Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Italijos spalvos ir skonis

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Italija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Italijos spalvos ir skonis

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS - ROMA (pusryčiai)

  Atvykus į Italiją, Jus pasitiks jos sostinė Roma. Italija visais laikais buvo turistų geidžiamiausių miestų sąrašo viršūnėje. Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija. 

  Apsigyvensite Romoje miesto centre. Vakare turėsite galimybę užsisakyti papildomą ekskursiją „Naktinė Roma“* ir pasivaikščioti po Ispanijos ir Liaudies aikštes, pasigrožėti didžiausiu Romoje Trevio fontanu. Vakarienė restorane ir nakvynė.

 • 2 diena

  ROMA - VATIKANAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Vėliau su rusakalbiu gidu dalyvausite ekskursijoje po Vatikano muziejų ir aplankysite Šv. Petro baziliką. Vatikanas – tai mažiausia pasaulio valstybė, esanti Romos centre. Jis svarbiausias katalikų centras, mat jame įkurta popiežiaus rezidencija.

  Vos 44 hektarų ploto Vatikanas paskelbtas pasauliniu kultūros paminklu, mat jame galima pamatyti vienus garsiausių ir įspūdingiausių architektūros šedevrų, tarp kurių garsioji Siksto koplyčia, kurioje už uždarų durų renkamas popiežius, su  Mikelandželo nutapytu „Pasaulio sukūrimu“. Ši pasaulio mastu miniatiūrinė valstybė, kurioje tėra vos 800 gyventojų, pribloškia savo galybe ir prabanga.

  Šv. Petro bazilika, kurioje apsilankysite, prižinta kaip pagrindinė Romos katalikų bažnyčios šventovė ir laikoma didžiausia pasaulyje. Vietoje, kur dabar stovi bazilika, buvo Romos imperijos imperatoriaus Nerono cirko sodai. Bazilikos rūsiuose, kurių dalis likę iš senosios bazilikos, dalis iš dar senesnių laikų, įrengtos koplyčios, tarp kurių yra ir Lietuvių koplyčia.

  Laisvas laikas pietums. Vėliau dalyvausite apžvalginėje ekskursijoje po Romą su rusakalbiu gidu. „Amžinuoju miestu“ vadinamoje Romoje turtinga istorija susipynė su modernia šiandiena. Kasnakt glaudžianti šimtus atvykėlių iš viso pasaulio, Roma lyg lopšinę pasakoja savo tūkstančius metų skaičiuojančią istoriją, iliustruodama ją senovę menančiais griuvėsiais. Vakarienė restorane arba teatre-restorane už papildomą mokestį. Naktis viešbutyje.

 • 3 diena

  CHANTI - MONTEPULCIANO - PIENZA - MONTALCINO - CHIANCIANO TERME (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną keliausite į vieną žaviausią Toskanos regiono sritį – Chianti. Šiame miškais, žaliomis giraitėmis ir bujojančiaisvynuogynais apaugusiame krašte leisitės į pažintį su autentišku Italijos regioniu, kuriame išlaikytos šimtametės gero maisto ir tikro itališko vyno tradicijos.

  Jūs keliausite į MontepulCiano miestelį, kuris įkurtas ant aukšto šlaito ir kuris visame pasaulyje garsėja vienu iš seniausių Italijos vynu Nobile di Montepulciano. Apsilankysite vyno rūsyje, kuriame galėsite padegustuoti ne tik vyndarystės tradicijomis garsėjančio Italijos regiono vyną, bet ir kitus vietinius produktus, tokius kaip kumpį, saliamį, sūrius ir kt., kurie atskleis tikrą Italijos skonį.

   

  Pamaloninę gomurį toliau keliausite į kitą Toskanos regiono miestelį Pienza, dar vadinamą renesanso epochos stebuklu. Šiandieną ši sritis garsėja vienu geriausių itališku ožkos sūriu pecorino.

   

  Dar vienas miestelis, besislepiantis žaliuojančioje ir visada gerai nusiteikusioje Italijoje, į kurį vyksite, yra Montalcino. Ši Toskanos regiono sritis neatsilieka nuo kitų minėtų, mat irgi garsėja vyndaryste, kurios geriausiai žinomas šedevras yra vynas Brunello di Montalcino. Turėsite galimybę paragauti Montalcino gaminamą vyną bei šioje srityje užaugintą ir pagamintą maistą bei palyginti jį su jau ragautais. Persikelste į miestelį Chianciano Terme. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 4 diena

  CHIANCIANO TERME - SIENA - SAN GIMIGNANO - PIZA - LA SPEZIA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Sieną. Tai užburiantis viduramžių miestas, nukeliantis savo svečius į garbingą savo praeitį. Su rusakalbiu gidu dalyvausite ekskursijoje, kurios metu apžiūrėsite ištaigingas miesto įžymybes, tarp kurių bene svarbiausios – Duomo aikštė ir kriauklės formos Kampo aikštė. Pastaroji itin svarbi miestui – du kartus per metus čia vyksta žirgų lenktynės – svarbiausias renginys, kuris reprezentuoja šio miesto kultūrą ir tradicijas.

  Toliau vyksite į San Džiminjaną, kuris dėl savo unikalios autentikos įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Viduramžiais įkurtas miestelis garsus tuo, jog jame nėra nė vieno naujo pastato, nė vienos naujoviškos gatvės, tik grindinys. Miestelis nusėtas aukštais bokštais, kuriuose seniau buvo laikomi prieskoniai. Bokštai simbolizavo turtingesniųjų San Džiminjano šeimų visuomeninį statusą. Pasivaikščiosite po miestą kartu su jus lydėsiančiu rusakalbiu asmeniu. Vėliau turėsite laisvo laiko savarankiškai pažinčiai su miestu.

  Kelionė į Pizą – viduramžių miestą, įtrauktą į pasaulio paveldo sąrašą ir garsėjantį savo liksvaros nenulaikančiu bokštu. Ekskursijoje pabuvosite vadinamajame Stebuklų lauke, kuriame yra tokie garsūs Pizos pastatai kaip Svyrantis bokštas, Duomo katedra, krikštykla, Campo Santo kapinės. Laisvas laikas. Kelionė į La Spezia. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 5 diena

  LA SPEZIA - CINQUE TERRE - LA SPEZIA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną leisitės į kelionę, tapsiančia penu akims ir sielai. Plauksite valtimi po vieną įstabiausių regionių raižytoje Italijos Rivjeros pakrantėje – Cinque Terre, kurią sudaro 5 miesteliai.

  Šios gyvenvietės įsikūrusios tiesiai ant vaizdingų Ligūrijos jūros pakrantės skardžių. Cinque Terre kaimai sausumos keliais nėra pasiekiami – tik valtimis arba pėsčiomis, kas daro šį regioną unikaliu. Cinque Terre žmonės tradiciškai verčiasi žvejyba, pakrančių terasose augina vynuoges ir alyvuoges, gamina vyną. Plaukdami grožėsitės pakrantėse įkurtų gyvenviečių panorama lyg pro rakto skylutę žvilgčiojant į vietinių kasdienio gyvenimo akimirkas. Jūs praplauksite:

  Riomadžorė – Cinque Terre brangakmenis, kuris savo grožį skleidžia jau nuo XII a. Vadinamuoju Meilės taku, besidriekiančiu į jūros tolumas, galima pasiekti šalia esančią gyvenvietę Manarolą;

  Manarola – miestelis-uostas, įkurtas ant šlaito, užsėtame vynuogynais;

  Kornilija – miestelis, į kurį vedą įkalnė su 365 laipteliais;

  Vernaca – miestelis, kurio pakilimai, nusileidimai, vienas ant kito lipantys skardžiai susikerta vienoje vietoje – pagrindinėje miestelio aikštėje, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti vaizdas į jūrą;

  Monteroso al Marė – šios gyvenvietės pavadinimas kildinamas iš raudonos spalvos, kuria nusidažo šalia esančios kalvos kiekvieną vakarą leidžiantis saulei. Pasakojama, kad miestelio pavadinimas gali būti susijęs su ugninės spalvos plaukais, kuriuos turėjo vienos viduramžių pilies valdovas. Miestelyje taip pat yra senovinis vienuolynas. Pasiplaukiojimą baigsite grįždami į Riomadžorę ir keliausite į La Spezią. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 6 diena

  LA SPEZIA - LUKA - FLORENCIJA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Luką. Pakeliui pasigrožėsite dar vieno Toskanos miestelio Karara panorama. Išsvysite milžiniškus akmenų luitų šlaitus, kuriuose garsusis italų menininkas Mikelandželas praleisdavo mėnesių mėnesius ieškodamas jam tinkamo marmuro. Atvykimas į Luką. Miestas garsėja gerai išlikusiom Renesanso laikų sienom  ir daugybe miestui nusipelniusių asmenybių, tarp kurių yra kompozitorius Giacomo Puccinis. Dalyvausite ekskursijoje po miestą su rusakalbiu gidu. Laisvas laikas.

