atostogos@kelioniuakademijas
tel 8 700 11 007
atostogos@kelioniuakademijas
tel 8 700 11 007

Turkija. Poilsinės kelionės į Turkiją

Turkija  – tikrų tikriausias antikos lobynas: daugybė šventyklų, amfiteatrų, kapaviečių, mečečių, tiltų, tvirtovių ir pilių. Šalies gamta yra nepaprasto grožio, klimatas puikus, beveik ištisus metus šviečia saulė, o jūra vilioja poilsiautojus iš viso pasaulio. Turkijoje aukšto lygio viešbučiai ir paplūdimiai, vandens sporto centrai, golfo laukai, įdomios išvykos jachtomis, daug pramogų vaikams, nuostabi nacionalinė virtuvė ir įspūdingas naktinis gyvenimas kurortuose – šioje šalyje kiekvienas praleis nepakartojamas atostogas!

Turkija valstybė pietvakarių Azijoje, kurios nedidelė dalis teritorijos (Trakija) yra Europoje, o likusi dalis (Anatolija) Azijoje. Ribojasi su Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanu ir Iranu rytuose, Iraku ir Sirija pietuose, Graikija ir Bulgarija vakaruose. Iki 1922 m. Turkija buvo vadinama Osmanų imperija. Nuo Europos ją skiria du siauri sąsiauriai. Šiandien ji yra respublika, kurioje susipynusios islamo ir Vakarų tradicijos. Gyventojų daugumą sudaro turkai musulmonai, nors šalyje nėra patvirtinta oficialios religijos. Klimato ir gamtovaizdžio įvairovė patraukli turistams. Auginama įvairios žemės ūkio kultūros, šalis visiškai apsirūpina maisto produktais.

SKRYDŽIAI Į ANTALIJĄ

Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo balandžio iki lapkričio mėn.Kurortai: Kemeras,  Antalija,  Alanija,  Sidė,  Belekas.

Poilsinės kelionės į Antaliją su TEZ TOUR nuo
303 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Novaturu nuo
285 €
Viešbučiai ir kainos

Kemeras – iki Antalijos oro uosto 120 km. Trukmė 2 val. Kurortas, kurio paplūdimiai apsupti pušų, alyvmedžių ir palmių plantacijų. Šiuolaikiniai viešbučiai ant jūros kranto suteikia puikią galimybę sveikam ir nerūpestingam poilsiui. Vandens sporto mėgėjus sudomins įvairios vandens sporto rūšys. Kemero kurortas – tikra buriuotojų svajonė. Daugiau»

Antalija - Antalija – pats populiariausias Turkijos kurortas, įsikūręs Viduržemio jūros vakarinėje dalyje. Iki Antalijos oro uosto 15 km. Trukmė 10 min. Jos pakrantė – viena iš ekologiškai švariausių vietų pasaulyje. ~200 km ilgio Antalijos pakrantės nusėta nuostabiais paplūdymiais, bananų plantacijomis ir citrusinių vaisių sodais. Čia yra nuostabių krioklių, uolų, slėnių ir miškų. Kurorto istorinė praeitis byloja apie daugybę seniai išnykusių civilizacijų ir neatskleistų jų paslapčių. Daugiau»

Alanija – iki Antalijos oro uosto 140 km. Trukmė 2 val. ir 30 min. Jaukus kurortas prie Viduržemio jūros. Kurortas įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, apsuptas citrusinių vaisių sodų ir bananmedžių plantacijų. Poilsiautojus čia vilioja švelnus subtropinis klimatas. Vaizdingas uostas, balto smėlio paplūdimys, žydras vanduo ir Toro kalnai, besileidžiantys tiesiai į jūrą, sudaro harmoningą, akiai malonų ansamblį. Daugiau»

Sidė – iki Antalijos oro uosto 60 km. Trukmė 1 val. Nedidelis kurortinis miestelis, įsikūręs šalies pietuose, prie Viduržemio jūros, netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių – Sidos. Lygumų pakrantėje plyti vienos iš seniausių ir įspūdingiausių Turkijos gyvenviečių griuvėsiai, o kaimynystėje stūkso šiuolaikiniai turistiniai kompleksai ir driekiasi nuostabūs smėlio paplūdimiai. Šiandien tai vienas iš gyvybingiausių Pietų Turkijos kurortų. Daugiau»

Belekas – iki Antalijos oro uosto 40 km. Trukmė 1 val. Turkijos pakrantėje pačių prabangiausių ir moderniausių viešbučių centras, ideali vieta mėgstantiems sportą ir aktyvų poilsį. Tai Turkijos kurortas, kuris žavi puikia atmosfera, įdomia architektūra, senovės alsavimu, rytietiško turgaus dvasia ir archeologijos oazėmis. Daugiau»

KURORTAI ANTALIJOJE

SKRYDŽIAI Į MARMARĮ

Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo balandžio iki lapkričio mėn. Kurortai: Marmaris, Fetija.

Poilsinės kelionės į Marmarį su TEZ TOUR nuo
420 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Marmarį su Novaturu nuo
419 €
Viešbučiai ir kainos

Marmaris – iki Marmario oro uosto 10 km. Trukmė 15 min. Tikras Turkijos kurortų perlas, kuris priima svečius iš viso pasaulio ištisus metus. Tarp kitų Turkijos kurortų jis garsėja tuo, kad turi pačią ilgiausią – maždaug 4 kilometrų – krantinę su restoranais, kavinėmis ir klubais, nutolusiais 15–20 metrų nuo vandens. Ypatingo žavesio kurortui teikia kalnai ir nuostabios įlankėlės. Jame sudarytos visos sąlygos vandens sportui ir plaukiojimui jachtomis. Daugiau»

Fetija - iki Marmario  oro uosto 140 km. Trukmė 2 val. Fetija parasparnių mėgėjų susibūrimo vieta. Sklandant parasparniu galima pasigrožėti Fetijos regiono pakrante ir netgi pamatyti legendinę Graikijos salą – Rodą. Mėgstantiems ekstremalius pojūčius siūlomas raftingas kalnų upėmis, pasivažinėjimas visureigiu kalnų keliais, pasiplaukiojimas jūroje sniego baltumo jachta  ar su profesionalaus instruktoriaus priežiūra nėrimas į Viduržemio jūros gelmes pasigrožėti povandeniniu pasauliu. Daugiau»

KURORTAI MARMARYJE

SKRYDŽIAI Į BODRUMĄ

Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo balandžio iki lapkričio mėn.Kurortai Bodrume: Bodrumas, Kušadasis, Didimas, Bitezas, Gumbetas, Jalikavakas, Ortakentas, Torba, Turgutreisas.

Poilsinės kelionės į Bodrumą su TEZ TOUR nuo
396 €
Viešbučiai ir kainos

Bodrumas

Bodrumas - kurortas poilsiautojams gali pasiūlyti visų tipų atostogas – poilsines, kultūrines ir aktyvias. Čia galima rasti prabangių parduotuvių, vietiniais produktais, pavyzdžiui, alyvuogių aliejumi ir vynu, prekiaujančių krautuvių, jaukių restoranų ir aktyvų naktinį gyvenimą. Vakarais malonu pasivaikščioti alėja palei prieplauką arba apsilankyti viename iš daugybės kultūrinių renginių Bodrumo pilyje ar restauruotame 2000 metų senumo amfiteatre. Daugiau»

Kusadasis1 Kušadasis - iki Bodrumo oro uosto 250 km. Trukmė 4 val. daugelis turistų Kušadasį renkasi dėl švelnaus ir pakankamai sauso klimato: čia nuo jūros nuolat pučia lengvas brizas, ir netgi pačiame vasaros įkarštyje nėra alinančio karščio. O taip pat Kušadasyje patrauklios apgyvendinimo ir pramogų kainos. Čia nuostabios diskotekos, barai ir restoranai, veikia du šiuolaikiniai vandens pramogų parkai. Daugiau»

KURORTAI BODRUME

SKRYDŽIAI Į IZMIRĄ

Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo balandžio iki birželio mėn.

Bodrumas

Didimas - iki Izmiro oro uosto 150 km. Trukmė 2 val. ir 20 min. Garsus savo natūraliu ilgu smėlio paplūdimiu. Tai labiausiai į šiaurę nutolęs Bodrumo kurortas. Didimo krantas tapo populiaria atostogų vieta būtent dėl patrauklių ilgų paplūdimių, švarios jūros, išlikusių antikos paminklų ir mikroklimato, dėl kurio šioje vietoje saulėtos dienos skaičiuojamos šimtais, o žiemos būna tokios šiltos, jog leidžia poilsiautojams mėgautis vandens sportu net sausio mėnesį. Daugiau»

Kusadasis1 Kušadasis - i iki Izmiro oro uosto 70 km. Trukmė 1 val. 30 min. Daugelis turistų Kušadasį renkasi dėl švelnaus ir pakankamai sauso klimato: čia nuo jūros nuolat pučia lengvas brizas, ir netgi pačiame vasaros įkarštyje nėra alinančio karščio. O taip pat Kušadasyje patrauklios apgyvendinimo ir pramogų kainos. Čia nuostabios diskotekos, barai ir restoranai, veikia du šiuolaikiniai vandens pramogų parkai. Daugiau»

 

Kelionės kaina nuo: EUR

  • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
  • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
  • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.