Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Bankokas, upė Kwai, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Bankokas, upė Kwai, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite Tailando sostinę - charakteringąjį Bankoką
  • Regėsite unikalų reginį - autentišką Damnoen Saduak plaukiojantį turgų
  • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kwai
  • Išvysite senovinį Angkoro miestą ir žymiausią jo statinį - Angkor Wat šventyklą
  • Stebėsite unikalaus Tonle Sap ežero vietinių žmonių gyvenimą
  • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje - Patajoje
  • Ilsėsitės egzotiškoje Koh Chang saloje

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA–BANKOKAS

  Išvykimas iš Vilniaus arba Rygos. Skrydis į Bankoką su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Atskrisite į Bankoko oro uostą ir būsite pervežti į viešbutį, esantį šalia Tailando sostinės centro. Vakare Jūsų laukia laisvas laikas, kuomet patariame netinginiauti, o pradėti pažintį su šiuo miestu. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čao Prajos upe. Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai.  Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį PatPong turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių laukia pažintinė ekskursija po Bankoką. Karališkoji šventykla su įspūdingu tajų architektūros šedevru – Karalių rūmais. Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams, kurie užima daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos, Auksinio Budos šventyklos.

  Po pietų Jūsų lauks ekskursija laiveliu po Bankoką raizgančius kanalus, sutekančius į Čao Prajos upę. Daugelis turistų plaukiodami šeria kanaluose plaukiojančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Pasiplaukioję kanalais trauksite į brangenybių galeriją ir centrą, kuriame apdorojami brangakmeniai.  

  Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą - Baiyoke Sky. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą Kabareto šou. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS–KOH CHANG SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių kelsitės į Koh Chang salą, kurioje Jūsų lauks dar kelios dienelės nerūpestingo poilsio tropikų apsuptyje. Koh Chang išvertus į lietuvių kalbą reiškia "Dramblio sala", kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu.

  Ko Chang sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Koh Chang saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

 • 5–7 dienos

  KOH CHANG SALA (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Koh Chang saloje.

 • 8 dienos

  KOH CHANG SALA - PATAJA (pusryčiai)

  Šiandien trauksite link Patajos, pakeliui sustodami papietauti vietinėje užeigoje. Vakare atvyksite į Patają - miestą, ypač garsų dėl savo siautulingo naktinio gyvenimo bei įvairių šou, ir turėsite laiko visą tai pamatyti. Nakvynė Patajoje. Pataja - vienas populiariausių bei didžiausių kurortų Tailande, kuris kadaise buvo tik nedidelis žvejų kaimelis. Čia rasite begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie tiesiog nori pamatyti, kaip gi atrodo ši vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama.  Tiems, kas norės daugiau gamtos, o ne šurmulio, rekomenduojame nuplaukti laiveliu į 4 km ilgio mažytę Koh Larn salelę, nutolusią vos 7 km nuo Patajos įlankos. Čia Jūsų lauks egzotiški paplūdimiai, tarp kokospalmių plėvesuojančios supynės bei palei uolas vinguriuojantys mediniai tilteliai.  Už papildomą mokestį galėsite įsigyti ekskursijas į : Alcazar Show, Alangkarn Extravaganza Show,Coral island, Koh Samet Paradise Island, Nong Nooch Tropical Gardens, Sri Racha Triger Zoo, Yachting, Discover Scuba Diving. Nakvynė Patajoje.

 • 9 dienos

  PATAJA (pusryčiai)

  Šiandien apsilankysime Milijono metų senumo akmenų parke bei Patajos krokodilų fermoje. Čia pamatysime, kaip gyvena krokodilai, išvysime šių gyvūnų bei jų dresiruotojų kartu atliekamus triukus. Šiame parke taip pat pastebėsime įvairių egzotiškų augalų, suakmenėjusių medžių ir akmeninių gyvūnus vaizduojančių skulptūrų.

 • 10 diena

  TURGUS ANT VANDENS - KANČIANABURIO PROVINCIJA - KVAI UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančianaburio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės. Pakeliui Jūsų laukia apsilankymas kokoso riešutų ūkyje, kur galėsite užlipti į palmę ir patys nusiskinti savo kokosą, sužinoti, kaip jis atidaromas, nusipirkti kokosinių saldainių ar suvenyrų iš drožto kokoso riešuto kevalo. Toliau užsuksite į Damnoen saduak - autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. 

