Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Visa Kuba (16d/14n)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kuba

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Visa Kuba (16d/14n)

Kelionės akcentai:

  • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
  • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
  • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
  • Casa de la Trova muzikos namuose galėsite sušokti salsa
  • Duaba ūkyje pamatysite bananų, kokoso riešutų, kakavos, mango ir kavos plantacijas
  • Ilsėsitės Varadero kurorte, garsėjančiu ilgu balto smėlio paplūdimiu

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/KAUNAS/RYGA – HAVANA (vakarienė)

  Skrydis iš Vilniaus, Kauno arba Rygos į Havaną arba skrydis į Varaderą ir pervežimas į  Havaną. Apgyvendinimas viešbutyje, kur lauks vakarienė (jei spėjama iki 21:00).

 • 2 diena

  HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į ekskursija po Havaną. Nuvyksite iki Morro-Cabana apžvalgos aikštelės.

   

  Pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldą, kuris garsėja įdomia architektūra. Aplankysite Ginklų aikštę, Ofisios gatvę, Saint Francis of Assisi aikštę. Taip pat neaplenksite ir romo muziejaus, kur galėsite susipažinti su šio gėrimo įdomiu gamybos procesu, bei galėsite jį padegustuoti.  Toliau ekskursija tęsis po Senąją aikštę, Mercaderes gatve pasieksite viešbutį Ambos Mungos, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingvėjus, Katedros aikštėje galėsite užsukti į  „Bodeguita del Medio“, iš kurio atsivers Revoliucijos muziejaus, Centrinio parko, Didžiojo Havanos teatro, Nacionalinio Kapitolijaus ir garsiosios Havanos krantinės Malecon panorama. Atėjus pietų metui pietausite miesto restorane „LaMina”.  

  Po pietų tęsite turą po šiuolaikinę Havaną, kur pamatysite Revoliucijos Aikštę irUniversiteto kalną. Dienos pabaigoje grįšite į viešbutį, kur turėsite laisvo laiko. Esant poreikiui, galėsite pasiimti kelionę į kabaretą “Tropikana”.

 • 3 diena

  HAVANA – PINAR DEL RIO – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Vinales slėnį, kuris yra įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio, garsėjančioje geriausiu tabaku pasaulyje. Pakeliui susipažinsite su Kubos gamta, su jos egzotiškais augalais, o ypač su karališkomis palmėmis, kurios yra nacionalinis Kubos simbolis!

  Aplankysite tabako fabriką/gamybos vietą Candelaria, sustosite „El Paraiso“fermoje, kur pamatysite paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, bei įvertinsite jų svetingumą ir paprastumą. 

  Aplankysite Indėno Urvą ir pasiirstysite valtimi požemine upe. Vėliau lauks pietūs vietiniame restorane „Palenquede Cimarrones“. Po pietų keliausite prie„Priešistorinės sienos“ – senovinių uolų su piešiniais vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Po to kilsite į Los Jazmines apžvalgos aikštelę, kur visu savo grožiu atsiveria vaizdas į Vinales slėnį. Vakare grįšite į viešbutį, kur Jūsų lauks soti vakarienė.

 • 4 diena

  HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Cienfuegos. Pakeliui sustosite fermoje „Fiesta Campesina", kur susipažinsite su ypatinga augalija ir gyvūnija sutinkama tik Zapatos pusiasalyje. 

  Cienfuegos yra laikomas gražiausiu miestu pajūryje. Čia Jūsų lauks pietūs vietiniame restorane. Po pietų galėsite pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, apsaugotoje nuo priešų Jagua tvirtove.

   Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos yra nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia išplanavimo simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru.Šiame miestelyje pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Palace del Valle rūmusTomas Terry teatrą, Kultūros Vertybių Namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Vėliau būsite pervežti į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė.

 • 5 diena

  TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių pažintis su Trinidadu – vienu įspūdingiausiu miestu Kuboje. Šis miestas, tarsi sustingęs laike ir žavintis ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu.

  Aplankysite pagrindinę parapijos bažnyčią Šv. Trejybė, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų. Taip pat nukeliausite iki pagrindinės aikštės ir grafo Brunet rūmų, kuriuose yra įsikūręs Romantizmo muziejus. Užsuksite į Canchanchara barą, kur galėsite paragauti tradicinio veitinio gėrimo, pagaminto iš romo ir medaus. Po pietų miesto restorane grįšite į viešbutį prie Ankon paplūdimio. Laisvas laikas ir poilsis.

