Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indijos Himalajai: kalnai ir šventyklos (piligriminė kelionė su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Indijos Himalajai: kalnai ir šventyklos (piligriminė kelionė su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

   

  • Tai nėra įprasta turistinė kelionė, kurioje Jus būnate apsuptas triukšmo ir pramogų. Ši piligriminė kelionė– kupina susikaupimo ir ramybės, gražiausių pasaulio peizažų, įspūdingiausių šventyklų energijos, savęs ieškojimo ir radimo.
  • Tai galimybė prisiliesti prie tūkstantmetinės patirties, apsilankyti seniausiose Indijos šventyklose, susipažinti su jogos mokymu, tradicine vegetarine virtuve, pasisemti įkvėpimo, protiškai pailsėti.
  • Tai kelionė į paslaptingiausius Himalajų kalnus, į vietas, pripildytas žodžiais nenusakoma energija, kur daugybė jogų ir šventųjų keliaudavo praktikuoti ir atgailauti.
  • Aplankysite švenčiausias Himalajų šventyklas: Badrinarajana, Narasimha, Devaprajago bei tikrų jogų ir atsiskyrėlių olas, išvysime ypatingą Gangos garbinimo ceremoniją.
  • Ši kelionė – reta galimybė pažvelgti į save ir pasaulį tikro jogo akimis.

Programa

 • Pavargote nuo kasdienio gyvenimo rutinos ir trokštate atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir mintis? Laikas leistis į nepakartojamą piligriminę kelionę Indijos takais! Čia ne tik susipažinsite su spalvinga Indijos kultūra, bet ir išmėginsite jogą, aplankysite ne vieną piligrimams reikšmingą Indijos kampelį. Juk įspūdingieji Himalajai ne veltui nuo seno vadinami viena energetiškai stipriausių vietų pasaulyje! 

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

  DARIUS KAUNECKAS

  Kelionėje lydės 15 metų į Indiją keliaujantis Darius Kauneckas – žmogus, praktikuojantis Hinduizmą, žinantis daug Ajurvedinių gyvenimo gerinimo receptų ir jau ilgą laiką gyvenantis vegetariškai.

  Trečius metus iš eilės keliones į Indiją organizuojantis indiško masažo ir ajurvedos centro SPA SHANTI įkūrėjas ir ajurvedinių masažų mokytojas Darius kviečia į dviejų savaičių kelionę po Himalajus. Joje keliautojai turės ne tik išskirtinę galimybę išvysti unikalius kraštovaizdžius, apsilankyti ypatingą aurą spinduliuojančiose šventyklose, susipažinti su gilias tradicijas turinčia jogų kultūra, bet ir iš naujo pažinti save bei kitus. Anot D.Kaunecko, tai ne tik kelionė, bet ir savotiškas iššūkis sau.

   

   

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Skrydis iš Vilniaus į Delį su Turkish airlines avialinijomis (persėdimas Stambule).

 • 2 diena

  DELIS – RIŠIKEŠAS

  Ryte atvyksime į Indijos sostinę Delį, tačiau čia ilgam nesustosime – netrukus vyksime į Rišikešą (Rishikesh), labai dažnai vadinamą pasauline jogos sostine.

  Šiaurinė miesto dalis, kurioje galima grožėtis kalvotu, miškingu kraštovaizdžiu, skirta vien jogos ir meditacijos ištroškusiesiems. Vakarais, kai slėnius užpildo švelnus brizas, sadhai (šventieji vyrai) skambina šventyklų varpais ir kviečia piligrimus į naktinį „Ganga Aarti“ religinį ritualą ant Gangos upės kranto.

  Šis ritualas – tarsi religinis cirkas: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Visa tai sujungus pajuntama labai jausminga patirtis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje, tad mes taip pat būtinai jame sudalyvausime. Nakvynė ašrame.

 • 3 diena

  RIŠIKEŠAS – HARIDVARAS – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

  Ryte kilsime anksti – ašrame rytas pradedamas nuo jogos, kuri pažadina kūną ir mintis, paruošia žmogų naujiems dienos nuotykiams ir patirtims.

  Po pietų važiuosime į Haridvarą (Haridwar) – švenčiausią hindų miestą, kuriame Gangos upė išnyra iš Himalajų kalnų. Piligrimai čia važiuoja ne tik išsimaudyti šventame Motinos Gangos vandenyje, bet ir sudalyvauti „Ganga aarti“ ceremonijoje – dar įspūdingesnėje nei Rišikeše.

  Kiekvieną vakarą upė tiesiog išnyksta jai dovanojamų aukų liepsnose, o tylą užpildo neįprastos šventųjų vyrų ir aukotojų giesmės.  Vakare grįšime į Rišikešą, į savo ašramą. Nakvynė ašrame.

 • 4 diena

  RIŠIKEŠAS – DEVPRAJAGAS – DŽOŠIMATAS (pusryčiai)

  Šios dienos rytą Ašrame vėl pradėsime ankstyva joga, o po jos ir sočių pusryčių leisimės link Devprajago (Devprayag) miesto. Iš sanskrito kalbos išverstas miesto pavadinimas turi dvi reikšmes: „santaka“ arba „aukojimo vieta“. Devprajagas laikomas švenčiausia santakos vieta, kur Bhagirati (Bhagirathi) ir Alaknanda upės susijungia į vieną – Gangos upę.

  Atvykę pradėsime ekskursiją po šį mažą miestelį. Pasivaikščiosime šventąsias upes jungiančiu tiltu, aplankysime vietinę šventyklą. Pasigrožėję šiuo miestu, tęsime savo kelionę ir vyksime į Džošimatą (Joshimath). Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  DŽOŠIMATAS – AULI - BADRINATHAS (pusryčiai)

  Šiandien vyksime apžiūrėti nuostabios Narsingh Mandir šventyklos. Vėliau keliausime link Badrinato, pakeliui sustodami populiariame Himalajų slidinėjimo kurorte Auli (Auli). Čia turėsime galimybę pasikelti keltuvais* ir pasigrožėti nuostabia kalnų panorama.

  Iš Auli trauksime į Badrinatą (Badrinath) – dar vieną šventą Indijos miestelį. Čia apžiūrėsime vieną iš švenčiausių šventyklų Himalajuose, dėl kurios miestas ir gavo savo pavadinimą – Badrinarajanos šventyklą (Badrinath temple), pasislėpusią neturtingo indiško miestelio pakraštyje. Šventykloje esančiame juodame akmenyje pamatysite apsireiškusį Dievą sėdintį lotoso formoje. Pasak legendos, tame miestelyje meditavo Dievas ir kai jis išėjo iš tos vietos, po savęs paliko dievybę. Taigi Viešpačiui Višnu skirta šventykla sužavės savo spalvingumu ir architektūra.

  Tačiau prieš tai dar vyksite atsipalaiduoti į karštąsias Badrinaradžos (Badrinaraja) versmes-baseinus. Pagal tradicijas, norint pamatyti Dievą , reikia "nusiplauti" po šventu vandeniu, kuris trykšta iš po žemių. Vakare jūsų lauks nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  BADRINATHAS – MANA  BADRINATHAS (pusryčiai)

  Pavalgę pusryčius, šiandien vėl eisime aplankyti Badrinarajanos šventyklą. Pasisėmę dvasinės ramybės keliausime į paskutinį Indijos kaimą – mažą, bet labai charizmatišką Maną (Mana). Akmenuotais takeliais ir nedidukais įvairios statybos namukais (vieni jų iš šiferio sienų ir stogų, kiti – mediniai, puošti mielais nedidukais balkonėliais) žavinčiame miestelyje galima sutikti kaimo moterų, mezgančių spalvingas palaidines.  Aplankysime  Ganešo šventyklą-olą (Ganesh Gufa), kurioje galima pasijausti kaip šventykloje-urve. 

  Šalia aplankysime mažytę Vijos šventyklą-olą (Vyas Gufa), kuroje, tikima, prieš 5000 metų buvo užrašyti senieji Vedų tekstai. Taip pat apžiūrėsime Bhimos uolą-tiltą (Bhim Pul) virš mistinės upės Sarasvati – natūralią uolinę arką, kurią, pasak legendos, pastatė istorinis stipruolis.  Vakare grįšime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  BADRINATAS – PIPALKOTE  (pusryčiai)

  Po pusryčių norintieji galės vėl aplankyti Badrinarajanos šventyklą. Tuomet mūsų lauks trumpas žygis iki švento akmens, ant kurio dievas Višnus yra palikęs savo pėdos antspaudą. Šalia aplankysime Kriya Yoga ašramą. Vėliau išvyksime į mažą kaimelį Pipalkote (Pipalkote). Apsistojimas viešbutyje. Nakvynė.

 • 8 diena

  PIPALKOTE - ČOPTA – GUPTKAŠIS (pusryčiai)

  Dieną pradėsime pusryčiais, po kurių važiuosime į Čoptą (Chopta) – pievų ir nuolat žaliuojančių medžių regioną. Čoptos kaimą supa pušų ir Himalajų kedrų miškai, o turtinga fauna stebina itin retų paukščių rūšimis.

  Leisimės į maždaug 5 km (į vieną pusę) kelionę pėsčiomis. Turėsime progą ne tik atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, bet ir pasigrožėti įspūdingu Indijos ir Himalajų kalnų kraštovaizdžiu. Po pasivaikščiojimo šiame nepakartojamame gamtos kampelyje grįšime į Čoptą.

  Vėliau tęsime savo pažintį su piligriminėmis Indijos vietovėmis ir trauksime į Guptkašio miestą (Guptkashi). Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  GUPTKAŠIS – KEDARNATHAS  UTARKAŠIS (pusryčiai)

  Šiandien turėsime galimybę pasimėgauti neįprasta pramoga ir įspūdingais vaizdais iš viršaus, sraigtasparniu* kildami į Kedarnatho šventyklą (Kedarnath temple) – vieną švenčiausių Šivai skirtų šventyklų. Grįžę vyksime į Utarkašį (Uttarkash). Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  UTARKAŠIS – GANGOTRI – UTARKAŠIS (pusryčiai)

  Po ankstyvų pusryčių išvyksime į Gangotri (Gangotri), dar vieną šventą hindų miestą Himalajų kalnuose ant Bhagirathi upės kranto. Gangotri miestelis žymus tuo, jog čia yra Gangos – švenčiausios hindų upės – ištakos, tad nenuostabu, jog čia įsikūrusi Motinos Gangos šventykla pritraukia daugybę piligrimų. Vakarop grįšime į Utarkašį. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

  UTARKAŠIS – JAMUNOTRI – TEHRI (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į kitą šventąjį miestą – Jamunotri (Yamunotri), kuriame prasideda kitos šventų hindų upės –  Jamunos – ištakos. Nakvynei keliausime į Tehri (Tehri) miestelį, mėgaudamiesi nepakartojama Himalajų panorama. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  TEHRI – RIŠIKEŠAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių viešbutyje išvyksime atgal į Rišikešą. Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  RIŠIKEŠAS – NEELKANTH – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

  Ryte važiuosime link Neelkant Šivos (Sri Neelkanth Mahadeva Temple) šventyklos. Šioje vietoje Šiva išgėrė nuodų, kuriuos buvo pagaminę demonai. Po to aplankysite nuostabų krioklį. Šiandien norintieji galės išbandyti dar vieną smagią pramogą - raftingą Gangos upe*. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  RIŠIKEŠAS – KANDŽIAPURIS – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

  Ryte važiuosime link Kandžiapurio (Kunjapuri) šventyklos. Maždaug 15 km nuo Rišikešo miesto esanti šventovė puikiai žinoma dėl nuo jos atsiveriančio snieguotų Himalajų viršukalnių peizažo. Čia būtina apsilankyti ir dėl itin intriguojančios šventovės atsiradimo istorijos – Durgai skirta šventykla yra vienas iš trylikos „jėgos centrų“, į kuriuos, manoma, nukrito mirusios deivės Sati kūno dalys.

  Turėsime galimybę apžiūrėti šventyklą, pasigrožėti joje esančiomis skulptūromis, paveikslais, pajusti ypatingą šventųjų namų dvasią. Vakarop grįšime į Rišikešą. Bus galimybė pėsčiomis grįžti į Rišikešą (apie 15 km). Vedlys ves jus džiunglių keliais. Leisdamiesi nuo kalno žemyn pamatysite vietinę augmeniją bei krioklius. Nakvynė viešbutyje.

 • 15 diena

  RIŠIKEŠAS – DELIS (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsime su svetinguoju Rišikešu ir skrisime atgal į Delį (Delhi) – trečią tūkstantmetį skaičiuojantį, seniausią Indijos miestą. Šalies sostinė kvies stebėtis neregėtais kontrastais ir mėgautis nesibaigiančiais nuotykiais. Delio miestas, indų dar vadinamas Motinos Indijos širdimi – vartai iš Vakarų bei Centrinės Azijos į nutolusią Pietryčių Aziją.

  Daugybę kartų statytas ir perstatytas, valdytas ne vienos svetimšalių dinastijos, Delis iki šiol mena gilią šios milžiniškos valstybės istoriją ir kartu atspindi spartų jos modernėjimą, globalizaciją bei lenktynes su į priekį besiveržiančiu aplinkiniu pasauliu. Laiką leisime pasivaikščiodami po miestą, grožėdamiesi įspūdingais miesto statiniais, siauromis gatvelėmis ir niekad nesustojančiu spalvingo indiško gyvenimo ritmu.

  Šiandien mūsų lauks paskutinė unikali indiška patirtis – keliausime metro*. Jau stotyje mus pasitiks begalinis šurmulys – pamatysime nenuilstančių prekeivių, daugybę spalvingais sariais pasipuošusių moterų ir begalę kitų mums, europiečiams, keistų dalykų. Aplankysime rytiniame miesto pakraštyje esančią Akšardhamo šventyklą* (Akshardham) – tradicinės Orisanų (Orissan), Gudžiarati (Gujarati), Mugalų (Mughal) ir Radžiastano (Rajasthani) architektūros šedevrą. Apžvelgdami šio dvasinio stebuklo interjerą leisimės į psichodelinę kelionę po induistų mitologiją – grožėsimės daugiau nei 20 tūkstančių sienose iškaltų dievybių, šventųjų ir mitinių būtybių.

  Apžiūrėję nuostabią aukso spalvos šventovę, keliausime pasisemti dar vienos indiškos patirties – leisimės į pasivaikščiojimą po vietinius Delio turgus – kasdienės Indijos gyventojų rutinos dalį. Savo akimis galėsime išvysti judrias ir spalvingas miesto turgavietes, kurias kasryt pripildo gausybė žmonių. Keliaujant mažomis gatvelėmis mūsų uoslės receptorius maloniai kutens tradicinės indiškos arbatos chai masala kvapai. Stabtelime prie gatvės prekeivių, verdančių arbatą pagal šią, dar britų imperijos laikus menančią, virimo technologiją. Nakvynė viešbutyje.

 • 16 diena

  DELIS – VILNIUS

  Kelionę baigsime ten, kur ir pradėjome – Indijos sostinėje Delyje. Tikimės, kad ši kelionė išpildė, o gal net pranoko visus Jūsų lūkesčius. Lauksime Jūsų kitose kelionėse ir pažadame pačius įsimintiniausius įspūdžius. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių su vienu persėdimu.  

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 rugsėjis
Šeš, Rugs 22Sek, Spal 7 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1268 EUR 1188 EUR
 

+ skrydis apie 590 EUR
su skrydžiu nuo 1778 EUR

EGZOTINIŲ KELIONIŲ IŠANKSTINIS PARDAVIMAS!  Įsigyk kelionę iki birželio 15d. ir sutaupyk iki 80 EUR savo kelionei!  Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos (bus vertimas į lietuvių kalbą);
  • ekskursinė programa;
  • apgyvendinimas viešbučiuose arba ašramuose su pusryčiais;
  • pervežimai pagal programą džipais arba autobusu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 590 EUR);
  • lėktuvo bilietai Rišikešas – Delis (kaina nuo 70 EUR);
  • Indijos viza (75 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~23 EUR BTA draudimas);
  • pasirinktinai: raftingas Gangos upe ~7 EUR, sraigtasparnis Guptakašyje ~100 EUR, keltuvai Auli ~7 EUR;
  • Akšardamo šventykla ~5 EUR, metro Delyje ~1,5 EUR.
  • gėrimai pietų ir vakarienės metu.
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Visos kelionės metu – tik vegetariška mityba (dėl maisto pasirinkimo galimybių lankomoje šalyje).
  • Prieš kelionę bus organizuojamas susitikimas su kelionės vadovu, kad padėtume maksimaliai gerai pasiruošti kelionei. Kas negalės dalyvauti - informaciją atsiųsime el. paštu.
  • Priemoka už vienvietį kambarį 389 EUR.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką