Kelionės į Ispaniją, Kosta Dorada

Poilsinės kelionės į Ispaniją, Kosta Doradą. Pasirinkite viešbutį pasinaudodami filtravimu ir turistų atsiliepimais.
Parinkome Jums mažiausios kainos regioną ir datą Jūsų pasirinktame periode
Paieškos rezultatai:
Ispanija, Kosta Dorada, 2020-01-14
,
7
naktys, 2 suaugę
 • MAGNOLIA 4*, 
                                                                         Ispanija, Kosta Dorada
  Labai geras, 8/10
  MAGNOLIA 4*

  Ispanija, Kosta Dorada

  Viešbutis skirtas tik suaugusiems. Erdvūs, modernūs kambariai. Nuo viešbučio iki paplūdimio nueisite per kelias minutes. Rekomenduojamas poroms, jaunimui. Apylinkėse gausu barų, restoranų, kavinių.

  Aprašymas ir kainos
  Išvykimo data Kambario tipas Maitinimas Kaina asmeniui Kaina visiems  
  2020-01-14
  7 naktys
  Standard
  Pusryčių bufetas 450 € 899 € Užsakyti
  2020-01-14
  7 naktys
  Double Standard With Balcony
  Su pusryčiais 460 € 919 € Užsakyti
 • Eurosalou, 
                                                                         Ispanija, Kosta Dorada
  Jaukus, 7/10
  Eurosalou

  Ispanija, Kosta Dorada

  Viešbutis „Eurosalou & Spa“ įsikūręs ramioje Salou kurorto vietoje, vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio ir uosto. Svečiams siūloma naudotis baseinu, SPA centru ir sporto sale. Moderniuose ir patogiuose „Eurosalou“ numeriuose yra balkonai, oro kondicionieriai, ir plaukų džiovintuvai, v..

  Aprašymas ir kainos
  Išvykimo data Kambario tipas Maitinimas Kaina asmeniui Kaina visiems  
  2020-01-14
  7 naktys
  Double With Balcony 2 Pax Ai
  Viskas įskaičiuota 2455 € 4910 € Užsakyti
  2020-01-14
  7 naktys
  Junior Suite With Balcony 2 Pax Ai
  Viskas įskaičiuota 2455 € 4910 € Užsakyti
 • Evenia President Hotel, 
                                                                         Ispanija, Kosta Dorada
  Jaukus, 7/10
  Evenia President Hotel

  Ispanija, Kosta Dorada

  Tai ramus, tvarkingas viešbutis esantis vos 2 min kelio nuo Ponenta ir Llevant paplūdimių. Čia galima apsilankyti saunoje, pasilepinti masažu, išsimaudyti sūkurinėje vonioje. Viešbutyje nėra baseino.

  Aprašymas ir kainos
  Išvykimo data Kambario tipas Maitinimas Kaina asmeniui Kaina visiems  
  2020-01-14
  7 naktys
  Double or Twin STANDARD
  Su pusryčiais 2527 € 5053 € Užsakyti
  2020-01-14
  7 naktys
  Standard Double/Twin
  Pusryčių bufetas 2574 € 5147 € Užsakyti

Filtras

Regionai:
Išvykimo vieta:
Išvykimo data
Keliautojai: 2 suaugę
Trukmė: 7 naktys
ATRINKTI

Kelionės į Kosta Doradą

Derlingas „Auksinio kranto“ – Kosta Dorados (Ispanija) – pakrančių prieigas puošia vynuogynų plantacijos ir alyvuogių giraitės. Taragonos provincijoje esanti poilsiautojų pamėgta vietovė gali pasigirti net 216 km ilgio pakrante. Poilsis Kosta Doradoje patiks mėgstantiems pasinerti ne tik į skaidrią jūrą, bet ir į spalvingus istorijos vandenis. Ši provincija garsėja UNESCO saugomų istorinių paminklų gausa. Viduržemio jūros skalaujamame Kosta Dorados krante buvo įsikūrę romėnų imperijai priklausiusios gyvenvietės. Švelnus klimatas, platūs migdolų medžių miškai, viduramžių vienuolynai ir nuošalūs kaimeliai – kelionės į Kosta Doradą metu sužavės autentiška šio krašto atmosfera.

Atostogos Kosta Doradoje rekomenduojamos pavasarį, kuomet vidutinė dienos temperatūra siekia apie 22℃, bei vasaros metu (birželio–rugsėjo mėnesiais). Vasarą vidutinė vandens temperatūra siekia apie 25℃ šilumos.

Kelionės į Kosta Doradą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

 • Salou – naktiniu gyvenimu ir įspūdingais paplūdimiais garsėjantis didžiausias Kosta Dorados kurortas.
 • La Pineda – vietinių ispanų mėgstamas kurortas. Ne vienas La Pinedos paplūdimys yra pelnęs „Mėlynosios vėliavos“ apdovanojimą. Tai burlentininkų ir pasivažinėjimus vandens dviračiais bei motociklais mėgstančių poilsiautojų kurortas.
 • Kambrilsas – viena tų vietų, kurias tiesiog būtina aplankyti kelionės į Kosta Doradą metu. Jaukiu senamiesčiu garsėjančiame žvejų miestelyje plyti 7 km ilgio pakrantė. Tai puikivieta ramiam poilsiui ir pasimėgavimui Viduržemio jūros patiekalais vietiniuose Kambrilso gyvenvietės restoranuose.
 • Taragona – senovės iberų miestas, kuriame išsaugotas gausus romėnų architektūrinis paveldas. Vienas autentiškiausių miesto paminklų – Taragonos katedra, kurios amžius siekia 12 a. Anksčiau šios katedros vietoje stovėjo mečetė.
 • „Velnio tilto“ akvedukas – paslaptingas statinys, kurio sukūrimo data nėra žinoma. Anksčiau jo ilgis siekė net 27 km.
 • Pobleto vienuolynas – vertingas 12 a. kultūros paminklas, priklausęs cistersų ordinui. Tai vienas didžiausių Ispanijos vienuolynų.
 • Romėnų amfiteatras – 2 a. laikus menantis architektūros paminklas, kuriame vykdavo gladiatorių kovos. Amfiteatro centre išlikę vestgotų ir romaninės–antikinės bažnyčių griuvėsiai. Be to, šis amfiteatras pastatytas visai prie pat Viduržemio jūros kranto.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Kostą Doradą yra „Tez tour“ ir „Aza tours“. Poilsinės kelionės į Kosta Doradą metu siūlome apsilankyti Salou ir La Pinedos kurortuose, Kambrilso žvejų kaimelyje, senovės iberų mieste Taragonoje, apžiūrėti įspūdingą 12 a. Pobleto vienuolyną ir kitas autentiškas Kosta Dorados vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Kosta Doradą (Ispaniją) pasiūlymus.

UP