Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite dinamišką Indijos sostinę Delį
  • Grožėsitės Amber fortu Džaipure
  • Išvysite architektūros stebuklą ir Indijos simbolį - Tadž Mahalo mauzoliejų
  • Plauksite Gangos upe ir stebėsite ritualines apeigas Varanasyje
  • Autentišku Keralos laivu plauksite vandens kanalų labirinte Alepėjuje - indiškojoje Venecijoje

Programa

 • Pagaliau! Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Kartu su kelionės vadovu, leidžiamės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Patvirtinti ar paneigti apie šią šalį pasakojamas legendas galėsime tik grįžę iš šio Azijos kultūros ir religijos perlo. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!.

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Skrydis iš Vilniaus į Delį.

 • 2 diena

  DELIS

  Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir palydės iki viešbučio. Bus skirta laiko poilsiui ir pusryčiams. Šiandien mūsų lauks pilna įspūdžių diena Delyje (Delhi) – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Šalies sostinė kvies stebėtis neregėtais kontrastais ir mėgautis nesibaigiančiais nuotykiais.

  Delio miestas, indų dar vadinamas Motinos Indijos širdimi – vartai iš Vakarų bei Centrinės Azijos į nutolusią Pietryčių Aziją. Daugybę kartų statytas ir perstatytas, valdytas ne vienos svetimšalių dinastijos, Delis iki šiol mena gilią šios milžiniškos valstybės istoriją ir kartu atspindi spartų jos modernėjimą, globalizaciją bei lenktynes su į priekį besiveržiančiu aplinkiniu pasauliu. Pirmiausia aplankysime įspūdingąjį Kutub Minarą (Qutub Minar) bei jo kompleksą. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Šis minaretas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat, pravažiuosime pro reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus (India Gate) – memorialą žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare. Dėmesį patrauks ir ištaigingi Prezidento rūmai.

  Šiandien mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikšomis chaotiškomis Čandni Čouk turgaus (Chandni Chowk market) gatvelėmis. Ši tradicinė transporto priemonė įtrauks mus į įprastą kasdienį Indijos ritmą. Anksčiau Čandni Čouk buvo klestintis prekybinis Delio centras. Savo akimis galėsime išvysti, kad net ir daugeliui amžių prabėgus, šis judrus ir spalvingas senamiesčio turgus kasryt prisipildo gausybe žmonių. Senojo Delio gatvelės tokios siauros, kad, rodos, važiuojant, nuo prekeivių stalų ranka galime pasiekti begales rūšių tradicinių indiškų prieskonių, smilkalų ir suvenyrų. Keliaujant mažomis gatvelėmis mūsų uoslės receptorius maloniai kutens tradicinės indiškos arbatos chai masala kvapai. Stabtelime prie gatvės prekeivių, verdančių arbatą pagal šią, dar britų imperijos laikus menančią, virimo technologiją.

  + 7

  Pro akis nepraslys vakariečiams neįprasti vaizdai: skrupulingas ir sunkus Indijoje sparčiai nykstančios profesijos – skalbėjų – darbas. Tykštantis vanduo, besiveržiantys muilo purslai ir ilga spalvotų sudžiautų skalbinių linija sudomins ne vieną šalies svečią ir atmintyje pasiliks ilgam.

  Vakare stebėsime paslaptingais ritualais viliojantį deivės Kali garbinimą. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  DELIS – DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę, kartu su mūsų kelionių ekspertu autobusu vyksime į Džaipūrą (Jaipur) – rožinį miestą. Kelionė iki Džaipūro trunka 5–6 valandas, pakeliui sustosime papietauti. Aštuoniolikto amžiaus pradžioje Maharadža Savai Džai Singh II (Maharaja Jai Singh II), gintarinio Ambero (Amer) miesto valdovas, nusprendė įkurti naują savo karalystės sostinę – taip iškilo karališkas ir didingas Džaipūro miestas, vadinamas rausvuoju Radžastano (Rajasthan) provincijos perlu. Iki pat šių dienų Džaipūras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Devyniolikto amžiaus pabaigoje, ruošiantis Velso princo vizitui, visas miestas buvo perdažytas švelnia rožine spalva, dėl to Radžastano sostinė visame pasaulyje vadinama Rožinio Miesto vardu. Nepaisant to, kad dabartinis Džaipūras modernizacijos ir globalizacijos lenktynėse visai neatsilieka nuo kitų miestų, jame atsiskleidžia ir klasikinio, kaimiško Radžastano spalvos. 

