Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Šiaurinis ir centrinis Vietnamas (keliaujant individualiai)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Šiaurinis ir centrinis Vietnamas (keliaujant individualiai)

Kelionės akcentai:

  • Žvalgysitės po Vietnamo sostinę Hanojų ir stebėsite tradicinį lėlių spektaklį ant vandens
  • Grožėsitės Halongo įlankoje išsibarsčiusiomis uolėtomis salelėmis
  • Aplankysite istorine architektūra garsėjantį Hue miestą
  • Ilsėsitės pajūryje
  • Ngo Dong upe plauksite pro įspūdingas Tam Coc uolas

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  HANOJUS

  Atvykimas į Vietnamo sostinę Hanojų. Oro uoste Jus pasitiks kelionės organizatoriai, kartu keliausite į viešbutį. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame išmėginti vietnamietišką pėdų masažą. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  HANOJUS (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks visos dienos pažintis su Hanojumi. Šio miesto istoriją geriausiai papasakoja užburiantis Hanojaus senamiestis, kurį kadaise dalino net 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms gildijoms.

  Miesto širdyje įsikūręs Hoan Kiem ežeras,  kuriame, pasak legendų gy­ve­na jau 200-uo­sius gy­ve­ni­mo me­tus skai­čiuo­jan­tis mil­ži­niš­kas vėž­lys. Aplink šį ežerą nuolat būriuojasi vietiniai ir turistai: čia praleidžia tingias popietės, sportuoja ar tiesiog mėgaujasi ežero vaizdais. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minho memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė.

  Lankysite One Pillar Pagoda(Mot Cot)kuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų. Taip pat nepraleisite ir seniausios Vietnamo šventyklos Quan Thanh, kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu.

  Stabtelsite prie Literatūros šventyklos – aštuonis šimtmečius veikusio garsaus Vietnamo universiteto. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių spektaklis ant vandens. Spektaklyje vaidina medinės lėlės, drakonai ir kiti personažai valdomi už širmos pasislėpusių aktorių. Hanojuje rekomenduojame paragauti jūros gėrybių patiekalų, kurie čia itin populiarūs. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  NINH BINH PROVINCIJA (HOALU–TAM COC) – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausite į buvusią šalies sostinę Hoalu. Aplankysite didingą šimtmečius skaičiuojančią karaliaus Bai Dinh šventykląMažiau nei 100 km nuo Ninh Binh miesto stūkso  galingos Tam Coc uolos, kurias skrodžia romi Ngo Dong upė. 

  Valtimi irsitės palei įspūdingo grožio uolas, kurios ramiai sau stūkso palei upę, išlindusios du metrai virš vandens. Papietavę aplankysite ne mažiau įspūdingą Bich Donf olą, taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausite atgal į Hanojų, kur lauks nakvynė šiame mieste.

 • 5 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

  Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Po pietų plauksime į nuostabų kruizą po Halongo įlanką. Jeigu stebėtume šią įlanką iš paukščio skrydžio, ji atrodytų kaip labai ryškus, didžiulis piešinys.

  Įspūdingos uolos susidarė prieš milijonus metų judant žemės plokštėms. Sakoma, kad gerai įsižiūrėjus į uolų kontūrus, galima išvysti virš jūros iškilusį drakoną ar ant kranto sėdintį seną žveją. Pietūs laive. Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos. Paskui lipsite į olą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai, taip pat aplankysite stalaktitų ir stalagmitų urvus. Norintieji atsigaivinti, galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje.  Nakvynė baržoje.

 • 6 diena

  HALOGNO ĮLANKA - HANOJUS (pusryčiai)

  Nuostabus rytas laive, kur gurkšnojant aromatingą vietnamietišką kavą stebėsite rūke paskendusias uolas. Prisišvartavimas krante apie 12 val. Pervežimas į Hanojų. Laisvas laikas. Vakre naktinis traukinys į Hue (4 vietės miegamos kajutės).

   

 • 7 diena

  HUE (pusryčiai)

  Mieste, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldą, tvyro karališka didybė bei harmoninga ramybė. Joms draugiją puikiai palaiko per miestą tekanti Kvapnioji upė (Song Huong), kiekvieną rudenį pasipuošianti krentančiais medžių žiedais.

  Beveik pusantro šimto metu Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų (Nguen) imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: vardai vaikams kartais vis dar duodami remiantis senuoju tikėjimu, kad šie augs gražūs ir sveiki tik gavę Nguenų dinastijos karaliaus kurtos poemos veikėjo vardą. Taip pat – čia populiari „Imperatoriškoji virtuvė“ – ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasite patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams.

  Svarbu paminėti, kad labiausiai į Hue atvykę apsidžiaugs vegetarai – mieste itin daug absoliučiai vegetarinių kavinukių bei restoranų. Tiesa, nepaisant, kad tokių vietų daug, norint paragauti jų maisto gali tekti palūkuriuoti eilėse – vegetariniai restoranai čia visada pilni žmonių! Taip pat išvysite seniausią mieste Thien Mu šventyklą. Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hue miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų.

  Mieste sklando sena legenda – pasakojama, kad pirmasis Nguenų dinastijos valdovas Hoangas (Hoang) keliaudamas šioje vietoje sutiko raudonai apsirengusią moterį. Ji išpranašavo, kad kažkada čia ateis valdovas ir ant kalvos pastatys šventyklą, skirtą melsti miesto suklestėjimo. Išsakiusi savo pranašystę moteris dingo, o Hoangas čia pastatė šventyklą, kurią pavadino ThienMu ­– pažodžiui, „sena dangaus moteris“.

  Savo dydžiu nustebins karaliaus Minh Mang kapavietė, kurią sudaro didingas kompleksas, sujungtas tik vienu tiltu. Lankysitės Nguen dinastijos laikų imperatoriškoje tvirtovėje (UNESCO). Už papildomą mokestį galėsite papietauti kaip tikri imperatoriai. Vėliau aplankysite karaliaus Tu Duc kapavietę, kuri išsiskiria savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Naktis viešbutyje.

 • 8 diena

  HUE – HOI AN - DANANG (pusryčiai)

  Kelionė į Hoi an. Pakeliui pasigrožėsite kalnų ir perėjų vaizdais ir garsiausiais paplūdimiais (Lang Co Beach). Pakilsite į Hai Van („Debesų jūros“) perėją, nuo kurios giedrą dieną atsiveria Pietų Kinijos jūros pakrantės panorama. 

  Hoi an miestas užburia savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi.

  Čia aplankysite Cham muziejų, bei Marmuro kalnus, kurių olose įkurtos budistų šventyklos. Taip pat neaplenksite čerpėmis dengto Japoniškojo tilto, senuosius Prekybos rūmus, pasigrožėsite Kinų šventykla (UNESCO).  atariame butinai apsilankyti šurmulingame turgelyje, kuris laikomas vienas geriausių visame Vietname. Čia galėsite įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Pervežimas į Danangą. Nakvynė viešbutyje.

 • 9-10 diena

  DANANG (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros.

 • 11 diena

  DANANG (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Hanojų. Laisvas laikas šiame mieste. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  HANOJUS – VILNIUS / RYGA (pusryčiai)

  Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą.  Skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 kovas
Šeš, Kov 3Treč, Kov 14 10+
Šeš, Kov 10Treč, Kov 21 10+
Šeš, Kov 17Treč, Kov 28 10+
Šeš, Kov 24Treč, Bal 4 10+
Šeš, Kov 31Treč, Bal 11 10+
2018 balandis
Šeš, Bal 7Treč, Bal 18 10+
Šeš, Bal 14Treč, Bal 25 10+
Šeš, Bal 21Treč, Geg 2 10+
Šeš, Bal 28Treč, Geg 9 10+
2018 gegužė
Šeš, Geg 5Treč, Geg 16 10+
Šeš, Geg 12Treč, Geg 23 10+
Šeš, Geg 19Treč, Geg 30 10+
Šeš, Geg 26Treč, Birž 6 10+
2018 birželis
Šeš, Birž 2Treč, Birž 13 10+
Šeš, Birž 9Treč, Birž 20 10+
Šeš, Birž 16Treč, Birž 27 10+
Šeš, Birž 23Treč, Liep 4 10+
Šeš, Birž 30Treč, Liep 11 10+
2018 liepa
Šeš, Liep 7Treč, Liep 18 10+
Šeš, Liep 14Treč, Liep 25 10+
Šeš, Liep 21Treč, Rūgp 1 10+
Šeš, Liep 28Treč, Rūgp 8 10+
2018 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 4Treč, Rūgp 15 10+
Šeš, Rūgp 11Treč, Rūgp 22 10+
Šeš, Rūgp 18Treč, Rūgp 29 10+
Šeš, Rūgp 25Treč, Rugs 5 10+
2018 rugsėjis
Šeš, Rugs 1Treč, Rugs 12 10+
Šeš, Rugs 8Treč, Rugs 19 10+
Šeš, Rugs 15Treč, Rugs 26 10+
Šeš, Rugs 22Treč, Spal 3 10+
Šeš, Rugs 29Treč, Spal 10 10+
2018 spalis
Šeš, Spal 6Treč, Spal 17 10+
Šeš, Spal 13Treč, Spal 24 10+
Šeš, Spal 20Treč, Spal 31 10+
Šeš, Spal 27Treč, Lapkr 7 10+
2018 lapkritis
Šeš, Lapkr 3Treč, Lapkr 14 10+
Šeš, Lapkr 10Treč, Lapkr 21 10+
Šeš, Lapkr 17Treč, Lapkr 28 10+
Šeš, Lapkr 24Treč, Gruo 5 10+
2018 gruodis
Šeš, Gruo 1Treč, Gruo 12 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1010 EUR
 

+ skrydis apie 650 EUR
su skrydžiu nuo 1660 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

Kai vyksta 2 asmenys

Kai vyksta 4 asmenys

Kai vyksta 6 asmenys

Kelionės kaina asmeniui 
dviviečiame kambaryje:

1210 EUR

1100 EUR

1010 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Keturvietė traukinio kajutė Hanojus – Hue;
  • Vietinis skrydis su oro uostų mokesčiais;
  • Pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
  • Rusakalbio arba anglakalbio gido paslaugos turo metu;
  • 5 nakvynės 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, 4 nakvynės 4* kategorijos viešbutyje poilsio metu, 1 nakvynės traukinyje (keturvietėje kupė), 1 nakvynė laive. Visi viešbučiai kruopsčiai atrinkti;
  • Maitinimas (kaip nurodyta maršute);
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus - Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 730 EUR;
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD); 
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
  • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
  • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką