Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Neatrastas Mianmaras (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mianmaras (Birma)

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Neatrastas Mianmaras (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Mianmare aplankysite vieną švenčiausių Budos atvaizdų
  • Pasivaikščiosite net 1,2km ilgio mediniuU Pein tiltu 
  • Aplankysite nuostabaus grožio Minguno tvirtovę, Myatheidano paguodą
  • Keliausite į senovinių šventyklų miestą Baganą
  • Apžiūrėsite įspūdingąsias Shwezigon ir Manuha šventyklas
  • Pamatysite vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių kaimą
  • Aplankysite vietinę Pa'O gentį
  • Ilsėsitės nuostabiame ir ramiame Ngapali kurorte
  • Pamatysite visus fizikos dėsnius paneigiančią Auksinės uolos šventyklą

Programa

 • Mianmaras (buvusi Birma) – Pietryčių Azijos valstybė, esanti tarp Indijos, Kinijos, Tailando ir Laoso, atvėrusi savo sienas po ilgų politinės ir ekonominės izoliacijos dešimtmečių tapo nepaprastu atradimu šiuolaikiniam keliautojui. Nuo britų kolonijinių laikų mažai tepasikeitusioje šalyje gyvenimas tarsi sustingęs XIX amžiuje. Gilios iki šių dienų puoselėjamos kultūrinės tradicijos, unikali religinė architektūra, nuoširdūs, dvasingi vietiniai žmonės, nuostabi gamta, šiltas klimatas... Visa tai verta pamatyti dabar, kol dar neatūžė masinio turizmo banga!

 • 1 diena

  VILNIUS – STAMBULAS – KVALA LUMPŪRAS

  Skrydis į Kvala Lumpūrą (persėdimas Stambule).

 • 2 diena

  KVALA LUMPŪRAS – JANGONAS

  Persėdę Kvala Lumpūre, tęsime skrydį ir keliausime į Jangoną (Yangon). Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, stebinantis išskirtiniais architektūriniais pastatais ir, žinoma, kultūra. Atskridus važiuosime į viešbutį, kur mūsų lauks poilsio vakaras. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  JANGONAS – BAGO – KYAIKTO (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į buvusią Monų karalystės sostinę Bagą (Bago), atitolusią Nuo Jangono maždaug 80 km. Nedideliame Bago mieste yra gausybė šventyklų ir gigantiškų Budos statulų. Pažintį su Bago pradėsime nuo gigantiškos – 55 m ilgio ir 16 m aukščio gulinčio Budos statulos – Švetaljaung (Shwethalyaung Buddha), pastatytos, manoma, daugiau nei prieš tūkstantmetį. Po to apsilankysime Kjaktvino (Kyakhtwine) vienuolyne, kuriame gyvena daugiau nei tūkstantis vienuolių. Jie studijuoja budistinę literatūrą ir mokosi šio tikėjimo švietimo mokslo.

  Taip pat apžiūrėsime aukščiausią Mianmare pagodą – 114 m aukščio Švemaudau (Shwemawdaw Paya). Aštuntame amžiuje pastatyta šventykla buvo skirta saugoti dviems stebuklingiems Budos plaukams, kuriuos pats Buda perdavė dviems Monų pirkliams. Vėliau kolekciją papildė ir du Budos dantys bei trijų karalių dovanoti varpas, karūna ir skėtis su smaigaliu.

  Pasisvečiavę Bago, toliau kelionę tęsime vykdami link Auksinės uolos šventyklos Kjaiktijo (Kyaikhtiyo). Autobusu keliausime iki Kimpuno bazės, o nuo jos iki šventyklos pakilsime atviru sunkvežimiu.

  Auksinės uolos šventykla – tai viena švenčiausių budistinių vietų Mianmare. Taip pat – fizikos dėsnius paneigiantis stebuklas. Masyvus, auksu tviskantis granito riedulys, ant kurio pastatyta 5,5 metro Kjaiktijo pagoda, kybo ant stačios uolos krašto ir nenukrenta į apačioje esantį slėnį. Legenda pasakoja, kad XI a. karalius Tisa iš atsiskyrėlio vienuolio gavo Budos plauką. Jį duodamas atsiskyrėlis karaliui paliepė rasti didžiulį akmenį, primenantį vienuolio galvą, užkelti jį ant uolos, pastatyti ant jo šventyklą ir ten saugoti plauką. Ilgai ieškojęs, tinkamą akmenį Karalius rado jūros dugne, paauksavo ir pastatė taip, kaip buvo liepęs atsiskyrėlis. Pasaulio piligrimai tiki, kad uola į bedugnę nenukrenta tik todėl, kad ją atsveria stebuklingas Budos plaukas. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  JANGONAS – MANDALAJUS – AMARAPURA – MANDALAJUS (pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių, mūsų lauks kelionė į oro uostą ir trumpas skrydis į Mandalajų (Mandalay). Tai antras pagal dydį Mianmaro miestas. Kadaise buvęs šalies sostine, jis iki pat šių dienų yra svarbus kultūros, religijos ir pramonės (medienos apdirbimas, laivyba, medvilnės ir maisto pramonė) lopšys.

  Vyksime į Amarapurą (Amarapura), „nemirtingąjį miestą“, buvusią šalies sostinę. Čia aplankysime Maha Gandajon vienuolyną (Maha Gandyon Monastery), o iš karto po to pasivaikščiosime Taungthamanoežerą kertančiu dviejų šimtų metų senumo Upeino tiltu (U Bein Bridge).

   Tai ilgiausias, nutįsęs 1,2 km, iš tikmedžio pastatytas tiltas, kuris jungia Amarapuros ir Taungthamano (Taung Tha Man) kaimelius. Čia palydėsime saulėlydį ir įsimylėsime Mianmarą visam gyvenimui. Vakare mūsų lauks poilsis. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  MANDALAJUS – MINGUNAS  MANDALAJUS (pusryčiai)

  Po pusryčių laivu perplauksime Ajejavadžio (Ayeyaewaddy) upę ir aplankysime karaliaus Minguno tvirtovę – Mijateindano pagodą (Hsinbyume Pagoda, Myatheindan pagoda). Sniego baltumo šventykla pastatyta remiantis mitologinės ant Meru kalno stovinčios Sulamani šventyklos modeliu – viršūnėje pati šventykla, o visos žemesniosios dalys primena kalno siluetą. Pagal budistinį tikėjimą šventykla reprezentuoja visatą, tad savo svečiams ji sukelia ypatingą jausmą. Čia galima palikti visas savo bėdas, nuovargį ir atgauti išblėsusias jėgas. Šiandien išvysime ir 90 tonų sveriantį Minguno varpą (Mingun Bell), laikomą antru pagal dydį pasaulyje. Varpas neturi skambalo, tačiau puikiai veikia ir be jo – skamba sutrenkiamos išorinės sienos.

  Antroje dienos pusėje grįšime į Mandalajų ir apžiūrėsime patį miestą. Pažintį pradėsime nuo didingųjų Mandalajaus rūmų (Mandalay Palace). Rūmai pastatyti XIX a. pabaigoje, valdovo Mindono karaliavimo pradžioje. Antrojo pasaulinio karo metais jie buvo sugriauti, išliko tik laikrodžio bokštas ir karališkoji pinigų kalykla. Tai vieninteliai tikrai autentiški rūmų pastatai – visa kita dalis buvo rekonstruota ir atstatyta.

  Aplankysime ant Mandalajaus kalno stūksančią visame pasaulyje žinomą Kutodau pagodą (Kuthodaw), kuri dažnai vadinama „didžiausia pasaulio knyga“.

  Pati šventykla – gražus, 57 m aukščio auksuotas pastatas. Vis dėlto, dėmesį labiausiai traukia ne jis, o 730 mažų baltų „namukų“, skirtų didžiausios pasaulio knygos lapams – 107 cm pločio, 153 aukščio ir 13 cm storio marmurinėms plokštėms. Ant šių didžiulių plokščių auksu iškaltas budistinis kanonas traukia piligrimus iš viso pasaulio.

  Užsuksime ir į Atumaši (Atumashi) ir Švenandau (Shwenandaw) vienuolynus. Pirmasis pastatytas karaliaus Mindono pageidavimu, kad Mandalajaus mieste būtų bent vienas vienuolynas. Antrasis geriau žinomas dėl savo išskirtinai dailių medžio raižinių.

  Dienos pabaigoje užkopsime į Mandalajaus kalvą (Mandalay Hill), kurios vardu ir pavadintas miestas. Nuo čia atsiveria nepakartojamas vaizdas – vakare besileidžianti saulė nutvieskia visą apačioje pasilikusį miestą. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  MANDALAJUS – POPA KALNAS – BAGANAS (pusryčiai)

  Po pusryčių iš Mandalajaus autobusu vyksime į Baganą (Bagan) – miestą centriniame Mianmare. Kelionė truks maždaug 4 valandas. Baganas – svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų ir stupų (pastatų, simbolizuojančių nušvitusį protą, Budos būseną) gausa.

  Miestas įkurtas pusdykumėje, todėl čia išlikusios 2 000 šventyklų puikiai matomos iš visų pusių. Kelionė bus naudinga – važiuodami stebėsime ne tik įdomią gamtą, bet ir besikeičiančius kaimelius. Pamatysime vietinių, kurių gyvenimas teka ramia vaga, jie niekur neskuba ir dirba savo darbus.

  Sustosime prie šventojo Popa kalno (Popa Mountain). Įspūdingas, į dangų besistiebiantis 1500 km (virš jūros lygio), tačiau jau užgesęs ugnikalnis dar vadinamas „Dvasių namais“. Sakoma, kad čia gyvena Nats dvasios. Smalsiausius ir ištvermingiausius, įveikusius 777 laiptelius, kalno viršūnėje pasitinka daugybė įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų bei nepakartojami gamtos peizažai – atsiveria ypatingas žalios gamtos ir spalvingų miestų kontrasto vaizdas.

  Palaipioję aukštu kalnu, toliau tęsime kelionę ir vyksime link Bagano.  Po pietų atvyksime į Baganą ir pažintį su miestu pradėsime apžiūrėdami įstabų šventyklų kompleksą. Gybjaukji šventykla (Gubyaukgyi) sudomins tuos, kurie žavisi menais: šventyklos sienas puošia neįtikėtino grožio freskos. Taip pat pamatysime Mjazedi (Myazedi) ir Manuha šventyklas, kurių pirmąją puošia unikalūs princui Rajakumarui skirti užrašai net keturiomis kalbomis: pju, monų, sen. mjanmų ir pali.

  Stabtelėsime ir prie Švesando šventyklos (Shwesandaw), kurią juosia penkios įspūdingos terasos ir puošia cilindro formos brangakmeniais išpuošta stupa. Čia palydėsime saulę – užkopus į penkiaaukštę šventyklą, atsiveria nuostabus miesto vaizdas, o besileidžianti saulė peizažą nudažo gelsvai rausva spalva. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  BAGANAS (pusryčiai)

  Po pusryčių arklio traukiama karieta keliausime apžiūrėti Švezigono šventyklos (Shwezigon), kuri, manoma, pastatyta ant Gautama Budos kaulų ir dantų. Keturiuose šventovės kampuose yra po šventyklą, kurioje saugoma po bronzinę stovinčio Budos skulptūrą. Taip pat pasakojama, kad ši šventykla susieta su 37 ją saugančiomis dvasiomis – tai pati švenčiausia visame mieste.

  Vėliau aplankysime moderniąją Bagano dalį, o po ją pasivaikščioję toliau vyksime į Minantu kaimelį (Minnanthu), kurio gyventojai nuo senų laikų garsėja savo agrokultūrine veikla, ypač – sezamo sėklų ir riešutų aliejų gamyba. Apžiūrėsime ir Iza Gaunos šventyklą (Iza Gawna), dar ne taip gerai žinomą turistams. Raudonų plytų šventovė, turi auksuotą kupolą, tačiau, skirtingai nei daugelio jau matytų, pagrindinis šios šventyklos grožis slypi ne jame. Akį čia traukia įvairiausiais ornamentais, raitytomis baliustradomis, lenktomis arkomis puoštas, šiek tiek apleistas šventyklos fasadas. Dienos pabaigoje saulėlydžio vaizdais gerėsimės nuo Nanmjinto (Nanmyint) Bagano apžvalginio bokšto. Nuo čia atsiveria puikus daugybės senovinių Begano šventyklų vaizdas, susiliejantis su pastatus supančiais žaliuojančiais miškais. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  BAGANAS – HEHO (pusryčiai)

  Šios dienos ekskursiją pradėsime apsilankydami spalvingame ir egzotiškų gėrybių kupiname Njaungu turguje (Nyaung U Market). Čia galima rasti visko – nuo tradicinių gyventojų rūbų iki šviežiausių vaisių ir daržovių. Šurmuliuojanti žmonių gausa ir prekių margumynas žavi savo unikalumu ir tradiciškumu – vietiniams tai įprastas darbas, tad bus proga susipažinti su žmonėmis vietinėje jų aplinkoje, pasidomėti gyvenimu. Atsikvėpti ir pasimėgauti kvapnia arbata galėsime vietinėje arbatinėje. Sakoma, kad Mianmare auginama viena puikiausių žolelių arbatų, tad pamėginsime tuo įsitikinti patys.

  Atgavę kvapą keliausime link oro uosto, iš kurio skrisime į Hehą (Heho). Atskridę į Heho oro uostą, maždaug 45 min. važiuosime iki Njaunšės (Nyaungshwe), kur mūsų lauks ekskursija Inlės ežeru (Inle Lake). Mūsų laukia nuostabūs vaizdai, kerinti gamta ir neįtikėtinos gyvenimo sąlygos.

  Vietiniai čia gyvena ant pastolių vandenyje suręstų bambukinių namukų – susidaro vaizdas, lyg jie tiesiog plūduriuoja ant vandens.  Ekskursijos metu pamatysite, kaip vietiniai gyventojai užsiima unikalia žemdirbyste – augina daržoves ežere.

  Aplankysime Faungdao pagodą (Phaung Daw Oo Pagoda) – pagrindinę vietos gyventojų šventovę. Čia saugomi penki paauksuoti Budos paveikslai, kurių kiekvienas uždengtas auksiniu lapu – taip atliekami tam tikri maldos ritualai. Nakvynė bambukiniuose nameliuose ant vandens.

 • 9 diena

  INDEIN (pusryčiai)

  Šiandien valtimi plauksime į Indeiną (Indein). Tai nedidukas miestelis, geriausiai žinomas dėl turgaus ir dviejų antikinių pagodų grupių. Pirmiausia aplankysime Nanpano turgų (Nan Pan Market).

  Indeinas yra vienas iš penkių miestų, kuriame veikia „5 dienų turgus“ – penki, aplink ežerą išsidėstę kaimeliai paeiliui rengia turgų, kuriame vietiniai pardavinėja savo užaugintus produktus. 

  Aplankysime ir nedidelį Pa'O (Pa-Oh) genties kaimelį, kurio žmonės – vieni unikaliausių visame Mianmare. Susipažinsime su raudonais turbanais ir juoda apranga pasipuošusiais vietiniais, stebėsime jų kasdienį gyvenimą ir stebėsimės, kaip viskas neįprasta. Taip pat užsuksime pasižiūrėti XIII a. statyto vienuolyno ir senovinių šventyklų griuvėsių. Vakare grįšime į viešbutį ant Inlės ežero. Nakvynė viešbutyje. 

 • 10 diena

  HEHO  NGAPALI (pusryčiai)

  Ryte vyksime į Heho oro uostą, iš kurio skrisime į Ngapali kurortą, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje prie Bengalijos įlankos. Pavadintas pagal Italijos kurortą, šis paplūdimys yra nuostabi vieta, kurioje galima pabėgti nuo visko – varginančio darbo, nuobodžios kasdienybės ir šurmuliuojančių masinių turistų minių. Pamėginkime įsivaizduoti: idiliškai baltas smėlis, smaragdo spalvos vanduo, ramiai siūbuojančios palmės... Ko gi daugiau reikia nuostabioms atostogoms? Nakvynė viešbutyje. 

 • 11–12 dienos

  NGAPALI (pusryčiai)

  Šios dienos bus laisvos, skirtos praleisti pagal Jūsų poreikius. Civilizacijos nepaliestas Ngapali balto smėlio paplūdimys idealiai tiks mėgstantiems ramų, romantišką poilsį prie jūros, tačiau veiklos čia pakaks kiekvienam: netoliese paplūdimio yra nedidelių žvejų kaimelių, įrengti golfo laukai. Galima rasti sporto pramogų: dviračių, motociklų nuomos punktų, įvairių vandens pramogų. Tiesiog būtina aplankyti vietinį turgų, kuriame be šviežios mėsos bei jūros gėrybių, yra vietinių siūtų rūbų bei iš kokoso riešutų gamintų žaislų, suvenyrų.

  Aplink Ngapali išsidėsčiusios ir kelios šventyklos, Zaluno vienuolynas, kuriuos aplankyti siūloma saulei leidžiantis – spalvingai nusidažantis horizontas sukuria nepaprastą šventumo ir jaukumo vaizdą. Čia ypatingai džiaugsis jūros gėrybių mėgėjai – restoranai ir barai siūlo itin gausų ir gardų tokio maisto pasirinkimą. Nakvynės viešbutyje.

 • 13 diena

  NGAPALI – JANGONAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į oro uostą ir skrisime į Jangoną. Dieną po kelionės šiandien skirsime įspūdingajai budistų Švedagon (Shwedagon) šventyklai. Tai tikras pasaulio stebuklas! 100 m aukščio pagoda padengta 11 tonų aukso. Negana to, ją puošia 4350 brangakmenių. Sakoma, kad tai pati švenčiausia Budos šventykla visame Mianmare, nes joje saugomos keturių šventųjų, į kuriuos buvo įsikūnijęs Buda, relikvijos: Kukusandos (Kukusandha) lazda, Konagamanos vandens filtras, Kasapos (Kassapa) apsiausto atraiža ir net 8 plaukų sruogelės nuo Gautamos galvos.

  Piligrimai, lankantys šventovę, į ją neša gėles, žvakes, spalvotas vėliavėles ir ilgus siaurus kaspinus. Taip simboliškai pažymimas „dovanojimo–aukojimo“ veiksmas, kurio moko budizmas. Vis dėlto, nuostabiausia ši šventykla saulei leidžiantis – besislepiantys saulės spinduliai išpuošia pagodą įvairiaspalviais blyksniais. Tokį saulėlydį galima stebėti nuo šventyklos apžvalgos aikštelės, į kurią už simbolišką mokestį kelia liftas. Nakvynė viešbutyje Jangone.

 • 14 diena

  JANGONAS – KUALA LUMPŪRAS – STAMBULAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Šiandien atsisveikinsime su svetinguoju Mianmaru ir keliausime namo. Tikimės, kad išpildėme visus Jūsų lūkesčius ir mielai lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse!

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • vietiniai skrydžiai Baganas  Heho, Heho  Ngapali, Ngapali  Jangonas;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose;
  • maitinimas – 12 pusryčių;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautiniai skrydžiai Vilnius –  Jangonas – Vilnius (kaina apie 870 eur);  
  • Mianmaro vizos mokestis (30 USD, mokama oro uoste);
  • Išvykimo iš Mianmaro mokestis (10 USD);
  • Įėjimo/įvažiavimo mokesčiai į lankomus objektus (~65 usd);
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20EUR BTA draudimas);
  • asmeninės išlaidos;
  • Mianmaro vizos iškvietimas (50 Eur);
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Vienviečio kambario priemoka – 290 EUR;
  • Priemoka už apgyvendinimą 4* viešbutyje Ngapali poilsio metu – 130 EUR asmeniui;
  • Nesusirinkus 10 asmenų grupei ir keliautojams  sutikus, kelionė  bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką