11 dienų egzotiškiausias kruizas Prancūzijos Polinezijoje, aplankantis 7 skirtingas salas ir net dvi dienas praleidžiantis Bora Bora rojuje

2025.08.16 ir daugiau datų
Kas įskaičiuota
Nuo 2710 €

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins

 • Atkreipiame jūsų dėmesį, kad 2025 m. Maršrutas skiriasi nuo 2024 metų tuo, kad 9 – 10 dienos bus Bora Bora, o 11 diena Raiatea.
 • Įspūdinga kelionė 5* luxury klasės kruizu Oceania cruises Nautica laivu;
 • Vienos kelionės metu aplankykite net 7 skirtingas Prancūzijos Polinezijos salas;
 • Mėgaukites laiku 2020 m. atnaujintoje regatoje, kur jūsų laukia prabanga, aukščiausio lygio patiekalai restoranuose, vandens pramogos, profesionalių muzikantų ir šokėjų pasirodymai, gyvo garso koncertai. Vieninteliais 684 keleiviais rūpinasi 400 gerai apmokytų aukščiausio, asmeninio lygio darbuotojų;
 • Ištyrinėkite Prancūzų Polineziją, kuri susideda iš nuostabaus grožio mažų vulkaninės kilmės salų ir mini salelių, apsuptų mažyčių atolų;
 • Šia kelionę rekomenduojame mėgautis kajutėse su balkonu, nes atsiveriantys vaizdai užgniaužia kvapą, plaukiant laivui galite mėgautis jūros ošimu ir grynu oru kajutėje;
 • Atvykimas ir išvykimas iš Papetės. Papeete įsikūrusi Tahiti salos šiaurės vakaruose, prie Ramiojo vandenyno. Rekomenduojame atvykti bent dieną prieš kruizą, kad ramiai sulauktumėte išplaukimo. Pirmąją dieną laivas bus prisišvartavęs Papetėje, tad jis atstos viešbutį ant vandens ir turėsite net kelias dienas pažinti sostinę.
 • Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos rekomenduojame Papetėje - pasivaikščioti miesto krantine. Pradėti pasivaikščiojimą galite nuo „Place Vaiate“. Eikite priešais miesto uostą, stebėdami vietinių žvejų valteles ir katamaranus, kol prieisite „Tetiaroa“. Atvyksite į garsųjį Paofai parką, kur visi ateina pasivaikščioti ir pasigrožėti Moorea salos vaizdu. Pakeliui paragaukite vietinės virtuvės ir pasigrožėkite vietinių menininkų dirbiniais. Pasivaikščiojimą baikite priešais Toatos koncertų salę. Tokia diena supažindins su Papeete ir leis mėgautis vietiniu gyvenimu.
 • Moorea - atostogaujant Moorea saloje, geriausia užsisakyti ekskursiją, kurios metu profesionalus gidas supažindins jus su salos istorija, kultūra, menais, amatais bei parodys gražiausias Moorea vietas. Turo metu: aplankysite Kuko ir Opunohu įlankas, ananasų laukus, vaisių sulčių gamyklą, marae (šventus paminklus), le Belvedere vietą salos stebėjimui, Tiki kaimelio teatrą bei „Petit Village“ prekybos centrą, kuriame galima nusipirkti tradicinių suvenyrų.
 • Fakarava yra didžiausia Motinos Gamtos šventovė. Šis saugomas koralų atolas yra daugelio retų paukščių, augalų ir vėžiagyvių gamtos rezervatas. Kaip ir daugelis Tuamotu atolų, Fakarava yra viena geriausių nardymo vietų pasaulyje. Yra dvi žymios perėjos, kurios patenka į marias. Pirmasis yra Garuae perėja, esanti šiaurinėje pusėje, kuri yra plačiausia laivybos perėja Prancūzijos Polinezijoje. Antrasis yra Tumakohua perėja, esanti pietinėje pusėje. Šioje perėjoje yra siauras povandeninis slėnis, žinomas kaip Ryklio skylė, kuriame gausu citrininių, baltagalvių ir kūjagalvių ryklių.
 • Nuku Hiva - aplankykite įspūdingus Vaipo krioklius ir Cascade Tevaipo, kuris yra vienas aukščiausių pasaulyje krioklių, aukštis siekia 335 metrų. Pasivaikščiokite po juodo smėlio paplūdimius, pasigrožėkite milžinišku ceremonijų kompleksu Piki Vehini mieste arba leiskitės į nuotykius visureigio ekskursijoje po uolėtą salą.
 • Rangiroa tikriausiai yra didžiausias natūralus akvariumas pasaulyje. Turėtume būti dėkingi, kad gamta sukūrė šį rojų prieinamą. Vieta pasižymi didele, gausia lagūna, todėl turėtų būti kiekvieno mėgėjiško ar profesionalaus naro sąrašo viršuje. Šiame nuošaliame koralų atole nėra kylančių kalnų viršūnių ar plačių slėnių, būdingų kitoms Taičio saloms. Vietoj to, Rangiroa didžiulės mėlynos lagūnos perimetrą juosia suplotos salelės ir plonos smėlio juostos. Šis atolo formavimas suteikia jums unikalią galimybę mėgautis nesibaigiančiais horizontais iš abiejų pusių. Rangiroa vietine kalba reiškia „didžiulis dangus“, kas jūsų vaizduotei leis suprasti, kokia tai vieta.
 • Raiatea yra turtinga kultūrine ir istorine prasme. Manoma, kad tai yra originali Polinezijos gimtinė, ši legendinė sala yra slaptas senovės mitų ir paslėptų šventyklų sodas. Jos unikalus ir žavus paveldas suteikia Raiatea salai intriguojančią vietos pojūtį. Sala dalijasi savo plačia lagūna ir aplinkiniu koraliniu rifu su seserine Taha'a sala. Dėl šios centrinės vietos ir didelės saugomos lagūnos Raiatea yra viena geriausių salų Prancūzijos Polinezijoje buriavimui, giliavandenei žvejybai ir nardymui.
 • Bora Bora – šiame rojaus kampelyje praleisite net dvi dienas. Patariame išsinuomoti dviratį ir apvažiuoti juo aplink Bora Bora pagrindiniu keliu, supančiu visą salą. Verta ilgiau sustoti ar net pasidaryti pikniką Matira kyšulyje – piečiausia vieta pagrindinėje Bora Bora saloje, kurios vakarinį krantą nusėję vieši balti paplūdimiai. Kilkite į Otemanu kalną (727 m) savarankiškai ar su gidu, pamatykite mistiškuosius Marae paminklus, Bora Boroje rasite net apie 40 atvirų paminklų, kurie vis dar stūkso ir gaubia mįslingą praeities paslaptį. Vaitapėje galima pasižvalgyti po vietines prekyvietes. Patartina aplankyti „Boutique Gauguin“ parduotuvėlę, kurioje rasite meniškų dirbinių iš medžio ir kriauklių. Juodųjų perlų ūkis – čia pamatysite, kaip ištraukiamos austrės, kuriose susikaupę itin brangūs juodieji perlai ir visa kita, kas su jais susiję. Taip pat galima susiorganizuoti panėrimą į vandenį ir savojo perlo radimą. Pasimėgaukite SPA procedūromis, dažniausiai parenkama ir itin egzotiška aplinka kaip paplūdimys, pavėsis po palmėmis ar vidinis spa su stikliniu dugnu į vandenyną.

Datos ir kainos:

Keliautojų skaičius:
Orientacinis kainų grafikas
Šiame grafike pateikiama mažiausia kaina kelionei žmogui 2 suaugę. Kainos grafike atnaujinamos kelis kartus dienoje. Kainas patikrinsime Jums pasirinkus dominančią datą.

Į kainą įskaičiuota:

 • 10 naktų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje Oceania cruises Regatta laive;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive 4 restoranuose su atviru laikų pasirinkimu;
 • Belaidžio interneto prieiga;
 • Medvilniniai rankšluosčiai, chalatai ir šlepetės;
 • Nemokamas kambarių aptarnavimas 24 valandas per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai);
 • 400 USD – kreditų ekskursijoms krante;
 • Kajutėms su balkonu „Concierge“ papildomai įskaičiuota: Išplėstas pietų ir vakarienės aptarnavimo kambariuose meniu iš Didžiojo valgiaraščio, NEMOKAMA skalbimo paslauga – iki 3 maišų vienai kajutei, nemokamas šampano butelis pasveikinimui laive, Prioritetinė internetinė specialių restoranų rezervacija, nemokama batų valymo paslauga, Neribotas įėjimas į „Aquamar Spa Terrace“;
 • Gėrimų paketas, suteikia keleiviams teisę pietų ir vakarienės metu nemokamai gauti aukščiausios kokybės šampanų ir vynų bei daugiau nei 20 rūšių amerikietiško ir tarptautinio alaus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai nuo 1600 EUR/asm;
 • Atvykus išplaukimo dieną, pervežimas oro uostas – laivas – 80 EUR/asm į vieną pusę;
 • Papildomos nakvynės prieš/ po kruizo;
 • Arbatpinigiai personalui – nuo 460 EUR/2asm;
 • Miestų lankymas;
 • Ekskursijos ar savarakiškas uostų lankymas;
 • Laivo paslaugos/pramogos: SPA, gėrimų paketai, kazino, internetas, žaidimų automatai, skalbimo, fotografo paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.
Keliaujant į Prancūzijos Polineziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kelionės organizatorius “Aza tours”
Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Čia pateikiama kaina atnaujinama 1 kartą per savaitę. Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Viešbutis Oceania Nautica 5*

Nautica buvo atliktas neprilygstamas atnaujinimo procesas, todėl 2020 m. birželio mėn. jis pasirodė kaip visiškai naujas ir moderniausias laivas. Laive jūsų laukia prabanga, įskaitant geriausius patiekalus jūroje. Vieninteliais 684 keleiviais rūpinasi 400 gerai apmokytų aukščiausio, asmeninio lygio darbuotojų. Visas laivas spinduliuoja šiluma, kuri labiau primena privatų klubą. Nors standartai yra ypač aukšti, atmosfera visame pasaulyje yra atpalaiduojanti. Taigi galite palikti vakarinę suknelę namuose.

Oceania Nautica Kruizas
Prancūzijos Polinezija
Kas įskaičiuota?
Kaina asmeniui:
2710
Kaina visiems: 5420 €

regione siūlome

Panašūs pasiūlymai

Graikija, Rodo sala 2024 Gegužė - Spalis POILSIS ANT JŪROS KRANTO
Turkija, Antalijos regionas 2024 Balandis - Lapkritis POPULIARIAUSIAS PASIRINKIMAS TARP ŠEIMŲ
Ispanija, Tenerifė 2024 Kovas - Balandis
Turkija, Antalijos regionas 2024 Balandis - Lapkritis