7 naktų kruizas su MSC SEAVIEW, aplankant Kanus, Romą, Palmą Maljorką ir kitus uostus iš Barselonos

2024.08.03 ir daugiau datų
Kas įskaičiuota
Nuo 1303 €

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins

 • Pasitikite vasarą pažindami gražiausias Viduržemio jūros vietas;
 • Vienos kelionės metu aplankykite net 3 skirtingas šalis ir 6 skirtingus miestus;
 • Mėgaukites vandens pramogomis, profesionalių muzikantų ir šokėjų pasirodymais, gyvo garso koncertais ir išskirtinai šiam kruizui sukurtu šventiniu meniu restoranuose;
 • Atvykimas ir išvykimas iš nuostabaus uostamiesčio – Barselonos, kur galite praleistas papildomas dienas prieš ar po kruizo. Čia plankykite įdomiausias ir gražiausias Barselonos vietas: A.Gaudi suprojektuotą Šventosios Šeimos bažnyčią (Sagrada Familia), ant Mondžuik kalno pasigrožėkite Barselonos panorama, susipažinkite su pagrindine miesto gatve - Las Ramblas bei Katalonijos aikšte.
 • Kanai - garsiausią Prancūzijos Rivjeros miestą. Laivas sustos beveik miesto centre, tad nesunkiai pasieksite visas žymiausias miesto vietas - istorinį Le Suquet rajoną, palmių šešėlyje skęstanti La Croisette promenadą, Festivalio rūmus ir garsujį pėsčiųjų taką su žvaigždžių rankų atspaudais, senąjį uostą.
 • Genuja - tai platus miestas, kuris yra Genujos įlankoje, Ligūrijos jūroje. Mieste galite pasivaikščioti pėstute ar apvažiuoti ekskursiniu autobusu. Pagrindinės aikštės Piazza akcentas yra didelis puošnus fontanas. Aplink fontaną yra daug svarbių pastatų, tarp jų - Dogų rūmai, Carlo Felice teatras, Genujos vertybinių popierių birža ir Galleria kunigaikščio rūmai.
 • La Spezija - šią dieną leiskitės į kelionę, tapsiančia penu akims ir sielai. Plaukite valtimi po vieną įstabiausių regionių raižytoje Italijos Rivjeros pakrantėje – Cinque Terre, kurią sudaro 5 miesteliai. Šios gyvenvietės įsikūrusios tiesiai ant vaizdingų Ligūrijos jūros pakrantės skardžių. Cinque Terre kaimai sausumos keliais nėra pasiekiami – tik valtimis arba pėsčiomis, kas daro šį regioną unikaliu.Cinque Terre žmonės tradiciškai verčiasi žvejyba, pakrančių terasose augina vynuoges ir alyvuoges,gamina vyną. Plaukdami grožėkitės pakrantėse įkurtų gyvenviečių panorama lyg pro rakto skylutę žvilgčiojant į vietinių kasdienio gyvenimo akimirkas.
 • Čivitavekija (Roma) - sustojus šiame mieste labai rekomenduojame traukiniu pasiekti Romą ir susipažinti su šiuo didžiu miestu. Tai didžiausias miestas Italijoje taip pat Roma yra Italijos sostinė nuo 1870m. Miestas yra didelis turistų traukos centras, nes turi daug antikinių ir viduramžių paminklų taip pat turtingus muziejus. Šis miestas garantuoja nepamirštamus įspūdžius.
 • Palma Maljorka - siūlo tobulą pajūrio poilsio kultūros derinį. Čia yra gotikinė La Seu katedra pastatyta mečetės vietoje iš smiltainio, verta aplankyti gotikinę Belverio pilį esančią ant kalvos Verta dėmesio Šv. Eulalijos bažnyčia. Erdvi gotikinė bazilika buvo pastatyta arabų muilo fabriko vietoje. Mėgstantiems poilsį prie jūros tinkama vieta yra netoli Miro fondo - Kala Majora. Tarp kitų paplūdimių - Palmos ir Arenalo paplūdimiai.

Datos ir kainos:

Keliautojų skaičius:
Orientacinis kainų grafikas
Šiame grafike pateikiama mažiausia kaina kelionei žmogui 2 suaugę. Kainos grafike atnaujinamos kelis kartus dienoje. Kainas patikrinsime Jums pasirinkus dominančią datą.

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 naktų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Aptarnavimo mokestis laive (arbatpinigiai personalui);
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu); Vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai nuo 200 EUR/asm;
 • Savarankiškas nuvykimas iki uosto;
 • Ekskursijos ar savarakiškas uostų lankymas;
 • EASY PLUS gėrimų paketas laive 320 EUR (gaivieji, pilstomas vynas, alus, klasikiniai kokteiliai, stiprieji gėrimai) eur/2asm;
 • Laivo paslaugos/pramogos: SPA, gėrimų paketai, kazino, internetas, žaidimų automatai, skalbimo, fotografo paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.
Keliaujant į Ispaniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kelionės organizatorius “MSC cruises”
Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Čia pateikiama kaina atnaujinama 1 kartą per savaitę. Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Viešbutis MSC SEAVIEW

„MSC Seaview“ išsiskiria tuo, kad laive nėra ribos tarp laivo ir išorinio pasaulio, kad pajustumėte kuo daugiau erdvės ir galėtumėte susilieti su jūra. Laivo išorinis ratas yra unikali pajūrio promenada, kurioje galite atsigerti kavos, įkvepiant gaivaus jūros dvelksmo, pagaudyti saulės spindulius ar tiesiog pasivaikščioti. Taip pat galite mėgautis nuostabiais vaizdais iš dviejų aukštų stiklo sienų atrijų ir panoraminių liftų.

Techniniai duomenys: laivo ilgis: 323 m., tonažas: 153,516 t., Denių skaičius: 19; keleivių skaičius: 5179.

 

 

MSC SEAVIEW kruizas
Ispanija
Kas įskaičiuota?
Kaina asmeniui:
1303
Kaina visiems: 2606 €

regione siūlome

Panašūs pasiūlymai

Graikija, Rodo sala 2024 Rugsėjis - Spalis POILSIS ANT JŪROS KRANTO
Turkija, Antalijos regionas 2024 Liepa - Lapkritis POPULIARIAUSIAS PASIRINKIMAS TARP ŠEIMŲ
Ispanija, Tenerifė 2024 Spalis - 2025 Balandis
Turkija, Antalijos regionas 2024 Liepa - Spalis