   

 • 6 diena

  TRINIDADAS - CAMAGUEY (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po jų lauks kelionė į senovinį ir spalvingą Camaguey miestą. Pakeliui aplankysite cukranendrių plantacijas Manaca Iznaga.Atvykus į Camaguey, Jūsų lauks pietūs vietiniame restorane. Po pietų aplankysite Mergelės Marijos Gailestingumo šventovę ir  1868 m Kubos nepriklausomybės karo lyderio Ignacio Argamonte namą-muziejų. Pasivaikščiosite Carmen aikštėje, o atėjus vakarui vakarieniausite restorane esančiame šioje aikštėje.  Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas.

 • 7 diena

  CAMAGUEY – SANTIAGO DE KUBA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas į Kubos revoliucijos lopšį -  Santiago de Cuba. Pakeliui aplankysite Bayamo miestą, kur apžiūrėsite šio istorinio miesto centro panoramą. Šis miestelis sulaukia daugybės piligrimų bei pačių vitinių gyventojų, kadangi šio miesto El Cobre Bazilikoje yra saugoma stebuklinga Kubos globėjos Mergelės Marijos skulptūrėlė. Čia lauks pietūs miesto restorane. Po pietų tęsite kelionę į Santjagą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas.

 • 8 diena

  SANTIAGO DE KUBA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Santiago de Kuba, kuris yra antras pagal dydį šalies miestas. Miestas įdomus savo istorija, savo tradiciniais šokiais bei itin svetingais žmonėmis. Šiame žymiajame mieste aplankysite Šv Iphigenia nekropolį, kur guli Kubos nacionalinio herojaus José Martí palaikai. Apžiūrėsite Antonio Maceo aikštes ir “Liepos 26 dienos” muziejaus panoramą. Pasivaikščiosite istorine miesto dalimi: Cespedes parku, Katedros aikšte, pamatysite Diego Velazquez namus, prasieisite Padre Pico ir Heredija gatvėmis bei Dolores aikšte, kuri yra itin mėgstama vietinių gyventojų. Ttaip pat aplankysite įlankoje pastatytą El Morro tvirtovę.

  Pietausite miesto restorane, o vakare grįšite į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Norintieji galės pasimėgauti vakariniais spektakliais Casa de la Trova muzikos namuose. Čia renkasi įvairūs vietiniai muzikantai ir menininkai. Ar esate kada šokę salsa?

 • 9 diena

  SANTJAGO DE KUBA - GUANTANAMO - BARACOA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausite link Baracoa. Pakeliui grožėsitės nuostabiomis perėjomis ir kalnų panoramomis. Toliau vysite link Gvantanamo miesto, kur susipažinsite su folklorinių šokiu La Tumba Frnacesa, kuriame jaučiama Prancūzų ir iš Afrikos atvežtų vergų įtaka. Apsilankysite Casa del Vhangui, kur galesite pasigrozeti šokio spektakliu. Lauks pietūs vietiniame restorane. Po pietų tęsite kelionę į Baracoa.  Atvykus apsistosite viešbutyje, kur Jūsų lauks soti vakarienė.

 • 10 diena

  BARACOA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių laus kelionė į Duaba ūkį, kur pamatysite bananų, kokoso riešutų, kakavos, mango ir kavos plantacijas. Čia ir pietausite.
  Baracoa indėnų kalba reiškia „aukšta žemė“. Šis miestelis yra vienintelė vieta visuose Karibuose, kur gyvena taino genties indėnai. Šiuo metu miestas žymus savo šokoladu bei į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktu Aleksandro von Humboldto nacionaliniu parku. Miestelį supa vanduo ir daug žalumos. Laisvu laiku galėsite pavaikštinėti po miestelį. Apgyvendinimas ir vakarienė viešbutyje.

 • 11 diena

  BARACOA – HAVANA – VARADERAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių dar turėsite laiko apžvalginei ekskursijai po Baracoa. Aplankysite Nekaltojo Prasidėjimo šventyklą, kurioje yra pirmasis kryžius, kurį į Ameriką atvežė ispanai, ir kuris, pasak legendos, priklausė Kristupui Kolumbui. Šiuo metu kryžius yra seniausias krikščionių religijos simbolis Kuboje. Aplankysite miesto muziejų Fuerte Matachín. Pasiimsite pietų paketus iš La Punta restorano. Toliau Jūsų lauks pervežimas i Baracoa oro uostą ir skrydis į Havaną. Havanoje Jus pasitiks ir perveš į Varaderą poilsiui.

 • 12-14 dienos

  VARADERAS (viskas įskaičiuota)

  Varadero kurorte galėsite tiesiog pailsėti užburiančiame Karibų jūros paplūdimyje arba užsisakyti vietinių ekskursijų: galima nuvykti į Cardenas miestą, kuriame 1850m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava. Taip pat siūlomos ekskursijos į Neptūno uolą – požeminius stalaktitų ir stalagmitų urvus.

 • 15 diena

  VARADERAS - HAVANA (pusryčiai)

  Pervežimas į oro uostą. Skrydis Havana – Vilnius/Kaunas/Ryga.

 • 16 diena

  VILNIUS/KAUNAS/RYGA (grįžimo diena)

  Grįžimas į Vilnių/Kauną/Rygą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 gegužė
Pirm, Geg 8Antr, Geg 23 10+
Pirm, Geg 22Antr, Birž 6 10+
2017 birželis
Pirm, Birž 5Antr, Birž 20 10+
Pirm, Birž 19Antr, Liep 4 10+
2017 liepa
Pirm, Liep 3Antr, Liep 18 10+
Pirm, Liep 17Antr, Rūgp 1 10+
Pirm, Liep 31Antr, Rūgp 15 10+
2017 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 14Antr, Rūgp 29 10+
Pirm, Rūgp 28Antr, Rugs 12 10+
2017 rugsėjis
Pirm, Rugs 11Antr, Rugs 26 10+
Pirm, Rugs 25Antr, Spal 10 10+
2017 spalis
Pirm, Spal 9Antr, Spal 24 10+
Pirm, Spal 23Pirm, Lapkr 6 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
2199 EUR
 

+ skrydis apie 927 EUR
su skrydžiu nuo 3126 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai

Havanoje Presidente
Habana Libre
Copacabana
Trinidadas La Ronda
Las Cuevas
Meson de Regidor
Camaguey

Santa Maria 
Gran Hotel Camaguey
Colon

Santjago De Cuba

Casa Granda
Imperial
Las Américas

Baracoa El Castillo 
Porto Santo 
La Habanera
Varadere Sol Sirenas Coral 
Kaina dviviečiame: 2053 EUR
+ skrydis
Kaina vienviečiame: 2200 EUR
 + skrydis
Kaina trečiam asmeniui: 2199 EUR
 + skrydis
Kaina vaikui iki 12 m. 
su dviem tėvais:
1474 EUR
 + skrydis

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 12 05 iki 01 06 teiraukitės agentūroje. Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančios lėktuvo bilietų kainos, todėl keičiantis lėktuvo bilietų kainai kelionės kaina ir/arba data gali keistis.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
  • visi pervežimai programos metu;
  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose: 3 naktys Havanoje, 2 naktys Trinidade, 1 naktis Camaguey mieste, 2 naktys Santjago de Kuba, 2 naktys Baracoa mieste ir 4 naktys Varadere. Viešbučių pavadinimai kelionės tvirtinimo metu gali būti pakeisti.
  • Maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienės turo metu (pietų metu įskaičiuotas gaivus gėrimas, vakarienės metu Trinidade įskaičiuoti gėrimai), viskas įskaičiuota – poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Vilnius/Kaunas/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Kaunas/Ryga (su tarpiniais persėdimais), kaina nuo 926 EUR/3197.29 Lt;
  • medicininių išlaidų draudimas (apie 17 EUR/58.70 Lt);
  • kelionės jungties draudimas (7-14 EUR/25-50 Lt);
  • Kubos turisto kortelė – 43 EUR/148.47 Lt;
  • Išvykimo iš šalies mokestis 25 pesai (apie 25 USD/18.81 EUR).

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Objektų lankymo tvarka gali keistis.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galima pratęsti poilsį Varadere (+50 EUR/172.64 Lt už papildomą naktį žmogui viešbutyje Tuxpan, +85 EUR/293.49 Lt - Barcelo Solymar, +95 EUR/328.02 Lt - Iberostar Playa Almeda)
  • Papildoma naktis Havanoje +49 EUR/169.19 Lt žmogui už nakvynę su puryčiais ir vakarienėmis viešbučiuose Copacabana.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką