×

Kelionės į Alikantę

Ispanijoje, Valensijos regione, įsikūręs Alikantės kurortas – tai nepaprasto grožio Viduržemio jūros brangakmenis. Kelionės į Alikantę metu sužavės jaukios senamiesčio gatvės, nuostabūs muziejai ir šimtus ar netgi tūkstančius metų skaičiuojantys architektūros šedevrai. Poilsis Alikantėje – tai nesibaigianti siesta vienuose gražiausių Ispanijos paplūdimių. Kelionės į Alikantę metu verta ne tik pasivaikščioti vaizdingomis senamiesčio gatvelėmis, bet ir apsilankyti netoliese plytinčiose salose, paragauti jūros gėrybių patiekalų, apsilankyti senose tvirtovėse ar sudalyvauti dažnai vykstančiuose vietos festivaliuose.

Atostogos Alikantėje rekomenduojamos ištisus metus, kadangi čia vyrauja švelnios žiemos ir karštos saulėtos vasaros, o metiniai temperatūrų svyravimai nedideli. Maloniausias klimatas pavasario ir rudens mėnesiais.

Kelionės į Alikantę metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Santa Barbaros pilis – viena didžiausių visoje šalyje. Nuo šios 9 a. įkurtos pilies, stūksančios ant kalno, atsiveria puikūs Alikantės miesto ir Viduržemio jūros vaizdai. Pilies kalno prieigose rasta daug bronzos amžiaus, iberų genčių, Romos imperijos laikų artefaktų.
  • Tabarkos sala – mažiausia nuolat gyvenama Ispanijos sala (apie 70 gyventojų). Tai kvapą gniaužiančios gamtos vieta, žavinti vaizdingomis įlankomis ir paplūdimiais, bei skaidriais Viduržemio jūros vandenimis. Ši sala įeina į saugomo jūrų rezervato teritoriją, kadangi salą supantys vandenys pasižymi išskirtine švara, juose gausu įvairiausių jūros gyvūnų rūšių.
  • Kandeliabros urvai – apie 24 km nuo Alikantės miesto nutolusi paslaptinga gamtos vieta, kurioje plyti vaizduotę žadinantys stalaktitų ir stalagmitų dariniai, siekiantys paskutiniojo Juros periodo laikus. Kandeliabros urvai buvo atrasti tik 19 a., o prieinami viešai tapo tik 20 a. antroje pusėje. Urvuose yra milžiniškas skliautas, primenantis didingus katedrų skliautus.

Poilsinės kelionės į Alikantę metu kviečiame apsilankyti 9 a. Santa Barbaros pilyje, skaidrių Viduržemio jūros vandenų apsuptoje Tabarkos saloje, paslaptinguose Kandeliabros urvuose ir kitose saulėtose šio kurorto vietose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Alikantę pasiūlymus.

UP