17 dienų šiaurės kruizas, aplankantis Grenlandiją ir Islandiją

2024.07.28 ir daugiau datų
Kas įskaičiuota
Nuo 1969 €

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins

 • Atkreipiame jūsų dėmesį, kad 2024.08.13 d. maršrutas yra toks pat tik skiriasi uostų eiliškumas: Soutamptonas - Falmoutas - Kobas – diena jūroje - diena jūroje - diena jūroje - Kvakorto - Nanortalikas - diena jūroje - diena jūroje - Reikjavikas - Isafjorduras - Akureyris - diena jūroje - diena jūroje - diena jūroje – Soutamptonas
 • Neapsakomo grožio kruizas su Premium klasės kruizine kompanija Princess, kuri pasiūlys aukščiausios klasės aptarnavimą, maistą ir pramogas.
 • Vienos kelionės metu aplankykite tokias tolimas ir atšiaurias vietas kaip Islandija ir Grenlandija, taip pat pasigrožėkite Airijos ir Jungtinės Karalystės miestais.
 • Caribbean Princess 5* laivas – sveikina jus laive ir leidžia pasijusti kaip namie. Laive rasite daugybę variantų, kad jūsų diena būtų maloni. Atraskite sporto pasiūlymus, leiskite sau pasilepinti SPA centre, mėgaukitės įvairiais baseinais ir sūkurinėmis voniomis arba skaitykite gerą knygą saulės terasoje. Restoranuose galite rinktis iš įvairių pasiūlymų ir rasti kažką kiekvienam skoniui.
 • Šia kelionę rekomenduojame mėgautis kajutėse su balkonu, nes atsiveriantys vaizdai užgniaužia kvapą, plaukiant laivui galite mėgautis jūros ošimu ir grynu oru kajutėje.
 • Atvykimas ir išvykimas iš Sautemptono uosto. Jus pasitiks vairuotojas ir perveš tiesiai į uostą. Norintys gali atskristi iš vakaro ir likti vienai nakčiai Londone prieš kruizą.
 • Falmautas, Jungtinė karalystė - Anglijos pietvakarių kraštas, apipintas legendomis ir istorija. Tintagel pilis Kornvalyje yra tradicinė karaliaus Artūro gimtinė. Falmautas, kuris gali pasigirti puikiu giliavandeniu uostu – trečiu pagal dydį pasaulyje – dalijasi spalvinga Kornvalio pakrantės laivų istorija. Kornvalis yra vaizdinga Anglijos pakrantė su įstabiais jūros vaizdais, vaizdingais uostais ir žalių laukų bei gyvatvorių kraštovaizdžiu, nuostabiais kaimais ir žemomis granitinėmis sodybomis.
 • Kobas, Airija - 7 amžiuje St. Fin Barre įkurtas Korkas yra jūsų vartai į romantiškąją Airiją. Pasivaikščiokite siauromis kaimo gatvelėmis arba pamatykite Kilarnio ežerus. Drąsus lankytojas gali pereiti siaurus Blarnio pilies perėjimus ir pabučiuoti Blarnio akmenį. Regionas aplink Korką taip pat yra viena iš tankiausių priešistorinių paminklų Vakarų Europoje. Šioje žemėje, kurioje pasakos ir faktai susilieja ir virsta folkloru, netoli Korko gyveno mitologinė „Tuatha De Danaan“ magiškų galių turinti rasė, kuri buvo nustumta po žeme užkariaujančių keltų.
 • Akureyris, Islandija - miestas yra vartai į garsiąją „Ugnies ir ledo žemę“ – dramatišką Islandijos kraštovaizdį, kuriame gausu ugnikalnių kraterių, užgesusių lavos ežerų ir didingų krioklių. Akureyri lankytojai sunkiai suvokia faktą, kad miestas yra tiesiai po poliariniu ratu. Klimatas čia vidutinio klimato: gėlės užpildo namų langus, o medžiai rikiuojasi tvarkinguose, prižiūrėtuose gatvėse. Dėl švelnaus klimato Akureyrio botanikos soduose gyvena daugiau nei 2000 floros rūšių iš viso pasaulio – visos išgyvena be šiltnamių. Nenuostabu, kad islandai Akureyrį vadina maloniausiu miestu visoje saloje.
 • Isafjorduras, Islandija - Ísafjorduras miestas yra Vakarų fiordų pusiasalio savivaldybės centras. Vakarų fiordai yra rečiausiai apgyvendintas Islandijos regionas, kuriame gyvena 9600 gyventojų 9520 km plote. Isafjorduras (3500 gyventojų), kuris anksčiau buvo vienas iš pagrindinių Islandijos prekybos postų, 1886 m. buvo suteiktas savivaldybės statusas. Kai kurie seniausi ir geriausiai išsilaikę Islandijos pastatai, datuojami XVIII a.. Mieste vis dar vystoma žvejyba. Mieste taip pat klesti energinga ir įvairi kultūrinė ir meninė sritis. Iš trijų pusių Ísafjordurą supa kalnai, o iš kitos – jūra. Senovinę Eyri miesto centro gyvenvietę supa siauras Skutulsfjordur fiordas, kuris uostą saugo
  bet kokiu oru.
 • Reikjavikas, Islandija - Islandija yra ugnikalnių ir ledynų, lavos laukų ir žalių ganyklų, verdančių terminių šaltinių ir ledo šaltų upių, kuriose knibžda lašišų, šalis. Šiame nepaliestame demi rojuje taip pat gyvena labai sena ir sudėtinga kultūra. Šiauriausia pasaulio sostinė Reikjavikas buvo įkurta 874 m., kai Ingolfuras Arnarsonas išmetė medinius stulpus į jūrą, pažadėdamas įsikurti ten, kur stulpai išplauti į krantą. Šiandien Islandija yra tarptautinis prekybos centras, kuriame gyvena viena technologiškai moderniausių visuomenių pasaulyje. Reikjavikas yra vartai į Islandijos gamtos stebuklus – nuo ledo laukų iki terminių baseinų. Saloje vyksta nuolatinis transformacijos procesas, panašiai kaip ir jos visuomenė, kurioje Šiaurės tradicijos derinamos su sudėtingomis technologijomis.
 • Kvakortas, Danija (Grenlandija) - Jei esate patyręs keliautojas, mėgstantis šiuolaikinio turizmo nevaržomas vietas, Kvakortas jums patiks. Kvakortas Grenlandijos kalba reiškia „Baltieji rūmai“, o šis mažas miestelis, turintis apie 3400 gyventojų, yra Pietų Grenlandijos kultūros ir prekybos centras. Inuitai, o vėliau europiečiai patraukė į šią vietą daugiau nei prieš 200 metų, juos suviliojo jūros žinduolių, kurie vasarą klesti jūros vandenyse, turtai. Klimatas yra labai nenuspėjamas. Vasaros temperatūra paprastai lyginama su vasaros temperatūra Šiaurės Europoje, tačiau orai kinta net vasarą. Žiemą Qaqortoq dažnai izoliuojamas žiemos jūros ledo ir pasiekiamas tik lėktuvu arba sraigtasparniu. Atšiaurus kraštovaizdis ir atšiauresnis klimatas padėjo išsaugoti tradicinę
 • Grenlandijos kultūrą – šioje unikalioje vietoje vis dar gerbiami šimtamečiai inuitų medžioklės, baidarių ir žvejybos įgūdžiai. Organizuotų ekskursijų į Qaqortoq krantą tam tikrose kelionėse gali nebūti, tačiau miestą lengva apžiūrėti savarankiškai. Laivo sustojimas pačiame mieste suteikia galimybę pasivaikščioti gatvėmis, aplankyti nedidelį vietos muziejų, pabendrauti su vietos gyventojais, nusipirkti suvenyrinį pašto ženklą pašte ir galbūt įsigyti inuitų rankdarbį kaip atminimą iš unikalių planetos bendruomenių.
 • Nanortalikas, Grenlandija - grenlandiškai reiškia „meškos vieta“. Šio nepaprasto ir izoliuoto uosto vasarotojai gali pastebėti baltuosius lokius ant jūroje tekančio ledo. Šiuose jūriniuose vandenyse taip pat gausu ruonių ir mažųjų kuprotųjų banginių, kuprotųjų banginių. Pakrantėje ryškiai nudažyti mediniai namai susitelkę į uolėtą pusiasalį uoste. Kraštovaizdį supa įspūdingi rieduliai, o uostą supa kalnai. (Nanortaliką gerai žino elitiniai pasaulio alpinistai.) Aplinkiniame kaime gausu griuvėsių vikingų sodybų ir senovinių inuitų vietų. Uostas buvo įkurtas 1797 m. kaip Danijos banginių medžioklės stotis. Šiandien Nanortalikas yra žvejybos uostas, o daugelis žmonių yra tradiciniai ruonių medžiotojai.

Datos ir kainos:

Keliautojų skaičius:
Orientacinis kainų grafikas
Šiame grafike pateikiama mažiausia kaina kelionei žmogui 2 suaugę. Kainos grafike atnaujinamos kelis kartus dienoje. Kainas patikrinsime Jums pasirinkus dominančią datą.

Į kainą įskaičiuota:

 • 17 dienų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje Princess Caribbean laive;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive 4 restoranuose su atviru laikų pasirinkimu;
 • Nemokamas kambarių aptarnavimas 24 valandas per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai);
 • Atvykus išplaukimo dieną, ir išvykstant iš karto po kruizo - pervežimas oro uostas – laivas – oro uostas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai nuo 400 EUR/asm su vienu persėdimu;
 • Papildomos nakvynės prieš/ po kruizo pagal poreikį;
 • Arbatpinigiai personalui – nuo 612 EUR/2asm mokamas laive;
 • Miestų lankymas;
 • Ekskursijos ar savarakiškas uostų lankymas;
 • Laivo paslaugos/pramogos: SPA, gėrimų paketai, kazino, internetas, žaidimų automatai, skalbimo, fotografo paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.
Keliaujant į Islandiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kelionės organizatorius “Aza tours”
Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Čia pateikiama kaina atnaujinama 1 kartą per savaitę. Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Viešbutis Caribbean Princess

Įspūdingi nuotykiai laukia atnaujintame laive "Caribbean Princess". Nuo kajučių, kuriose galima ramiau miegoti, iki begalės viliojančių naujų restoranų, naujai perkurtos "Reef Splash Zone" zonos vaikams ir šeimoms bei kitų patobulinimų.

 

 

 

 

 

 

Caribbean Princess Grenlandijos ir Islandijos Kruizas
Islandija
Kas įskaičiuota?
Kaina asmeniui:
1969
Kaina visiems: 3938 €

regione siūlome

Panašūs pasiūlymai

Graikija, Rodo sala 2024 Gegužė - Spalis POILSIS ANT JŪROS KRANTO
Turkija, Antalijos regionas 2024 Balandis - Lapkritis POPULIARIAUSIAS PASIRINKIMAS TARP ŠEIMŲ
Ispanija, Tenerifė 2024 Kovas - Balandis
Turkija, Antalijos regionas 2024 Balandis - Lapkritis