Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indonezija - kontrastų žemė (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Indonezija - kontrastų žemė (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės dviejose pagrindinėse Indonezijos salose – Javoje ir Balyje
  • Apžiūrėsite Džogjakartos miestą bei aplink ją esančias užburiančio grožio šventyklasPrambaranąBorobudurą
  • Stebėsite saulėtekį nuo Bromo ugnikalnio
  • Lankysitės šarmingame Balio salos miestelyje – Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas, Šventąjį beždžionių mišką
  • Plauksite į jūrą stebėti žaismingųjų delfinų
  • Ilsėsitės puikiame Sanuro kurorte, garsėjančiame ramia atmosfera ir balto smėlio paplūdimiais

Programa

 • Indonezija vadinama tūkstančio salų šalimi. Ryžių terasos, atogrąžų miškai, neįžengiamos džiunglės, dūmuose paskendę ugnikalniai, nuostabūs paplūdimiai bei senovinės šventyklos ir rūmai – visa tai tik dalis to, ką pamatysite šios kelionės metu. Jūsų laukia šalis, turtinga savo kultūriniu ir istoriniu paveldu, spalvingomis ceremonijomis ir šventėmis, menininkų ir amatininkų įvairove. Negalime nepaminėti ir vietinių gyventojų – visada su šypsena ir gera nuotaika, su savais tikėjimais ir gyvenimo filosofija. Visu tuo netrukus galėsite įsitikinti ir patys.

 • 1 diena

  VILNIUS – KVALA LUMPŪRAS DŽOGJAKARTA 

  Skrydis iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą.

 • 2 diena

  KVALA LUMPŪRAS – DŽOGJAKARTA (vakarienė)

  Atvykus į kultūrinę Javos salos sostinę Džogjakartą (Yogyakarta) susitvarkysime įvažiavimo į šalį dokumentus ir važiuosime užtarnautam poilsiui. Vakarienė viešbutyje arba viename iš daugelio šalia įsikūrusių restoranų. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  DŽOGJAKARTA (pusryčiai, vakarienė) 

  Po pusryčių kvapą gniaužiančią pažintį su spalvingąja Indonezija pradėsime nuo didžiausio pietryčių Azijoje induistinių šventyklų komplekso Prambanano (Prambanan). Kompleksą sudaro 8 šventyklos, iš kurių ypač išsiskiria trys, skirtos Trimurti – trijų induistų Dievų vienybei: Kūrėjui Brahmai, Saugotojui Višnu ir Griovėjui Šivai. Svarbiausia – į viršų 47 m. besistiebianti pagrindinė šventykla, kurios centre galima pamatyti 3 metrų aukščio Šivos statulą, o ant sienų – išraižytą Ramajanos istoriją.

  Manoma, kad Prambanano kompleksas karaliaus Belitung Maha Sambu paliepimu buvo pastatytas dar IX a., tačiau labai greitai apleistas ir sugriautas beveik iki pamatų. Dabar tuo patikėti gana sunku, nes kompleksas atstatytas. Rekonstrukciją pradėjo dar olandų kolonistai 1918 metais. 1956 metais pagrindinis etapas buvo baigtas, bet akmenys sudėti nenaudojant jokio skiedinio, todėl po kiekvieno žemės drebėjimo (kurie Indonezijoje nėra retenybė) šventyklas reikia rekonstruoti iš naujo.Po pietų mūsų lauks pažintis su Džogjakartos miestu. Aplankysime žymiąją miesto gatvę Malioboro (Jalan Malioboro), kurioje galėsite nusipirkti suvenyrų, nusifotografuoti ir pasimėgauti kultūriniu miesto gyvenimu: būtent čia dienas leidžia daugiausia miesto gatvės muzikantų, dailininkų, artistų ir, žinoma, maisto vagonėlių savininkų. Savo akimis išvysime vietinių gyvenimą ir galėsime pabandyti bent vienam vakarui tapti jo dalimi. Vakare važiuosime į viešbutį. Nakvynė.

 • 4 diena

  DŽOGJAKARTA (pusryčiai, vakarienė) 

  Šiandien mūsų lauks dar vienas UNESCO saugomas pasaulio paveldo objektas – Borobuduro šventykla (Borobudur). Tai viena žymiausių pasaulyje budistų šventyklų, kurioje yra gausi ir brangi bareljefų kolekcija. Šventykla įsikūrusi aukštai ant kalvos, o nuo jos atsiveria idiliškas vaizdas į žaliuojančius laukus.Pastatyta IX amžiuje, Sailendra dinastijos valdymo metu, šventykla iš paukščio skrydžio primena šventą mandalos ženklą, kuris jungia žemę ir dangų, žmones ir dievus. Šventykla yra trijų lygių, atspindinčių budistų visatos sampratą. Legenda pasakoja, kad jei visus lygius apeisime iš visų pusių 7 kartus pagal laikrodžio rodyklę, išsipildys visi slapčiausi norai.

  Vėliau apsilankysime žymiame Keratono dvare (Keraton Ngayogyakarta Hadiningrat), pastatytame 1756 m. sultono Sri Hamengku Buwono I paliepimu. Ne tik šis pastatas, bet ir visa, kas jį supa – Džogjakartos senamiesčio gatvės, išėjimas iš senamiesčio, pastatai ir į kurią pusę atsuktos jų durys – pastatyta remiantis senaisiais javiečių tikėjimais ir mitologine filosofija. Tikima, kad pastato architektūroje yra įvairiausių magiškų artefaktų, atbaidančių blogį nuo pačio statinio ir ten gyvenančios sultono šeimos. Užsuksime į dar vieną javiečių kultūrą atspindintį dvarą – Taman Sari Vandens pilį (Taman Sari Water Castle). Visa XVIII a. pastatyto komplekso teritorija suskirstyta į keturias skirtingas sritis: didelis dirbtinis ežeras su salomis vakarinėje dalyje, maudymosi dalis centre, baseinai ir paviljonai pietuose ir mažas ežeriukas rytinėje dalyje. Šie vandens rūmai istoriniais laikais turėjo įvairiausių paskirčių: sultono poilsio zona, dirbtuvės, meditacijos vieta, o gresiant pavojui – slėptuvė ir gynybinė zona. Toliau keliausime į netoliese esantį Kotagedą (Kotagede). Tai – nedidelis istorinis miestelis, esantis Džogjakartos pašonėje, kadaise buvęs Mataram kunigaikštystės sostine. Šiandien jis žymus dėl amatininkų, gaminančių originalius sidabro gaminius. Pagrindinė miesto gatvė pilna nedidelių dirbtuvėlių ir parduotuvių, kuriose galima įsigyti vietinių Javos salos amatininkų darbų – sidabrinių dubenėlių, dėžučių ir net labai modernių papuošalų. Žinoma, nevalia pamiršti ir garsiosios indonezietiškos batikos, kurios čia taip pat rasime. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  DŽOGJAKARTA – BROMO (pusryčiai, vakarienė) 

  Pusryčiai viešbutyje. Anksti ryte išbandysime dar vieną transporto priemonę – traukinį. Juo važiuosime link nedidelio miestelio Mojokerto. Pakeliui grožėsimės nuostabiais kraštovaizdžiais: kalnais, slėniais, miškais ir upėmis. Atvykę į Mojokertą, toliau keliausime link Probolingo miesto (Probolinggo). Stabtelėsime prie žymaus Madakaripuros krioklio (Air Terjun Madakaripura). Tam, kad pasiektume pagrindinį krioklį, reikės šiek tiek pasivaikščioti, bet krentančio vandens grožis tikrai to vertas. Krioklys sudarytas iš 7 kaskadų, kurio aukščiausia – net 200 m aukščio. Pasakojama, kad Gadža Mada (Gadjah Mada), vienos didžiausių Javos imperijų ministras pirmininkas, iš imperatoriaus gavęs šią sritį dovanų, atsisakė ją priimti iki tol, kol visa Indonezija nebus suvienyta į vieną šalį. Taip pat pasakojama, kad būtent čia, prie Madakaripuros krioklio jis dingo – „ištirpo ore“. Po ilgos ir turiningos dienos važiuosime link garsaus Bromo ugnikalnio (Gunung Bromo). Apsistosime viešbutyje šalia ugnikalnio. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  BROMO – KETAPANGAS (pusryčiai, vakarienė) 

  Iš aukštai stebėti ugnikalnių slėnį, pabraidyti po smėlio jūrą, pasivaikščioti kraterio pakraščiais, žvilgtelėti į dar veikiančio ugnikalnio žiotis – argi tai ne svajonė?

  Įspūdingą dieną pradėsime anksti ryte ir nuostabų saulėtekį pasitiksime apžvalgos aikštelėje. Vėliau trauksime link Bromo. Kelias pėsčiomis iki kalno trunka apie 30 minučių, bet čia galėsime išbandyti ir dar vieną „transporto priemonę“ – arklį arba asiliuką. Greičio tikėtis neverta – ramiai, laikydamas už vadelių, iki pat ugnikalnio mus nuves varovas. Bromas - tai labai veiklus 2329 m aukščio ugnikalnis, kurį aplinkui gyvenantys tengerai (etninė rytinio Javos regiono mažuma) laiko vartais į požeminį pasaulį.