  Vėliau persikelsite į kerintį Lukos priemiestį Montekarlo de Luka, esantį kalvos viršūnėje. Keliausite į fermą, kurioje gomurį palepinsite vietinių išaugintu ir gamintu maistu, tokiu kaip alyvuogės, sūriai, duona, vynas ir mėsa. Kelionė į Florenciją. Dalyvausite apžvalginėje ekskursijoje po miestą lydimi rusakalbio gido. Florencija yra Toskanos regiono sostinė, kurios senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kaip ir daugelis Italijos miestų, taip pat ir Florencija – tai dar vienas muziejus po atviru dangumi, išraizgytas siauromis gatvelėmis. Florencija gali pasigirti išugdžiusi tokius meno pasaulio milžinus kaip Dantė, Petrarka ar Leonardas da Vinčis. Apgyvendinimas miesto centre esančiame viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 7 diena

  FLORENCIJA - ROMA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį pageidaujantieji su rusakalbiu gidu galės dalyvauti ekskursijoje į Uficių galeriją – vieną seniausių ir garsiausių pasaulio meno muziejų, esančių Florencijoje. Galerijos kolekcijoje yra vieni žymiausių paveikslų meno istorijoje, kaip S. Botičelio „Veneros gimimas“, L. da Vinčio „Geroji naujiena“ ir daugelis kitų.

   

  Taip galima rinktis ekskursiją į didikų Pitti rūmus, kuriuose verta apsilankyti ne tik dėl juose eksponuojamų renesanso meistrų šedevrų, bet ir autentiško salių interjero. Antroje dienos pusėje grįšite į Romą. Apgyvendinimas miesto centre esančiame viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  ROMA - VILNIUS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Nuvežimas į Romos oro uostą. 

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 balandis
Sek, Bal 29Sek, Geg 6 10+
2018 gegužė
Sek, Geg 6Sek, Geg 13 10+
2018 birželis
Sek, Birž 10Sek, Birž 17 10+
2018 liepa
Sek, Liep 8Sek, Liep 15 10+
2018 rugpjūtis
Sek, Rūgp 5Sek, Rūgp 12 10+
Sek, Rūgp 19Sek, Rūgp 26 10+
2018 rugsėjis
Sek, Rugs 2Sek, Rugs 9 10+
Sek, Rugs 16Sek, Rugs 23 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
510 EUR
 

+ skrydis apie 140 EUR
su skrydžiu nuo 650 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pervežimas: oro uostas–viešbutis–oro uostas;
  • 7 nakvynės 3* arba 4* viešbučiuose turo metu;
  • maitinimas: 7 pusryčiai;
  • kelionė komfortišku autobusu arba mikroautobusu;
  • rusakalbio gido paslaugos;
  • vyno ir maisto degustacija Montepulciano;
  • vyno ir maisto degustacija Montalcino;
  • vyno ir maisto degustacija Montekarlo de Luka;
  • katerio bilietai pasiplaukiojimui po Cinque Terre.
  • Ekskursinė programa:
   • 2 val. trukmės ekskursija Sienoje;
   • 2 val. trukmės ekskursija Florencijoje;
   • 3 val. trukmės ekskursija Romoje;
   • 3 val. trukmės ekskursija į Vatikano muziejų; 
   • ekskursija Lukoje;
   • ekskursija Pizoje;
   • apsilankymas Montepulciano, Pienza ir Montalcino;
   • apsilankymas San Džiminjane, Cinque Terre ir Kararoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius–Roma–Vilnius nuo 140 EUR;
  • bilietai į muziejus ir šventyklas;
  • gėrimai bei arbatpinigiai;
  • Romos mokestis: 3* viešbučiuose 3EUR/1 d., 4*viešbučiuose 4EUR/1 d.;
  • medicininių išlaidų draudimas.

   

  Taip pat galima užsisakyti:

  • bilietas į Vatikano muziejų (25 EUR)
  • ekskursija Naktinė Roma su rusakalbiu gidu (25 EUR);
  • ekskursijos į Uficių galeriją arba didikų Pitti rūmus su rusakalbiu gidu (30 EUR, bilietai įskaičiuoti į ekskursijos kainą);
  • vakarienė teatre-restorane Romoje (47 EUR, į kainą įskaičiuota mineralinis vanduo ir vynas)
  • vakarienės turo metu 105 EUR.
  • priemoka už vienvietį kamabrį  nuo 165 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Turai vyksta nuo sekmadienio iki sekmadienio, todėl skrydžiai į Romą yra tik su persėdimu. Tiesioginiai skrydžiai yra iš Rygos.
  • Norint tiesioginių skrydžių, galima atvykti diena prieš turą ir išvykti diena po turo, tokiu atveju papildomai prisidės dvi nakvynės ir privatūs pervežimai, papildomai kaina nuo 185 EUR/asm.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką