12 dienų kruizas Aliaskoje iš San Francisko, aplankantis ledynus, gražiausius miestus bei stebint laukinės gamtos grožį

2024.06.03 ir daugiau datų
Kas įskaičiuota
Nuo 1224 €

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins

 • Datos tokiam pačiam kruizui, plaukiančiam atvirkštine tvarka: 2024.05.13 – 24; 2024. 07. 15 – 26; 2024.08.05 – 16.
 • Įspūdinga kelionė 5* kruizu Carnival Miracle laivu;
 • Vienos kelionės metu aplankykite 4 Aliaskos miestus, ledyną ir Britiškąją Kolumbiją Kanadoje;
 • Mėgaukites vandens pramogomis, profesionalių muzikantų ir šokėjų pasirodymais, gyvo garso koncertais ir aukštos klasės maistu restoranuose;
 • Iš arti pamatysite vieną įspūdingiausių Aliaskos fjordų, išsiskiriantį savo siaurumu ir gilia įlanka - Tracy Arm;
 • Atvykimas ir išvykimas iš San Francisko, JAV. San Franciskas – tai yra vienas iš gražiausių JAV miestų ir Šiaurės Kalifornijos brangakmenių įsikūrusių palei vandenyną ir kalnus. Miestas yra pilnas istorijos, puikių apylinkių, parkų, paplūdimių, muziejų ir daugybe pramogų , todėl rekomenduojame jame pabūti bent dieną ar dvi prieš išplaukiant kruizu.
 • San Franscikas – savarankiškai aplankykite žymiausias miesto vietas tokias kaip „Fisherman's Wharf“. Žymiojoje prieplaukoje,leiskitės į kruizą įlankoje. Pakeliui į Sausalitą atsivers puikūs vaizdai tiek į „The Golden Gate bridge“ (auksinių vartų tiltą), tiek į Alkatraso salą. Po pasiplaukiojimo prieplaukoje papietaukite viename iš vietinių restoranėlių, parduodančių krabų ir moliuskų sriubas, išskobtuose raugintos duonos kepaliukuose. Toliau tęskite apžvalgą mieste ir pamatykite Auksinių vartų tiltą, Sąjungos aikštę, kinų kvartalą ir Nobo kalvą. Norintiems pasyvesnio poilsio, siūlome atsipalaiduoti plačiuose smėlio paplūdimiuose, įmerkus kojas į vandenyną.
 • Ketčikanas, Aliaska - įsikūręs prie piečiausio įėjimo į Aliaskos Vidinę perėją – vandens kelių tinklą, kuris teka per vieną iš nuostabiausių pasaulio dykumų. Ketčikanas geriausiai žinomas dėl trijų dalykų: šviežios lašišos, idiliškų peizažų ir neįtikėtinai turtingos gamtos. Populiariausios Ketčikano lankytinos vietos yra kompaktiškoje vietovėje, todėl galite kelias valandas pasivaikščioti ir pamatyti visas svarbiausias Ketčikano vietas. Be to, turėsite laiko ir nusipirkti Aliaskos suvenyrų. Apsilankykite Erelių parke Šiame mažame parke yra didžiulis raižytas erelis. Ar žinojote, kad Ketčikanas yra pasaulio lašišų sostinė? Jei lankysitės vasarą, pamatysite daugybę lašišų, plaukiančių prieš srovę neršti. Štai kodėl vienas geriausių užsiėmimų yra leistis į lašišų žvejybos turą! Totemo paveldo centras yra tlingitų, haidų ir tsimšianų tautų totemų polių saugykla. Lauke yra keletas Totemo stulpų, bet daug daugiau muziejaus viduje.
 • Džiuno, Aliaska - Aliaskos valstijos sostinė taip pat yra vienas gražiausių jos miestų ir viena iš labiausiai lankomų bendruomenių valstybėje. Džuno miesto centras puikiai įsitaisęs tarp Džuno kalno, Robertso kalno ir Gastineau kanalo. Tai siaurų gatvelių labirintas, einantis pro naujų konstrukcijų, senų vitrinų ir nuostabių namų su XIX amžiaus pradžios architektūra iš miesto aukso gavybos laikų. Pakrantėje šurmuliuoja kruiziniai laivai, žvejų laivai ir plūduriuojantys lėktuvai. Iš kruizinių laivų uosto lengvai nueisite iki daugelio pagrindinių Džuno lankytinų vietų, įskaitant Valstybės Kapitolijaus pastatą, Šv. Mikalojaus rusų stačiatikių bažnyčią, kelis muziejus ir istorinę South Franklin gatvę. Taip pat netoliese yra Džuno turistinis centras su visa reikalinga informacija, ekranais ir pėsčiųjų kelionių žemėlapiais po miestą.
 • Skagvėjus Aliaskoje, kuriame gyvena šiek tiek daugiau nei 1100 gyventojų, yra šiauriausiame Vidaus perėjos taške Pietryčių Aliaskoje. Gatvės yra išklotos mediniais lentų takais, o aplink restauruoti pastatai, kurie atrodo taip pat, kaip prieš 100 metų. Skagvėjaus istorija ir įspūdinga gamta sukuria neprilygstamas ekskursijų ir poilsio galimybes. Apsilankykite patys arba rinkitės iš įvairių komercinių kelionių. Bet kuriuo atveju būsite gausiai apdovanoti lankytinomis vietomis ir veikla. Čia pilna puikių restoranėlių, gausių parduotuvių, išskirtinių pramogų ir trijų labai puikių muziejų. Daugelis menininkų sukūrė namus savo darbais. Poilsiui skirti du parkai, taip pat rasite muziejų, galite pasimėgauti žvejyba, žygiais pėsčiomis, pasiplaukiojimu valtimis, čiuožimu ant ledo, slidinėjimu ir sniego motociklais. Dalis Skagvėjaus miesto centro buvo paskirta Klondaiko aukso karštinės nacionalinio istorinio parko padaliniu, tad tikrai rasite labai įdomių vietų ir faktų, kurias norėsis aplankyti.
 • Nuo Icy Strait Point atidarymo 2004 m. Hoonah miestelis pritraukė daugiau lankytojų, ypač tų, kurie atvyksta kruiziniu laivu. Uosto centras yra aplink restauruotą lašišų konservų fabriką, kuriame dabar yra muziejus, vietinės meno ir amatų parduotuvės, restoranai ir XX a. ketvirtojo dešimtmečio vidurio konservų gamyklos ekspozicija. Mieste yra didžiausias ir aukščiausias pasaulyje 1624 metrų ilgio nusileidimas lynu su 396 metrų vertikaliu kritimu – jaudinantis pasivažinėjimas, iš kurio atsiveria fantastiški vaizdai į aplinkinius kalnus ir vandenyną. Jei ieškote kitų būdų pasigrožėti panoraminiu vaizdu nuo kalno viršūnės, pasikelkite keltuvu į kalnus, kad galėtumėte ramiai vaikščioti ir apžiūrėti nuostabias vietas. Lediniame sąsiaurio taške yra keli restoranai, kuriuose lankytojai gali pavalgyti ką tik sugautų jūros gėrybių gėrėdamiesi pakrantės vaizdais. Icy Strait Point siūlomos įvairios ekskursijos, pradedant Aliaskos vietinių šokių pasirodymais ir baigiant meškų stebėjimu ir banginių stebėjimu.
 • Praplaukimas Tracy Arm fjordu. Viena įspūdingiausių kruizinių kelionių vietų žemėje, Tracy Arm fjordas iš tikrųjų sudarytas iš dviejų atskirų fiordų. Kiekvienas fiordas yra daugiau nei 48 kilometrų ilgio, o penktadalis jų ploto yra padengtas ledu. Dėl daugybės krioklių, milžiniškų slenkančio ledo gabalų ir daugybės vietinių laukinių gyvūnų nesinorės net mirksėti, kad nepraleistumėte nei vieno iš gamtos stebuklų.
 • Princo Ruperto, Britiškoji Kolumbija - tikriausiai šį miestą apibūdintume kaip šiek tiek labiau atsipalaidavusį, mažiau judrų nei kitos vietos dėl savo slapyvardžio: „Vaivorykštės miestas“. Tai gali būti labiau susiję su klimatu, tačiau pavadinimas atliepia ir svetingumą, nuostabią gamtą, kad ir šiek tiek drėgną, bet tyrą orą. Neapsakomo grožio ir didybės vietinė laukinė gamta, grizliai, kuprotieji banginiai ir ereliai tik patvirtina, kad miestas turi karališką kilmę. Vietiniai muziejai yra dar viena vieta, kur galima pajusti vietovę, nesvarbu, ar tai menas, kultūra ar, tarkime, geležinkeliai. Ir būtinai užsukite į vietines parduotuves, taip pat restoranus, kurie didžiuojasi galėdami tiekti šviežiai pagautus vietinius skanėstus.

Datos ir kainos:

Keliautojų skaičius:
Orientacinis kainų grafikas
Šiame grafike pateikiama mažiausia kaina kelionei žmogui 2 suaugę. Kainos grafike atnaujinamos kelis kartus dienoje. Kainas patikrinsime Jums pasirinkus dominančią datą.

Į kainą įskaičiuota:

 • 11 naktų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje Carnival Miracle laive;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu); Vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai nuo 1200 EUR/asm;
 • Savarankiškas nuvykimas iki uosto ir iš uosto;
 • Papildomos nakvynės prieš/ po kruizo;
 • Arbatpinigiai personalui – nuo 384 EUR/2asm;
 • Miestų lankymas;
 • Ekskursijos ar savarakiškas uostų lankymas;
 • Laivo paslaugos/pramogos: SPA, gėrimų paketai, kazino, internetas, žaidimų automatai, skalbimo, fotografo paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kelionės organizatorius “Aza tours”
Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Čia pateikiama kaina atnaujinama 1 kartą per savaitę. Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Viešbutis Carnival Miracle

Taip pat žinomas kaip kruizų inžinerijos stebuklas. Iš 80 % kajučių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į jūrą, dauguma jų turi savo balkonus . 9 aukštų Metropolis su rubino raudonumo stikliniu stogu nepalieka abejingų. Nuostabūs restoranai, ypatingas aptarnavimas ir daugybė pramogų paverčia viešnagę šiame plūduriuojančiame atostogų kurorte tikrai nepakartojama.

Carnival Miracle Aliaskos Kruizas
JAV
Kas įskaičiuota?
Kaina asmeniui:
1224
Kaina visiems: 2448 €

regione siūlome

Panašūs pasiūlymai

Graikija, Rodo sala 2024 Gegužė - Spalis POILSIS ANT JŪROS KRANTO
Turkija, Antalijos regionas 2024 Balandis - Lapkritis POPULIARIAUSIAS PASIRINKIMAS TARP ŠEIMŲ
Ispanija, Tenerifė 2024 Kovas - Balandis
Turkija, Antalijos regionas 2024 Balandis - Lapkritis