NAUJAMETINIS KRUIZAS su Princess Diamond laivu iš Singapūro, aplankant Vietnamą ir Tailandą.

Šis pasiūlymas / akcija nebegalioja
Kas įskaičiuota

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins

 • Naujieji metai 5* viešbutyje ant vandens, kur jūsų lauks ypatinga programa, šventiška aplinka ir gurmaniškas maistas;
 • Tik kartą išsikrovę lagaminus aplankysite 3 skirtingas šalis;
 • Pajusite Azijos kultūros dvasią, plačiai susipažinsite su istorija ir virtuve;
 • Ypatinga atmosfera ir programa Naujųjų metų sutikimui;
 • Uostuose galite keliauti kartu su rusakalbių grupe.

Į kainą įskaičiuota:

 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • 1 nakvynė viešbutyje Singapūre;
 • 11 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Ekskursijos pažymėtos žvaigždute (nurodytos ekskursijos vyksta rusų kalba mišrioje grupėje);
 • Pervežimai turų metu;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Pramogos laive – pasirodymai teatre, gyvos muzikos vakarai, sporto renginiai, šokių pamokos;
 • Vandens pramogos laive;
 • Prabangios vakarienės (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Singapūras – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas 23kg bagažas) (nuo 1350 EUR/ asm.);
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis, uostas – oro uostas;
 • Aptarnavimo mokestis laive (12,5 USD per naktį asmeniui, mokamas laive);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~24 EUR, BTA draudimas);
 • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA
 • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
 • Kitos asmeninės išlaidos.
Keliaujant į Singapūrą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kelionės organizatorius “Aza tours”
Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Čia pateikiama kaina atnaujinama 1 kartą per savaitę. Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Viešbutis Princess Diamond kruizas

Apsigyvenkime viešbutyje ant vandens Princess Diamond laive ir apiplaukite kelias šalis vienos kelionės metu. Tik kartą išsikrovę lagaminus, susipažinkime net su 4 skirtingais miestais Tailande ir Vietname. Ši kelionė tampa dar įspūdingesnė, nes Naujuosius metus sutiksite su naujametine programa, prabangioje aplinkoje, aukštos klasės maistu ir šventiška nuotaika visame laive. Dienomis, lydimi rusakalbio gido, susipažinsite su vis kita šalimi ir miestu. Kelionėje prisijungsite prie mišrios grupės, kurios vadovas visada bus kartu laive, o ekskursijas ves rusų kalba.

1 diena VILNIUS
Skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienu ar dviem persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

2 diena SINGAPŪRAS
Atvykus anksti ryte pervežimas į pageidaujamą viešbutį. Laisvas laikas mieste, kuriame apstu jūsų dėmesio vertų objektų. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Siūlome pasivaikščioti po mažąją Indiją, pasigrožėti keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.


3 diena. KRUIZAS
Po pusryčių jūsų lauks 3,5 val ekskursija* po Singapūrą. Ekskursijos pradžioje aplankysite garsiąją Padangą, ir pasivaikščiosite po Merliono parką. Merliono parkas yra populiarus Singapūro turistų traukos objektas, įsikūręs Marina Bay krantinėje, Architektūrinį parką sudaro aukšta apžvalgos platforma, taip pat dvi merliono statulos (pusiau liūtas, pusiau žuvis). Žinoma, Singapūro kinų kvartalą taip pat būtina pamatyti. Daugeliui tai primena muziejų po atviru dangumi. Nedidelėje teritorijoje yra daug šventyklų, pagodų ir parduotuvių. Sustosite ir prie Turtų fontano, kur jūs galėsite atlikti ritualą, žadantį finansinę sėkmę. Ekskursijos pabaigoje grožėsitės panoraminiu vaizdu į architektūros stebuklą – Marina Bay Sands. Ekskursijos pabaigoje būsite pervežti į uostą iš kur pradėsite kelionę kruizu. Nakvynė laive

.
4 – 5 diena JŪROJE
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti vaizdais atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, SPA kompleksas pasiūlys įvairių tipų masažų.


6 diena DA NANG, VIETNAMAS
Ekskursijos* metu aplankysite paskutinę sostinę Vietnamo imperija – Hue miestą. Svarbi kultūrinė, politinės, ekonominės, švietimo ir Vidurio Vietnamo turizmo centras. 1802 m. 1945 m. Hue buvo Vietnamo sostinė valdant Nguyen dinastijai. Ekskursijos pradžioje jūsų laukia kruizas laivu Huong upe su apsilankymu Tien Mu pagodoje: septynių aukštų dvidešimties metrų aštuoniakampis bokštas, skirtas Budai (vienas iš Hue simbolių). O tada aplankysite milžinišką Vietnamo citadelę Imperatoriai. Po pietų tradiciniu vietnamietišku stiliumi (į kainą įskaičiuota) aplankysite karaliaus Khai Dino kapą. Nakvynė laive.


7 diena. JŪROJE
Diena, kurią praleisime mėgaudamiesi laivu. Dalyvausime įvairiuose laivo personalo rengiamuose užsiėmimuose, sporto varžybose, šokių pamokose ar tiesiog atsipalaiduosime SPA ir vandens zonoje. Čia veiklos ras visi. Nakvynė laive.


8 diena. PHU MY, VIETNAMAS
Dieną pradėsite turu Hošimine*. Vietnamo, Europos ir Kinijos kultūrų mišinys Hošimine atsispindi daugybėje reprezentuojančių paminklų, įvairių tautų tradicijose ir tikėjime. Šioje pažintinėje
kelionėje jūs aplankysite įdomiausius iš jų ir susipažinsite su turtinga istorija. Ekskursijos pradžioje apžiūrėsite Susijungimo rūmus (buvę Prezidentūra), aplankysite miesto istorijos muziejų, Dievo Motinos katedrą ir pagrindinį pašto pastatą. Vėliau stebėsite lėlių spektaklį garsiajame Hošimino lėlių teatre. Vietnamietiška lėlė teatras ant vandens vis dar yra toks pat populiarus kaip ir 10 amžiuje. Tik apsilankę šioje unikalioje vietoje, galima drąsiai sakyti – buvau Vietname. Be daugelio istorinių ir kultūrinių lankytinų vietų būtina aplankyti ir lakų gamykla. Čia pamatysite, kaip rankiniu būdu lako gaminiai gaminami nuo mažiausių dėžučių iki didžiulių komodų ir įvairiaspalvių paveikslų. Nakvynė laive.

9 diena. JŪROJE
Laikas mėgautis jūra, saule ir šventiška aplinka laive.


10 diena BANKOKAS, TAILANDAS
Kelionę* pradėsite apsilankę svarbiausiose miesto lankytinose vietose – Didieji karališkieji rūmai. Tai yra privalomas programos elementas ir tikriausiai reikšmingiausias Bankoko orientyras. Įspūdingi rūmai su ryškiomis auksinėmis šventyklomis, paviljonais ir sodais. Rūmuose yra švenčiausia ir svarbiausia iš visų Tailando šventyklų – Wat Phra Kaew, kurioje yra labiausiai gerbiamas Budos paveikslas šalyje. Toliau aplankysite vieną seniausių Bankoko šventyklų – Gulinčio Budos šventyklą Wat Pho. Aplankę šventyklas jūsų lauks trumpas pasiplaukiojimas laivu Chao Phraya upe. Bankokas dažnai vadinama „Rytų Venecija“, o trumpo kruizo kanalais (klongais) metu pamatysite Aušros šventyklą (Wat Arun). Tai viena seniausių šventyklų Bankoke, pastatyta XVII amžiuje ir pavadintas Indijos aušros dievo Aruno vardu. Po pasiplaukiojimo laivu mėgaukitės prabangiais tailandietiškais pietumis vietiniame restorane. Nakvynė laive.


11 diena. SAMUI, TAILANDAS
Ekskursija* prasidės apsilankymu prie Na Muang krioklio, kuris stebina plačia 18 metrų kaskada. Toliau vyksite į Hin Ta Hin Yai paplūdimius pasigrožėti uolienų dariniais pietinėje Koh Samui pakrantėje, kuri buvo mitų ir stebuklų šaltinis saloje. Toliau vyksite į vieną garsiausių salos lankytinų vietų pamatyti didingą Didžiojo Budos statulą, kuri yra 12 metrų aukščio. Statula visa uždengta aukso lapų sluoksniu ir yra nedidelės salos kalvos viršūnėje, iš kur atsiveria vaizdas į apylinkes iš paukščio skrydžio. Aplankysite ir šventyklų kompleksą Plai Laem šiaurės rytinėje Koh Samui pakrantėje, kur įkurtas stulbinantis baltas Guanyin - gailestingumo ir užuojautos deivės - atvaizdas. Po tokios įtemptos programos galėsite atsipalaiduoti Chaweng paplūdimyje. Tai yra ilgiausias Samui paplūdimys, esantis jo rytinėje pakrantėje. Čia jūsų laukia įvairūs restoranai, barai ir suvenyrų parduotuvės. Nakvynė laive.


12 diena JŪROJE
Atsipalaiduokite SPA, ant atviro denio ar išbandydami skirtingas sporto pramogas.

13 diena. SINGAPŪRAS
Išsilaipinimas, pervežimas į oro uosta, skrydis namo.

14 diena VILNIUS

Pastabos:

Kiekvienos ekskursijos kaina nurodyta 14 žmonių grupei. Jei turistų bus mažiau, ekskursija gali būti pasiūlyta už kitą kainą.

Ekskursijų patvirtinimas likus mažiau nei 14 kalendorinių dienų iki kruizo pradžios datos nėra garantuotas.

Pietūs į ekskursijų kainą neįskaičiuoti, nebent tai nurodyta kelionės programoje ir mokama savarankiškai.

Ekskursijos programa gali keistis susidarius eismo spūstims rajone kelių, valstybinių švenčių ir kitų force majeure aplinkybių.

Laivo stovėjimas uostuose - laikas ir trukmė gali keistis. Kapitonas turi teisę keisti laivo maršrutą ir buvimo laiką

Dėl saugos reikalavimų (esant nepalankioms oro sąlygoms ar pavojingai politiniai situacijai).

Princess Diamond kruizas
Singapūras
Kas įskaičiuota?

regione siūlome

Panašūs pasiūlymai

Graikija, Rodo sala 2024 Spalis POILSIS ANT JŪROS KRANTO
Turkija, Antalijos regionas 2024 Birželis - Lapkritis POPULIARIAUSIAS PASIRINKIMAS TARP ŠEIMŲ
Ispanija, Tenerifė 2024 Spalis - 2025 Balandis
Turkija, Antalijos regionas 2024 Birželis - Spalis