  Pakeliui pamatysime Pura Luhur Poten šventyklą. Kiekvienais metais čia rengiama aukojimo ceremonija Kasado, kurios metu vietiniai meta aukas į patį kraterio dugną. Grįžę į viešbutį papusryčiausime ir keliausime link pajūrio nakvynei prieš kelionę į legendomis apipintą „dievų salą“ – Balį. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  KETAPANGAS – LOVINA (pusryčiai, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Skridome lėktuvu, važiavome automobiliu, jodinėjome – pats laikas pailsėti ir įmerkti kojas į jūrą. Keltu kelsimės į Gilimanuko uostą (Gilimanuk) ir pasieksime neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą – Balį (Bali). Vos 153 km ilgio sala užburia nuostabia gamta, draugiškai nusiteikusiais gyventojais ir kiekvieną dieną lydinčia ramybe.

  Kelionę po Balį pradėsime nuo Bedugul botanikos sodo (Kebun Raya Eka Karya Bedugul Bali), garsėjančio savo kalvotomis vietovėmis ir egzotiškos augmenijos įvairove. Sode yra daugiau nei 18 tūkst. augalų, augančių kalnuotose Rytų Indonezijos salose: Balyje, Nusoje (Nusa Tenggara), Sulavesyje (Sulawesi), Maluku ir Papua. Sode galima rasti ir ypač dideles baliečių apeigų ir vaistinių augalų kolekcijas. Šiek tiek egzotikos galėsime net ir paragauti – nevalia praleisti žymiojo Candikuningo turgaus (Candi–Kuning). Durianas, mangostinas, rambutanas – čia tik keli vaisiai, kuriuos galima įsigyti arba paragauti šiame milžiniškame turguje.

  Toliau važiuosime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan), dažniau vadinamą „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventykla. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens. Pasidžiaugę šia bene labiausiai fotografuojama Balio vieta keliausime į salos šiaurėje esantį kurortą – Loviną (Lovina). Pakeliui stabtelėsime pasigrožėti dar vienu gausiai lankomu turistiniu objektu – Gitgito kriokliu (Gitgit). Tai beveik 32 m aukščio krioklys, apsuptas nuostabios tropikų augalijos ir įvairiausių gyvūnų – prie krioklio neretai galima sutikti laukinių beždžionių, atkeliaujančių atsigerti. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  LOVINA – UBUDAS (pusryčiai)

  Dar nepatekėjus saulei tradicine valtimi plauksime į jūrą stebėti saulėtekio ir žavingų delfinų. Visa ekskursija šiek tiek primena „Benny Hill šou“, tik be muzikos: kažkas iš kapitonų sušunka - "Delfinai ten!" ir visi lekia link parodytos vietos. Taip situacija kartojasi vėl ir vėl. Delfinus tikrai pamatysime – kartais tik pelekus, kartais iššokančius iš vandens, o kartais net visai šalia valties, atrodytų, jog galėtum juos paglostyti. Net jei delfinai pamojuos mums pelekais tik iš tolo – saulėtekis jūroje ne mažiau įspūdingas reginys.

  Grįžę į viešbutį papusryčiausime ir važiuosime į džiunglių vidurį, į Air Paną (Air Panas). Miestelis garsėja puikiomis karštosiomis versmėmis. Vandens temperatūra čia siekia net 38 laipsnius, todėl jei kartais ryte sušalsime, čia galėsime pasišildyti į valias. Vėliau keliausime į Kintamano (Kintamani) kaimelį, esantį 1450 metrų aukštyje. Svarbu paminėti, kad šio kaimelio žmonės – vieni tradiciškiausių ir religingiausių visame Balyje. Jie mielai sutinka atvykėlius, yra ypatingai šilti ir draugiški, tačiau turi savas kultūrines taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas, žengiantis į jų žemę.

  Oras šioje vietovėje daug gaivesnis, tačiau svarbiausia, kad iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys Baturo ugnikalnio (Gunung Batur) ir Baturo ežero (Danau Batur) vaizdai. Baturo ežero gylis išlieka toks pats ir per sausąjį, ir per drėgnąjį sezoną. Šis faktas tapo tikėjimo, jog Baturo ežeru rūpinasi dievai, priežastimi. Pasigrožėję vaizdais trauksime į Baturo papėdėje esantį šventyklų kompleksą – Besakih. Besakih dar vadinama visų Balio šventyklų motina. Ji ne tik didžiausia, svarbiausia, bet, mūsų manymu, ir pati įspūdingiausia visame Balyje. Po turiningos dienos važiuosime į Balio kultūrinę sostinę – Ubudą (Ubud). Nakvynė viešbutyje. 

 • 9 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Po įtemptos kelionės pradžios šiandien pasiūlysime šiek tiek atsikvėpti. Kelionės vadovas palydės mus į Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame išvysime tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodegesmakakas, pamatysime šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių induistinių šventyklų. Čia galima pajusti neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebuklų.

  Po pietų galėsime apsipirkti, paieškoti suvenyrų ar pasivaikščioti po Ubudą – vieną didžiausių Balio meno ir kultūros centrų. Vakare važiuosime stebėti įspūdingo Kecak ugnies ir transo šokių pasirodymo. Šokiui akomponuoja ne orkestras, o vyrų choras, ritmą kuriantis tik lūpomis. Vyrai, kūną apsijuosę tik tradiciniais sarongais ir pusnuogiai sėdintys pusračiu aplink laužą, pasakoja indų epo „Ramajana“ istoriją. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Kiek šioje kelionėje jau matėme šventyklų? Greičiausiai sunku ir suskaičiuoti. Liko dar viena, bet geriausiai žinoma Balio šventykla – Tanah Lot (Pura Tanah Lot). Pažodžiui Tanah Lot reiškia „Žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Legenda pasakoja, kad induistų kunigas Nirarta (Dang Nyang Nirartha) keliaudamas Pietų pakrante pamatė gražią uolinę salelę ir stabtelėjo ten pailsėti.

  Praleidęs čia naktį, šventikas sutiktiems žvejams liepė šioje vietoje pastatyti šventyklą – jis jautė, kad tai šventa vieta, tinkama garbinti Balio jūros dievams. Šie patikėjo ir pastatė šventovę, kuri iki pat šios dienos yra vienas svarbiausių baliečių mitologijos objektų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

  Toliau mūsų laukia gamta. Pirmiausia stabtelėsime Drugelių parke (Taman Kupu Kupu), saugančiame šimtus įvairiausių vietovei būdingų drugių. Sakoma, kad tai magiško grožio vieta. Vėliau važiuosime pasigrožėti nepamirštamais Jatiluwih ryžių terasų vaizdais. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti! Nakvynė viešbutyje. 

 • 11 diena

  UBUDAS – SANURAS (pusryčiai)

  Pagaliau keliausime mėgautis užtarnautu poilsiu puikiame 4* viešbutyje Sanuro (Pantai Sanur) kurorte. Sanuras – vienas seniausių kurortinių Balio miestų, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Šis miestas puikiai tinka atsipalaiduoti, pamiršti kasdienybę ir pasimėgauti nuostabiu peizažu – keliaujant smėlėta pajūrio juosta galima pamatyti nedidelių tradicinių žvejybos laivelių, išsibarsčiusių jūroje, gėrėtis netoli esančios Nusa Penida salos medžių viršūnėmis. Gyvensime "Puri Santrian" viešbutyje, įsikūrusiame ramioje salos pietrytinės dalies pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 - 13 dienos

  SANURAS (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros. Galima užsisakyti papildomų ekskursijų ir pramogų. Nors Sanuras nedidelis – veiklos jame ras kiekvienas. Mieste įkurtas belgų tapytojo Adrieno de Merpeso (Adrien Jean le Mayeur de Merpes), gyvenusio saloje daugiau nei 20 metų, muziejus. Galima pasigrožėti tapybos paroda, kurią sudaro daugiau nei 80 dailininko darbų. Visai netoli Sanuro (maždaug 3 km į šiaurę) įkurtas Balio orchidėjų sodas, kurio augalija žavi tiek vietinius, tiek turistus. Besidomintieji architektūra ir religija gali aplankyti Blandžongo (Pura Blanjong) šventyklą, kur ant vienos didžiausių akmeninių kolonų puikuojasi užrašas, vadinamas Prasati Blanjong. Užrašas yra seniausia žinoma Balio relikvija, o jame pasakojama, kad X a. Balį aplankęs Javos karalius čia įsteigė pirmąją oficialią salos vyriausybę. Saloje išvystytos vandens pramogos (nardymas, banglenčių sportas), žavi restoranų, kavinių ir suvenyrų parduotuvėlių gausa. Nakvynės viešbutyje.

 • 14 diena 

  SANURAS – KVALA LUMPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių tarsime „sudie“ arba „iki pasimatymo“ nepakartojamai Indonezijai ir skrisime į Kvala Lumpūrą. Iš jo geriausiomis Europos avialinijomis „Turkish airlines“ keliausime namo, į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • vietiniai skrydžiai: Kvala Lumpūras - Džogjakarta, Balis - Kvala Lumpūras;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;;
  • apgyvendinimas: 9 nakvynės 3-4* viešbučiuose turo metu, 3 nakvynės 4* viešbutyje Sanure poilsio metu;
  • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 6 vakarienės;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius Kvala Lumpūras Vilnius (kaina apie 670 EUR);
  • Indonezijos viza (~30 EUR), daroma vietoje;
  • išvykimo mokestis (~30 USD);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
  • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kelionės kaina didesnė del sezoniškumo.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką