Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Kelionės akcentai

 • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą
 • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides
 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus
 • Aplankysite Čičen Itza - vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose
 • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandens Karibų pakrantėjė
 • Keliaukite kartu su grupe iš Lietuvos
Nuo2320
2024 03 14 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1050
su skrydžiu: 3370
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS–MEKSIKAS
Ryte arba iš vakaro išskrisite iš Vilniaus į Meksiką (su 1 persėdimu). Vakare (jei skrisite iš vakaro, tuomet ryte) atskrisite į Meksiko oro uostą, kur Jus pasitiks. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Meksike.
2
diena
MEKSIKAS–TEOTIHUAKANAS–MEKSIKAS (pusryčiai)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę: apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, pamatysite Bella Artes rūmus. Apsilankysite nacionaliniame Antropologijos muziejuje, tai vienas didžiausių ir geriausių muziejų visoje Lotynų Amerikoje.Vėliau keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides. Grįždami į viešbutį, užsuksite į suvenyrų parduotuvę, kur taip pat paragausite tekilos ir meckalio. Vakare rekomenduojame pasiklausyti mariačių – muzikantų Garibaldžio aikštėje.

3
diena
MEKSIKAS–PUEBLAS-OACHAKA (pusryčiai)
Išvykę iš Meksiko, grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus.Vėliau keliausite į - Oachaką ir vakare dalyvausite ekskursijoje po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
OACHAKA–MONTE ALBANAS–TULE–TEUANTEPEKAS (pusryčiai)
Išvykimas į Monte Albaną – senosios Sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą. Tai viena iš įspūdingiausių šalies archeologinių zonų. Jus tiesiog užburs Oksakos slėnio panorama nuo aukštikalnių. Po pietų Tulėje apžiūrėsite storiausio diametro medį pasaulyje. Vėliau atvyksite į Teuantepeką ir sustosite Tule miestelyje. Nakvynė viešbutyje Teuantepeke arba Salina Kruze.

5
diena
TEUANTEPEKAS–SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS (pusryčiai)
Ryte išvykimas iš viešbučio. Po to plauksite kateriais po Sumidero kanjoną, kur sutiksite krokodilų, ir, jei pasiseks, beždžionių. Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS–SAN JUAN CHAMULA–PALENKĖ (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite San Juan Chamula kaimelį, kuriame mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Bažnyčioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos.Po pietų nusileisite nuo šaltų Lakandono viršukalnių ir išsimaudysite vaizdinguose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje.

DĖMESIO! Misol Ha kriokliai ne visada yra atvira lankytojams. Organizatorius pasilieka teisę keisti, atsižvelgiant į aplinkybes, pakeisti vizitą į Misol Ha krioklius ir aplankyti kitus gamtos objektus.

7
diena
PALENKĖ–KAMPEČĖ (pusryčiai)
Palenkė (UNESCO sąraše) -  žymiausia majų archeologinė vietovė. Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse.

Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose. Vėliau keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį – kelionė originaliu tramvajumi. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
KAMPEČĖ–UŠMALIS–MERIDA (pusryčiai)
Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje. Laisvalaikis.

*Sausio, vasario ir kovo mėn. vietoje Ušmalio grupė lankysis Selestune.

9
diena
MERIDA–ČIČEN ITSA–KANKUNAS (pusryčiai)
Ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsite Pranciškonų katedrą ir Monteko rūmus.

Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės KUKULKAN piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis taip pat aplankysite Ik Kulio ežerą. Galėsite išsimaudyti. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune arba į Rivjerą Majos kurortą.

10 – 13
dienos
POILSIS PRIE KARIBŲ JŪROS KANKUNE / RIVIERA MAYA / PLAYA DEL CARMEN
Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

14
diena
KANKUNAS–VILNIUS
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas–Europos miestas-Vilnius.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2320
2024 03 14 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1050
su skrydžiu: 3370

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Kastytis
2023-02-01
10
Viskas puikiai :)
Jelizaveta
2022-03-13
10
Kelionė labai patiko! Ir viešbučiai visi buvo geri, kaip vienai nakčiai tai netgi labai geri :) Autobusas patogus, švarus, vairuotajas atsargus ir draugiškas. Gidė nuostabi, labai daug pasakojo, kas buvo ypač gerai, ilgesnėse kelionėse :) Ocean Maya viešbutis irgi labai patiko, kambaris, kurį pasirinkau, pasirodo turėjo “privilegijų”. Gal kam bus aktualu į tas privilegijas įeina velesnis check outas, privatus internetas, kavos aparatas numeryje, atskira zona papludimyje (balinese beds), galimybė pusryčiauti/pietauti/vakareniauti "a la cart” restorane prie jūros :) Galimybė užsakyti maistą į numerį kad ir naktį, mini baras. Ir numeris buvo su vaizdu į jūrą, tai tikrai verta rinktis šitą variantą :) Bendrai viskas labai patiko, aišku, kelionė intensyvi, bet ispudžių labai daug, daug pamatėme, tikrai rekomenduočiau ir kitiems šitą kelionę. Beje viena pažistama pamate nuotraukas ir dabar keliaus su jūsų renkama grupe balandžio 13 d :)) Ačiū jums už rekomendacijas ir informacija prieš kelionę :)
Ramūnas
2022-03-03
10
Kelionė buvo puiki, viskas buvo labai įdomu, rusų gidė labai išsamiai pasakojo apie Meksikos istoriją, nuo Majų laikų iki šiandienos. Buvo pravažiuota per 9 dienas 2500km. Aplankyta daug senovinių Majų ir Actekų miestų. Taip pat, aplankėme daug miestų, nuo Mexico-Pueblos, San Cristobalio, Meridos ir daug kitų. Cancune kainos lauktuvėms didokos, tad patarimas kitiems, lauktuves pirkite iki Cancuno, nes derėtis galima. Labai patiko San Cristobalio miestas. Viešbučiai kelionės metu buvo labai geri, tik vienam mieste buvo prastesnis, bet kaip vienai nakčiai praėjo gerai. Cancune viešbučiai pagal kišenę, mes buvome apsistoję Panama Jack resort, vidutinio lygio viešbutis, patiko todėl, kad pagal kitus viešbučius nėra didelis ir prie pat jūros kranto. Papildomos ekskursijos su rusų gidu nėra pigios, bet atperka gido paslaugos. Vykome prie rožinių vandens karjerų, kelionė pirmyn atgal 600 km. Vežė nuomotas autobusiukas, labai buvo mažai vietos kojoms, matomai buvo skirtas vežioti meksikiečiams :-D Tad patarimas prieš perkant ekskursiją pasidomėti, kiek vietos bus jums jame. Antra ekskursija buvo X caret parkas, tai buvo kažkas vau. Patiko labai nuo gyvūnų parko iki tautinių pasirodymų. Keliaujant per Meksiką būtina turėti adapterį, Cancune nereikia.
Genovaitė
2022-03-03
10
Buvo puiki gidė, patogus autobusas, geri viešbučiai. Nuo pirmos iki paskutinės dienos jautėme rūpestį, globą. Viskas vyko pagal pateiktą planą. Gidė turi labai daug žinių apie Meksiką, jomis pasidalino su mumis. Nors nuvažiavome 2860 km. Tačiau nejutome jokio nuovargio. Vadybininkė ir jos padėjėja pasirūpino, kad nepamirštumėm kelionei reikalingų dokumentų, atsiuntė atmintinę kaip elgtis šalyje, pasirūpino registracija skrydžiams, ačiū.
Audra
2022-03-03
10
Puiki gidė, tobulas servisas kelionės metu. Kelionė atitiko lūkesčius. Organizacija, parinkta puiki gidė. Viešbučiai turo metu užtikrino gerą nuotaiką visos kelionės metu.
Inga
2021-11-10
10
Nes niekas nenuvylė, lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu. Viskas buvo puiku! Akis smagino iguanos, "kuačiai".
Ramūnas
2019-04-04
9
Kelionė buvo puiki, viskas buvo labai įdomu, rusų gidė labai išsamiai pasakojo apie Meksikos istorija, nuo Majų laikų iki šiandienos. Buvo pravažiuota per 9 dienas 2500km aplankyta daug senovinių Majų ir Actekų miestų. Taip pat aplankėme daug miestų, nuo Mexico-Pueblos SanCristobalio Meridos ir daug kitų. Cancune kainos lauktuvėms didokos, tad patarimas kitiems, lauktuves pirkite iki Cancuno derėtis galima. Labai patiko San Cristobalio miestas. Viešbučiai kelionės metu buvo labai geri, tik vienam mieste buvo prastesnis,bet kaip vienai nakčiai praėjo. Cancune viešbučiai pagal kišenę, mes buvome apsistoję Panama Jack resort, vidutinio lygio viešbutis, patiko todėl, kad pagal kitus viešbučius nėra didelis ir priepat jūros kranto. Papildomos ekskursijos su rusų gidu nėra pigios, bet atperka gido paslaugos, vykome prie rožinių vandens karjerų, kelionė pirmyn atgal 600km nuo kankuno. Vežė nuomotas autobusiukas, labai buvo mažai vietos kojoms, matomai buvo skirtas vežioti meksikiečiai, tad patarimas prieš perkant ekskursija pasidomėti kiek vietos bus jums jame. Anta ekskursija buvo X caret parkas, tai buvo kažkas vau, vau patiko labai nuo gyvūnų parko iki tautinių pasirodymų. Pabaigai taipat patarimas, bent iš mano pusės rinkitės skrydį su Air Bus lektuvu, nes skrendant į priekį buvo Boingas 777-300 vietos kojoms taipat buvo labai mažai, skrydis ilgas 12valandų. Lyginant su Finair KLM prastos avialinijos. Keliaujant per Meksika būtina turėti adapterį tinklo, Cancune nereikia. Kelionė puiki, nėra Mexikoje taip pigu kaip galvota, kaikas brangiau nei Lt.
Ilona
2019-04-02
10
Puikūs Aš jau senai norėjau nukeliauti į Meksiką, pamatyti ir susipažinti su šalimi. Svajonė išsipildė, dabar belieka svajoti ir kurti planus kokią šalį norėtusi aplankyti.
Algirdas
2017-12-05
10
Bendrai kelionė patiko, daug kontrastingų vaizdų, įspudingų pasakojimų, profesonali gidė, ilgus metus gyvenanti Meksikoje. Viešbutis pačiame Mexico mieste prastokas, provincijose vaizdas geresnis, gidė kartais sakydavo, kad čia vienintelis viešbutis, tai gyliau ir negalvodavai, o Campeche mieste buvo tikrai įspūdingas šiuolaikiškas viešbutis. Jau pačiame Cancune gyvenome Flamingo viešbutyje per vidurį septyneto ilgosios dalies. Viešbutis prie pat jūros, per langą matėsi jūra, bet tiesa, gauti tokį numerį kainuoja papildomai parai 30 USD, jei nebūtumėme damokėje, butumėme gavę numerį į gatvę ar į kiemą, vaizdai tada nesiskiria kaip studentui bendrabūtyje, ir tokių numerių, pastebėjau, kad apstu. Aišku, viešbutis nedidukas, palyginti su aplinkui esamais monstrais, bet daug poilsiaujančių vietinių. Personalas tikrai malonus ir nuoširdus. Maitinimas neblogas, asortimentas galėtų būti didesnis, yra keli restoranėliai, kur reikia užsirašyti iš ryto ir gauni staliuką su vaizdu į jūrą. Daugiau norintiems veiksmo, turbūt reiktų ieškoti kitų pasirinkimų, mums buvo pats tas, nes buvome apvažiavę jau pusę Meksikos. Tiesa10 min. kelio pėsčiomis galima aplankyti didžiūlį prekybos centrą LALSLA. Didžiausiaus ir naujausias Cancuno juostoje. P.S. Reikia butinai turėti elektros adaptorius.
Skirmantė
2017-03-01
10
Kelionės organizatorių darbas puikus, viskas apgalvota keliais žingsniais į priekį, tikrai nereikėjo dėl kažko rūpintis. Maršrutas maksimaliai "atidirbtas", tik kai kur buvo mažoka laiko savarankiškam objekto apžiūrėjimui (Teotikuanas, Palenkė). Didžiulį įspūdį paliko kelionė serpantinais kaktusais apaugusiais kalnais. Mūsų grupės gidas Emilio stebino įspūdingomis istorijos žiniomis ne tik apie Meksiką, vaizdžiai pasakojo legendas, puikiai valdė grupę- geresnio gido net neįsivaizduočiau. Vairuotojas Davidas nuostabus kelionės palydovas, ypač paslaugus, autobusas kas rytą buvo švarus, saugiai jautėmės kelionės metu. Viešbučiai geri, niekas nenuvylė, po intensyvios kelionės vakare viskas atrodė puiku :) Iberostar Tucan puiki vieta poilsiui, daug veiklos, įspūdingos vakaro programos, įvairus maistas, personalas labai mandagus ir paslaugus. Patarimai besiruošianties būtų- pasilikti "atsarginės" vietos bagaže pirkiniams, nes kainos nedidelės, tikrai yra ką vežtis namo. Pasirūpinti vaistais nuo virškinamojo trakto ligų/infekcijų (beveik visa grupė sublogavo). Taip pat gausiai naudoti kremą nuo saulės, nes net jeigu atrodė nekaršta, nudegėme gana stipriai. Verta prasitęsti poilsį prie jūros dar bent dviem dienom. Taip pat grįžtant patartumėme organizuotis bilietus taip, kad į Europą skristi būtų galima tiesiai iš Kankuno, labai prailgo kelionė namo per tris skrydžius. Kelione likome labai patenkinti, tikrai norisi grįžti dar kartą :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

KAINOS

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Flamingo Cancun resort 4*  (viskas įskaičiuota) nuo 2320 EUR + skrydis
Park Royal Beach Cancun 4* (viskas įskaičiuota) nuo 2667 EUR + skrydis

Poilsis Playa Del Carmen kurorte

VIEŠBUTIS Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Iberostar Quetzal 4*+ 
(viskas įskaičiuota)
nuo 2690 EUR + skrydis

Poilsis Riviera Maya pakrantėje

VIEŠBUTIS Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Grand Bahia Principe Tulum 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2642 EUR + skrydis
Ocean Maya Royale (Adults only) 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2745 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (2 nakvynės Meksike, 1 nakvynė Oachakoje, 1 nakvynė Teuantepeke arba Salina Kruze, 1 nakvynė San Kristobal de las Kase, 1 nakvynė Palenkėje, 1 nakvynė Kampečėje, 1 nakvynė Meridoje, 5 nakvynės pasirinktame kurorte prie Karibų jūros);
 • Programoje nurodytas maitinimas (pusryčiai turo metu ir viskas įskaičiuota poilsio metu);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Meksikas – Kankunas – Vilnius (nuo 1050 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • 2025 metų kelionių datos dar gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas net ir 2 turistams.
 • Turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės.
 • Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių viešbučių ir lėktuvo bilietų kainos, todėl jai keičiantis, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Sausio, vasario ir kovo mėn. vietoje Ušmalio grupė lankysis Selestune.

Kelionę galima papildyti

  Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas (~150 Eur/asm., 6-12 val. turas).

  Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai (nuo 100 Eur/asm.).

  Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros (prijungiama prie grupės, nuo 45 Eur/asm.).

  Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas (nuo 100 Eur/asm.).

  Ekskursija į džiungles (nuo 50 Eur/asm.).

  Žvejyba atviroje jūroje (nuo 200 Eur/asm., 6 val. turas).

  Paviršinis ir gilumų nardymas (nuo 50 Eur/asm.).

  Piratų laivų mūšis (nuo 140 Eur/asm.).

  Dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką (reikalinga papildoma nakvynė Meksike, išvykimas iš Lietuvos viena diena anksčiau. Nuo 240 Eur/asm., esant bent 2 asm., rusų kalba).

Kelionės užsakymas

Nuo
2320

+ skrydis nuo: 1050 visiems su skrydžiu: 3370
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Tailando Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje 15 d./12 nakv. (skrydžiai įskaičiuoti)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Populiari kelionė!
Izraelis: šventoji žemė
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.