  Nuo pat ankstyvo ryto vietos prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis vaisiais, daržovėmis, jūrų gėrybėmis, orchidėjomis, jūsų akyse ruošia gardų egzotišką maistą.

  Toliau Jūsų laukia nuostabi vieta – Kvai upė su įžymiuoju geležinkelio tiltu, vadinamu „Mirties keliu“. Vieta įgavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Pirmiausiai papietausite džiunglių šlaitų apsuptyje, po to turėsite progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais. Apžiūrėjus "Mirties kelią" Jūsų lauks kelionė tradiciniu laiveliu link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio "Jungle Rafts" viešbučio. Pakeliuiturėsite galimybę apsilankyti gyvačių fermoje (už papildomą mokestį). Atvykusių į viešbutį šalia Kwai upės Jūsų lauks vakarienė jame. Po vakarienės už papildomą mokestį galėsite pasimėgauti tradiciniu Mon kaimelio gyventojų šou, surengtu specialiai Jums. Nakvynė Kančianaburi.

 • 11 diena

  KANČIANABURI -  PATAJA (pusryčiai)

  Papusryčiavę keliausite link Mon kaimelio, esančio Tailando ir Mianmaro pasienyje. Mon - tai Mianmaro etninė grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia susipažinsite su Mon kultūros žmonėmis, kurie stengiasi išsaugoti savo kultūrą, pamatysite jų kasdienybę, aplankysite vaikų mokyklą, dramblių fermą. Rekomenduojame turėti šiek tiek lietuviškų saldainių, kadangi Mon vaikai labai džiaugiasi jų gavę. Vos grįžę iš Mon kaimelio į viešbutį sėsite į valtelę ir tie, kas norės, bus išmesti į upę bei galės pasimėgauti plaukimu pasroviui. Toliau Jūsų lauks ekskursija į „Mirties muziejų“, kuris skirtas visiems Antrojo pasaulinio karo belaisviams, nepakeliamai sunkiomis sąlygomis stačiusiems Kvai upės geležinkelio tiltą. Fragmentiškos nuotraukos bei išlikę daiktai puikiai atkartos istoriją iš naujo. Atsikvėpti vyksite į tajų vaistinių žolelių ir prieskonių pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, prieskonių, jų įsigyti. Toliau Jūsų lauks įspūdingieji Saiyoke kriokliai bei šalia esančios skirtingų temperatūrų karštosios versmės. Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir bekrintančio vandens šniokštimas. Po ekskursijos trauksite link Patajos, pakeliui sustodami papietauti vietinėje užeigoje. Vakare atvyksite į Patają - miestą, ypač garsų dėl savo siautulingo naktinio gyvenimo bei įvairių šou, ir turėsite laiko visą tai pamatyti. Nakvynė Patajoje.

 • 12 diena

  PATAJA- SIEM REAP –TONLE SAP (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte pasiimsite iš viešbučio pusryčių dėžutes ir keliausite į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsite sieną, pravažiuosite Poipet miestelį ir toliau vyksite į Siem Reap. Atvykus įsiregistruosite viešbutyje. Papietausite tradiciniame khmerų restorane. Po pietų lauks kelionė į ypatingą vietą – Tonle Sap ežerą, kitaip dar vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną.

  Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsite progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą.  Šiame ežere gyvena ne vien kambodžiečiai, bet ir vietnamiečių etninės grupės. Gyventojų kasdienybė tikrai egzotiška: lušnynų tipo nameliai ant ežero krantų, juose kabantys hamakai, ryškiaspalviai skalbiniai, vaikai plaukiojantys bliūduose ir juokais gąsdinantys pagautomis gyvatėmis. Aplankysite krokodilų fermą. Vakarienė restorane ir tradicinis khmerų šou Apsara. Po šio reginio atvyksite į viešbutį Siem Reap. Laisvas vakaras ir nakvynė Siem Reap.

 • 13 diena

  SIEM REAP–ANGKORAS–PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Diena skirta Angkoro senovės miestui - didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas.

  Pirmasis sustojimas – Ta Prohm šventykla, išgarsinta Holivudo filmo „Lara Croft: The Tomb Raider“ (Kapų plėšikė Lara Kroft). Tuomet pamatysite Ta Keo šventyklą – vieną aukščiausių komplekse.

  Ekskursiją tęsite prie miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui. Čia pamatysite Bayon šventyklą - žinomą bei krupščiai dekoruotą khmerų genties šventyklą, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus.

  Toliau lankysitės žymiojoje Angkor Wat šventykloje, pastatytoje khmerų karalių jau iki XIII a. Ilgainiui jie prarado valdžią ir šventykla dingo džiunglėse po samanomis ir lianomis.

  Vėliau mokslininkai iš naujo atrado šį khmerų palikimą ateities kartoms. Šventykla nustebina savo didybe ir dealiai suprojektuota architektūra. Poilsis ir pietūs viešbutyje. ėliau vyksite į tradicinį khmerų medžio apdirbėjų kaimelį, pamatysite kaip gimsta įmantrūs medžio raižiniai, tradiciniai baldai. Tuomet – pervežimas į Patają ir apgyvendinimas viešbutyje.

 • 14 diena

  PATAJA–BANKOKAS–VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į Bankoko oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.

 • 15 diena

  VILNIUS/RYGA

  Grįžimas į Vilnių/Rygą.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIŲ IR KAINŲ LENTELĖS PATAJOJE

Viešbučiai Kaina asmeniui 
2* Sawasdee Sunshine
Superior (Double) tipo kambarys  
nuo 844 EUR + skrydis
2* Victorias Place
Superior tipo kambarys  
nuo 880 EUR + skrydis
3* Sea Breeze Jomtien 
Superior Main Building tipo kambarys 
nuo 934 EUR + skrydis
4* Avalon Beach Resort
Superior tipo kambarys  
nuo 1060 EUR + skrydis
4* Amari Pattaya Garden
Superior Garden tipo kambarys   
nuo 1087 EUR + skrydis
5* Cape Dara Resort 
Deluxe tipo kambarys 
nuo 1222 EUR + skrydis
5* Centara Grand Mirage 
Deluxe Ocean Facing tipo kambarys 
nuo 1285 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 12 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais: 2 nakvynės viešbutyje Bankoke; 1 nakvynė viešbutyje Kančianaburyje; 4 nakvynės viešbutyje Patajoje; 1 nakvynės Siem Reape; 4 nakvynės viešbutyje Koh Change; (jeigu trukmė skirtinga - klauskite kelionių konsultanto)
  • programoje nurodytas maitinimas: pusryčiai kasdien, 5 pietūs, 2 vakarienės;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
  • visi pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Bankoką ir atgal;
  • Tailando daugkartinė viza (141 EUR);
  • medicininės pagalbos užsienyje draudimas ~ 18 EUR/62.15 Lt;
  • Kambodžos viza ~ 1500 THB (37 EUR), forminama pasienyje;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai;
  • gėrimai pietų ir vakarienės metu.    

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Turistams Lietuvoje siūlome darytis vienkartinę Tailando vizą, jos kaina 31 EUR. Ir keliaujant į Kambodžą pasidaryti REENRY (sugrįžimo į Tailandą) vizą. Jos kaina vietoje apie 40 USD. Reentry vizos forma čia. Papildomai reikalinga: 1 spalvota nuotrauka, paso kopija, užpildyta forma.  
  • objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis;
  • vienviečio kambario priemoka
  • rekomenduojame kelionę su vadovu iš Lietuvos: Spalvingasis Tailandas ir Egzotiškoji Kambodža.    
  • Skrydžio informacija:         
  • Turkish Airlines: (skrydžio laikai gali keistis)
  • Ryga - Stambulas 13:55 - 17:10 
   Stambulas - Bankokas 19:50 - 09:45 + 1 d. 
   Bankokas - Stambulas 23:30 - 05:20  +1 d.
   Stambulas - Ryga 10:00 - 13:00 
  • Uzbekistano Avia linijos: (skrydžio laikai gali keistis)
  • Ryga  - Taškentas  23:55 - 07:44(+1)
   Taškentas  - Bankokas 10:20-18:00
   Bankokas - Taškentas 11:20 - 16:10
   Taškentas - Ryga 18:40 - 21:10
  • Numatyti viešbučiai Bankoke ir Koh Chang saloje:
   Bankokas: Chada hotel 3* arba Emerald Bangkok 4*
   Koh Chang sala: Chai Chet Resort 3* arba Klong Prao Resort 3*
  • Į kelionę vykstant su Uzbekistano avia linijomis, kelionės trukmė yra 13 nakvynių, į kelionę vykstant su Turkish Airlines linijomis, kelionės trukmė 12 nakvynių.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką