sinajos kalnų kurortą Pietų Karpatų kalnuose, kuris įsikūręs beveik 1000 m virš jūros lygio. Šis miestelis ne veltui vadinamas karališkuoju. Čia XIX a. antroje pusėje buvo pastatyti *Peleš rūmai, kuriuose ilsėdavosi karalius Karolis I su šeima ir jo svečiai. Rūmuose įrengtas 160-ies kambarių muziejus, kuriame saugomos meno kolekcijos. Esant galimybei, apsilankymas garsiajame *Sinajos vienuolyne, kurio pastatų ansamblyje galima ne tik pavaikščioti, bet ir sutikti čia gyvenančių vienuolių. Iš Busteni kurorto pagal galimybę *keltuvu arba *džipais pakylama į panoraminę aikštelę, kur galima pasigrožėti vėjo, saulės ir lietaus sukurtomis skulptūromis „Sfinksu“ ir „Senutėmis“. Tolumoje boluoja aukščiausia Bucegi kalnų viršukalnė Omu (2505 m). Pasivaikščiojimas kalnų takeliais. Sugrįžimas į Brašovą. Nakvynė viešbutyje.
Pusryčiai. Vykstama į grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišoarą. „Transilvanijos perlas“, taip šį saksų XII – XVII a. pastatytą miestą vadina rumunai. Miestas, įsikūręs ant Trnavos upės kranto, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Aplankomas senamiestis, gynybiniai įtvirtinimai, XIV a. namas, kuriame gimė ir keletą vaikystės metų praleido Vladas Tepešas (Drakula). Kelionė per Rumuniją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.
Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.
Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.
Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.
Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.