  Vakare siūlome pasivaikščioti po suvenyrų turgų. Apsilankius karališkajame Džaipūro mieste, tiesiog būtina apsistoti viename iš daugelio mieste esančių heritage tipo viešbučių, tad tokį viešbutį išrinkome ir Jums! Anksčiau buvę kilmingųjų indų namais, dabar jie yra pritaikyti komfortiškam gyvenimui. Kas gi geriau leis įsijausti į šalies kultūrą, nei vietos, kuriose ta kultūra gyvuoja jau šimtmečius? Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pradėsime apžvalginį turą po miestą. Visų pirma drambliais arba džipais keliausime aplankyti Ambero tvirtovės (Amber Fort). Ši hinduistinė tvirtovė, sudaryta iš daugybės pylimų ir vartų, atrodo kaip atskiras miestas mieste ir iki pat šių dienų yra vienas lankomiausių turistinių objektų šalyje – tikimės, ir Jus sužavės šio forto galybė bei didybė. Pietausime indiškame restorane, o po pietų turėsime puikią progą išbandyti savo derybinius įgūdžius batikos ir šilko parduotuvėse. Džaipūras garsėja savo šilko dirbiniais, tad žvalgantis po prekyvietes akys tiesiog raibsta nuo šilko rūšių, spalvų ir raštų margumo...

  Po pietų apžiūrėsime vadinamąją Vasaros rezidenciją (Summer residency) – maharadžų rūmus, pastatytus ant ežero kranto. Taip pat aplankysime Miesto Rūmų (City Palace) muziejų, kuriame iš arti pamatysime senovinius maharadžų rūbus ir susipažinsime su miesto istorija. Nepraleisime ir garsiųjų Vėjų rūmų (Hawa Mahal) – iš raudono ir rausvo smiltainio statytos sienos, skirtos karališkųjų šeimos moterų pamaloninimui – siena su daug mažų langelių suteikė joms galimybę iš arti stebėti miesto festivalius, o pačioms likti nepastebėtoms. Toliau – vizitas į žymiąją miesto observatoriją (Jantar Mantar), kurioje pamatysime patį didžiausią pasaulyje smėlio laikrodį.

  Atrodo, kad Džaipūras visada išsaugos savo karališką pastovumą, net tuomet, kai jo požemiai taps metro labirintu, o šalia senovinių rūmų iškils prabangios šiuolaikiškos vilos. Juk karaliai, karališki miestai ir jų sėkmę lemiančios žvaigždės egzistuoja ne veltui. Nakvynė viešbutyje.  

 • 5 diena

  DŽAIPŪRAS – AGRA (pusryčiai, vakarienė)

  Ryte, po pusryčių, tęsime savo kelionę į Agros miestą (kelionė trunka 4–5 valandas), pakeliui sustosime papietauti. Agroje gyvena daugiau nei trys milijonai žmonių, kurie išpažįsta hinduizmo, islamo ir džainizmo religijas. Nors didžiausią pelną miestui teikia turizmas, gyventojai užsiima ir kitokia veikla: marmuro, brangiųjų akmenų, odos apdirbimo pramonė, persiškų kilimų gamyba, batsiuvystė, agrokultūra ir sidabro dirbinių gamyba maitina ne vieną daugiavaikę šeimą. Devynioliktame amžiuje britiškajam Radž (Raj) užvaldžius Indiją, Agroje įdiegta vakarietiška edukacijos sistema, kurios dėka čia iki šiol klesti ne vienas koledžas ir universitetas.

  Kelionės kulminacija, žinoma, taps vienas didžiausių ir įspūdingiausių kultūrinių šedevrų pasaulyje –Tadž Mahalis (Taj Mahal). Indijoje meilė įvairialypė ir amžina – būtent apie tokią – graudžią, tačiau kartu įkvepiančią mogolų imperatoriaus Šachdžahano (Shah Jahan) ir jo mylimosios Mumtaz Mahal meilę pasakoja dar šešioliktame amžiuje pastatytas mauzoliejus. Savo atspindį į Jamunos upę (Yamuna) metantys, Indijos savastimi kadaise tapę rūmai, visus keliautojus kviečia pažinti egzotišką islamiškosios kultūros pasaulį. Daugiau nei du dešimtmečius maždaug dvidešimt tūkstančių darbininkų statė šį pasaulio meilės simbolį. Itin simetriškas ir harmoningas Tadž Mahalis atspindi mogoliško (persiško) meno apologiją, retkarčiais persmelktą hinduistinės architektūros motyvų. Kalbama, kad Tadž Mahalio grožis geriausiai atsiskleidžia žvelgiant į jį iš Agros forto, kuriame paskutines savo gyvenimo dienas praleido Shahdžahanas, įkalintas savo sūnaus Aurangzebo (Aurangzeb).

  Šiandien apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose. Vakare čia mokysitės indiškos virtuvės paslapčių, sužinosite apie prieskonius, taip pat turėsite galimybę pamėginti patys pagaminti indišką maistą. Argi gali būti kas nors nuostabiau? Vakarienė ir nakvynė svečių namuose.

 • 6 diena

  AGRA – DŽANSI – ORČA (pusryčiai)

  Po pusryčių traukiniu keliausime į Džansi (Jhansi) miestą (kelionė trunka apie 3 valandas). Stotyje mus pasitiks autobusas su vairuotoju – toliau vyksime į mažą Orčos (Orcha) miestelį (kelionė trunka apie 1 valandą). Mažasis Indijos deimantas Orča panaikins įsitikinimą, kad ši šalis – tik įvairūs garsai, prekeivių šūksniai ir dulkių kamuoliai. Įsivaizduokime: ant srauniai tekančios Betvos (Betwa) upės kranto saulę atspindi senovinių rūmų stogai, iš šventyklų ataidi giesmės viešpačiui Ramai, o danguje tyliai ratus suka grifai.

  Mažas, bet nepakartojamas Orčos miestelis iki šių dienų pritraukia daugybę Indijos piligrimų: čia jie išpildo slapčiausius pasižadėjimus dievams, pasisemia ramybės ir paskęsta tarp visą Orčą svarinančių įvairiaspalvių bugenvilijų žiedų.

  Orčos virtuvė vegetarinė, sunku gauti alkoholio, nes miestas stengiasi išlaikyti „švaraus“ religinio centro įvaizdį. Čia galima pasmaguriauti pieniškais saldumynais, paplepėti su prekeiviais, kviečiančiais į svečius, išgerti ne vieną puoduką chai masala arbatos. Orča buvo labai galinga centrinės Indijos karalystė, kurios didybė akmenyje buvo apsaugota nuo bėgančio laiko, todėl Bundelos valdovų pastatyti rūmai ir šventyklos atrodo beveik taip pat, kaip kažkada, kai juose gyveno radžos su savo svitomis. Aplankysime miesto rūmus ir pilis, kuriuose harmoningai jungiasi indiška ir islamiška architektūra, papuošta balkonais, kupolais, skulptūromis, subtilia kapaviečių puošyba. Pasakojama, kad šie istoriniai pastatai kartais padaro net didesnį įspūdį, nei pats Indijos pasididžiavimas Tadž Mahalis. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  ORČA (KHADŽURAHO*) – VARANASIS (pusryčiai)

  Šiandien pasiūlysime rinktis: aplankyti netoliese piligrimiškosios Orčos esantį Khadžuraho (Khajuraho) šventyklų kompleksą* (kelionė pirmyn-atgal trunka apie 8 valandas) ar pasimėgauti poilsiu Orčoje.

  Turistinis Khadžuraho kaimelis dėl jame esančio šventyklų komplekso yra vienas didžiausių turistų traukos centrų religingoje Indijoje. Tad nereikia stebėtis, kai Orčos parduotuvių savininkai entuziastingai klausinėja turistų, ar šie jau matė išdykėliškus Kadžuraho meilės monumentus. Pastatytos Chandelų dinastijos valdovų dešimtame-vienuoliktame amžiuje, šventyklos stebina erotinių figūrų įvairove ir įkūnija visus šiapusinius geidulius ir aistras. Šie statiniai siejami su Tantros ezoterika, seksualinės sueities praktika ir aistrų transformavimu į išsivadavimą. Taigi švari ir religinė Orča bei Kadžuraho erotinių skulptūrų kompleksas papildo vienas kitą ir atspindi žmogaus gyvenimo esmę: gimimą, pasaulietinį gyvenimą, seksualumą, atsižadėjimą ir dievybės paieškas.

  Nenorintiems niekur keliauti, pasiūlysime viešbutyje pasilepinti ajurvediniais masažais ir pailsėti. O gal norėsite pasivaikščioti mieste? Orčos prekybininkai, virėjai ir saldainių pardavėjai džiaugiasi, kad kiekviena diena miestelyje panaši į šventišką mugę – juk nėra laiko liūdėti ir dykinėti, kai reikia išpilstyti tiek daug arbatos, supakuoti tirpstančius ledus ar sumaniai parduoti kraujo spaudimą reguliuojantį upės perlų vėrinį. Vakarienė viešbutyje. Vakare autobusu važiuosime į Džansi miestą, iš kurio naktiniu traukiniu vyksime į kultūrinį ir religinį Indijos lopšį – Varanasio miestą. Kelionė naktiniu traukiniu – neatsiejama indų kasdienybės dalis. Galime nustebti dėl įvairių indų papročių – vieni jų visą naktį dalinasi gyvenimo istorijomis, kiti valgo, o užsieniečius pasitinka plačiomis šypsenomis.  Nakvynė traukinyje, miegamuosiuose vagonuose. Kelionės trukmė – apie 12 valandų.  

 • 8 diena

  VARANASIS (pusryčiai)

  Varanasis (Varanasi) – tai vieta, apie kurią sakoma: „Senesnis nei istorija, senesnis nei tradicija, netgi senesnis nei legenda ir atrodo du kartus senesnis jei viską sudėsim kartu.“ Tai miestas, kur senovės ir mistikos galia giliai prasiskverbusi į kiekvieną kertelę. Čia net nesusimąstant aklai tikima į šventą Gangos upę, kurioje vyksta viso gyvenimo evoliucija.

  Varanasis pasižymi stipriu religiniu krūviu ir emociškai turbūt yra vienas „stipriausių“ Indijos miestų. Jame persipina hinduizmo, budizmo, džainizmo ir islamo tikėjimai. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hindų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi. Iš traukinių stoties keliausime į viešbutį ir po kelių valandų poilsio pradėsime turą po šį šventąjį miestą.

  Nuo neatmenamų laikų šiame Indijos mieste gyvena šventieji, asketai, mąstytojai, dievai ir mirusieji. Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija ir jis, mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje. Varanasio žmonės drąsūs ir labai familiarūs. Čia nuolatos tvyro kiek chaotiška maskarado atmosfera, kurioje vietinių ir svetimšalių tapatybės susilieja per visus apėmusį džiugų nusiteikimą garbinti. Gatvės prekeiviai švaistosi ilgais maldos karoliukų vėriniais, vaisių pardavėjai dievagojasi, jog jų guavos – pačios saldžiausios. Svarbu paminėti, kad tai miestas, kuriame norėsite įsigyti lauktuvių! Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą.

  + 8

  Kiekvieną dieną Varanasio oras pulsuoja nuo pasaulį tveriančių, palaikančių ir griaunančių garsų: maginės sanskrito formulės, ilgesingos giesmės, verksmas ir juokas, vandens teškenimas, galiausiai, degančios ugnies ūžesys susilieja į viena ir ištirpsta kažkur tolumoje. Iš kosminių Himalajų viršūnių tekanti Motina Ganga teikia žemiškas dovanas ir jas atsiima atgal. Kai saulė leidžiasi, tyliuose šventyklų sanktuariumuose užmiega dievai, o Varanasio žmonės ima laukti naujo ryto. Vakare stebėsime įspūdingą „Ganga aarti“ religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – tarsi religinis cirkas: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Visa tai sujungus pajuntama labai jausminga patirtis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 9 diena

  VARANASIS – DELIS (pusryčiai)

  Šiandien mūsų laukia ankstyvas rytas – saulei tekant pažadins mantros, nepaprastai mielos ausiai, sklindančios iš daugybės šventyklų. Tad kartu su vietiniu gidu ir kelionės vadove sėsime į valteles ir plauksime Gangos upe stebėti vietinių apeigų. Vaizdas tikrai nustebins – toje pačioje upėje religingi indai prausiasi, skalbiasi, o svarbiausia – tekant saulei atlieka savo religines apeigas.

  Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai-brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes. Ugnis čia negęsta ištisus metus – kiekvienas hinduizmą išpažįstantis indas svajoja būti sudegintas ant laužo būtent čia, Gangos upės pakrantėje. Mirusiojo pelenai išberiami čia pat, į šventąją Gangos upę.

  Grįžę į viešbutį papusryčiausime. Mūsų kelionė tęsis aplankant Sarnath. Tai legendinė vietovė, pasatatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Vakare važiuosime į Varanasio oro uostą, kur mūsų laukia skrydis į Delį. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  DELIS – KOČINAS – ALEPIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šiandien anksti ryte skrisime į Keralos valstiją (Keralam), Kočino miestą (Cochin). Vakarinę Keralos dalį, Pietų Indijos rojų Žemėje, skalauja nerimstantis Arabijos jūros vanduo. Paukštiška malajalių kalba čiulbanti Kerala galėtų egzistuoti nepriklausomai nuo Indijos valstybės: ji savita ir nepakartojama, vietinių švelniai vadinama kokosų palmių šalimi. Antras pagal dydį Keralos miestas Kočinas nuo seno garsėjo kaip prekybos prieskoniais centras: jame Viduramžiais kirtosi graikų, romėnų, arabų ir kinų pirklių keliai. Kadangi net du šimtmečius (16-17-tas a.) Kočiną valdė vandenų valdovais tituluojami portugalai, miesto kultūrinis veidas turi ne tik Pietų bei Šiaurės Indijos kultūrų, bet ir europietiškų bruožų. Čia vyrauja malajalių dialektas, tačiau beveik visi miesto gyventojai moka anglų ir hindi kalbas.

  Vakarietiškos įtakos ir uosto statusas lėmė kosmopolitiškos Kočino kultūros klestėjimą: čia gyvenantys žmonės kreipia daug dėmesio į šiuolaikinės mados tendencijas, mėgaujasi greito maisto restoranų patiekalais, lankosi muziejuose bei galerijose ir didžiuojasi Molivudo (Mollywood), malajalietiško Bolivudo atitikmens, filmų industrija. Kočino miestas garsus prieskonių ir jūros gėrybių eksportu, informacinėmis technologijomis, laivų statyba, siuntinių pervežimu vandens keliais ir turizmu. Tačiau, nors Kočino laivininkystė sparčiai modernėja, kiekvienas, kada nors lankęsis sūriu oru ir drėgno karščio bangomis persmelktose Kočino pakrantėse, niekada nepamirš į milžiniško voro kojas panašių žvejybos tinklo konstrukcijų, pradėtų naudoti dar tais laikais, kai krikščioniška portugalų ranka valdė karališką Kočino „lagūną“. 

  Atvykę į Kočino oro uostą, vyksime į Alepio (Alleppey) uostą, kuriame mūsų grupės jau lauks autentiškas Keralos laivas ir visa įgula – kapitonas ir virėjai. Jie visą parą bus mūsų kelionės draugai ir palydovai – plukdys mus autentiškais Keralos kanalais ir ruoš tradicinius pietų Indijos valgius, kurie stipriai skiriasi nuo to, ką valgėme šiaurės Indijoje. Laivas užsakytas tik mūsų grupei.

  Alepis – tai rytų Venecija, gamtos grožiu pralenkianti ne vieną Keralos gyvenvietę. Išvagotas daugybės kanalų, upių ir lagūnų, žaliuojantis skaisčia gaivia augmenija, švelniai atsirėmęs į Arabijos jūrą skaičiuoja lėtai slenkančias dienas. Kaip ir Italijos Venecijoje, čia gyvenimas verda ir ant vandens: daugybė gyvatiškų valčių skrodžia upių ir kanalų vandenis.

  Alepio gamta pasižymi kokosinių palmių gausa, visi ištroškusieji gali mėgautis gaivinančiu ir maistingu kokosų pienu. Čia viskas gyva: vėžliais, žuvimis, krevetėmis knibždantis vandens pasaulis ir žaliuojanti žemės karalystė, kurioje patogiai gyvena tamsios baltadantės moterys ir vandenų kalbą išmanantys vyrai. Akivaizdu, jog jų kasdienybė paprasta kaip ryžių košės dubenėlis, laukinio paplūdimio vienatvė ir tyla – dėl to tokia brangi ir nepakartojama. Saulei leidžiantis prisišvartuosime prie egzotiško kanalo. Laive įrengti patogūs kambariai, kuriuose nakvosime. Vakarienė ir nakvynė laive.

 • 11 diena

  ALEPIS – MARARIKULAM (pusryčiai)

  Po tradicinių Keralos valstijos pusryčių laivo denyje plauksime atgal į Alepio uostą, kur mūsų lauks autobusas. Juo vyksime į Mararikulam (Mararikulam) kaimelį ilsėtis prie Arabijos jūros (kelionė trunka apie 3–4  valandas). Vakarinė Keralos pakrantė, atsiremianti į Arabijos jūrą, nuo seno garsėjo žvejų kaimelių gausa: čia žmogus, dėkingas gėrybes teikiančiam vandenų pasauliui, išmoko gyventi taikiai, ramiai ir tyliai. Mararikulam ilsėsimės viešbutyje ant Arabijos jūros kranto. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  MARARIKULAM (pusryčiai)

  Ši diena bus skirta tik Jums – galėsite ją praleisti pagal savo poreikius: degintis paplūdimyje, mėgautis ajurvediniais masažais* (viešbutis, kuriame įsikursime, turi ajurvedinio masažo centrą), lepintis tradiciniais pietų Indijos patiekalais. Skanaus ir turiningo poilsio! Nakvynė viešbutyje. 

 • 13 diena

  MARARIKULAM – KOČINAS  DELIS (pusryčiai)

  Rytą mėgausimės paskutiniais kurorto malonumais, o po pietų vyksime į Kočiną, kur turėsime pusdienio turą su rusakalbe gide. Esant galimybei stebėsite tradicinį indiškų kovos menų šou*. Vakare skrisime į Delį. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  DELIS – VILNIUS (pusryčiai)

  Kelionę baigsime ten, kur ir pradėjome – Indijos sostinėje Delyje. Tikimės, kad ši kelionė išpildė, o gal net pranoko visus Jūsų, mūsų mielieji keliautojai, lūkesčius. Lauksime Jūsų kitose kelionėse ir pažadame pačius įsimintiniausius įspūdžius. Pervežimas į oro uostą, skrydis. Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai7

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 lapkritis
Šeš, Lapkr 17Penkt, Lapkr 30 16
2019 vasaris
Šeš, Vas 23Penkt, Kov 8 16
2019 kovas
Šeš, Kov 16Penkt, Kov 29 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1416 EUR 1316 EUR
 

+ skrydis apie 590 EUR
su skrydžiu nuo 1906 EUR

EGZOTINIŲ KELIONIŲ IŠANKSTINIS PARDAVIMAS!  Įsigyk kelionę iki birželio 15d. ir sutaupyk iki 100 EUR savo kelionei!  Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos šiaurinėje dalyje (nuo Delio iki Delio);
  • kelionės vadovė (rusų kalba) Kočine;
  • vietinių anglakalbių gidų paslaugos;
  • traukinio bilietas Agra – Džansi;
  • traukinio bilietas Džansi – Varanasis;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • 10 nakvynių 3-4*viešbučiuose (poilsio metu – apgyvendinimas 4* viešbutyje ant jūros kranto)  / svečių namuose (Agroje), 1 nakvynė laive, 1 nakvynė traukinyje;
  • maitinimas: 11 pusryčių, 1 pietūs, 2 vakarienės;
  • indiško maisto gaminimo pamoka;
  • pasivažinėjimas rikša Delyje;
  • jojimas drambliais į Amber forto kalną Džaipure;
  • plaukimas valtimi Varanasyje Gangos upe;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 590 EUR);
  • vietiniai skrydžiai: Varanasis – Delis, Delis – Kočinas – Delis (kaina nuo 300 EUR)
  • Indijos viza (75 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~23 EUR BTA draudimas);
  • įėjimai į lankomus objektus (~60 EUR);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kėlionės kaina gali kisti.
  • Vienviečio kambario priemoka - 689 eur.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiais gidais be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką